عمومیکسب و کار برتر

تعداد گروه‌ها و کانال‌های قابل عضویت در تلگرام پرمیوم چه مقدار است؟

چگونه می توانیم محدودیت عضویت در کانال‌ها و گروه‌های تلگرام را برطرف کنیم؟

تلگرام یکی از بهترین اپلیکیشن‌های پیام‌رسان در زمینه ارائه امکانات رایگان به کاربران خود محسوب می‌شود؛ اما حتی این پلتفرم هم محدودیت‌هایی را برای افراد تعیین کرده است که از زمان معرفی تلگرام پرمیوم، درحال افزایش هستند. ما در این مطلب به نحوه حل یکی از مشکلات اصلی این پلتفرم، یعنی رفع محدودیت عضویت در کانال های تلگرام خواهیم پرداخت. در انتها نیز ترفندهای Buy telegram members طلایی را آورده ایم. با ما تا انتها همراه باشید.

احتمال دارد شما هم با پیام خطای Too many Communities هنگام عضویت در کانال‌ها یا گروه‌های تلگرام مواجه شده باشید. این پیغام خطا تنها برای مشترکین طرح رایگان تلگرام است و نشان می‌دهد که آن‌ها در ۵۰۰ گروه و کانال عضو شده‌اند. با رسیدن به این مقدار دیگر نمی‌توان در گفتگوهای گروهی جدید عضو شد و باید به سراغ رفع مشکل عضویت در کانال تلگرام بروید.

ایموجی های پرمیوم تلگرام رایگان | تلگرام پرمیوم ترکیه | تلگرام پرمیوم رایگان

تلگرام با عرضه نسخه پرمیوم به صورت پرداخت حق اشتراک ماهانه، بسیاری از محدودیت‌های خود را کمتر می‌کند و این موضوع برای حداکثر تعداد کانال‌های قابل عضویت نیز صادق است. طبق آخرین اطلاعیه رسمی منتشر شده در سایت این پیام‌رسان، کاربران نسخه پرمیوم قادر خواهند بود تا در ۱۰۰۰ گروه و کانال بدون هیچ مشکلی عضو شوند؛ رقمی که دو برابر مقدار در نظر گرفته شده برای مشترکین طرح رایگان است.

۱. نحوه خارج شدن از کانال‌های تلگرام در موبایل

همانطور که در قسمت قبلی اشاره شد، در صورتی که به سقف ۵۰۰ کانال و یا گروه عضو در تلگرام رسیده باشید، با پیغام خطا هنگام عضویت در موارد جدید روبه‌رو خواهید شد. برای رفع مشکل به سقف مجاز رسیدید در تلگرام، تنها کافی است تا از یک یا چندین کانال بدون استفاده خارج شوید تا دوباره امکان عضویت در گروه‌ها و کانال‌های جدیدتر را داشته باشید.

    برای رفع محدودیت عضویت در کانال تلگرام، ابتدا وارد اپلیکیشن تلگرام شوید و سپس یکی از کانال‌های اضافی که دیگر آن را دنبال نمی‌کنید،‌ انتخاب نمایید. معمولاً پوشه کانال‌های آرشیو شده حاوی تعداد زیادی کانال است که اغلب کاربران آن‌ها را چک نمی‌کنند. برای ظاهر شدن این پوشه، یکبار از بالای صفحه به پایین سوایپ کنید.

    پس از وارد شدن به یک کانال، روی آیکن سه نقطه در گوشه صفحه بزنید و از میان موارد نمایش داده شده، آخرین گزینه تحت عنوان Leave channel را انتخاب کنید.

    اکنون یک پیام تایید به منظور خروج از کانال نمایش داده می‌شود که با انتخاب گزینه LEAVE CHANNEL در آن می‌توانید از کانال مورد نظر خارج شوید. در ادامه قادر خواهید بود به سراغ عضویت در کانال‌های جدیدتر بروید.

۲. نحوه خارج شدن از کانال‌های تلگرام در کامپیوتر

محدودیت عضویت در کانال تلگرام تنها برای اپلیکیشن موبایل این پیام‌رسان نیست و کاربران نسخه دسکتاپ یا تحت وب نیز ممکن است با آن مواجه شوند. البته برای رفع مشکل عضویت در کانال تلگرام داخل نسخه کامپیوتر هم باید مسیری مشابه با موبایل را در پیش گرفت و از تعدادی کانال‌های غیر ضروری خارج شد که در پایین نحوه انجام آن توضیح داده شده است.

    برای رفع محدودیت عضویت در کانال تلگرام، ابتدا وارد نرم افزار تلگرام شوید یا نسخه تحت وب آن را در مرورگر باز کنید.

    کانالی که قصد خارج شدن از آن را دارید، باز کرده و روی آیکن سه نقطه در گوشه صفحه و روبه‌روی نام کانال کلیک کنید. سپس از منوی باز شده گزینه Leave Channel را انتخاب نمایید.

    در پنجره تایید باز شده، دوباره روی گزینه Leave Channel کلیک کنید. اکنون از کانال مورد نظر خارج شده‌اید و می‌توانید در سایر کانال‌ها و گروه‌های تلگرام عضو شوید.

۳. جلوگیری از عضویت ناخواسته در کانال‌ها و گروه‌های تلگرام

معمولا کاربران با اطلاع قبلی، به سقف در نظر گرفته شده برای عضویت در کانال‌ها و گروه‌های تلگرام نمی‌رسند؛ بلکه آن‌ها به صورت ناخواسته به بسیاری از این کانال‌ها اضافه می‌شوند که می‌تواند در نهایت موجب پدید آمدن پیام خطای Too many Communities شود. خوشبختانه در تنظیمات تلگرام، قسمت مجزایی برای کنترل اضافه شدن به کانال‌ها و گروه‌ها وجود دارد. تغییر این تنظیمات راه‌حلی دائمی برای رفع مشکل به سقف مجاز رسیدید در تلگرام به شمار می‌رود و می‌تواند از بروز این مشکل در آینده جلوگیری کند.

    برای جلوگیری از عضویت ناخواسته در اپلیکیشن موبایل و رفع محدودیت عضویت در کانال تلگرام، ابتدا وارد برنامه تلگرام شوید و سپس روی آیکن همبرگری (سه خط موازی) در گوشه بالایی صفحه بزنید. از منوی باز شده گزینه تنظیمات (Settings) با آیکن چرخ‌دنده را انتخاب کنید.

    در صفحه تنظیمات، وارد قسمت حریم خصوصی و امنیت (Privacy and Security) شوید و سپس روی گزینه گروه‌ها و کانال‌ها (Groups & Channels) بزنید.

    در صفحه جدید، اگر گزینه همه (Everybody) انتخاب شده است، آن را به مخاطبین من (My Contacts) تغییر دهید. همچنین در قسمت پایین با عنوان افزودن استثناها (Add exceptions) قادر خواهید بود امکان عضویت ناخواسته کانال‌ها و گروه‌ها را برای برخی از مخاطبین خاص به صورت دائمی غیر فعال کنید.

    در صورت تغییر گزینه، یک تیک در گوشه بالایی صفحه ظاهر می‌شود که با لمس آن، تغییرات انجام شده ذخیره خواهد شد.

    برای جلوگیری از عضویت ناخواسته در تلگرام کامپیوتر نیز ابتدا وارد نرم افزار آن شوید و سپس روی آیکن همبرگری گوشه صفحه بزنید. از منوی باز شده گزینه تنظیمات (Settings) با آیکن چرخ‌دنده را انتخاب کنید.

    در صفحه تنظیمات، وارد قسمت حریم خصوصی و امنیت (Privacy and Security) شوید و سپس روی گزینه گروه‌ها و کانال‌ها (Groups & Channels) کلیک کنید.

    در صفحه جدید، اگر گزینه همه (Everybody) انتخاب شده است، آن را به مخاطبین من (My Contacts) تغییر دهید. همچنین در قسمت پایین با عنوان افزودن استثناها (Add exceptions) قادر خواهید بود امکان عضویت ناخواسته کانال‌ها و گروه‌ها را برای برخی از مخاطبین خاص به صورت دائمی غیر فعال کنید.

    در نهایت برای اعمال تغییرات صورت گرفته روی گزینه ذخیره (Save) در پایین پنجره کلیک کنید.

نحوه عضویت در تلگرام پریمیوم در آیفون و اندروید

Telegram Premiumیا تلگرام پریمیوم بالاخره برای کاربران آیفون و اندروید عرضه شد. اگرچه این برنامه همچنان ویژگی‌های جدیدی مانند اضافه کردن صداهای اعلان سفارشی را معرفی می‌کند، تلگرام سرویس مبتنی بر اشتراک را برای کاربرانش عرضه می‌کند تا به برخی از ویژگی‌های جدید عالی دسترسی داشته باشید. البته، Premium برخی از ویژگی‌های اضافی را باز می‌کند و باید هر ماه هزینه آن را بپردازید، هنوز برنامه‌ی سالانه ندارد. اگر می‌خواهید این سرویس اشتراک جدید را امتحان کنید، این پست نحوه اشتراک تلگرام پریمیوم در آیفون و اندروید را نشان می‌دهد.

تلگرام پریمیوم چیست؟

Telegram Premium یک سرویس مبتنی بر اشتراک ماهانه برای باز کردن قفل ویژگی های جدید برای تجربه بهتر است. با پرداخت 4.99 دلار در ماه، می‌توانید به ویژگی‌هایی مانند افزایش حجم آپلود 4 گیگابایتی در هر سند، تبدیل صدا به متن برای پیام‌های صوتی، کانال‌های عمومی بدون آگهی، آیکون‌های جدید برنامه تلگرام و موارد دیگر دسترسی داشته باشید. بزرگترین ارتقایی که کاربران پریمیوم تلگرام دریافت خواهند کرد، محدودیت های دوبرابر است. کاربران می توانند به ۱۰۰۰ گروه و کانال بپیوندند، حداکثر ۱۰ چت را در لیست چت اصلی خود پین کنند، حداکثر ۲۰ پیوند عمومی را رزرو کنند و موارد دیگر. برای اطلاع از تمامی محدودیت های دوبرابر جدید موجود می توانید به تصویر زیر مراجعه کنید.

نحوه اشتراک در تلگرام پریمیوم در آیفون

برای امتحان تلگرام پریمیوم در آیفون، باید مطمئن شوید که از آخرین نسخه برنامه تلگرام استفاده می کنید. برای شروع، بررسی کنید که آیا حداقل از برنامه تلگرام نسخه ۸.۸ یا بالاتر استفاده می کنید. App Store را باز کنید و به‌روزرسانی‌ها را بررسی کنید.

برای عضویت در تلگرام پریمیوم در آیفون این مراحل را دنبال کنید.

مرحله ۲: روی نماد تنظیمات در گوشه سمت راست پایین ضربه بزنید.

مرحله 3: به پایین اسکرول کنید و از لیست گزینه ها روی Telegram Premium ضربه بزنید.

تمام ویژگی های تلگرام پریمیوم روی صفحه نمایش شما ظاهر می شود. (توجه داشته باشید که مبلغ Premium تلگرام به ارز منطقه شما نشان داده می شود.)

مرحله 4: روی دکمه Subscribe در پایین ضربه بزنید.

پاپ آپ  اپ استور روی صفحه نمایش شما ظاهر می شود. این از شما می‌خواهد که در هر برنامه، ۴.۹۹ دلار در ماه از کیف پول اپل خود کم کنید.

مرحله 5: برای تأیید اشتراک خود، روی دکمه کناری دوبار ضربه بزنید. اگر از آیفون 8 یا پایین تر استفاده می کنید، از Touch ID خود برای تأیید اشتراک خود استفاده کنید.

پس از آن، تاییدیه اشتراک تلگرام پریمیوم را دریافت خواهید کرد. شما تاییدی برای همان روی صفحه نمایش خود خواهید دید.

Settings  را در تلگرام خود باز کنید. حالا  متوجه یک لوگوی آبی رنگ در کنار نام پروفایل خود خواهید شد. این یک نشان پروفایل ویژه است که به کاربران Premium تلگرام اختصاص داده شده است.

نحوه اشتراک در تلگرام پریمیوم در اندروید

معمولاً شرایط برای کاربران تلگرام در اندروید نیز یکسان است. همانند کاربران آیفون، کاربران اندروید نیز باید آخرین نسخه اپلیکیشن تلگرام v8.8 را دانلود کنند. پس از به‌روزرسانی برنامه از Play Store، این مراحل را دنبال کنید.

مرحله ۱: تلگرام را در گوشی اندرویدی خود باز کنید.

مرحله ۲: روی منوی همبرگر در گوشه سمت چپ بالا ضربه بزنید.

مرحله 3: از لیست گزینه ها بر روی Settings ضربه بزنید.

مرحله 4: در منوی تنظیمات، به پایین اسکرول کنید و روی Telegram Premium ضربه بزنید.

تمام ویژگی های تلگرام پریمیوم روی صفحه نمایش شما ظاهر می شود.

مرحله 5: روی Subscribe در پایین ضربه بزنید.

یک پنجره بازشو Google Play خواهید دید که روش پرداخت مورد نظر شما را نشان می دهد.

برای تغییر روش پرداخت، روی پیکان کنار جزئیات صورت‌حساب ضربه بزنید.

می توانید از بین کارت های ذخیره شده قبلی خود انتخاب کنید یا کارت جدیدی اضافه کنید.

مرحله 6: پس از انتخاب روش پرداخت، روی Subscribe ضربه بزنید.

حالا با موفقیت در تلگرام پریمیوم مشترک شدید. حالا تاییدی برای آن روی صفحه نمایش خود خواهید دید.

هنگامی که به منوی تنظیمات باز می گردید، متوجه یک لوگوی ستاره آبی در کنار نام نمایه خود خواهید شد. این یک نشان پروفایل ویژه است که به کاربران Premium تلگرام اختصاص داده شده است.

کاربران تلگرام رایگان چطور؟

اگر نمی‌خواهید در تلگرام پریمیوم مشترک شوید و به استفاده رایگان از برنامه ادامه دهید، چیز زیادی را از دست نخواهید داد. به عنوان مثال، گروه‌های عمومی می‌توانند دکمه « Request to Join» را اضافه کنند تا مدیران بتوانند قبل از اینکه به آنها اجازه عضویت در گروه را بدهند، آنها را بررسی کنند. تلگرام همچنین شروع به گسترش برنامه تایید خود برای گروه ها، کانال ها و ربات های خود کرده است.

کاربران تلگرام رایگان در اندروید نیز از قابلیت Chat Previews لذت خواهند برد. کاربران رایگان تلگرام در کاربران آیفون، رابط جدیدی را برای نمایش فرآیند اشتراک گذاری فایل مشاهده خواهند کرد. به‌علاوه، این برنامه اکنون از ProMotion برای مدل‌های آیفون و آی‌پد با صفحه‌نمایش با نرخ تازه‌سازی 120 هرتز پشتیبانی می‌کند. این به طور کلی تجربه کاربری روان تری را ارائه می دهد.

منبع:

buymember.top

popularitybazaar.com

دکمه بازگشت به بالا