چگونه پست‌های دیگران را در اینستاگرام استوری و به اشتراک بگذاریم؟

در یکی دیگر از آپدیت‌های جالب اینستاگرام، کاربران می‌توانند به راحتی پست‌ها و استوری های دیگران را به اشتراک بگذارند. این ویژگی کار را برای شما آسان می‌کند و می‌توانید هر زمان که پستی را مشاهده کردید که می‌خواهید با مخاطبین خود به اشتراک بگذارید، آن را ذخیره کنید. با این کار می‌توانید تعداد بازدیدکنندگان پست را افزایش دهید. در ادامه نحوه ایجاد استوری برای پست اینستاگرام را یاد خواهیم گرفت. با دیجی فالوور همراه باشید.

خرید فالوور اینستاگرام

آموزش ارسال استوری در اینستاگرام

در حال حاضر بیش از 300 میلیون کاربر از ویژگی استوری اینستاگرام استفاده می‌کنند و ارسال پست در استوری اینستاگرام راهی عالی برای تعامل بیشتر با مخاطبان شماست. وقتی به پستی برخورد می‌کنید که می‌خواهید مخاطبانتان ببینند، می‌توانید آن را از طریق استوری با دوستانتان به اشتراک بگذارید. ارسال استوری در اینستاگرام کار بسیار ساده‌ای است و هر کاربر اینستاگرام می‌تواند بدون مشکل این کار را انجام دهد.

سه راه برای ارسال استوری در اینستاگرام وجود دارد که در زیر به هر یک از آن‌ها می‌پردازیم.

1- تاریخچه پست اینستاگرام از طریق اسکرین شات

یکی از روش‌هایی که قبل از آپدیت اینستاگرام برای ذخیره پست‌ها و استوری های دیگران استفاده می‌شد اسکرین شات بود. به این ترتیب می‌توانید از پست یا داستان مورد علاقه خود اسکرین شات بگیرید تا به اشتراک بگذارید. در واقع، اسکرین شات ها ساده‌ترین و سریع‌ترین راه برای ارسال استوری در اینستاگرام هستند.

نحوه ارسال پست در اینستاگرام از طریق اسکرین شات:

پس از باز کردن پست یا داستان، از آن اسکرین شات بگیرید. (در گوشی‌های سری S سامسونگ، می‌توانید با فشار دادن همزمان دکمه‌های Home و Power از صفحه نمایش عکس بگیرید.)

پس از آن عکس مورد نظر در گالری شما ذخیره می‌شود. حال در اپلیکیشن اینستاگرام با زدن آیکون دوربین وارد قسمت استوری اینستاگرام شوید.

برای انتخاب عکس مورد نظر از گالری، انگشت خود را به سمت بالا بکشید و پس از افزودن افکت و انجام تغییرات لازم، آن را ذخیره کنید.

۲- تاریخچه پست اینستاگرام از طریق آپلود

راه دیگر برای ارسال استوری در اینستاگرام این است که پست را آپلود کنید و سپس پست را از گالری به استوری اینستاگرام ارسال کنید. برای این کار برنامه‌های مختلفی ارائه شده است. در ابتدا پیشنهاد می‌کنیم مقاله زیر را برای آموزش دانلود عکس و فیلم از اینستاگرام مطالعه کنید.

خرید لایک اینستاگرام

3- تاریخچه پست اینستاگرام با آیکون اشتراک‌گذاری

ذخیره پست‌های اینستاگرام دیگران به‌این‌ترتیب کاربران می‌توانند محتوای موردعلاقه خود را دوباره با مخاطبین خود به اشتراک بگذارند. این محتوا ممکن است حاوی عکس یا فیلم باشد.

درواقع، به برندها اجازه می‌دهد تا از استوری ها به‌عنوان راهی برای تبلیغ پست‌های خود استفاده کنند.

برای ارسال استوری در اینستاگرام ابتدا پست مورد نظر را بازکنید.

روی نماد اشتراک‌گذاری آیکون دایرکت اینستاگرام در زیر پست ضربه بزنید.

در مرحله بعد می‌توانید پست موردنظر را مستقیماً برای مخاطبین خود ارسال کنید. گزینه “به اشتراک‌گذاری پست در استوری خود ” را انتخاب کنید.

پیش‌نمایشی از تاریخچه شما نمایش داده می‌شود. اکنون می‌توانید تغییرات لازم را اعمال کنید (به استوری خود متن یا استیکر اضافه کنید). درنهایت برای استوری پست اینستاگرام خود گزینه “Share your story” را انتخاب کنید.

پست‌هایی که به‌صورت استوری منتشر می‌شوند شامل پیوندی به پست اصلی و نام کاربری ناشر پست خواهند بود. فالوورهای شما با کلیک روی استوری شما به پست مورد نظر هدایت می‌شوند.

چرا نمی‌توانم پست خود را در اینستاگرام به اشتراک بگذارم؟

این راهنما راهی برای به اشتراک گذاری پست‌های دیگران در یک استوری است؛ اما می‌توانید در مورد پست‌های خود به گونه‌ای صحبت کنید که بازدید بیشتری داشته باشد.

دکمه بازگشت به بالا