عمومیکسب و کار برتر

چرا افزایش فالوور ایرانی اینستاگرام مهم است؟

حتماً شما هم دیده‌اید که در سال‌های اخیر بیزینس‌های مختلف برای توسعه کسب و کارشان شروع به فعالیت در اینستاگرام کرده‌اند. حتی شاید خود شما هم قصد درآمدزایی از اینستاگرام داشته باشید. اولین شرط کسب درآمد از این راه، افزایش فالوور اینستاگرام است. اگر در پیج خود مخاطبی نداشته باشید، عملاً سودی از آن نخواهید برد؛ چرا که درآمدزایی شما از این شبکه اجتماعی وابسته به استفاده مخاطبان از محصولات یا خدماتی است که در پیجتان عرضه می‌کنید.

اگر کمی به موضوع درآمدزایی از اینستاگرام و وابستگی آن به مخاطبان متمرکزتر شویم، خواهیم دید که کسب و کار شما وابسته به داشتن فالوربالا ایرانی است؛ چون اکثر کسب و کارهای اینستاگرامی که در ایران فعالیت می‌کنند، خدماتشان را در همین محدوده عرضه می‌کنند. در این مقاله بهترین و راحت‌ترین روش های افزایش فالوور ایرانی اینستاگرام را یاد می‌گیرید!

افزایش فالوور ایرانی اینستاگرام مهم است؟

شاید با خود فکر کنید که اگر صرفاً تعداد فالوورهای پیجتان زیاد باشد، می‌توانید به درآمد خوبی برسید؛ اما باید بدانید که همیشه اینچنین نیست. با مثال زیر کاملاً متوجه این موضوع می‌شوید:

فرض کنید شما صاحب یک مغازه لباس فروشی هستید و قصد دارید برای کسب و کار خود یک پیج اینستاگرامی هم تاسیس کنید. اگر فالوورهایی که جذب می‌کنید، خارجی باشند یا حتی ایرانی‌هایی باشند که در خارج از ایران ساکن هستند، می‌توانید محصولات خود را به آن‌ها بفروشید؟ حتی اگر سرویس ارسال محصول هم داشته باشید، به احتمال زیاد در سطح کشور این کار را انجام خواهید داد و محصولاتتان را به خارج از کشور ارسال نخواهید کرد. پس ضروری است فالوورهایی که جذب می‌کنید، ایرانی باشند.

با توجه به مثال بالا می‌توانید بفهمید که افزایش فالوور ایرانی اینستاگرام تا چه حد با اهمیت است؛ البته بیزینس‌هایی هستند که موقعیت مکانی محدودیتی برایشان ایجاد نمی‌کند، اما اکثر کسب و کارها با داشتن فالوور ایرانی به ن(افزایش فالوور اینستاگرام) چرا باید اقدام به خرید فالوور کنیم؟

با سلام خدمت کاربران وبسایت امروز در خدمت شما هستیم با آموزش نحوه افزایش فالوور اینستاگرام و مزایای خرید فالوور برای اینستاگرام صحبت کنیم اگر شما نیز به این موارد نیاز دارید حتما تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

افزایش فالوور اینستاگرام

این نکته را در نظر داشته باشید که اصلا مهم نیست در چه زمینه ای فعال هستید، حضور آنلاین قوی در شبکه‌های اجتماعی بسیار مهم است. 

شبکه‌های اجتماعی می‌توانند راهی عالی برای ارتباط با سایر همکاران‌ در موضوع کاری شما و همچنین ایجاد مخاطبانی باشند که به کار شما علاقه مند شوند. انواع مختلفی از شبکه های اجتماعی وجود دارد و هر کدام ویژگی ها و فرصت های زیادی را برای رشد ارائه می‌کنند.

پس مهم است که شبکه ای را انتخاب کنید که بیشترین سود را برای موضوع فعالیت شما داشته باشد. یکی ازبهترین راه‌ ها برای شروع، کپی کردن از نحوه فعالیت آنها اینفلوئنسرها است. 

با ارسال محتوا و تعامل با این افراد در شیکه های اجتماعی، بهآنها نشان می‌دهید که منبع معتبری برای کسب اطلاعات در مورد رشته آنها هستید. همچنین می‌توانید با خواندن وبلاگ‌ ها یا دیدن محتوا‌های آنها، تجربه ارزشمندی از آنها به دست آورید.

. آیا برای ( افزایش فالوور اینستاگرام ) فقط باید اقدام به خرید فالوور کنیم ؟

تعداد فالوور برای افراد در اینستاگرام بسیار مهم است. اگر فالوور بالایی در این اپلیکیشن دارید، می توانید محتوا‌های بیشتری پست کنید و لایک های بیشتری دریافت کنید.

داشتن فالوور زیاد می تواند به شما کمک کنند تا افراد بیشتری را به پیج اینستاگرامی خود جذب کنید. با این حال، اگر فالوورهای بالایی ندارید، امکان دارد جلب توجه کاربران دیگری که همان حساب را دنبال می‌کنند سخت باشد. 

راه های بسیاری برای افزایش فالوور اینستاگرام وجود دارد. 

1: اول از همه مطمئن شوید که پروفایل شما کامل است.

2: هنگام ارسال تصاویر از هشتگ استفاده کنید تا بیشتر در اکسپلور دیده شوید.

3: تعامل با سایر کاربران، لایک کردن تصاویر و کامنت گذاشتن روی پست ها

زمانی که فالوورهای بیشتری داشته باشید، توجه بیشتر کاربران را به خود جلب خواهید کرد. همچنین می توانید نظرات آنها را ببینید و متوجه بشوید که آنها در مورد کار و فعالیت روزانه شما چه فکری می کنند. این کار ها میتواند به شما کمک کند تا پیج  خود را بروز نگه‌دارید و تعامل ارزشمندی کسب کنید.

افزایش فالوور ایرانی اینستاگرام با ربات اینبو

برای اینکه بتونین فالوورهای ایرانی خودتون رو افزایش بدین و فالوور واقعی و ایرانی جذب کنین اینبو یه ابزار عالیه. واسه خریدن ربات اینبو و شروع به جذب فالوور روی لینک زیر کلیک کنید:

افزایش فالوور در اینستاگرام روش‌های مختلفی دارد که کاربران بر اساس نیازها و اهداف پیجشان از آن‌ها استفاده می‌کنند. اما افزایش فالوور ایرانی اینستاگرام چون باید به نحوی انجام شود که فالوورهای خارجی را جذب نکند، باید با روش متفاوتی صورت گیرد. از طرفی بسیاری از صاحبان کسب و کارها نمی‌توانند تمام وقت خود را برای پیشرفت پیجشان بگذارند. به همین دلیل به دنبال ابزاری هستند که این کار را به صورت اتوماتیک برایشان انجام دهد.

ربات افزایش فالوور اینستاگرام ابزاری است که کارهای تکراری را که برای پیشرفت پیج اینستاگرام ضروری است، به صورت خودکار انجام دهد. ربات اینستاگرام اینبو قابلیت‌هایی دارد که برای افزایش فالوور ایرانی اینستاگرام طراحی شده است. با استفاده از این قابلیت‌ها می‌توانید فالوورهایی جذب کنید که موقعیت مکانی‌شان نزدیک به شماست. این قابلیت‌ها عبارتند از:

  1. هدف قرار دادن پیج‌های ایرانی

ربات اینبو این قابلیت را دارد که پیج‌هایی را به عنوان “پیج هدف” از شما دریافت کند تا کارهایی مثل فالو، آنفالو، لایک و را روی مخاطبان این پیج‌ها انجام دهد. اگر پیج‌هایی که به عنوان “پیج هدف” به ربات معرفی می‌کنید، مخاطبان کاملاً ایرانی داشته باشند، می‌توانید فالوورهای ایرانی زیادی جذب کنید. برای مثال اگر در فروش گیم‌های ویدیویی فعالیت می‌کنید، می‌توانید پیج‌های ایرانی را که در این زمینه فعالیت می‌کنند، شناسایی کرده و به عنوان پیج هدف به ربات معرفی کنید.

با معرفی کردن پیج‌های ایرانی به عنوان پیج هدف، ربات با پیج شما، فالوورهای ایرانی این پیج‌ها را فالو خواهد کرد، پست‌هایشان را لایک خواهد کرد، برایشان کامنت خواهد گذاشت و…
وقتی این کاربران ایرانی متوجه تعامل شما در پیجشان شوند، پیجتان را چک خواهند کرد و اگر محتوای شما برایشان جذاب باشد، پیجتان را فالو خواهند کرد. به این ترتیب شما با هدف قرار دادن پیج‌های ایرانی گام بزرگی در مسیر افزایش فالوور ایرانی اینستاگرام برخواهید داشت.

  1. هدف قرار دادن هشتگ‌های ایرانی

یکی از استراتژی‌هایی که کاربران اینستاگرام برای افزایش فالوور پیجشان استفاده می‌کنند، فعالیت حول محور هشتگ‌هایی است که در زمینه کاری آن‌ها وجود دارد. قابلیت دیگر ربات اینبو برای افزایش مخاطب این است که می‌توانید هشتگ‌های مورد نظر خود را به آن معرفی کنید تا روی پست‌های منتشرشده با این هشتگ‌ها فعالیت کند.

کاری که برای افزایش فالوور ایرانی اینستاگرام لازم است بکنید، این است که هشتگ‌های ایرانی مرتبط با زمینه کاری خود را به ربات معرفی کنید تا روی پست‌های منتشرشده با این هشتگ‌ها فعالیت‌هایی مثل لایک، کامنت و انجام دهد. در این صورت منتشرکنندگان این پست‌ها با پیج شما آشنا شده و آن را چک خواهند کرد. اگر محتوای شما از کیفیت لازم برخوردار باشد، پیجتان را فالو خواهند کرد. به این ترتیب فالوورهای ایرانی پیج شما افزایش خواهند یافت.

چرا عدد فالوور یک پیج مهم است؟

تمام دارایی های یک پیج، تعداد دنبال کنندگان آن است. این عدد اعتبار بالایی به یک کسب و کار می بخشد و سرنوشت آن را در مسیر جدیدی قرار می دهد.

اولین برخورد کاربران برای دنبال کردن یک پیج نیز با عدد فالوورهای آن است.بالا بودن عدد فالوور شما را در چشم کاربران یک برند حرفه ای نشان داده و حس امنیت خاطر را به مخاطب القا می کند.

فالوور، فالوور می آورد. این حرفی است که پیج های توسعه دهنده و آموزش الگوریتم اینستاگرام بسیار مطرح می کنند؛ چرا که اعتباربخشی این عدد به قدری بر روی  تصمیم کاربران تاثیرگذار است که می تواند تعداد دنبال کنندگان شما را به طور چشمگیری افزایش یا حتی کاهش دهد.

به همین علت است که کاربران زیادی به دنبال ترفندهای گوناگون برای افزایش فالوورهای پیج خود هستند تا حتی این مخاطبان گذری را نیز از دست ندهند.

رقابت اصلی بین پیج های کاری، بر سر فالوور است. این عدد به قدری مهم است که فروش  کسب و کارها نیز از همه جهات به آن بستگی دارد. تبدیل مخاطبان به مشتریان وفادار و القای حس قابل اعتماد بودن یک برند به مخاطب از اثرات عدد فالوور بالا محسوب می شود که آرزوی هر کسب و کار فعالی در این بستر است.

سخن پایانی

در این مطلب سعی کردیم اهمیت افزایش  مخاطب را برای شما شرح دهیم و چهار ترفند اساسی نیز برای  آن معرفی کنیم.منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم. اگر علاقه‌مند به دریافت اطلاعات بیشتر هستید، از شما دعوت می ‌کنیم به سایت مراجعه نمایید.

دکمه بازگشت به بالا