عمومیکسب و کار برتر

دلیل وصل نشدن تلویزیون شیائومی به اینترنت

تلویزیون های هوشمند ? قابلیت وصل شدن به اینترنت را دارند. گاهی هنگام اتصال مشکلاتی رخ می دهد. شما می توانید این مشکلات را با روش های مختلف حل کنید. در این مطلب از انزل وب به آموزش روش ۱۴ حل مشکل اینترنت تلویزیون میپردازیم.

رفع مشکل وصل نشدن تلویزیون به اینترنت

شما می توانید تلویزیون هوشمند خود را به اینترنت وصل کنید. گاهی به دلیل بروز مشکلاتی نمی توانید این کار را انجام دهید. در این مطلب از انزل وب نحوه حل مشکل عدم اتصال تلویزیون به اینترنت را آموزش می دهیم. با ادامه این مطلب ما را همراهی کنید.

نکته: ممکن است نام برخی از مراحل در مدل های مختلف تلویزیون کمی متفاوت باشد اما در مجموع روش ها تقریبا یکسان هستند.

حل مشکل اتصال تلویزیون به اینترنت با ری استارت کردن مودم

برای حل مشکل اتصال تلویزیون به اینترنت مودم یا روتر خود را از برق جدا کنید. چند دقیقه صبر کنید. دوباره آن را وصل کنید. چند دقیقه صبر کنید. سپس سعی کنید دوباره تلویزیون را به اینترنت وصل کنید.

اگر مشکل همچنان وجود دارد باید چک کنید که مودم شما مشکل دارد یا خیر. برای این کار سایر دستگاه های وایرلس را به مودم متصل کنید. مثلا وای فای گوشی خود را روشن کنید و به اینترنت وصل شوید و ببینید می توانید از اینترنت استفاده کنید یا خیر. بهتر است در زمان استفاده از اینترنت گوشی فاصله شما با مودم به اندازه فاصله تلویزیون با مودم باشد. اگر می توانید با دستگاه‌های دیگر به اینترنت وصل شوید، مشکل از مودم نیست.

همچنین چک کنید که در صورت استفاده از کابل، آنان را به درستی وصل کرده اید.

حل مشکل عدم اتصال تلویزیون به اینترنت با هارد ریست کردن مودم

برای حل مشکل عدم اتصال تلویزیون به اینترنت مطمئن شوید که مودم به درستی نصب شده است. اگر نمی دانید چگونه مودم را متصل یا ریست کنید می توانید مدل مودم را در اینترنت جستجو کنید. معمولا مودم ها دکمه کوچکی دارند که با فشردن و نگه داشتن آن، گاهی برای فشردن این دکمه باید از سنجاق یا وسیله نازکی استفاده کنید. با انجام این کار باید تنظیمات را دوباره انجام دهید و تمامی وسایل را دوباره وصل کنید.

حل مشکل اینترنت تلویزیون سونی و… با چک کردن رمز اینترنت

ممکن است مشکل اینترنت تلویزیون سونی و… به دلیل وارد کردن اشتباه رمز باشد. گاهی ممکن است ارتباط  تلویزیون با مودم قطع شود و نیاز باشد رمز را دوباره وارد کنید. مطمئن شوید که وای فای درست را انتخاب می کنید و رمز را به درستی وارد می کنید.

حل مشکل وصل نشدن تلویزیون به اینترنت با انتخاب صحیح تغییردهنده آی پی

مشکل اتصال محدود در تلویزیون به دلیل ۵GHz یا ۴GHz

اگر ۵GHz مودم شما فعال است، در تلویزیون شما هم باید فعال باشد. ممکن است تلویزیون شما نتواند به ۵GHz وصل شود. برای همین باید از ۲٫۴ GHz استفاده کنید. از ۲٫۴ GHz استفاده کنید و ببینید آیا مشکل حل می شود یا خیر.

حل مشکل وصل نشدن وای فای تلویزیون دوو و… با توجه به تعداد دستگاه های متصل به مودم

ممکن است دستگاه های زیادی به صورت همزمان به مودم وصل شده باشند. در عین حال مودم شما محدودیتی در این تعداد داشته باشد.

اکثر مودم های جدید می توانند تا ۲۵۰ دستگاه را به صورت همزمان پشتیبانی کنند اما ممکن است مودم شما این تعداد را نتواند پشتیبانی کند و برای همین تلویزیون را محدود می کند.

حل مشکل وصل نشدن تلویزیون سامسونگ به اینترنت

سپس Network Reset را انتخاب کنید. IP SETTINGS را تغییر دهید. DNS SERVER را به ۸٫۸٫۸٫۸ تغییر دهید. فریمور را به روزرسانی کنید. تمامی فایروال ها را خاموش کنید و ببینید آیا مشکل هنوز وجود دارد یا خیر. حال سعی کنید تلویزیون را به وای فای وصل کنید. اگر مشکل حل نشد، مطمئن شوید که رمز را درست وارد می کنید.

راه دیگر این است که سعی کنید به شبکه دیگری متصل شوید. می توانید ۲٫۴، ۵ یا SSID یا وای فای را انتخاب کنید.

علت وصل نشدن تلویزیون به وای فای در دستگاه های اندروید: بخش اول

برای حل این مشکل در تلویزیون های اندرویدی وارد settings تلویزیون شوید.

برای اتصال مجدد تلویزیون به وای فای باید به تنظیمات بروید. سپس وارد بخش network شوید. وارد بخش WiFi شوید و ببینید وای فای وصل است یا خیر. اگر وصل نیست آن را وصل کنید. اگر نه اتصال آن را قطع و دوباره وصل کنید.

روی forget the network بزنید.

رمز را وارد کنید. وای فای را یک بار خاموش و روشن کنید. رمز را وارد کنید.

اتصال تلویزیون سامسونگ به اینترنت | وصل نشدن تلویزیون به وای فای

علت وصل نشدن تلویزیون به وای فای در دستگاه های اندروید: بخش دوم

حال سعی کنید در تلویزیون به وای فای وصل شوید. بهتر است در حین انجام این کار تلویزیون خاموش باشد. سپس آن را روشن کنید.

راه دیگر ریست فکتوری کردن تلویزیون است. ابتدا دکمه Home را بزنید.

با انتخاب این گزینه تمامی داده ها پاک می شود. مودم را خاموش کنید. چند دقیقه صبر کنید. سپس دوباره آن را روشن کنید و تنظیمات را انجام دهید.

حل مشکل اینترنت تلویزیون اندرویدی: بخش سوم

روش دیگر این است که مطمئن شوید دستگاه شما روی حالت پرواز نیست. در این حالت تمامی ارتباطات قطع می شوند.

سپس مرورگری را در تلویزیون خود باز کنید. ۱۹۲٫۱۶۸٫۰٫۱ را در نوار آدرس وارد کنید.

وارد تنظیمات روتر خواهید شد.

دوباره به صفحه تنظیمات روتر برگردید. سپس روی Wireless Settings بزنید.

روتر این گونه آماده استفاده می شود.

ممکن است مشکل از تنظیمات اشتباه باشد. تلویزیون را خاموش کنید. سپس آن را با کابل HDMI به باکس اندروید متصل کنید.

روی Wi-Fi بزنید.

رمز را وارد کنید.

سپس دستگاه اندروید را آپدیت کنید.

شرکت زیر با بیش از 12 سال تجربه در زمینه ی تعمیر تلویزیون در اصفهان با بهره گیری از بهترین تعمیرکاران تلویزیون، آمادگی دارد تعمیرات تلویزیون های شما را در اسرع وقت و با قیمت مناسب در منزل یا محل کارتان به عهده بگیرد.

حل مشکل پیام متصل بدون اینترنت در تلویزیون سونی

اگر اینترنت داشته باشید، دستگاه از شما می خواهد که آن را انتخاب کنید. اگر ندارید، روی OK بزنید.

راه دیگر این است که در تلویزیون های غیراندرویدی به HOME > Settings > Network or Network Setup > Refresh Internet Content بروید.

حل مشکل اینترنت تلویزیون ال جی

راه دیگر این است که تلویزیون را خاموش کنید. آن را از برق بکشید. دکمه پاور را برای سه ثانیه فشار دهید. دوباره تلویزیون را به برق وصل کنید. دکمه پاور را بزنید و سعی کنید به وای فای وصل شوید.

اگر با اندازه تصویر تلویزیون خود مشکل دارید، مطلب را مطالعه کنید.

حل مشکل عدم اتصال تلویزیون Roku به اینترنت

ابتدا وارد صفحه Home شوید. دکمه سمت چپ را فشار دهید تا منو باز شود. Settings را انتخاب کنید. دکمه سمت راست را فشار دهید تا وارد Settings شوید. دوباره آن را فشار دهید تا وارد Network شوید. دوباره دکمه سمت راست را فشار دهید. روی Set Up Connection > Wireless بزنید. سپس روی OK بزنید. کمی صبر کنید تا اسکن انجام شود. حال می توانید فهرست وای فای های اطراف را مشاهده کنید. نام وای فای خود را پیدا کنید و روی OK بزنید. رمز را وارد کنید و Connect را بزنید. سپس روی OK بزنید.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در این مطلب از انزل وب روش های رفع مشکل متصل بدون اینترنت در تلویزیون را آموزش دادیم. شما از کدام روش برای انجام این کار استفاده کردید؟ لطفا نظرات و پیشنهادات خود را در بخش دیدگاه با ما در میان بگذارید.

 

دکمه بازگشت به بالا