عمومیکسب و کار برتر

چند پیشنهاد برای خرید دوربین مداربسته هایک ویژن

خرید دوربین مداربسته هایک ویژن امری است که به صورت مکرر توسط کارشناسان و افراد آگاه در این زمینه توصیه شده است. فردی که قصد خرید دوربین مداربسته را دارد فقط دنبال راهی است که توانایی نظارت بر محیط را در اختیار وی قرار دهد و دنبال محصولی می رود که بتواند آن چیزی را که انتظار دارد، مهیا سازد.

 یک راه خوب خرید دوربین مداربسته IP هایک ویژن از سایت فرادید است حتما امتحان کنید.

 برند هایک ویژن متنوع ترین محصولات را تولید می کند، به طوری که خریدار برای پیدا کردن محصول مورد نیاز خود سردرگم نمی ماند و با در نظر گرفتن ویژگی ها و قیمت به سمت خرید می رود.

خرید دوربین مداربسته هایک ویژن

در میان همه برندهای معتبری که با نیازهای خریداران همسو شده اند و سعی دارند با تولید محصولات بیشتر برای سطوح مختلف آن ها را به سمت محصولات خود بکشانند، برند هایک ویژن بیکار ننشسته و با سوابق درخشان خود در زمینه تولید تجهیزات نظارتی و امنیتی، لقب بهترین تولید کننده تجهیزات سیستم مداربسته را به نام خود زده است.

دوربین مداربسته هایک ویژن تنها محصول این برند قدرتمند نیست، تجهیزاتی مثل دستگاه های ان وی آر و دی وی آر، کابل شبکه، آیفون های تصویری و … نیز از سری محصولاتی هستند که توسط برند معتبر هایک ویژن تولید می شوند.

مزایای خرید دوربین مداربسته هایک ویژن

اهمیت نصب دوربین مداربسته در محیط های مختلف مثل خانه، محل کار، کارخانه و … چیزی نیست که بر کسی پوشیده باشد. اکثر کسب و کارها و کاربران یا سیستم مداربسته خود را پیاده سازی کرده اند یا در صدد خرید و نصب هستند.

برندهای معتبر کمک بزرگی برای این افراد می باشند، چون زحمت پیدا کردن دوربین های با کیفیت را از دوش آن ها برداشته اند و با ارائه محصولات با کیفیت به همراه ضمانت و گارانتی، خیال کاربران را درباره خرید راحت کرده اند.

برای خرید دوربین مداربسته هایک ویژن از سایت هایک ویژن سنتر و سایت فرادید اقدام کنید.

خرید دوربین مداربسته هایک ویژن به پرداخت هزینه های آن چنانی نیاز ندارد و در بعضی مواقع قیمت این دوربین ها با دوربین های مداربسته نونیم در یک سطح قرار می گیرد.

البته این مسئله درست است که دوربین هایی با ویژگی هایی خاص برای محیط های خاص طراحی شده اند و در مقایسه با دوربین های معمولی قیمت بسیار بالاتری دارند. اما چرا پیشنهاد می کنیم که کاربران به سمت خرید دوربین مداربسته هایک ویژن بروند؟

برای این سوال، جواب های بسیار زیادی وجود دارد. اولین مزیت خرید دوربین مداربسته هایک ویژن کیفیت تصویری بالایی است که در دسترس افراد قرار می دهد.  این دوربین ها تصاویری ضبط می کنند که کیفیت آن ها مطلوب خریداران است، مخصوصا کسانی که می خواهند جزییات بیشتری از محیط را دریافت کنند. در ادامه مزایای خرید دوربین مداربسته داهوا به صورت مختصر ذکر شده اند.

  • فناوری دید در شب قوی با خرید دوربین مداربسته هایک ویژن
  • نصب ساده و کاربری راحت
  • استانداردهای مقاومتی IP66 و IP67
  • زاویه دید گسترده
  • مشاهده تصاویر روی تلفن همراه هوشمند
  • انتقال تصاویر و قابلیت کنترل از راه دور
  • تنوع بالای محصولات
  • ارائه قیمت مناسب تر در مقایسه با سایر برندها

یکی از مواردی که در مزایای خرید دوربین مداربسته هایک ویژن به آن اشاره شد، تنوع بالای محصولات این برند بود. برند هایک ویژن خط تولید دوربین های مداربسته Turbo HD مخصوص خود را راه اندازی کرده و با اسم HDTVI به بازار فرستاده است. انتقال تصاویر در این سیستم به صورت آنالوگ است اما کیفیت بالای آن جای تامل دارد. ارائه دوربین های مداربسته IP یا تحت شبکه نیز در طیف وسیع موجب شده است تا هر کاربری متناسب با نیاز خود خرید کند و نسبت به هزینه ای که می پردازد، امکانات در اختیار داشته باشد.

خرید دوربین مداربسته هایک ویژن HDTVI

تکنولوژی Turbo HD یا HDTVI یک روش موثر برای افزایش کیفیت تصاویر دوربین های آنالوگ قدیمی بوده و امکان ضبط و انتقال تصاویر HD را در بستر آنالوگ فراهم کرده است. ارتقاء سیستم آنالوگ قدیمی به HDTVI را می توان مهم ترین علت محبوبیت دوربین های هایک ویژن در نظر گرفت، چون برای این کار نیازی به تعویض و هزینه های بالا برای سیم کشی نمی باشد.

دوربین های مداربسته TURBO HD دوربین هایی هستند که از همان بستر آنالوگ استفاده می کنند اما تصاویری با کیفیت مگاپیکسلی ارائه می دهند. بسیاری از این دوربین ها کیفیت تصویری بسیار بالایی دارند به طوری که می توان کلیه جزییات تصاویر را با کیفیت مطلوب مشاهده کرد.

دوربین مداربسته تحت شبکه هایک ویژن

خرید دوربین مداربسته هایک ویژن تحت شبکه کیفیتی ارائه می دهد که همه متخصصان و کارشناسان از آن اطلاع دارند، به همین دلیل است که زمانی که در اینترنت به دنبال بهترین دوربین مداربسته می گردیم، بیشتر نتایج به دست آمده دوربین های تحت شبکه هایک ویژن را به ما معرفی می کنند.

خرید دوربین مداربسته هایک ویژن با قابلیت انتقال تصاویر در بستر شبکه موجب افزایش قیمت این دوربین ها نسبت به سایر تکنولوژی های شده است. دستگاه NVR وظیفه ذخیره تصاویر دوربین های تحت شبکه را بر عهده دارد.

بسیاری از نمایندگی ها و شرکت هایی که محصولات هایک ویژن را منتشر می کنند، پیشنهاد خرید دوربین مداربسته هایک ویژن به صورت پکیج را با خریدار مطرح می نمایند. این پیشنهاد برای کسانی اهمیت دارد که اطلاعات آن ها در زمینه دوربین های مداربسته بسیار اندک است. این افراد برای خرید جداگانه تجهیزات سیستم مداربسته باید زحمت زیادی بکشند.

در این میان نمایندگان پکیج هایی را آماده می کنند که توسط کارشناس جمع آوری شده است. حال خریدار می تواند با بررسی کلیه جوانبی که برای راه اندازی سیستم مداربسته مهم است، یکی از پکیج ها را انتخاب کند. البته مشاوره هایی هم در زمینه خرید دوربین مداربسته هایک ویژن ارائه می دهند. مثلا خرید دوربین مداربسته مخصوص پارکینگ که قابلیت پلاک خوانی داشته باشد با دوربینی که تنها برای نظارت بر خانه استفاده می شود و نیازی به قابلیت و ویژگی خاص ندارد، متفاوت است.

برندهای معتبر دوربین مداربسته در ابتدا رضایت کاربران را در نظر می گیرند و برای این که این رضایت را جلب کنند به ارائه خدمات و تولید دوربین هایی می پردازند که به بهترین شکل ممکن وظیفه اصلی خود را که ایجاد قابلیت نظارت تصویری است، انجام دهند.

دکمه بازگشت به بالا