اقتصادیعمومیکسب و کار برتر

دختر کفشدوزکی چند فصل دارد

کارتون دختر کفشدوزکی و گربه ی سیاه

خرید لباس السا بچه گانه: اسم اصلی و درست کارتون دختر کفشدوزکی و گربه ی سیاه و یا همان ماجراجویی در پاریس، کارتون “معجزه گر: کفشدوزک و گربه سیاه” است. قصد داریم تا با همدیگر کلی از عکس های دختر کفشدوزکی و گربه سیاه جدید عاشقانه را با هم ببینیم. فیلم کارتون ماجراجویی در نیویورک و ماجراجویی در شانگهای را تماشا کنیم . درباره تمام قسمت های کارتون ماجراجویی در پاریس و خیلی رازهای باحال دیگر کارتون را برایتان افشا کنیم. اما به نظر شما آیا دختر کفشدوزکی و گربه ی سیاه وجود دارد و یا آیا معجزه گر ها وجود دارند؟

کارتون ماجراجویی در پاریس

عکس های دختر کفشدوزکی و گربه ی سیاه

داستان کارتون ماجراجویی در پاریس

خرید لباس دختر کفشدوزکی با یویو: در این سریال دو نوجوان اهل شهر پاریس به نام های مرینت دوپین چنگ و آدریان آگرست نقش اول کارتون را بازی می کنند. این دو نوجوان مسئولیت خیلی سنگینی بر دوش دارند. وظیفه آنها  محافظت از مردم شهر در برابر نیروهای شرور و بدجنس است. آنها با استفاده از اشیای نگین جاودیی می توانند قدرت ابرقهرمانی به دست آورند. این اشیا معجزه گر نام دارد که با استفاده از آن مرینت به کفشدوزک و آدریان به گربه سیاه تبدیل می شوند. این دو نوجوان با همکاری یکدیگر پاریس را در برابر موجود شرور اسرارآمیزی به نام ارباب شرارت محافظت می کنند.

در پایین می توانید یک میکس خیلی خیلی قشنگ از دختر کفشدوزکی و گربه سیاه تماشا کنید.

کارتون دختر کفشدوزکی چند قسمت دارد؟

خرید لباس مرد عنکبوتی بچه گانه: کارتون ماجراجویی در پاریس از سال ۲۰۱۵ میلادی یا سال ۱۳۹۴ خورشیدی در فرانسه شروع به پخش کرد. از آن سال تاکنون سه فصل کارتون پخش شده است. هر فصل نیز ۲۶ قسمت دارد. فصل چهارم آن هم قرار است پاییز سال ۲۰۲۱ میلادی یا سال ۱۴۰۰ خورشیدی پخش شود.

فصل اول 

این فصل در اکتبر ۲۰۱۵ یا همان سال ۱۳۹۶ خورشیدی شروع شد. در این فصل مرینت با استاد فو آشنا می شود. استاد فو نگهبان معجزه گر است و به آدریان و مرینت معجزه گر را می دهد تا با قدرت جادویی آن آشنا شوند.

فصل دوم

نمایش این فصل از دسامبر ۲۰۱۶ میلادی یا سال ۱۳۹۵ خورشیدی در فرانسه آغاز شد. در این فصل شرور قرمز و ارباب شرارت وارد داستان می شوند. همچنین دختر داستان با آموزش های خوب و دقیق استاد فو روش کار با معجزه گر را یاد می گیرد. قهرمانانی در آخر فصل هم وارد داستان می شوند که به لیدی باگ کمک می کنند تا شرور قرمز را شکست دهند.

عکس ماجراجویی در پاریس

فصل سوم

از آوریل ۲۰۱۹ که معادل بهار سال ۱۳۹۸ می شود، فصل سوم کارتون دختر کفشدوزکی در فرانسه نمایش داده شد. در این فصل ارباب شرارت گروه خود را تشکیل می دهد و آن را بزرگ می کند. از طرف دیگر لیدی باگ هم تعداد اعضای گروه خود بیشتر می کند تا بتواند آماده نبرد با ارباب شرارت شوند.

فصل چهارم

براساس اعلام سازنده های کارتون، پخش فصل چهارم از سال ۲۰۲۱ میلادی یعنی پاییز سال ۱۴۰۰ خورشیدی در فرانسه آغاز خواهد شد و ادامه نبردهای ارباب شرارت را با کلی داستان ها و قسمت های بسیار هیجان انگیز نشان خواهد داد.

شخصیت های اصلی کارتون ماجراجویی در پاریس

مرینت و دختر کفشدوزکی

مرینت دختری با موهای سورمه ای رنگ است که یک معجزه گر و کوامی به نام تیکی دارد. معجزه گر به مرینت این قدرت را می دهد تا به لیدی باگ تبدیل شود. همان گونه که در عکس های دختر کفشدوزکی و گربه ی سیاه جدید دیده اید، مرینت عاشقانه آدریان را دوست دارد ولی چیزی به او نمی گوید.

آدریان و گربه سیاه

آدریان نیز یک معجزه گر و کوام به نام پلگ دارد. او یک مدل معروف و همچنین همکلاسی مرینت است. آدریان با استفاده از معجزه گر خود به کت نویر یا همان گربه سیاه تبدیل می شود. همان گونه که در عکس های ماجراجویی درپاریس جدید دیدید، آدریان نیز عاشقانه مرینت را دوست دارد اما هنوز چیزی به او نگفته است.

عکس دختر کفشدوزکی و گربه ی سیاه عاشقانه واقعی

گابریل آگراست و ارباب شرارت

گابریل آگراست پدر آدریان و یک طراح مد و لباس است. گابریل هم معجزه گری به نام نورو را می دزدد و به ارباب شرارت تبدیل می شود. زیرا گابریل عاشقانه همسرش را دوست دارد اما همسرش یا مادر آدریان فوت شده است. او تلاش می کند تا با معجزه گر بچه ها را بدزدد تا با استفاده از آنها همسرش را دوباره زنده کند.

او این کار را با استفاده از آکوما انجام می دهد. آکوما پروانه هایی اند که به انرژی منفی آغشته شده اند. در مقابل هم لیدی باگ تلاش می کند تا نیروهای شرور را شکست دهد و اجازه ندهد مردم به سربازان ارباب شرارت تبدیل شوند.

دکتر وانگ و استاد وانگ فو

استاد فو دارای معجزه گر لاک پشت است که ویز نام دارد. او نگهبان معجزه گرها هم هست. استاد فو کسی است که مرینت را نگهبان و تبدیل به یک ابرقهرمان کرده ‌است و خود را به عنوان دکتر وانگ در بین مردم جا زده است.

عکس دختر کفشدوزکی و معجزه گر

سه گانه فیلم سینمایی دختر کفشدوزکی

طبق اعلام شرکت زگتون که قرار است نسخه سینمایی دختر کفشدوزکی را بسازد، قرار است ۳ فیلم سینمایی دختر کفشدوزکی با نام سه گانه دنیای اعجاب آور بسازد. تاکنون دو فیلم سینمایی دختر کفشدوزکی با نام ها ماجراجویی در نیویورک و ماجراجویی در شانگهای تولید و پخش شده است و ما هم مثل شما منتظر سومین قسمت این سه گانه هستیم. در زیر می توانید این دو کارتون را تماشا کنید.

کارتون ماجراجویی در نیویورک

کارتون ماجراجویی در نیویورک اولین قسمت از فیلم سینمایی دختر کفشدوزکی است. این فیلم در سال ۱۳۹۸ پخش شد. کارگردان فیلم توماس آستراک است و محصول کشور آمریکا و فرانسه می باشد.

در داستان انیمیشن ماجراجویی در نیویورک، به مناسبت هفته اتحاد ملی فرانسه و آمریکا که در این دو کشور برگزار می شود، مرینت و هم‌کلاسی هایش به کشور آمریکا و شهر نیویورک سفر می کنند. مرینت هم از این فرصت استفاده می کند حسابی خوش بگذراند و کیف کند. اما مثل همیشه مرینت و دوستانش مجبور به یک مأموریت خیلی خطرناک می شوند. زیرا فردی قصد دزدین مجسمه آزادی شهر نیویورک را دارد و آنها نباید اجازه چینین کاری را بدهند.

در زیر می توانید کارتون ماجراجویی در نیویورک با دوبله فارسی را تماشا کنید.

کارتون ماجراجویی در شانگهای

کارتون افسانه دختر کفشدوزکی ماجراجویی در شانگهای آخرین نسخه سینمایی مرینت است. این کارتون درسال ۱۳۹۹ پخش شد. کارتون ماجراجویی در شانگهای به کارگردانی توماس آستراک ساخته شده است و محصول مشترک امریکا و فرانسه می باشد. این کارتون توانسته است تاکنون امتیاز ۷.۸ از ۱۰ را به دست بیاورد.

در داستان انیمیشن ماجراجویی در شانگهای مرینت تصمیم می گیرد تا به کشور چین و شهر شانگهای سفر کند. آدرین و عومیش وانگ در شانگهای منتظر او هستند با همدیگر تولد عمو وانگ را جشن بگیرند. اما وقتی به شانگهای می رسد، یک اتفاق خیلی بد برایش رخ می دهد. کیف پول مرینت که یک تیکی هم در آن بوده است را می دزدند. مرینت بیچاره تنها و بی پول در شانگهای سرگردان می شود تا این که یک دختر چینی با او آشنا می شود و به او کمک می کند. مرینت و دختر چینی وارد یک ماجراجویی بزرگ می شوند و به سراغ یک جواهر خیلی کمیاب می روند.

کارتون ماجراجویی در شانگهای با دوبله فارسی را می توانید در زیر تماشا کنید.

 

اسم دختر کفشدوزکی به فارسی | دانلود تمام فصل های دختر کفشدوزکی | دختر کفشدوزکی فصل ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰

کتاب داستان دختر کفشدوزکی

این داستان یک سریال تلویزیونی انیمیشن ابرقهرمانی است. توماس آستراک ایده پرداز و نویسنده این سریال است. او در ابتدا قصد داشت تا این داستان را در مجموعه کتاب داستان مصور منتشر کند و حتی برای تولید تصاویر کتاب هم دست به کار شده بود. اما دوستانش او را از این کار منصرف کردند و نهایتاً تصمیم گرفتند تا داستان را به کارتون تبدیل کنند.

به اعتقاد توماس نویسنده این کارتون، کفشدوزک ها نشانه خوشبختی بودند. خیلی از مردم هم تصور می کنند که گربه سیاه نماد بدبختی و نیروهای بدشانسی است. به همین خاطر تصمیم گرفت تا از این دو موجود دو ابرقهرمان بسازد و آنها را در داستان خود در کنار یکدیگر قرار دهد.

چه کسانی کارتون دختر کفشدوزکی و گربه ی سیاه را می سازند

این سریال انیمیشنی توسط استودیو زاگتون و متود انیمیشن ساخته شده است. البته در تولید این کارتون شرکت های S.P.A از ایتالیا و توئی انیمیشن از ژاپن، انیمیشن سامگ از کره جنوبی، سرگرمی دیکیو از هندوستان و گلوبوست از برزیل با فرانسوی ها همکاری خوبی کرده اند.

این سریال برای اولین بار در فرانسه و در اکتبر ۲۰۱۵ از شبکه TF1 پخش شد. البته چندی بعد در همان سال، کارتون ماجراجویی در پاریس در کره جنوبی و همچنین در ایالات متحده نیز شروع به پخش کرد. البته این روزها این کارتون به اندازه ای محبوب شده است که در بیش از ۴۰ کشور جهان در حال پخش است.

این سریال فرانسوی الاصل است و پس از پخش آن به زبان فرانسوی، ابتدا به زبان انگلیسی و سپس کارتون لیدی باگ با دوبله فارسی تهیه می شود. از این رو کارتون دختر کفشدوزکی با دوبله فارسی معمولاً خیلی دیرتر از انتشار نسخه فرانسوی، در ایران پخش می شود.

عکس های دختر کفشدوزکی و گربه ی سیاه جدید

نکته آموزشی کارتون ماجراجویی در پاریس

چیزی که در این سریال خیلی جالب است، این است که اگر قهرمان ها نتوانند به احساسات منفی خود مسلط شوند و آن را کنترل کنند تبدیل به یک موجود شرور می شوند. به همین خاطر این نکته را به خوبی بچه ها می آموزد که شرط اول برای قهرمان شدن این است که اجازه ندهیم تا احساس های منفی در ذهن ما رشد کنند. در غیر این صورت ما هم روزی مانند نیروهای شرور، به ارباب شرارت خدمت خواهیم کرد بدون آن که خودمان متوجه شویم و یا بخواهیم.

عکس های دختر کفشدوزکی و مرینت

عروسک و اسباب بازی دختر کفشدوزکی و گربه ی سیاه

عروسک دختر کفشدوزکی و گربه ی سیاه در طرح های مختلفی امروزه تولید می شوند. حتی سازندگان ایرانی نیز فیگورهای این کارتون را نیز ساخته اند. فانکوپاپ و میراکیلس نمونه هایی از شرکت های تولید کننده فیگور و عروسک لیدی باگ هستند. قیمت جهانی عروسک های لیدی باگ و مرینت نیز بسیار متنوع است و از ۲۰ تا ۱۰۰ دلار می باشد. شما می توانید این عروسک زیبا را با کلیک بر روی دکمه زیر، با قیمت بسیار ارزان تهیه نمایید

 

محتوای این مطلب پنهان
دکمه بازگشت به بالا