اقتصادیکسب و کار برتر

5 صرافی برتر ارز دیجیتال ایرانی

امروزه با توجه به علاقه‌ای که مردم نسبت به ارزهای دیجیتال نشان می‌دهند تعداد زیادی صرافی تاسیس شده است. در چنین شرایطی این سوال مطرح می‌شود که بهترین صرافی ارز دیجیتال کدام است؟ ما قصد داریم 5 مورد از بهترین صرافی‌های ارز دیجیتال را به شما معرفی کنیم و به بررسی مزایا و معایب هر یک بپردازیم. اما پیش از آن توصیه میکنیم حتما قبل از خرید ارز دیجیتال هرآنچه باید درباره رمزارزها بدانید را بخوانید.

رتبه اول از 5 صرافی برتر ارز دیجیتال ایرانی: صرافی نوبیتکس

نوبیتکس (nobitex) یک نمونه از بهترین صرافی های ارز دیجیتال است. نوبیتکس یک صرافی ایرانی است که ادعا می‌کند از معاونت فناوری ریاست‌جمهوری تأییدیه فعالیت در زمینه ارزهای دیجیتال را دارد. این صرافی امکان معامله حداقل ۲۵ ارز دیجیتال مهم را برای کاربران خود فراهم می‌کند. این صرافی نقدینگی بالایی دارد. کارشناسان mihansignal بعد از بررسی های زیاد سایت نوبیتکس را به عنوان بهترین صرافی ایرانی ارزیابی کرده اند.

حداقل مبلغی که برای انجام فعالیت در این صرافی نیاز دارید 300 هزار تومان است. نوبیتکس سطحی به نام تریدر دارد که در آن کاربران می‌توانند واریز رمزارز، واریز ریالی و برداشت ریالی انجام دهند. کارمزد معاملات در این سطح کمتر از سطوح عادی است.

مزایای صرافی نوبیتکس

  • امکان تعیین حد ضرر و حد سود دارد.
  • کاربران می‌توانند با خیال راحت دارایی‌های دیجیتالی خود را در آن نگه دارند.

معایب صرافی نوبیتکس

  • رابط کاربری قوی ندارد.
  • روند احراز هویت در زمان‌هایی که ترافیک بالاست کند می‌شود.

رتبه دوم از 5 صرافی برتر ارز دیجیتال ایرانی: صرافی والکس

صرافی والکس(Wallex) یکی دیگر از بهترین صرافی های ارز دیجیتال است که ایرانی است و توسط جمعی از دانشجویان دانشگاه شریف و دانشگاه تهران راه‌اندازی شده است. این صرافی اخیرا اپلیکیشن موبایل خود را هم به بازار عرضه کرده. برای ثبت نام در صرافی والکس باید یک خط تلفن ثابت داشته باشید که از طریق آن برای تأیید هویت با شما تماس گرفته شود.

مزایای صرافی والکس

  • قابلیت تعیین حد ضرر و حد سود دارد.
  • احراز هویت در والکس به سرعت و با استفاده از ربات انجام می‌شود.

معایب صرافی والکس

  • زمان برداشت ریالی طولانی و حدود 72 ساعت است.
  • فضای آزمایشی برای کاربران مبتدی ندارد.

رتبه سوم از 5 صرافی برتر ارز دیجیتال ایرانی: صرافی آبان تتر

آبان تتر یکی از صرافی های ایرانی است که حدود ۳ سال است مشغول به کار است. در برخورد اول احراز هویت زیر ۳۰ دقیقه ای این صرافی هر کاربر تازه واردی را شوکه میکند! همچنین پشتیبانی از صرافی بر خلاف صرافی های دیگر ایرانی ، به صورت ۲۴ ساعته و در تمام روز های کاری است؛ همین الان میتوانید خودتان امتحان کنید!

رتبه چهارم از 5 صرافی برتر ارز دیجیتال ایرانی: صرافی ارز پایا

صرافی ارزپایا که از سال ۱۳۹۷ مشغول به کار شد یکی از صرافی های جدید و بروز است که قابلیت های متعددی را برای کاربران ایجاد کرده. این صرافی از کیف پول های اختصاصی ترکیبی سرد و گرم استفاده میکند تا امنیت دارایی کاربران خود را تامین کند. این صرافی ارزهای بروزی را مانند مانا ، سند باکس ، اکسی اینفینیتی و متیک را لیست کرده که شما میتوانید از ترند های روز هم استفاده کنید.

رتبه پنجم از 5 صرافی برتر ارز دیجیتال ایرانی: صرافی اریترون

صرافی اریترون یک صرافی تازه تاسیس با حدود ۴۰۰ ارز دیجیتال است که در هفته های اخیر رشد زیادی کرده است. این صرافی امکان معاملات رمزارز ها را بدون احراز هویت ممکن می سازد و اگر قصد معامله با ریال داشته باشید هم احراز هویت شما در کسری از ثانیه و به صورت خودکار انجام می شود. سطوح کاربری اریترون ۴ سطح است که بدون احراز هویت امکان برداشت ۲۰۰۰ هزار دلار رمز ارز را می دهد.

ما در این مقاله سعی کردیم 5 صرافی برتر ارز دیجیتال ایرانی را به شما معرفی کنیم. امیدواریم بعد از دیدن این مقاله و مقایسه صرافی های مختلف ، بهترین انتخاب را انجام دهید.

 

منابع :

https://mihansignal.com/introducing-best-iranian-digital-currency-exchanges/

https://www.tehrannews.ir/news/736952/%D8%A2%D8%B4%D9%86%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%A8%D8%A7-%D8%A8%D9%87%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%B5%D8%B1%D8%A7%D9%81%DB%8C-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D9%88-%D8%AE%D8%A7%D8%B1%D8%AC%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D8%B2-%D8%AF%DB%8C%D8%AC%DB%8C%D8%AA%D8%A7%D9%84

دکمه بازگشت به بالا