عمومی

علت اتومات نکردن یخچال بکو

یکسره کار کردن یخچال بکو Beko

کندانسور باید به دستگاه اضافه شود در غیر این صورت موتور خواهد سوخت. برای حسن نیت درب، ما به مدت دو ماه از تاریخ فاکتور خدمات و لوازم یدکی خود را به مدت 60 روز ضمانت می کنیم. قیمت تعمیر یخچال مورد نظر پس از ثبت رزرو از طریق متخصص به اطلاع شما خواهد رسید. این هزینه با توجه به نوع فریزر بکو توسط تکنسین محاسبه می شود. در صورت تمایل ثبت سفارش شما تکمیل شده و تعمیرات پین ورک در زمان مورد نظر در پین ورک حضور خواهند داشت. مقاله نمایندگی تعمیرات بکو سایت 55 آنلاین را نیز مطالعه نمایید.

کدهای خطا و ارور در یخچال‌های بکو

لطفا با ما که در 24 ساعت شبانه روز در دسترس هستند تماس بگیرید. دمای ترموستات روی عدد مناسب تنظیم نشده و ترموستات تنظیم نشده است. تعمیرات بکو در اصفهان تعمیرات ویژه محصولات بکو را در منزل شما انجام می دهد که به صورت تضمینی تعمیر می شود. کندانسور یخچال را حداقل دو بار در سال تمیز کنید تا هوا به خوبی در یخچال گردش کند و دستگاه به درستی کار کند. با این حال، گاهی اوقات سطل یخ را تکان دهید تا سطح یخ پایین بیاید و یخ بیشتری در آن قرار دهید.

دانستن دلیل هر یک از این کدهای خطا برای اقدام به موقع برای تعمیر فریزر مهم است. همچنین لازم به ذکر است که خطاهای مجاور beko نیز شامل 13 خطا است که تکنو ساپورت به بررسی آنها و نحوه اصلاح هر خطا ادامه خواهد داد. فریزر و فریزری که خریداری می کنید قطعا برای استفاده طولانی مدت ساخته شده اند. مقاله تنظیم درجه دمای یخچال سایت خبرگزاری مهر را نیز مطالعه نمایید

اما بعد از گذشت چند سال و یا حتی عدم استفاده صحیح از آن و حتی رعایت نکردن یک سری نکات باعث خراب شدن یخچال می شود. شک نکنید ساخت یخچال را باید به متخصص سپرد که ما به شما پشتیبانی نمایندگی تعمیرات یخچال بکو شیراز را پیشنهاد می کنیم. توجه داشته باشید که دلایل مختلفی برای گرم شدن بیش از حد موتور یخچال وجود دارد و البته دمای استفاده شده برای موتور متفاوت است.

البته لازم به ذکر است که متخصصین ما برای تعمیرات حاضر در محل هماهنگی های لازم را با شما انجام می دهند. این تعمیر تمام تجهیزات لازم را به همراه دارد تا در روند تعمیر اختلالی ایجاد نشود. تکنسین های ما با کار آنها آشنا هستند و تجربه قابل توجهی دارند.

میانگین امتیاز کارشناس تعمیر یخچال Pinwork 4.78 از 5 است. ایستگاه اضافه بار در مسیر صفر معمولی کمپرسور قرار دارد بنابراین در صورت خرابی اضافه بار کمپرسور روشن نمی شود. اگر صفحه در اضافه بار متصل نباشد، ولتاژ به موتور الکتریکی کمپرسور نمی رسد.

عیب یابی یخچال فریزر بکو

خرابی موتور یخچال یکی از شایع ترین علل ابهام یخچال است که باید توسط تکنسین یخچال یا تعمیرکار بررسی شود. اگر یخچال شما به اندازه کافی سرد نباشد و یا مشکل از خرابی سنسور یخچال باشد، این نشانگر فعال می شود. با فعال شدن این نشانگر دمای قسمت فریزر با علامت “e” و دمای یخچال با اعدادی مانند 1، 2، 3 و .. با توجه به اعداد نمایش داده شده، تعمیرکار می تواند پردازنده یخچال Bakura را به راحتی شناسایی کرده و اطلاعات خطا را استخراج کنید.

همچنین باید مطمئن شوید که هیچ اتصال کوتاه و حتی آسیبی به برد اصلی وجود ندارد. متخصصان تعمیر با کسب دانش در مورد دستگاه سعی می کنند دستگاه را ارزیابی کنند. اگر مشکل دستگاه جدی باشد و نیاز به سرویس داشته باشد، متخصص تعمیر به محل اعزام می شود. به یاد داشته باشید که نمی توانید به تنهایی از عهده همه اینها برآیید و اگر احساس می کنید برای حل این مشکل آماده نیستید، بهتر است از یک متخصص تعمیر یا سرویس یخچال بکو کمک بگیرید.

این مشکل باید توسط متخصص بررسی شود زیرا کمپرسور برق زیادی می کشد. و این می تواند دلیل دیگری برای عملکرد بی نقص یخچال باشد. بنابراین تصمیم گیری در مورد شکست آن را به متخصصان بسپارید. یخچال های مختلف عملکردهای متفاوتی دارند و تعیین زمان مناسب برای اتوماسیون آنها به سازنده و موتور آن بستگی دارد.

به عنوان مثال، دلیل خودکار نشدن یخچال امرسون ممکن است با یخچال سامسونگ یا الکترواستیل متفاوت باشد. برای این منظور توصیه می کنیم برای تعمیر یخچال خود از یک تکنسین تعمیرگاه معتبر این برند کمک بگیرید.

در صورتی که میزان برف بیش از نیم اینچ و به صورت یک تکه باشد باید توسط تکنسین بررسی شده و جهت بازدید از دستگاه ثبت سفارش اقدام شود. البته باز و بسته شدن بیش از حد درب دستگاه باعث مایع شدن دستگاه شما می شود. می دانید که هنگام اسباب کشی و جابجایی اثاثیه نباید به یخچال ضربه وارد شود و یا یخچال باید برعکس شود، زیرا روغن وارد مدار گاز شده و این برای شما ناخوشایند خواهد بود. همچنین اگر یخچال شما ذوب شده است، سعی نکنید برف را با اجسام نوک تیز از بین ببرید. توصیه می کنیم یخچال را به مدت 2 ساعت خاموش کنید تا این روند به حالت عادی بازگردد.

یکی از رایج ترین مشکلاتی که اکثر خانواده ها با آن مواجه هستند، روشن نکردن یخچال و روشن نکردن آن است. مشکلی که بسیاری از ما علت آن را نمی دانیم. همچنین در صورت خراب شدن رله کمپرسور یخچال فریزر موتور فریزر راه اندازی نمی شود و در نتیجه با مشکل خنک نشدن یخچال فریزر بکو مواجه خواهید شد. علائم خرابی ترموستات زمانی که یخچال اتوماتیک نیست شامل یخ زدن برخی مواد غذایی در یخچال است. در صورت خرابی ترموستات، باید این قطعه را تعویض کنید.

سلام چرا بین درب یخچال و یخچال گرمه بدنه یخچال هم گرمه ممنون میشم بگید چرا رله و استارت کمپرسور یخچال 2. ترموستات یا برد یخچال 3. کمپرسور یخچال. برای رفع مشکل، آدرس خود را بصورت آنلاین ثبت کنید یا با شماره تلفن دفتر تماس بگیرید.

آیا این فقط یک یخچال یا فریزر نیست؟ اگر دوقلو باشد، ممکن است گاز نشت کند و سرد نباشد. اما اگر یخچال کم باشد و یخچال بالا و قسمت یخچال اینطور باشد می تواند از ترموستاتش باشد. در مدل های جدیدتر یخچال یک زهکش یا تلگراف یخچال وجود دارد.

کدها در هر کدام متفاوت است و برای تفسیر این کدها باید به نوع دستگاه خنک کننده دقت کرد. در صورت مشاهده هر یک از این کدها می توانید به دفترچه راهنمای یخچال مراجعه کرده و آنها را تفسیر کنید یا با توزیع کننده تماس بگیرید و یا از طریق سایت مجاز تعمیرگاه تفسیر کد را بررسی کنید و تعمیر یخچال بکو در زمان مناسب.

اگر حالت اتوماتیک دستگاه مشکل دارد و دستگاه کاملاً کار می کند و خودکار نمی شود، باید بدانید که در قسمت کمپرسور دستگاه یا ترموستات آن مشکلی وجود دارد که باید توسط یخچال مجرب بکو بررسی و تعمیر شود. تعمیرکار با توجه به پیچیدگی سیستم داخلی یخچال فریزر و همچنین مجاورت با برندهای مختلف مانند بکو، پیشنهاد می کنیم برای رفع هر گونه ایراد با تیم متخصصین تعمیرات لوازم خانگی تماس بگیرید.

دکمه بازگشت به بالا