عمومیکسب و کار برتر

طرز مصرف قهوه گانودرما برای لاغری

اگر قبل از هر وعده غذایی و به صورت ناشتا از قهوه گانودرما سوپریم استفاده کنید این قهوه لاغری و کاهش وزن را برای شما به ارمغان خواهد آورد اما اگر بعد از صبحانه و در طول روز از قهوه گانودرما سوپریم استفاده کنید وزن شما افزایش خواهد یافت. پس عزیزانی که قصد چربی سوزی و کاهش وزن رادارند به صورت ناشتا از این قهوه استفاده کنند و دوستانی که می خواهند وزن بگیرند یا عضله سازی کنند در طول روز قهوه سوپریم گانودرما را میل کنند.

مقدار مصرف قهوه سوپریم گانودرما در طول روز

قهوه سوپریم گانودرما قهوه بسیار قوی است و مصرف بیش از حد آن جایز نیست. برخی منابع مصرف قهوه سوپریم گانودرما را تا سه وعده در روز مجاز دانستند اما آنها تنها به منافع خود فکر میکنند و فقط قصد فروش دارند نه کسب رضایت مشتری. اما ما حقیقت را به شما می گوییم؛ مصرف بیش از ۱ وعده قهوه سوپریم در روز می تواند به سلامت بدن شما آسیب وارد کند لذا مصرف ۱ ساشه قهوه سوپریم گانودرما در فواصل ۲۴ ساعته برای تاثیر گرفتن بدن کفایت می کند.

مقدار مصرف قهوه سوپریم گانودرما را در طول روز پخش کنید!

شاید شما از آن دسته افرادی باشید که به قهوه علاقه ندارید و نمی خواهید یک لیوان کامل قهوه را یک جا مصرف کنید، شاید هم کاملا برعکس! شاید شما از آن دسته افرادی باشید که عاشق قهوه هستند و می خواهند در تمام طول روز یک فنجان قهوه در دستشان باشد؛ در هر صورت ما یک پیشنهاد برای شما داریم! شما می توانید در هر وعده تنها نصف ساشه قهوه سوپریم گانودرما را در نصف لیوان آبجوش حل و مصرف نمایید. در این صورت مصرف یک و نیم ساشه قهوه سوپریم گانودرما در روز نیز مانعی ندارد و می توانید در سه وعده از این قهوه استفاده کنید.

مقدار مصرف قهوه سوپریم گانودرما در طول چند دوره

مقدار مصرف قهوه سوپریم گانودرما برای هر کسی و با هر قصدی متفاوت است. مقدار مصرف قهوه سوپریم گانودرما برای کسانی که قصد لاغری با این قهوه را دارند، کسانی که قصد درمان بیماری را دارند و یا کسانی که بدون دلیل خاصی و فقط برای سلامت و پاکسازی بدن از این قهوه استفاده می کنند متفاوت است و هر کدام طول دوره درمان متفاوتی دارند. به طور کل دوره های تاثیر گانودرما به شرح زیر است:

  • شناسایی: در دوره اول مصرف قهوه گانودرما بیماری ها و سموم بدن تنها شناسایی می شوند، این دوره نهایتا ۱ ماه زمان می برد.
  • سم زدایی: در این مرحله گانودرما سموم را از بدن ما دور می کند؛ این بیرون کردن سموم می تواند به صورت جوش، ادرار و مدفوع، خلط، تعرق، سردرد های خفیف، اسهال و گاهی هم به صورت حالت تهوع باشد. تمام این ها نشانه های خوبی هستند که به ما نشان می دهند سموم از بدن ما در حال خارج شدن هستند. در زمان بروز همه اینها اصلا نگران نشوید و به گانودرما اعتماد کنید چرا که این قارچ بهترین سم زدا طبیعی جهان معرفی شده است. میانگین طول این دوره ۷ ماه و نیم است البته در تمام طول این دوره علائم شدید نیستند.
  • تنظیم کردن: تمام بدن در این مرحله به طول ۱ یا دو سال به تعادل می رسد‌.
  • بازیابی: ۲ الی ۳ سال به طول می انجامد اما بعد از آن در این مرحله شما مثل یک نوزاد سالم و پاک خواهید شد.
  • جوانسازی: حالا که وضع روحی شما بهتر شده و به زندگی شاد رسیدید، بدن شما در کمال سلامت است و به سلامتی نیز رسیدید وقتش رسیده که به افزایش طول عمر هم دست پیدا کنید! (گانودرما ۳ سال یا بیشتر زمان می خواهد تا از پیر شدن سلول های بدن شما جلوگیری کند)‌.

بعد از طی این مراحل باید به شما تبریک گفت چرا که حالا شما مثل مردم گذشته سالم و قوی هستید، سموم زندگی شهری از بدن تان پاک شده، به بیماری های تان آگاه هستید و بیماری های ریز و درشت شما درحال درمان اند، حالا شما به بدن پاک و نیرومند نیاکان مان برگشته اید و از همه مهم تر! اکسیر جوانی آسیایی ها را هم نوشیده اید!

قهوه ترک ساز کاراجا

شما می توانید در مهمانی های خود با استفاده از  قهوه ترک و فوم ساز برقی کاراجا نوشیدنی های داغ و خوشمزه گوناگونی از قبیل قهوه ترک و شیر قهوه آماده و با آن از مهمانان خود پذیرایی نمایید.کاراجا مدل Hatir Hups به گونه ای طراحی و ساخته شده تا شما بتوانید به راحتی و سریع یک نوشیدنی گرم برای خود آماده نمایید که این یک گزینه بسیار مناسب برای افرادی می باشد که صبح های علاقه به این دارند که روز خود را با یک نوشیدنی گرم آغاز کنند ولی به دلیل نداشتن زمان کافی، قادر به انجام این کار نیستند.

برای تهیه قهوه می توانید از آب و یا شیر استفاده نمایید. کافیست برای تهیه قهوه ترک به ازای یک فنجان قهوه، یک پیمانه قهوه (در صورتی که می خواهید قهوه خود را به همراه شیر تهیه نمایید، یک پیمانه قهوه و نصف فنجان شیر و نصف فنجان آب) را درون مخزن قهوه ترک ساز برقی بریزید و هم بزنید و سپس مخزن را بسته و با رعایت نکات ایمنی، دستگاه را روشن نمایید تا قهوه شما آماده شود.

قهوه ساز کاراجا Karaca

برند مشهور کاراجا از یک کسب و کار خانوادگی کوچک آغاز شد و هدف ارائه محصولاتی با کیفیت عالی و نوآورانه با در نظر گرفتن قیمت های منصفانه همواره در تلاش بوده تا بهترین محصولات را به مشتریان خود ارائه نماید. در طراحی محصولات کاراجا همواره سعی شده تا به جای استفاده از طرح های معمولی، از طرحی های خاص و شیک استفاده شود تا علاوه بر تولید محصولی با کیفیت، خانه شما را هم زیباتر نماید.

توضیحاتی در مورد چایساز کاراجا

اینکه چای در فرهنگ ما جایگاه والایی دارد یک مسئله غیرقابل انکار است. اگر به مصرف روزانه چای در ایران توجه کنید، این امر به وضوح قابل مشاهده است. به همین علت ، “چای” به یک موضوع مهم و اساسی تبدیل شده است. تمامی خانواده ها به عطر و رنگ چای مورد استفاده اهمیت می دهند. از جلسات رسمی شرکت ها گرفته تا شام های گرم خانوادگی وجود چای الزامی است. در دنیای امروز که زمان از اهمیت زیادی برخوردار است، چای ساز کاراجا Cam رزگلد – KARACAیک انتخاب شایسته خواهد بود.

 چایساز کاراجا Cam رزگلد – KARACA

یکی از ویژگی های خوب چایساز کاراجا Cam رزگلد – karaca ،  طراحی فوق العاده خاص آن بصورت شیشه ای است که به هنگام جوش آمدن آب داخل آن قابل مشاهده است.  ظرفیت قوری سماور 1 لیتر و ظرفیت کتری2 لیتر می باشد؛فیلتر چای داخل قوری از جنس استیل ضد زنگ است.

دکمه بازگشت به بالا