جامعهکسب و کار برتر

لباس شخصیت کارتونی پسرانه پی جی کدام است؟

خرید لباس پی جی ماسک در سایزهای مختلف

تولد یک روز خاص است، همه چیز باید با سفارش تم تولد هماهنگ باشد. و زمانی که بابا و مامان و دیگر اعضای خانواده، پیراهن تولد تم پی جی ماسک را پوشیده باشد، بسیار خاص تر می شود. در این مقاله طیف گسترده ای از طرح های منحصر به فرد و سفارشی لباس پی جی ماسک را جهت خرید لباس شخصیت های کارتونی برای تم تولد کودکانتان ارائه می دهیم که مطمئناً همه را راضی می کند. پس دیگر منتظر نمانید.

چاپ انواع پارچه

یکی از مهمترین مزیت های استفاده از چاپ پارچه این است که به شما این اجازه را می دهد تا بتوانید پارچه مورد نیاز انواع لباس ها، کفش ها، پرده ها و یا روکش های مختلف را متناسب با نیاز خود در اختیار داشته باشید و بتوانید انواع طرح های مختلف لباس را بدوزید. همانطور که می دانید امروزه محدودیت های زیادی در زمینه طرح پارچه ها در بازار وجود دارد و به همین علت نیز افرادی که به دنبال پارچه هایی با طرح های خاص هستند معمولا نمی توانند گزینه دلخواه خود را بیابند. با این وجود شما با استفاده از چاپ پارچه به راحتی می توانید پارچه هایی با سلیقه خود را به چاپ برسانید و از آنها استفاده کنید.

تیشرت با نقاشی پی جی ماسک

دیگر منتظر نمانید – همین امروز تی شرت ساده بدون طرح مناسب خود را در سایت میلی جون پیدا کنید و طرح تم پسرانه تولد پی جی ماسک را برای تم تولد پسرانه قرمز روی آن پیاده کنید! می توانید خودتان با رنگ اکرولیک طرح را بکشید و رنگ کنید. و هم می توانید طرحی را که دوست دارید همراه با تیشرت ساده به جاهایی که طرح روی پارچه می زنند بدهید تا لباس  شما را با طرح موردنظرتان آماده کنند.

تاثیرات لباس شب نقاب بر روی کودکان

در  انیمیشن شب نقاب که بر توانایی های نوجوانان اشاره دارد، شاهد اتحاد و همبستگی بین آن ها، مشارکت و کارهای گروهی هستیم. اتحاد آن ها برای مبارزه با بدی ها و مقابله با دشمنان از جمله مواردی است که تاثیرات مثبتی بر کودکان خواهد داشت.

کودکان همیشه دوست دارند در جایگاه شخصیت های اصلی کارتون ها قرار بگیرند و بتوانند مانند آن ها قهرمان دنیای خود باشند. لباس گروه شب نقاب این امکان را به بچه ها میدهد تا با شبیه کردن ظاهر خود به ابرقهرمان ها، در دنیای واقعی رفتارهای مثبت خود را تقویت کنند و تبدیل به ابرقهرمانانی حقیقی شوند. کودکان میتوانند خوبی و بدی را تشخیص بدهند و این نقش پذیری که با کمک لباس شب نقاب تکمیل میشود، باعث میشود تا به طور ناخوداگاه با شخصیت های مثبت داستان همزادپنداری کرده  و الگوپذیری مثبتی در آن ها ایجاد شود. به طور کلی لباس شب نقاب باعث آشنایی بیشتر کودکان با مفاهیمی مانند اتحاد، صبر،  پشتکار و کار گروهی می شود.

در  انیمیشن شب نقاب که بر توانایی های نوجوانان اشاره دارد، شاهد اتحاد و همبستگی بین آن ها، مشارکت و کارهای گروهی هستیم. اتحاد آن ها برای مبارزه با بدی ها و مقابله با دشمنان از جمله مواردی است که تاثیرات مثبتی بر کودکان خواهد داشت.

کودکان همیشه دوست دارند در جایگاه شخصیت های اصلی کارتون ها قرار بگیرند و بتوانند مانند آن ها قهرمان دنیای خود باشند. لباس گروه شب نقاب این امکان را به بچه ها میدهد تا با شبیه کردن ظاهر خود به ابرقهرمان ها، در دنیای واقعی رفتارهای مثبت خود را تقویت کنند و تبدیل به ابرقهرمانانی حقیقی شوند. کودکان میتوانند خوبی و بدی را تشخیص بدهند و این نقش پذیری که با کمک لباس شب نقاب تکمیل میشود، باعث میشود تا به طور ناخوداگاه با شخصیت های مثبت داستان همزادپنداری کرده  و الگوپذیری مثبتی در آن ها ایجاد شود. به طور کلی لباس شب نقاب باعث آشنایی بیشتر کودکان با مفاهیمی مانند اتحاد، صبر،  پشتکار و کار گروهی می شود.

در فروشگاه میلی جون لباس دو شخصیت gekko و OWLETTE موجود شده است. هرکدام از این لباس ها که نمادی از قدرت شخصیت های داستان دارند، برای حدود سنی 5 تا 7 سال قابل استفاده است. برای خرید این لباس کافی است پس از اطمینان از سایز لباس و انتخاب مدل لباس مورد نظر، آن را به سبد خرید خود اضافه کرده و با تکمیل مراحل پرداخت و ثبت آدرس و مشخصات، سفارش خود را نهایی کنید. سفارش شما در سریع ترین زمان ممکن به دست شما خواهد رسید.

همچنین در فروشگاه تخصصی عروسک میلی جون، برای دوستداران این مجموعه ست کامل عروسک گروه شب نقاب قابل خریداری است.

لباس گروه شب نقاب هدیه ای مناسب برای کودکان

لباس گروه شب نقاب هدیه ای مناسب برای کودکانی است که عاشق شخصیت های معروف کارتونی بخصوص  شخصیت های گروه شب نقاب هستند.لباس قهرمانان کوچک نقابدار به صورت سرهمی با قد حدود 100 سانتی متر (از پایین پا تا سرشانه) مناسب برای بچه های 5 تا 6 سال می باشد.

لباس گروه شب نقاب

کارتون جدید و جذاب پی جی ماسک (PJ Masks) کارتون مورد علاقه اکثر بچه هاست که علاقه خاصی به شخصیت های ابر قهرمان و نقابدار این کارتون دارند و شاید بازی کردن در لباس شخصیتهای این کارتون حس قدرت به آنها بدهد، با پوشیدن این لباسها، ساعتها مشغول بازی می شوند و لذت می برند.

لباس آبی پسرانه شخصیت Catboy، مخصوص پسر بچه ها به صورت 4 تکه شامل: سرهمی از جنس پارچه کشی، نقاب از جنس فوم نرم، دستکش و جوراب نخی است.لباس قرمز این کارتون مربوط به شخصیت Owlette، مخصوص دختر بچه هاست که به صورت 5 تکه شامل: سرهمی شنل دار، نقاب، دستکش و جوراب است، جنس سرهمی و دستکش، نقاب از فوم نرم و جوراب نخی می باشد.لباس پی جی مکس پسرانه خروس سبز، 4 تیکه شامل: سرهمی از جنس پارچه کشی، نقاب از فوم نرم و دستکش از جنس پارچه کشی و جوراب نخی است.

لباس سرهمی  ، دستکش ، جوراب و نقاب به رنگ سبز می باشد.

لباس نمایش کودک مدل پی جی مکس دخترانه

ست لباس نمایش پی جی مکس یک لباس نمایش کودک محبوب و پرفروش است که کودکان به محض دیدن آن عاشق نقش بازی در این لباس بالماسکه در نقش اما قهرمان میشوند. کودک با پوشیدن این لباس نمایش کودک پی جی مکس (شب نقاب) به دنیای انیمیشن پر ماجرای پی جی مسکس سفر میکند. پوشیدن انواع لباس نمایش مثل لباس حیوانات بچه گانه یا لباس مشاغل کودک و ماسک نمدی نمایشی به کودک کمک میکند تا در دنیای نقش بازی غرق شوند و از این طریق بسیاری از مهارت های زندگی را تمرین میکند. این لباس بالماسکه کودک برای نقش بازی کودکان بسیار ایده ال است و بازی با آن موجب افزایش خلاقیت در کودکان می شود

  • این ست شامل لباس اما ،دستکش ،جوراب, ماسک و شنل می باشد و دارای طراحی بسیار زیبا و جذاب است.
  • این لباس نمایش کودک برای بچه های 5 تا 6 سال مناسب است.

نقد و بررسی سریال گروه شب نقاب (PJMASKS)، آنچه لازم است والدین بدانند

این انیمیشن نگاه اجمالی به توانایی‌ها و استعدادهای چند نوجوان دارد که در کنار هم می‌توانند بر دشمنانشان غلبه کنند و آرامش و امنیت را در شهر برقرار کنند. آن‌ها در طی عملیات متوجه یک سری مسائل می‌شوند و سعی می‌کنند با پشتکار و اتحاد و البته با دقت و برنامه‌ریزی آن‌ها را حل کنند. فرزندتان با تماشای این انیمیشن با این مفاهیم روبه‌رو می‌شود و در ناخودآگاهش ثبت می‌شود. حتماً شما هم در این زمینه با او صحبت کنید و مثال‌های عینی از زندگی خود و اطرافیانتان بزنید تا بیش‌تر متوجه اهمیت این موضوعات شود.

محور اصلی این انیمیشن تقابل خیر و شر است. کودکان می‌توانند حق و باطل را تشخیص دهند و به‌طور ناخودآگاه باشخصیت‌های مثبت این انیمیشن که گروه شب نقاب هستند هم‌ذات‌پنداری کنند. شما هم در این زمینه با او بیش‌تر صحبت کنید و ویژگی‌های منفی گروه نینجا و رونی و فلورانس را بیان کنید.

خشونت‌ها و درگیری‌های موجود در این انیمیشن می‌تواند باعث الگوبرداری کودکان به‌خصوص پسرها باشد. برای خنثی کردن این رفتارها می‌توانید او را در کلاس‌های ورزشی ثبت‌نام کنید تا انرژی‌اش را در جای مناسب تخلیه کند؛ این کار می‌تواند او را در یک رشته ورزشی تقویت کند و همین باعث ایجاد اعتماد به نفس در فرزندتان شود.

البته در مورد نادرست بودن رفتارهای خشونت‌آمیز حتماً با او صحبت کنید و به فرزندتان یادآور شوید که گروه شب نقاب برای مقابله با دشمنان از این ترفندها استفاده می‌کردند، نه با دوست و اطرافیانش. می‌توانید از او بخواهید با خواهر یا برادر یا دوستانش کاری را در کنار هم انجام دهند. حتی می‌توانید در قالب بازی او و دوستانش را مأمور به انجام کاری کنید تا با بهره‌گیری از ذهن و توانایی‌هایشان با این مفاهیم به‌طور عملی آشنا شوند.

به‌عنوان‌مثال می‌توانید وسیله بازی را درجایی مخفی کنید و با دادن نقشه‌ای، از آن‌ها بخواهید تا گنج را پیدا کنند. به فراخور سن و توانایی‌هایشان می‌توانید این بازی را بسط دهید. ممکن است کودکان در سنین کم با تماشای این انیمیشن در تصورشان شخصیت‌های اصلی داستان را واقعی بپندارند و وقتی با دنیای واقعی و شخصیت درونی خود مواجه می‌شوند دچار تناقض درونی شدیدی شوند.

حتماً از غیرواقعی بودن این شخصیت‌ها و توانایی‌ها با او صحبت کنید می‌توانید برای او لباس اسپایدرمن بخرید تا متوجه شود که لباس و ظاهر نمی‌تواند کسی را قدرتمند کند. برخی افراد قوت بدنی زیادی دارند و اگر کسی ندارد می‌تواند از قدرت تفکر و خلاقیتش برای پیشبرد اهدافش استفاده کند. شخصیت اما می‌تواند الگوی رفتاری خوبی برای دخترها باشد زیرا او همیشه در مقابل ظلم می‌ایستاد و فداکاری می‌کرد.

خلاصه: تماشای این انیمیشن باعث می‌شود فرزندتان با مفاهیمی همچون صبر، پشتکار، کارگروهی و اتحاد آشنا شود. این انیمیشن ژانر اکشن و ماجراجویی دارد که در سال 2015 در کشور فرانسه ساخته‌شده است؛ سپس در سال‌های بعد به کشورهای دیگر راه یافت و از نوروز 99 در ایران دوبله و پخش‌شده است. «گروه شب نقاب»، داستان سه نوجوانی است که دغدغه نجات مردم و ایجاد آرامش و امنیت برای ساکنین شهر را دارند. آن‌ها با تبدیل‌شدن به ابرقهرمانان با خلاف‌کارهای شهر مقابله می‌کنند. این انیمیشن در فضای فانتزی ساخته‌شده است که این امر از شدت خشونت‌ها و ترس‌های آن کمی می‌کاهد.

خرید ست 6 عددی شخصیت پی جی مکس با وسایل جانبی از میلی جون

ست 6 عددی شخصیت پی جی مکس با وسایل جانبی : بیشتر اسباب بازی های که در حال حاضر طراحی و ساخته میشوند از نسخه اصلی برخی از فیلم و سریال و یا حتی گاهی از انیمیشن های پرفروش نمونه برداری میشوند . اسباب بازی ها برای اینکه به راحتی مخاطبین خاص خور را به سمت خود جذب کنند باید دارای چندین ویژگی ضروری و مهم باشند . مهمترین این ویژگی ها عبارتند از : جنسیت اسباب بازی ، اندازه و سایز اسباب بازی ، مواد اولیه تهیه اسباب بازی ، نشان استاندارد جهانی و … که باید در ساخت بیشتر اسباب بازی ها رعایت شده باشد .

از معروف ترین فیلم و سریال ها و انیمیشن های که تا به اکنون اسباب بازی و وسیله ای سرگرمی آنها طراحی شده است  میتوان به : انیمیشن سگ های نگهبان ، انیمیشن دختر کفش دوزکی ، انیمیشن پی جی مکس ها ، انیمیشن داستان اسباب بازی ها ، انیمیشن داستان ماشین ها و مجموعه فیلم جنگ ستارگان ، مجموعه فیلم بتمن ، مجموعه فیلم مرد عنکبوتی اشاره کرد .

ویژگی ست 6 عددی شخصیت پی جی مکس با وسایل جانبی:

جنس تمامی ست های این محصول از پلاستیک و از مرغوب ترین مواد اولیه میباشد . طراحی جذاب این اسباب بازی باعث شده است تا در مدت زمان کوتاهی به یک وسیله ای سرگرمی دوست داشتنی بین کودکان تبدیل شود . تعداد ست های قرار گرفته شده در این محصول 6 عدد است که برگرفته شده از شخصیت انیمیشن محبوب شخصیت های پی جی مکس است . حرکت ست های موجود در این اسباب بازی بصورت ساده میباشد و به راحتی قابل حرکت دادن است

توجه : این محصول بعلت داشتن اجزاء جداشونده برای کودکان زیر سه سال خطرناک میباشد .

دکمه بازگشت به بالا