جامعهکسب و کار برتر

مقایسه عملکرد پکیج بوتان و پکیج ایران رادیاتور

دو شرکت بوتان و ایران رادیاتور به عنوان برترین شرکت های ایرانی فعال در حوزه تولید پکیج هستند. این برندها در طبقه بندی های مختلف اقدام به ساخت محصولات گوناگونی کرده است و این مسئله باعث شده تا مشتریانی که قصد خرید پکیج دارند، یکی از سوالات بسیار مهمی که مطرح می کنند این است که برای خرید یک محصول درجه یک بهتر است تا به سراغ کدام برند آمده و از چه شرکتی اقدام به خرید پکیج کرد؟

به منظور بررسی این مسئله و پاسخ به این سوال با ما همراه باشید تا شما را با پکیج بوتان و پکیج ایران رادیاتور آشنا کرده و در مورد این برندها اطلاعات جامع و کاملی را به شما ارائه دهیم.

پکیج چیست؟

پیش از مقایسه عملکرد پکیج بوتان و پکیج ایران رادیاتور باید به این نکته اشاره کرد که پکیج ها سیستم های گرمایشی هستند که امروزه به جای موتور خانه ها مورد استفاده قرار می گیرند. در واقع پکیج ها عملکردی مشابه موتور خانه ها دارند اما لازم به ذکر است که پکیج ها سیستم های گرمایشی هستند که در کنار تامین آب گرم مصرفی، محیط را نیز گرم می کنند.

از مهم ترین دلایلی که باعث محبوبیت این دسته از محصولات شده است این است که برخلاف موتور خانه ها استفاده از پکیج ها هزینه کم، سوخت مصرفی پایین، نگهداری آسان و بازدهی بالاتری دارد.

معرفی برند ایران رادیاتور

شرکت ایران رادیاتور یکی از برندهای ایرانی است که در ابتدا در زمینه تولید و ساخت رادیاتور آلومینیومی شوفاژ فعالیت داشت و با گذشت زمان تبدیل به یکی از بزرگترین تولیدکنندگان محصولات گرمایشی در ایران شد. ایران رادیاتور در حال حاضر به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان پکیج در داخل کشور به حساب می آید و افرادی که قصد دارند تا اقدام به خرید پکیج کنند، به سراغ این شرکت می آیند.

ما در تهران سرویس کاران، نمایندگی ایران رادیاتور در تهران و کرج هستیم.

معرفی برند بوتان

به منظور معرفی شرکت بوتان باید بدانید که این برند در سال 1367 فعالیت خود را در زمینه تولید آبگرمکن دیواری گازی آغاز کرد. در سال 1372 برند بوتان اولین پکیج دیواری خود را نیز به بازار ایران عرضه کرد.

در حال حاضر در کنار شرکت ایران رادیاتور، از برند بوتان نیز به عنوان یکی از مهم ترین شرکت هایی که در زمینه تولید پکیج فعالیت دارد می توان نام برد.

ما در تهران سرویس کاران، نمایندگی بوتان در تهران و کرج هستیم.

انواع مدل های پکیج دیواری ایران رادیاتور

در زمینه تولید پکیج، برند ایران رادیاتور محصولات مختلفی را طراحی و تولید کرده است. در همین راستا اگر بخواهیم شما را با انواع مدل های پکیج دیواری ایران رادیاتور آشنا کنیم باید گفت که در مدل هایی که در نام آن ها شاهد عبارتFF  هستیم، از فن استفاده شده و محفظه احتراق مورد استفاده در این دسته از پکیج ها از نوع بسته است. از سوی دیگر از مدل هایی که در نام آن ها شاهد عبارت و کلمه CF هستیم نیز فن وجود ندارد.

انواع مدل های پکیج دیواری بوتان

اگر بخواهیم شما را با انواع مدل های پکیج دیواری بوتان آشنا کنیم باید گفت که محصولاتی که در آن شاهد حرف S در آخر آن هستیم، محصولاتی از نوع فن دار هستند. این در حالی است که مدل هایی که حرف  I در آخر نام آن ها وجود دارد، محصولاتی هستند که در آن ها از فن استفاده نشده است.

مزایا و معایب پکیج بوتان

به منظور مقایسه عملکرد پکیج بوتان و پکیج ایران رادیاتور لازم است تا در مورد مزایا و معایب این دسته از محصولات اطلاعات کاملی را به شما ارائه دهیم. در همین راستا اگر بخواهیم شما را با مزایا و معایب پکیج بوتان آشنا کنیم، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

مزایا پکیج بوتان

شرکت بوتان تجربه فوق العاده ای در حوزه تولید پکیج دیواری دارد. همچنین این برند خدمات و سرویس های خود را به تمامی مشتریان و در سراسر کشور ارائه می دهد. پکیج های برند بوتان در مدل های مختلف تولید شده و همین مسئله باعث شده تا شما بتوانید با توجه به بودجه خود اقدام به خرید پکیج مناسب کنید. در نهایت نیز باید به این نکته توجه داشته باشید که برای تولید این دسته از پکیج ها از قطعات اروپایی استفاده می شود.

 معایب پکیج بوتان

به منظور بررسی معایب پکیج بوتان باید گفت که پکیج دیواری های بوتان نسبت به پکیج دیواری های ایران رادیاتور قیمت بالایی دارند. از سوی دیگر در این دسته از محصولات شاهد استفاده از هیدرولیک ست پلیمری هستیم که می تواند طول عمر پکیج را کاهش دهد.

مزایا و معایب پکیج ایران رادیاتور

در صورتی که قصد خرید پکیج ایران رادیاتور را دارید، لازم است تا دید کاملی نسبت به مزایا و معایب این دسته از محصولات داشته باشید. اگر بخواهیم شما را با مزایا و معایب این دسته از محصولات آشنا کنیم، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

مزایا پکیج ایران رادیاتور

در محصولات ایران رادیاتور شاهد استفاده از سیستم هیدرولیک برنجی هستیم که وجود آن باعث افزایش عمر پکیج می شود. همچنین قیمت پکیج های ایران رادیاتور در مقایسه با پکیج های بوتان ارزان تر است.

برد مورد استفاده در محصولات ایران رادیاتور به نحوی است که عملکرد بی نقصی داشته و عیب یابی آن راحت بوده و شما می توانید از طریق مانیتورینگ ارورها برای حل مشکلات این پکیج اقدام کنید. همچنین برند ایران رادیاتور اقدام به تولید پکیج دیواری های مختلف با سایزهای گوناگون کرده است.

معایب پکیج ایران رادیاتور

به منظور خرید پکیج از برند ایران رادیاتور باید به این نکته توجه داشته باشید که به نسبت شرکت بوتان، مجموعه ایران رادیاتور خدمات کمتری را به مشتریان خود ارائه می کند. همچنین تنوع محصولات پکیج ایران رادیاتور بر اساس قیمت به نسبت پکیج های بوتان کمتر است.

حرف آخر

در این مطلب نگاهی به مقایسه عملکرد پکیج بوتان و پکیج ایران رادیاتور انداخته و تلاش کردیم تا در مورد این دو شرکت ایرانی و محصولات تولید شده توسط این برندها اطلاعات کاملی را به شما ارائه دهیم. توجه به این نکات به شما کمک می کند تا با دانش کافی اقدام به خرید پکیج مناسب کرده و از این دسته از محصولات استفاده کنید.

در صورتی که نیاز به تعمیر پکیج داشته باشید، تهران سرویس کاران می تواند به شما کمک کند.

دکمه بازگشت به بالا