اقتصادیکسب و کار برتر

انتخاب بهترین شرکت حسابداری

راهنمای انتخاب یک شرکت حسابداری معتبر

در زندگی امروزی هر کسب و کاری به خدمات حسابداری نیاز دارد و بیشتر صاحبان مشاغل متوجه این موضوع شده اند که لازم است شیوه محاسباتی سنتی خود را تغییر دهند و از خدمات تخصصی در این زمینه استفاده نمایند. بسیاری از ادارات و اصناف با برخورداری از آموزش ها و سوابق تجربی می توانند تا حدی از تکنیک های کاربردی مطرح در این خصوص استفاده نمایند.

شاید شما نیز از استعداد و تجربه در محاسبات بهره مند باشید و نحوه ی استفاده از نرم افزار های ارائه شده در این زمینه را یاد گرفته باشید اما قطعا یک حسابدار و شخصی که در زمینه حسابداری مشغول به کار می باشد دارای تجربه، دقت و سرعت بیشتری در انجام امور خواهد بود؛ بنابراین با توجه به حساسیت امور مرتبط با محاسبات، مالیات و درآمد، ثبت اسناد و … بهتر است از خدماتی که برخی از  شرکت ها مانند شرکت حسابداری رایان محاسبان ارائه می دهند، استفاده نمایید تا علاوه بر صرفه جویی در وقت و زمان از نتایج دلخواه خود بهره مند شوید.

انتخاب موسسات حسابداری یا شخص حسابدار؟

این موسسات در صورتی که از اعتبار کافی برخوردار بوده و به صورت قانونی مشغول به کار باشند، قطعا گزینه ی بسیار بهتری نسبت به اشخاصی هستند که در این حوزه فعالیت می کنند؛ زیرا زمانی که شما وظیفه ی انجام محاسبات و حسابداری را به این موسسات می سپارید، یک شرکت ضامن کار شما خواهد بود و نه یک شخص و به همین دلیل پیگیری کار بسیار راحت تر می باشد و می توانید مطمئن باشد که آن شرکت به دلیل اینکه با کارشناسان مختلفی به صورت تیمی و گروهی کار می کند، پروژه ی شما را در موعد مقرر شده تحویل خواهد داد.

همچنین تحویل کار به یک شرکت حسابداری می تواند به لحاظ اقتصادی برای برخی از مشاغل به صرفه باشد؛ زیرا دیگر لازم نیست که پرسنل و افرادی را به عنوان حسابدار استخدام نمایند و ماهیانه به آنها حقوق و بیمه بپردازند بلکه تمامی کارها را آن شرکت یا مجموعه ی حسابداری بر عهده خواهد گرفت و در نهایت دقت و کیفیت به انجام خواهد رساند.

تنها کارفرمایانی که از خدمات حسابرسی استفاده نموده اند، می توانند درک کنند که این کار تا حد زیادی از لحاظ اقتصادی به نفع آن ها می باشد؛ بنابراین بر اساس مواردی که گفته شد، منطقی است که کلیه ی امور مرتبط با حسابداری برون سپاری شود  و از خدمات تخصصی موسساتی که همانند مجموعه رایان محاسبان در این خصوص فعال هستند، استفاده گردد.

لازمه ی استفاده از خدمات حسابداری شرکت حسابداری رایان محاسبان

شرکت ی ما با برخورداری از مجرب ترین و حرفه ای ترین کارشناسان و حسابداران آماده ی ارائه ی تمامی خدمات به متقاضیان محترم می باشد. یکی از ویژگی هایی که باعث تمایز مجموعه ی ما نسبت به سایرین شده است، احترام به حقوق متقاضیان می باشد و یکی از بدیهی ترین و مهم ترین حقوق مشتریان، رضایت آن ها از نحوه ی انجام پروژه حسابداری می باشد. بر این اساس شرکت رایان محاسبان سعی دارد که تمامی امور مرتبط با حسابرسی، حسابداری، مالی و مالیاتی، محاسباتی، ثبتی، آموزشی، دفاتر قانونی و … را در کوتاه ترین زمان ممکن اما در نهایت کیفیت به انجام رساند.

خدمات عالی و با کیفیت امور حسابداری

برای تامین رضایت متقاضیان و کارفرمایان ارجمند با مجموعه ای از بهترین و با تجربه ترین حسابداران همکاری خواهیم داشت؛ پس اگر ضرورت برون سپاری امور محاسباتی و حسابداری کسب و کارتان را احساس کرده اید و می خواهید که برای به حداقل رساندن مشکلات مالی و مالیاتی و حسابرسی و نظم و ترتیب بخشیدن به حساب های مالی و فاکتورها یک گام مثبت بردارید، پیشنهاد می کنیم که با مجموعه ی رایان محاسبان تماس حاصل نمایید.

خدمات حسابداری در پایان سال و یا دوره مالی

البته با توجه به نزدیک شدن به پایان سال ضرورت استفاده از خدمات حسابداری بسیار افزایش می یابد و واضح است که در این زمان کم صاحبان مشاغل از عهده ی کارهای سنگین موجود در زمینه بر نمی آیند و نیاز به همکاری و کمک دارند و به همین دلیل بهره مندی از خمات یک شرکت حسابداری کاملا عاقلانه خواهد بود، زیرا این کار می تواند حتی در مدت زمان کوتاهی انجام شود اما در حد بسیار زیادی موجب افزایش آرامش خیال و آسودگی فکر کارفرمایان ارجمند گردد. نکته ی مهم اینجاست که چگونه می توان با وجود تنوع بسیار زیادی که وجود دارد، یک شرکت حسابداری معتبر را شناسایی کرد؟

 • از سایر افرادی که در صنف شما مشغول به کار هستند و از چنین خدماتی استفاده کرده اند، تحقیق نمایید.
 • از طریق اینترنت می توانید تعداد زیادی از موسسات فعال را شناسایی کنید
 • حتما از آن شرکت بپرسید که آیا خدمات مشاوره رایگان ارائه می دهد یا خیر؟ ( زیرا بنیادی ترین نیاز قبل از شروع پروژه های حسابداری، استفاده از جلسات مشاوره می باشد )
 • مجوز فعالیت قانونی را از آن ها بخواهید.
 • در جلسات دقت داشته باشید که تا چه حد در خصوص ارائه ی تاریخ و زمان تحویل پروژه دقیق صحبت می کنند.
 • آیا خدمات مرتبط با آموزش و مدیریت مالی را به متقاضیان ارائه می دهند یا خیر؟
 • آیا به شما نرم افزار خاصی را برای مدیریت هر چه بهتر حسابداری کسب و کارتان ارائه می دهند یا خیر؟

وظایف بهترین شرکت حسابداری

 • اعزام نیروی حسابداری مانند کمک حسابدار
 • مشاوره ارائه و به طور نصب و راه اندازی نرم افزارهای مناسب مالی و حسابدار برای شرکت ثبت و تنظیم سند حسابداری
 • تامین صورتهای مالی از روی اسناد و مدارک و …
 • تهیه نمودن صورت های مالی و اشخاص حقیقی و حقوقی
 • انجام عملیات مرتبط با بستن حساب هاو…
 • تامین نمودن انواع گزارش های مالی و تجزیه و تحلیل امور مالی

ویژگی های بهترین شرکت حسابداری چیست؟

برای برخی از افراد حمایت و پشتیبانی یک شرکت حسابداری جهت مدیریت در امور مالی ممکن است در نگاه اول برای آنها هزینه ای اضافی باشد اما با کمی تحقیق و بررسی در امور نظر مالی به صلاح شر کت ها  می باشد و علاوه به دلایل زیر موجب تعهد و موفقیت کوتاه نمودن راه آن نیز خواهد شد و صرف نظر از جنبه های مالی می تواند برای مشاهده دیگری نیز ارمغان آورد.

1. کاهش خطای انسانی

به طور کلی هدف از فعالیت تجاری کسب سود و بدست آوردن منبع می باشد وجود یک خطا در مدیریت مالی شرکت که بخشی واجب برای شماست می تواند تَفاوت بین موفقیت و شکست مالی باشد .

2.آسودگی خاطر در قبال اشتباهات

به طور کلی افراد حقیقی مسئولیت انجام عملیاتی مالی شرکت را دارند در صورت بروز خطاها جبران ناپذیر خسارت  و زیان به جا مانده تنها متحمل می شود اما به صورت یک شرکت حسابداری زمام امور را درست گیرد طبق تبصره1ماده 16 قانون حقوق مصرف کننده شخصیت حقوقی را ارائه کنند خدمات شرکت حسابداری صورت بروز اشتباه و خطای انسانی مسئول کامل جرایم و عواقب ناشی از عدم انجام ضمانت مورد توافق می باشد.

3.اطمینان خاطر

اطمینان داشتن از محاسبه دقیق بیمه و مالیات های مستقیم و غیر مستقیم بر اساس قانون و مقررات حاکم بر جامعه و پرداخت موقع آن که نه تنها از عواقب و جرایم تردید آن جلو گیری می کنند بلکه مانند حداقل نمودن قانونی این هزینه موجب سود آوری بیشتر و صرفه جویی در شرکت ها می شود .

خارج شدن اینگونه خدمات مالی بهترین روش های برای صرفه جویی در وقت بر اساس کارفرما در طول زمان می باشد. همزمان با این که مبالغ بیمه و مالیات شما با اطمینان همراه با تجربه کافی، دانش و معیارهای لازم محاسبه و پرداخت می شود شما می توانید برای ایجاد مشاغل جدید تمرکز کنید و با اطمینان خاطر باشید که از امور اقتصادی خود به خوبی مراقبت کنید.

4.جلوگیری از هزینه های اضافی جهت خرید نرم افزار

با توجه به یک شرکت های حسابداری در فعالیت از نوع مختلف برای کسب و کارها، تجربه کافی برای کار با نرم افزار های حسابداری گوناگون را دارد و این تجربه می تواند شما را در خریداری یک نرم افزار کارا که زیاد ترین سازگاری با فعالیت شما را دارد  راهنمایی نماید و با خودداری از انجام هزینه های اضافی در جهت خریداری نرم افزار موجب حفظ سرمایه کارفرما می شود ، ما به عنوان نمایندگی نرم افزار سپیدار پیشنهاد میکنیم حتما درباره نرم افزار حسابداری سپیدار تحقیق کنید تا از قابلیت های آن آگاه شوید.

5.تهیه گزارشات مدیریتی و تفسیر آن ها در کمترین زمان

با توجه به یک شرکت های حسابداری به دانش و معیارهای نیاز و با تجربه کسب شده در عنوان کسب کارها تبحر خاصی در ارائه گزارش مدیریتی مانند صورت های مالی در کمترین مدت متحمل را دارد و همینطور اگر کارفرما قصد تامین مالی از روش وام بانکی جهت انجام پروژه های جدید را داشته باشد و آماده گزارشات توجیهی نیاز و لازم شده این امور می باشد .

6. مشاوره مالی ، مالیاتی و بیمه ای همزمان

برخی اوقات با وجود استخدام حسابدار مجرب احتیاج به وجود مشاوران بیمه ای و مالیاتی در شرکت احساس می شود و این  نیاز حساس و قابل تامیل با ورود شرکت های حسابداری به داخل جهت بر طرف خواهد شد.

7. مشاوره در مورد ساختاری حقوقی و نوع شخصیت شرکت

با توجه هنگام راه اندازی مشاغل، باید دقت داشته چه شخصیت، نوع و ساختاری مشابه برای کسب و کار و نیاز های شما می باشد . چه به عنوان یک شرکت محدود، سهامی، تضامنی، معامله گر انفرادی یا هر یک از گزینه های دیگر انتخاب کنید که فعالیت کنی، بر اساس یک شرکت حسابداری می تواند به طور کلی کمک کنند تا یک تصمیم صحیح را انتخاب کنید که فعالیت کنید، همینطور ساختار های زیادی مختلف ای وجود دارد که می توانند برای بهره گیری بهینه از نیروی انسانی به شما کمک می کند از جمله ساختار های خطی، وظیفه ای، بخشی و غیر

8.کاهش نگرانی و مسئولیت ها  در قبال نیروری انسانی حسابدار

برخی از امور مالی با سپردن به شرکت های حسابداری دیگر اضطراب از بابت استخدام افراد مجرب و با دانش بر این حوزه نخواهید داشت همچنین مسئولیت های از قبیل حقوق، بیمه، مالیات، سنوات و مرخصی ها  از شما بر داشته می شود.برای مدیریت مالی مسئولیت بزرگی است بدون تجربه دانش و مهارت ها صرف نظر از موفقیت و یا اینکه شکست زمان را از دست خواهید داد.

به طور کلی اگر می خواهید از تمام جهات مختلف کنترل ،مشاوره حمایت شوید، به طور مصرف شدن سرمایه خود بیشترین محصول را دریافت می کنید و علاوه بر افزایش در سود آوری از نوع کاهش قانونی هزینه های متفاوت نیز حفظ سرمایه کنید .کار را  باید به کار بلد بسپارید بلکه یک شرکت حسابداری برای اداره امور مالی خود داشته باشید از تصمیمات درست روز مره از حقوق مالیات تا منافع کارمندان و غیر در جهت موفقیت روزافزون خاطر جمع هستید.

دکمه بازگشت به بالا