ورزشی

در سال ۱۴۰۲ تعداد ۱۱۰۸ اشتراک رایگان در استان کردستان واگذار شده است

در سال ۱۴۰۲ تعداد ۱۱۰۸ اشتراک رایگان در استان کردستان واگذار شده است

مدیرعامل شرکت گاز استان کردستان از واگذاری اشتراک رایگان گاز طبیعی برای مددجویان استان خبر داد و افزود: به منظور کمک به بخش محروم جامعه و افراد تحت پوشش سازمان های حمایتی، تعداد 1108 اشتراک رایگان گاز به واجدین شرایط استان واگذار شده است.

به گزارش خبرگزاری مجله خانواده از کردستان؛ احمد فعله گری مدیر عامل ، اظهار داشت : وفق مقرارت و قانون بودجه در 12ماهه سال ۱۴۰۲ برای 1108 خانوار تحت پوشش سازمان بهزیستی ، کمیته امداد امام خمینی (ره) ، خانواده معزز ایثارگران ، مدارس خیر ساز و مساجد و حسینه ها اشتراک رایگان واگذار شده است .
فعله گری با بیان اینکه واگذاری انشعاب رایگان گاز به مددجویان واجد شرایط ادامه دارد، خاطرنشان کرد: خانوار‌های مددجوی متقاضی تنها یکبار و با معرفی دستگاهی که تحت پوشش آن هستند از این امکان بهره مند می‌شوند همچنین برای دریافت بهای گاز مصرفی نیز تخفیفاتی شامل آن‌ها خواهد شد.
مدیرعامل شرکت گاز استان کردستان از چگونگی تقسیم‌بندی واگذاری انشعابات خبر داد و گفت:  از این تعداد انشعاب 722 مورد به مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره)، 188 مورد به مددجویان سازمان بهزیستی، 107 مورد به خانواده‌های ایثارگران ، 76 اشتراک رایگان به مساجد روستایی ، مساجد شهری 7 مورد ،  6 مورد به مدارس خیر ساز و 2 مورد شامل حسینه ها شده است.

گروه تحریریه مقالات ورزشی

نویسنده‌ی ورزشی با انگیزه‌ای برای به اشتراک گذاری آگاهی خود از دنیای ورزش. با استفاده از تحلیل‌های دقیق و روند داستان‌سازی شیوا، من سعی می‌کنم خوانندگان را در دنیای ورزشی همراهی کنم و آن‌ها را به سمت تجربه‌ی هیجان‌انگیز ورزش ببرم.
دکمه بازگشت به بالا