فرهنگ و هنر

مجموعه پادکست «پناه» تقدیم عزاداران حسینی می‌شود

همزمان با اربعین؛

مجموعه پادکست «پناه» تقدیم عزاداران حسینی می‌شود

مجموعه پادکست‌ «پناه» کاری از شرکت فرهنگ فیلم تهران و کمیته اطلاع‌رسانی و فرهنگی ستاد اربعین سازمان تامین اجتماعی در موکب‌های عزاداری حسینی توزیع و پخش می‌شود.

به گزارش گروه فرهنگ و هنر مجله خانواده؛ به نقل از روابط عمومی شرکت انتشارات علمی و فرهنگی، «پناه» عنوان ۳۰ قسمت‌ پادکست تولید شده توسط شرکت فرهنگی فیلم تهران و کمیته اطلاع رسانی و فرهنگی ستاد اربعین سازمان تامین اجتماعی است که ۲۰ قسمت از آن همزمان با ایام اربعین حسینی در موکب‌های عزاداری از جمله موکب‌های سازمان تامین اجتماعی در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌گیرد.

 نویسندگی این مجموعه را علیرضا پورمشیر و سردبیری و کارگردانی آن را محمد نصرآبادی برعهده داشته‌اند. همچنین علیرضا پورمشیر و محمد نصر‌آبادی به عنوان گوینده در این مجموعه حضور داشته‌اند. محسن جلیلی نیز به عنوان آهنگساز و علیرضا یارقلی به عنوان کارشناس پزشکی در این پروژه همراهی کرده‌اند.

۱۰ قسمت از مجموعه پادکست «پناه» نیز که برگرفته از شعر «شکر خدا را که در پناه حسینم…عالم از این خوب‌تر پناه ندارد» تولید شده است نیز همزمان با دهه پایانی ماه عزاداری صفر رونمایی خواهد شد.

گفتنی است در رویکرد جدید شرکت فرهنگ فیلم تهران از شرکت‌های تابعه سازمان انتشارات علمی و فرهنگی است، فعالیت در حوزه چندرسانه‌ای و تولید محتواهای سمعی و بصری در دستور کار قرار گرفته است.

انتهای پیام/


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

نشر فرهنگ و هنر

با استفاده از طنز و مرورگرهای زبانی، داستان‌هایی را می‌سازم که عقل و همچنین قلب شما را به لرزه درمی‌آورد.
دکمه بازگشت به بالا