عمومیکسب و کار برتر

طعم مسافرت با تهران رنت ون

بازار شلوغ مسافرت های شمال با اجاره ون

در این مقاله از تهران رنت ون؛ دوست دارم توجه شما را به موضوعی عجیب و جالب در خصوص میزان مسافرت های با ون به شمال کشور جلب کنم. یکی از بهترین و پر درخواست ترین ون های اجاره ای در ایران خودرو ون هیوندای h350 است که بدلیل سقف بلند، امکانات رفاهی قابل قبول و ظاهر نیمه لوکس، سرویس های بسیاری را در سراسر کشور می دهد.

سوخت این خودرو گازوئیل است و امروز انقدر درخواست های اجاره ون با راننده با خودرو هیوندای h350 افزایش یافته است که این خودرو ها گاهی مجبور می شوند 7 8 روز از ماه را خواب باشند تا زمان سهمیه گازوئیل ماه بعد خود را بگیرند. یعنی میزان سرویس هایی که میروند تمام سهمیه این خودرو مصرف می کند و از آن جایی که گازوئیل بصورت آزاد هم امروز به فروش نمی رسد، با وجود درخواست های زیاد از سوی مشتریان، باید خودرو را بخوابانند.

همه چیز درباره ون های سفری

احتمالا سفر با ون و زندگی در جاده، یکی از آن رویاهایی است که مدت ها است به آن فکر می کنید اما نمی دانید از کجا باید شروع کنید و یا تنها برایتان یک رویای دست نیافتنی است. هرچه که هست، دانستن درباره ی آن به شما در گرفتن یک تصمیم بهتر کمک می کند. اگر قصد دارید به یک سفر طولانی با ون بروید بهتر است بدانید تنها مساله ی مهم این کار، اجاره ی ون نیست. نکات خیلی مهمی هست که بهتر است قبل از شروع سفرهای ماجراجویانه تان در مورد آنها بدانید.

اجاره ون از تهران تا شمال چقدر هزینه دارد؟

قیمت هایی که در اینجا برای سرویس اجاره ون با راننده از تهران تا شمال ذکر می کنیم، مربوط به تاریخ 21 تیر ماه 1401 است.

مسافرت از تهران به شهر های مازندران با اجاره ون از جاده چالوس، حدود 3.5 میلیون تومان هزینه دارد.

مسافرت از تهران به شهر های گیلان با اجراه ون، حدود 4 میلیون تومان هزینه دارد.

گشت درون مازندران و گیلان هم به ازای هر روز (طبق قاعده 10 ساعته) 3.5 میلیون تومان می باشد.

این عدد نسبت به سال گذشته افزایش بسیار چشم گیری داشته که شاید با توجه به گرانی های دیگر و هزینه های بیشتر خودرو ها، قابل توجیه باشد. امسال پس از 3 سال رکود در بازار اجاره ون که یکی از دلایل اصلی آن ویروس کرونا هم بود، بازار به نسبت خوبی مشاهده می شود.

قیمت اجاره ون با راننده زیاد تر از قبل شده و طبیعتا افرادی هستند که شاید توان مالی بهره گرفتن از این خدمات را ندارند و این باعث تاسف و ناراحتی است.

چرا ون اجاره می کنند!؟

خانواده ها با اجاره ون همگی در کنار هم و در یک خودرو جادار جمع می شوند و بدون هیچ دغدغه ای در مورد مسیر، خودرو و رانندگی، به لذت و گفتگو می پردازند. رانندگان ون می توانند به صلاح دید مسافران، آن را به دیدن جاذبه های گردشگری و طبیعت های بکری در شمال کشور ببرند که شاید خود مسافران اصلا آن مکان را نشناسند. به همین دلیل در خواست مسافران خارجی و توریست ها هم برای این خدمات بسیار زیاد است.

پر مسافر ترین شهر های شمال کشور کدامند؟

با توجه به گفته مجموعه های ارائه دهنده خدمات اجاره ون، شهر های استان مازندارن بیشترین درخواست را در میان شهر های شمالی دارند. نوشهر، چالوس، نمک آبرود، تنکابن، رامسر و بابلسر در صدر سرویس های اجاره ون برای شمال هستند. همچنین در استان گیلان هم طبیعتا شهر رشت و بعد شهر های بندر انزلی و تالش بیشترین مسافر را دارند.

ون های اجاره ای برای شمال کشور

2 نوع ون اجاره ای بیشترین سرویس را در ایران داد که از سال ها پیش همین 2 نوع ون پوشش دهنده سرویس های سراسر کشور بوده اند.

    ون تویوتا هایس های روف

    ون هیوندای h350

خودرو های ون بنز ویتو هم در مدل های تشریفاتی و قدیمی از ون هایی هستند که هنوز طرفدارانی در کشور دارند اما هم در خواست بسیار کمتری نسبت به 2 اتومبیل ذکر شده دارند و هم تعداد این خودرو موجود در ایران بسیار اندک است.

ظرفیت، امکانات و مشخصات ون تویوتا هایس

ون تویوتا هایس مدل های روف (سقف بلند) مقاوم ترین، سازگار ترین، راحت ترین و معروف ترین ون مسافر بری در کلاس نیمه تشریفاتی در ایران است.

قیمت اجاره این ون برای سفر به شمال کشور، تا حدی کمتر از ون هیوندای h350 می باشد.

ظرفیت آن 12 نفر است.

سیستم سرمایشی و گرمایش خوبی دارد و یک اتومبیل استاندارد برای خانواده ها و جمع های دوستانه جهت مسافرت به شمال کشور یا حتی مسافرت های دور و آب و هوا های مختلف است.

سوخت این خودرو بنزین است و مشکلی که برای خودرو های هیوندای رخ داده است، این خودرو را شامل نمی شود.

ون تویوتا هایس های روف با وجود اینکه فنی بسیار قابل قبولی نسبت به عمر خود دارد، اما ون لوکسی نیست.

می توان گفت بین ون هایی که در شهر مسافر کشی می کنند و ون های نیمه لوکسی مثل هیوندای قرار می گیرد.

ون هیوندای h۳۵۰

به تازگی است که محبوبیت ون هیوندای h350 در حال سبقت گرفتن از تویوتا هایس می باشد.

قطعا خودرویی شکیل تر و با کلاس تر به نسبت تویوتا هایس است.

امکانات رفاهی بهتری دارد.

ظرفیت این ون 13 نفر است.

سقف بلند تر تویوتا هایس های روف می باشد و برای سرویس های نیمه تشریفاتی مدیران هم از آن بهره گرفته می شود.

قیمت اجاره ون هیوندای h350 کمی بالاتر تویوتا هایس می باشد.

اگر دوست دارید با یک خودرو لوکس به سفر شمال کشور بروید و روزانه 500 هزار تومان تا 1 میلیون بیشتر هزینه کردن هم برای شما قابل قبول است، قطعا هیوندای h350 انتخاب مناسب تری خواهد بود.

قیمت اجاره ون با راننده چقدر است؟

اجاره ون برای مسافرت، با توجه به طول مسیر، خاکی و آسفالت بودن مسیر (یا بخشی از مسیر)، نوع خودرو و زمان مسافرت، متغیر می شود اما می توان حدود قیمتی زیر را برای اجاره ون با راننده در نظر گرفت:

از 1 میلیون و 200 هزار تومان تا 3 میلیون تومان، قیمت روزانه اجاره ون با راننده در ایران است.

این تعرفه اگر مثلا در شهر شیراز برای گردش درون شهری باشد، متفاوت از سرویسی است که از تهران به شیراز و اصفهان و یزد و … می باشد و همچنین مثلا اگر مسافران قصد سفر به کویر مرنجاب را داشته باشند، بدلیل دارا بودن قسمتی خاکی در جاده، احتمال افزایش قیمت برای آن وجود دارد.

آتوسا خوش خواهد

من آتوسا، خبرنگاری که تعهدی عمیق به خدمت به مردم دارم. در این سایت، با تمرکز بر مسائل مهم اجتماعی و اقتصادی، تلاش می‌کنم تا صدای گروه‌ه‌های نادیده گرفته شده را به گوش شما برسانم و برای ایجاد عدالت و برابری در جامعه تلاش کنم.
دکمه بازگشت به بالا