عمومیکسب و کار برتر

کفپوش پارکت: نکات سبک

کفپوش پارکت در عالی ترین محیط ها – در کاخ ورسای – کامل شد و از آن زمان با اعتبار همراه شده است. نه تنها حس تاریخ را برمی انگیزد، بلکه با کنار هم قرار دادن چوب با رنگ ها و دانه های مختلف در یک الگوی کلاسیک، پارکت واقعاً از طبیعت الهام گرفته شده است. در سرتاسر قرن بیستم کفپوش های طرح دار محبوب بودند و پارکت ارتا همچنان در فضای داخلی امروزی از جایگاهی مد روز برخوردار است. همراه با طرح‌های حداقلی، حس میراثی آن کنتراست قابل توجهی ایجاد می‌کند و پیچیدگی‌های قدیمی را مشتاق می‌کند. ظرافت کلاسیک کفپوش پارکت با دوام طولانی مدت و پایداری چوب واقعی مطابقت دارد. به علاوه، هر بلوک منحصر به فرد است. با سایه های عمیق و جزئیات غنی از دانه، زیبایی طبیعت را در زیر پای خود مشاهده می کنید.

یک محیط سنتی با کفپوش پارکت ایجاد کنید

کفپوش پارکت که ریشه در کاخ‌های بزرگ و خانه‌های باشکوه اروپا دارد، به فضاهایی با سبک سنتی با ویژگی‌های دوره‌ای و لبه روستایی می‌آید. در اینجا نکات برتر سبک ما برای معرفی پارکت به یک فضای داخلی کلاسیک آورده شده است:

  • پارکت بلوط طلایی رنگی جذاب را به فضاهای خنثی می بخشد. با پرداخت روستایی، مبلمان چوبی را تکمیل می کند در حالی که سایه، حس گرما و خانه را در اتاق ها تداعی می کند. بلوط طلایی را به عنوان پایه ای متضاد برای دیوارهای روشن و ویژگی های داخلی تیره انتخاب کنید.
  • الگوی شاه ماهی کاملاً مطابق با تنظیمات سنتی است. این طراحی حسی کلاسیک به قوام خود دارد و یک نقطه صحبت فوری ایجاد می کند.
  • پالتی از رنگ های کلاسیک کشور از جمله نارنجی سوخته و سبز سلطنتی را انتخاب کنید تا حس عظمت را در فضای خود القا کنید. این سایه ها به زیبایی با کفپوش های گرم مانند بلوط طلایی و قهوه می نشینند.
  • آیا به دنبال معرفی چیزی کمی منحصر به فرد به خانه خود هستید؟ پارکت را با الگوهای دوتایی شاه ماهی یا آجری بچینید. این پیکربندی‌های غیرمعمول‌تر یک پیچ و تاب مدرن را با این سبک سنتی کفپوش ترکیب می‌کنند.

رویکردی معاصر به کفپوش پارکت

پرش از روند ترکیبی سبک های دوره و استقبال از کفپوش پارکت التقاطی می تواند به اتاق های مدرن اضافه شود. اینها روش های مورد علاقه ما برای استفاده از پارکت در خانه های مدرن هستند:

  • یک تم داخلی روشن و مینیمال را با پارکت بلوط طلایی سنتی با الگوی کلاسیک استخوان ماهی ست کنید. این سبک می تواند یک پیچ و تاب روستایی به اتاق های پشت سر هم بیاورد و احساس گرما را ایجاد کند.
  • برای به تصویر کشیدن سبک اسکاندیناویایی، کف پارکت را با رنگ سفید انتخاب کنید. ترکیبی از رنگ مدرن و کف سنتی بسیار مورد توجه است. پارکت را به صورت آجری بچینید تا به روزتر به نظر برسد.
  • با استفاده از ترکیبی از رنگ ها برای جلوه ای چشمگیرتر، چیزی اصلی خلق کنید.

راه های بیشتر برای استایل با پارکت

در اینجا چند نکته دیگر در مورد معرفی پارکت به فضای شما وجود دارد…

  • به یاد داشته باشید که پارکت الگویی به کف شما می آورد. در اتاق های کوچکتر، این می تواند فضا را کوچکتر کند. برای جلوگیری از ظاهر بسیار شلوغ، از وسایلی با سبک مینیمال استفاده کنید. به عنوان یک نکته کلی، کفپوش پارکت همیشه در اتاق هایی که مبلمان به جای نقطه کانونی به عنوان پس زمینه عمل می کنند، بهتر عمل می کند. همه چیز در مورد این است که با به نمایش گذاشتن الگو، بهترین استفاده را از پارکت خود ببرید.
  • کف پارکت تیره تر، کنتراست زیبایی را برای دیوارهای سفید روشن ایجاد می کند. این سایه‌ها برای اتاق‌های بزرگ‌تر مانند سالن‌ها و راهروهایی که می‌توانند ظاهری باشکوه داشته باشند، مناسب‌تر هستند.
  • سایه های کم رنگ برای ایجاد حس نرم و مطبوع در اتاق های کوچک یا تاریک عالی هستند. به عنوان یک پایه خنثی، کفپوش برای مبلمان و لوازم جانبی که دارای رنگ های تزیینی یا پررنگ هستند، مناسب است.
دکمه بازگشت به بالا