عمومیکسب و کار برتر

نحوه استفاده از دستبند طلا در کنار ساعت هوشمند

دستبند طلا در کنار ساعت هوشمند

از زمان‌های گذشته در دنیای مد و فشن از دستبند طلا هوشمند در کنار ساعت استفاده می‌شد. امروزه نیز با رواج انواع ساعت‌های هوشمند، همچنان مرسوم است که یک یا چند دستبند در کنار این ساعت‌ها پوشیده شود. این مد و استایل، مخصوص خانم‌ها نیست و آقایان نیز می‌توانند با انتخاب دستبندهای مناسب، به جلوه دست‌ها و ساعت هوشمند خود بیفزایند.

دستبند پشت ساعت زنانه | دستبند طلا | دستبند کنار ساعت

چطور دستبند طلا را با ساعت هوشمند ست کنیم؟

شما می‌توانید با رعایت چند نکته، دستبندهای طلا را با اپل واچ و سایر ساعت‌های هوشمند بپوشید. از طرفی، بد نیست قبل از استفاده از بعضی از دستبندهای طلا که احتمال آسیب به صفحه ساعت هوشمند رادارند، یک محافظ روی صفحه‌نمایش ساعت خود نصب کنید.

·         به طرح و مدل دستبند طلا توجه کنید!

هنگام ست کردن ساعت هوشمند با دستبند طلا، توجه داشته باشید که لبه‌های تیز یا سخت و سنگین نداشته باشد تا به صفحه‌نمایش یا بدنه ساعت هوشمند شما آسیبی نرسد. دستبندهای ساده با بند چرم، بافت و سنگ، انتخاب بسیار خوبی برای ست کردن با ساعت هوشمند هستند. این دستبندها از موادی ساخته‌شده‌اند که به ساعت هوشمند آسیب نرسانده و جلوه‌ای شیک و مدرن به تیپ شما می‌دهند.

·         دستبندهای طلای ظریف را انتخاب کنید!

برای استفاده از ساعت هوشمند به همراه دستبند طلا، سعی کنید دستبندهای ظریف‌تر را انتخاب کنید؛ چراکه استفاده از دستبندهای ضخیم و درشت می‌تواند باعث شلوغ شدن دست و از بین رفتن زیبایی ساعت و جلوه استایل شما شود. دستبندهای ظریف و باریک باعث می‌شوند تا ساعت شما به‌خوبی جلوه زیبای خود را نشان داده و از طرفی، دستبندهای ظریف و شیک هماهنگی خوبی با ظاهر لوکس و مدرن ساعت هوشمند دارند.

ساعت‌های هوشمند معمولاً درشت و بزرگ هستند و این دستبندهای ظریف، پارادوکس چشم‌نوازی در کنارشان ایجاد کرده و توجه بیشتری را به مچ دست شما جلب می‌کنند. اگر به دستبندهای طلای طرح دار علاقه دارید، بهتر است از طرح‌های ساده و مینیمال استفاده کنید. طرح‌های شلوغ و پرکار، زیبایی چندانی در کنار ساعت هوشمند نداشته و به‌طورکلی جلوه دستبند طلا و ساعت هوشمند را از بین می‌برند.

·         تعداد مناسبی از دستبند طلا را در کنار ساعت هوشمند استفاده کنید!

توجه به تعداد دستبندهای طلایی که در کنار ساعت هوشمند می‌پوشید نیز مهم است. استفاده از تعدادی زیاد از دستبندهای طلا می‌تواند باعث شلوغ شدن و از بین رفتن زیبایی دست شما و جلوه ساعت هوشمند شود. به‌طورکلی، متخصصان حوزه مد و فشن توصیه می‌کنند که از یک الی سه دستبند در کنار ساعت هوشمند استفاده شود. اگر واقعاً جزو افرادی هستید که سبک‌های شلوغ را می‌پسندند، نهایتاً نباید بیشتر از پنج دستبند طلا را در کنار ساعت هوشمند بپوشید و توجه داشته باشید که دستبندها باید ازنظر رنگ و طرح با یکدیگر هماهنگ باشند.

·         به هماهنگی رنگ دستبند طلا و ساعت هوشمند دقت کنید!

در دنیای مد و فشن توصیه می‌شود که رنگ دستبند و ساعت با یکدیگر هماهنگی داشته باشند. اگر بند ساعت هوشمند شما رنگی است، بهتر است دستبند طلای خود را به‌گونه‌ای انتخاب کنید که با رنگ آن هماهنگ باشد؛ به‌عنوان‌مثال، اگر بند ساعت شما سورمه‌ای است، دستبند طلای شما نیز باید شامل بند و بافت سورمه‌ای یا آبی باشد یا با نگین‌های هماهنگ با بند ساعت هوشمند، تزیین‌شده باشد. البته گاهی می‌توانید از رنگ‌های مکمل در کنار هم استفاده کرده و به این شیوه رنگ دستبند طلای خود را با ساعت هوشمند، ست کنید.

·         به هماهنگی جنس دستبند طلا و ساعت هوشمند توجه کنید!

جنس دستبند و ساعت نیز بهتر است باهم هماهنگ باشند؛ مثلاً اگر ساعت هوشمند شما بند چرمی دارد، بهتر است در دستبند طلای شما نیز از چرم استفاده‌شده باشد و برعکس اگر ساعت هوشمند شما بند فلزی دارد، از دستبند کاملاً طلا یا نقره استفاده کنید. البته گاهی می‌شود از این قاعده چشم گوشی کرد و از ترکیب جنس‌های مختلف در کنار هم بهره برد. مخصوصاً در دست آقایان، ساعت هوشمند با بند فلزی، به‌راحتی با دستبندهای چرمی طلا، ست می‌شود.

۹ نکته کاربردی برای استفاده دستبند با اپل واچ و ساعت های هوشمند

افرادی که از اپل واچ استفاده می کنند، پس از مدتی این ساعت هوشمند با کارایی بالا به یکی از لوازم جانبی های ضروری، دائمی و روزمره برای آنها تبدیل می شود؛ طوری که بدون آن نمی توانند بخوابند یا بیرون بروند و با آن زندگی می کنند. شما می توانید در کنار اپل واچ یا هر ساعت هوشمند دیگر، از دستبند های متنوعی استفاده کرده و استایل خود را شیک و متفاوت کنید. فقط باید نحوه صحیح پوشیدن آن را بدانید. زیرا اگر دستبندهایی انتخاب کنید که با استایل اپل واچ شما همخوانی نداشته باشد، جلوه ساعت شما هم از بین می رود.

همانطور که در بالا ذکر شد، انتخاب پوشیدن دستبند با ساعت اپل و یا هر ساعت هوشمند دیگر، تابع ویژگی های دستبند و ساعت است. همچنین باید راحتی خود را در نظر داشته باشید. در ذیل چند نکته مفید برای ترکیب دستبند و ساعت هوشمند، گردآوری شده است که زیبایی استایل شما را تضمین می کند.

۱- جنس مناسب برای دستبند خود انتخاب کنید

جنس دستبندی که می توانید انتخاب کنید، برای افراد مختلف، متفاوت است. اما نکته مهم این است که ویژگی های ساعت شما، تعیین کننده دستبندی است که می خواهید با آن ست کنید. پس شما باید به مواد استفاده شده برای ساخت ساعت و رنگ و جنس بند آن توجه کنید. این ویژگی ها ایمنی ساعت را تعیین می کند. از آنجایی که نمی خواهید ساعت شما با خط و خش یا آسیب قابل توجه دیگری از جانب دستبند مواجه شود، باید مطمئن شوید که دستبند از موادی ساخته شده است که برای ساعت مناسب است.

۲- دستبندهای شیک و ظریف را انتخاب کنید

بهترین گزینه لوازم جانبی برای اپل واچ یا ساعت های هوشمند، دستبندهای شیک و ظریف است. این دستبندها به خوبی با ظاهر لوکس و درشت اپل واچ هماهنگی دارند، زیرا دستبندهای ساده و شیک، پارادوکس چشم نوازی را ایجاد می کنند. همچنین اگر دستبند با چند طرح را انتخاب کنید، الگوهای غیرمنتظره آن، توجه بیشتری را به مچ دست شما جلب می کند.

۳- دستبند طلای ساده

دستبندهای ساده طلا، کلاسیک های شیک و جاودانه مناسب برای همه افراد است. شما می توانید این دستبند را با هر چیزی که می خواهید بجز ساعت های اپل و هوشمند، ست کنید. اگر می خواهید دستبند طلا را با این نوع ساعت ست کنید، از دستبندهای طلا با بندهای بافت، چرم و سنگ استفاده کرده و ترکیبی عالی و شیک خلق کنید.

۴- دستبند طرح سکه

شما همچنین می توانید دستبند طرح سکه طلا را انتخاب کنید. طراحی این دستبند ساده است و کاملاً با اپل واچ ست می شود. همچنین می توانید دستبند سکه را با طرح دلخواه و منحصر به فرد خود سفارش دهید. بنابراین، اگر به دنبال دستبندی هستید که سادگی بند چرمی اپل واچ شما را جبران کند و در عین حال استایل جذاب، غیر رسمی و روزمره ای داشته باشید، این دستبند را انتخاب کنید. این دستبند می تواند از جنس طلا یا با روکش طلا باشد.

۵- دستبند الماس

انواع مختلفی از دستبندهای الماس وجود دارد که می توانند مکمل اپل واچ شما باشند. طراحی مربعی شکل، یکی از بهترین طرح‌های دستبند الماس است و با طراحی ساعت اپل مطابقت دارد. چنین دستبندهایی در عین سادگی، ظاهر زیبا و مجلل خود را خیلی زود نشان می دهند.

۶- دستبندهای بافت

اگر به سبک های معاصر علاقه دارید، ممکن است بخواهید دستبندهای غیر فلزی و ساخته شده با نخ را امتحان کنید. این دستبندها شیک، منحصر به فرد و مد روز هستند و با ساعت و استایل شما کاملاً مطابقت دارد. دستبندهای ماکرامه و بافت، بسیار سبک و راحت هستند و استفاده از آن ها حال و هوای زیبایی به شما می دهند.

۷- دستبند مروارید

دستبند های مروارید، شاید از بهترین طرح های دستبند متناسب با اپل واچ شما نباشد؛ اما این نوع دستبند همواره مورد علاقه زنان بوده است. بنابراین، اگر به دنبال استایل متفاوت و کلاسیک هستید، حتما یک دستبند مروارید را با ساعت هوشمند خود امتحان کنید.

۸- تطبیق رنگ

هنگام انتخاب یک دستبند برای ست کردن با اپل واچ، مهم است که رنگ ساعت با دستبند، مکمل و هماهنگ باشد. خرید دستبندهایی متناسب با رنگ ساعت، مقرون به صرفه نیست؛ پس می توانید برای دوری از یکنواختی و داشتن ظاهری شیک و متنوع، بند هایی با رنگ های مختلف برای ساعت خود تهیه کنید. امکان خرید بند ساعت هوشمند در رنگ های مختلف، یکی از جذاب ترین ویژگی های آن است. علاوه بر رنگ‌های هماهنگ، باید به پوشیدن دستبند و ساعت‌های هوشمند با جنس همسان نیز فکر کنید.

۹- تعداد دستبندهایی که می توانید به دست کنید

این یک سوال رایج و مهم است که هنگام جستجوی دستبند برای پوشیدن با ساعت هوشمند خود باید به آن توجه کنید. اما تعداد دستبندهایی که انتخاب می کنید متفاوت است و بستگی به استایلی دارد که به دنبال آن هستید. به طور کلی، ۵ دستبند، حداکثر تعدادی است که می توانید با ساعت هوشمند خود ببندید.

دکمه بازگشت به بالا