طراحی و اجرای دکوراسیون اداری شیک به صورت تخصصی

دکوراسیون داخلی اداری مدرن با شرکت طراحی داخلی مهران طاهری

طراحی دکور اتاق اداری و سایر محیط های اداری یکی از دغدغه های اصلی تمامی صاحبان مشاغل می باشد. یک محیط اداری استاندارد باید شامل چندین فاکتور باشد و این امر توسط طراحی داخلی دفتر انجام می شود. اولین چیزی که در طراحی دکوراسیون اتاق اداری باید به آن توجه کرد، نوع فعالیتی است که باید انجام شود. در طراحی مدرن باید به عوامل مختلفی مانند نور، رنگ، اشیاء مهم و مبلمان اولویت داد.

رنگ یکی از مهم ترین بخش های طراحی داخلی اداری مدرن است و تاثیر بسیار مهمی بر چشم دیگران دارد. رنگ در قسمت های مختلفی مانند دیوار، مبلمان و سقف نمایان می شود، بنابراین در این قسمت حتما از تیمی مجرب و ماهر که با جلوه رنگ ها آشنا هستند و می توانند بهترین دکوراسیون اداری مدرن را برای شما ایجاد کنند، استخدام کنید.

افکت نورپردازی

نکته دیگری که در طراحی محیط اداری و کاری باید به آن توجه کرد، تاثیر نور است. نور تاثیر مستقیمی بر فعالیت کارکنان دارد و بهره وری آنها را افزایش می دهد پس به هیچ وجه از تاثیر آن غافل نشوید. نور طبیعی بهترین گزینه برای ایجاد نور در محیط کار است، پس سعی کنید با قرار دادن پنجره های بزرگ از نور خورشید بهره ببرید. این کار نه تنها به افزایش روشنایی محیط کار کمک می کند، بلکه می تواند حس سرزندگی و سرزندگی را به کارکنان منتقل کند. برای ایجاد نور غیر طبیعی حتما از نور غیرمستقیم استفاده کنید، زیرا نور مستقیم باعث خستگی چشم و کاهش راندمان کار می شود. .

برای هر بخش از طرح خاصی استفاده کنید. طراحی داخلی اداری شامل انواع مختلفی است که می توانید با توجه به سلیقه و نیاز خود از آنها استفاده کنید.

طراحی داخلی ساده: در این مدل می توانید از ساده ترین تزیینات و تزیینات برای محیط کار خود استفاده کنید و به این ترتیب حس آرامش را به مشتریان منتقل کنید.

دکوراسیون اداری پیچیده: در این نوع طراحی داخلی اداری معمولا از وسایل مختلفی مانند قفسه های مجزا و فایل های متنوع استفاده می شود.

طراحی داخلی دفتر کار ترکیبی از سبک فانتزی است.

دکوراسیون اداری مدرن، یکی از محبوب ترین سبک های طراحی اداری، اشیا و تجهیزات به صورت کاملا تصادفی در کنار یکدیگر قرار می گیرند.

طراحی داخلی اداری که ترکیبی از سبک مدرن و سنتی است.

با استفاده از روش های کلاسیک و مدرن می توان طراحی داخلی مسکونی را انجام داد. با انجام دکوراسیون داخلی مسکونی می توان زیبایی مسکونی را تا چندین سال بیمه کرد.

شیوه‌های مدرن در دکوراسیون داخلی مسکونی

دکوراسیون داخلی مسکونی یکی از مسائلی است که با پیشرفت علم معماری بیشتر مورداستفاده قرار می‌گیرد. به‌کارگیری شیوه‌های مدرن در طراحی داخلی مسکونی سبب زیبایی بیشتر محیط مسکونی خواهد شد و فضای دل‌نشینی ایجاد خواهد کرد. با انجام دکوراسیون داخلی مسکونی می‌توان زیبایی مسکونی را تا چندین سال بیمه کرد که برای این منظور می‌توان از شیوه‌های روز دنیا بهره برد که مطابق سلایق عموم مردم باشد.

اکثر افراد به طراحی داخلی مسکونی خود اهمیت می دهند و برایشان مهم است که چه ترکیب رنگ و سبکی را در طراحی مسکونیشان به کار بگیرند. اینکه طراحی داخلی مسکونی ساده و درعین‌حال کم‌هزینه باشد برای افراد مهم است. دکوراسیون داخلی مسکونی آرامش و نشاط را به اعضای خانواده هدیه می­دهد.

معرفی چند ایده در دکوراسیون داخلی مسکونی 

  • نقاشی کردن دیوارها: برای ایجاد تنوع در طراحی داخلی مسکونی می‌توان دیوارها را نقاشی کرد و درواقع راهی آسان و سریع در دکوراسیون داخلی مسکونی می‌باشد. استفاده از رنگ‌های پرانرژی و مناسب می‌تواند روحیه ساکنین را تقویت کند.
  • انتخاب وسایل به‌صورت جفت: با قرار دادن وسایل جفت در مسکونی نظم مسکونی به نمایش درخواهد آمد. در چیدمان مسکونی می‌توان صندلی، گلدان، دکورهای دیواری و… را به‌صورت جفت قرارداد.
  • تزیینات طبیعی: استفاده ازگل‌ها و سنگ‌های طبیعی روشی در دکوراسیون داخلی مسکونی است که با استفاده از آن‌ها می‌توان طبیعت را با خود به مسکونی برد.
  • قاب عکس مناسب: استفاده از قاب عکس متناسب بارنگ اتاق می‌تواند ایده جالبی در دکوراسیون داخلی مسکونی باشد. می‌توان رنگ قاب عکس را متناسب بارنگ میز نیز انتخاب کرد
  • استفاده از آینه: استفاده از آینه بزرگ و قاب شده در اتاق‌های کوچک می‌تواند فضای اتاقتان را بزرگ‌تر نشان دهد
  • وسایل هم‌شکل: استفاده از وسایل یکسان و هم‌شکل روی شومینه و یا کتابمسکونی می‌تواند یکی از روش‌های دکوراسیون داخلی مسکونی باشد که برای این منظور می‌توان از ظروف سفالی و یا گلدان استفاده کرد.

توجه به بخش پذیرایی در دکوراسیون داخلی مسکونی

اولین مکان در هر مسکونی که در دکوراسیون داخلی مسکونی از اهمیت برخوردار است اتاق پذیرایی است که می‌تواند نمای کلی از دکوراسیون مسکونی را بازگو کند. توجه به این بخش بسیار مهم است و در طراحی آن باید حساسیت زیادی نشان داد. با استفاده از روش‌های کلاسیک و مدرن می‌توان دکوراسیون داخلی مسکونی را برای اتاق پذیرایی به‌خوبی انجام داد تا برای پذیرایی از مهمان‌ها مناسب باشد و حس خوبی به آن‌ها منتقل کند.

طراحی نمای بیرونی مغازه

علاوه بر طراحی داخلی مغازه موارد دیگر را نیز باید در طراحی و دکوراسیون مغازه ها در نظر گرفت. طراحی نمای مغازه با کمک طرح های خلاقانه و جذب کننده از مراحل  اصلی طراحی یک مغازه محسوب می شود. طراحی نما مغازه شامل طراحی نمای داخلی و نیز نمای بیرونی مغازه است. طراحی نمای داخلی و بیرونی مغازه باید به صورت حرفه ای و به شکلی لوکس و شیک انجام گیرد.

از اصول طراحی نمای داخلی مغازه می توان به بهره گیری از سقف کاذب، پوشش های مدرن دیوار مانند کاغذ دیواری و … و نیز استفاده از وسایل دکوری و زینتی اشاره کرد. طراحی نمای داخلی مغازه باید به گونه ای باشد که بازدید کننده با ورود به مغازه جذب محیط شده و  نسبت به بازدید از مغازه و خرید جنس تمایل پیدا کند.

از مهم ترین بخش های طراحی یک مغازه توجه به نمای خارجی آن است که شناسنامه مغازه بوده و معرفی کننده فعالیت مغازه می باشد. استفاده از طرح های به روز و منحصر به فرد در کنار مصالح استاندارد جهت طراحی نمای خارجی یک مغازه می تواند در نتیجه نهایی و رسیدن به هدف تاثیر گذار باشد. امروزه برای نمای خارجی مغازه از انواع مصالح استاندارد از جمله سنگ و سرامیک، آجر نما و نیز کامپوزیت بهره گرفته می شود.

نورپردازی اصل مهم در طراحی داخلی مغازه

در طراحی یک مغازه توجه به روشنایی و نورپردازی از اهمیت بالایی برخوردار است. نورپردازی یک مغازه شامل بخش داخلی و نمای خارجی آن می باشد. نورپردازی داخل یک مغازه باید به گونه ای انجام شود که علاوه بر تامین روشنایی فضای کلی سبب روشنایی نقاط کور و زاویه نیز گردد. تامین روشنایی مغازه مخصوصا شب هنگام مهم می باشد. در طراحی نورپردازی یک مغازه کاهش مصرف انرژی برق باید مدنظر قرار گیرد.

در کنار تامین روشنایی داخل مغازه روشنایی بخش بیرونی مغازه نیز اهمیت دارد. استفاده از چراغ های ریلی با رنگ بندی های متنوع در نمای خارجی مغازه تاثیر زیادی در جلب نظر مشتری و تمایل او به بازدید از مغازه دارد. از دیگر موارد در حوزه نورپردازی تامین نور ویترین مغازه با کمک نور های کانونی و نور مخفی می باشد.

با توجه به موارد بالا مشخص می شود که کار طراحی داخلی مغازه امری تخصصی و نیازمند تجربه می باشد. از این رو کسانی که به دنبال طراحی و دکوراسیون مغازه جهت جلب نظر مشتری هستند باید از متخصصین در این حوزه کمک بگیرند.

دکمه بازگشت به بالا