عمومی

۲۱۰۰ ناظر بر روند انتتخابات دور دوم کرمانشاه نظارت کردند – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، حجت الاسلام محسن مفید شامگاه جمعه در ستاد انتخاباتی استان در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: در دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی کرمانشاه تعداد ۲ هزار و ۱۰۰ نفر در قالب شبکه نظارت به منظور آمادگی بیشتر رأی دهندگان و نمایندگان برگزاری انتخابات سازماندهی شدند.

وی با اشاره به پایان اخذ رأی‌گیری در کرمانشاه عنوان کرد: با اعلام پایان رأی گیری است دوره از انتخابات تنها افرادی که در شعب حضور دارند می‌توانند رأی دهند و با صورت جلسه الکترونیکی گزارشات به صورت دقیق به منظور اطمینان خاطر بیشتر رأی دهندگان و کاندیداها مطابق داده می‌شود.

رئیس دفتر شورای نگهبان استان کرمانشاه تصریح کرد: در صورتی که هریک از نامزدهای انتخاباتی نسبت به فرایند انتخابات اعتراض داشته باشند می‌توانند با ارائه مستندات از طریق هیأت‌های اجرایی استان اقدام کرده و در بازه زمانی یک هفته‌ای برای طرح شکایت به شورای نگهبان و یک هفته نیز برای شورای نگهبان در راستای بررسی و تأیید صحت انتخابات بوده است.

حجت‌الاسلام مفید با تاکید بر اینکه روند و فرایند انتخابات بدون اختلال و قابل قبول برگزار شده، گفت: با این وجود باید منتظر باشیم گزارشات نهادهای نظارتی، عوامل انتظامی، امنیتی و اطلاعاتی ارجاع و سپس پاسخ نهایی را به هیأت نظارت مرکز اعلام خواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا