عمومیکسب و کار برتر

گن ساعت شنی یکسره

گن نوعی لباس زیر است که اندام را صاف تر و تراشیده تر نشان می دهد. بیشتر خانوم ها در هنگام استفاده از لباس مجلسی زیبا و تنگ از گن زنانه استفاده می کنند تا چربی های اضافی آن ها را جمع کرده و اندام و ظاهر آن ها را زیبا تر نشان دهد. در واقع گن زنانه یک لباس زیر زنانه است که به شکل دهی و فرم بدن کمک می کند و شکل بدن را برای برجسته کردن منحنی های طبیعی به ویژه زمان هایی که لباس تنگ می پوشید ایجاد می کند. گن از ترکیب الاستین (اسپندکس) و پلی آمید (نایلون) تشکیل شده است تا رابطه ای جادویی بین فشرده سازی، کنترل و نرمی و راحتی فراهم کند.

برخی از برند ها گن های زنانه را در طیف وسیعی از سطوح فشرده سازی، از فرم دهی ملایم گرفته تا کانتورینگ سخت ارائه می دهند. گن ها با خاصیت کشسانی بسیار قوی شکم، پهلو، ران و بازو را لاغرتر نشان می دهند. بسته به طراحی گن، باعث برجسته دیده شدن باسن و سینه می شود. گن های لاغری فشار بسیار زیادی را به اندام های داخلی وارد می کنند، از این رو برای استفاده طولانی مدت مناسب نیستند.

ویژگی های گن مخصوص لباس مجلسی

یک گن لاغری مناسب برای زیر لباس مجلسی، گنی است که اندام را متناسب با فرم لباسی که دارید تغییر می دهد. بهتر است هنگام خرید گن زنانه، گن با کیفیتی مثل گن لاغری کلمبیایی را انتخاب کنید، زیرا اگر گنی ضخیم را انتخاب کنید از زیر لباس مجلسی شما آشکار می شود و نمای بدی خواهد داشت. همچنین هنگام خرید گن زنانه، گنی را انتخاب کنید که نسبتا راحت باشد و به هیچ وجه باعث آزردگی و درد بدن شما نشود.

انواع گن برای زیر لباس مجلسی

برای انتخاب گن برای زیر لباس مجلسی ابتدا باید با انواع آن آشنا شویم تا بتوانیم انتخاب مناسب تری داشته باشیم. انواع گن برای زیر لباس مجلسی عبارتند از: شورت گنی زنانه یا گن شکم و پهلو، گن شلوارکی یا لاغری ران پا، گن یکسره یا تمام بدن، گن ساعت شنی، گن بازو

۱- شورت گنی زنانه یا گن شکم و پهلو

ترکیب شورت زنانه و گن یکی از مدل های بسیار کاربردی و عالی از طراحان لباس زیر بوده است که به راحتی کار یک گن لاغری را انجام می دهد. شورت گن دار ترکیبی از یک شورت و گن است که ویژگی آن فرم دادن به بدن و پوشاندن و جمع کردن چربی ها است. شورت گن دار کشسانی بسیار بالایی دارد و سبب فشرده شدن چربی ها به داخل شده و به محض پوشیدن آن، سایز باسن، ران، شکم و زیرشکم و پهلو ها ۲ الی ۳ سایز کاهش می یابد.

در واقع شورت گن دار از انواع شورت های فانتزی است که استفاده از آن معمولا برای زمان های خاص مانند شرکت در مهمانی و استفاده از لباس های مجلسی است. با پوشیدن این شورت و فرم گرفتن عضلات باسن و جمع تر شدن شکم و پهلو، لباس مجلسی یا هرنوع لباسی که به تن دارید تن خور بهتری نیز پیدا می کند. در واقع با استفاده از شورت گنی، تمام پایین تنه تغییر کرده و اندام به طور کلی زیباتر به نظر میرسد. مزیت استفاده از شورت گنی این است که پوشش دهی بسیار خوب و تغییر در چند ناحیه از بدن را دارد و با استفاده از آن کل پایین تنه تغییر می کند. در صورتی که شورت گن دار کیفیت خوبی داشته باشد، راحت است و موجب حساسیت نمی شود.

۲- گن شلوارکی یا لاغری ران پا

این نوع از گن های لاغری، علاوه بر پوشش دهی شکم، تا بخش ران ها نیز امتداد دارد. به همین دلیل شکم و بخش ران را تحت فشار قرار می دهد تا فرم و شکل بهتری بگیرد. از گن شلوارکی یا لاغری ران پا، بیشتر زمانی استفاده می شود که علاوه بر افزایش وزن در بخش شکم، چربی اضافه نیز در ران های خود دارید این نوع گن لاغری بیشتر چربی شما را پنهان می کند.

۳- گن یکسره یا تمام بدن

گن های یکسره یا تمام بدن، از بخش سینه شروع می شوند و تمامی بخش های بالا تنه همراه با باسن را پوشش می دهند. بنا به تنوعی که این مدل گن ها در خود دارند، گاهی این گن های لاغری تا بخش ران یا پایین تر از آن امتداد پیدا می کند. خانوم ها از این گن لاغری برای خوش فرم تر شدن استایل خود در زیر لباس استفاده می کنند.

اگر می خواهید حداکثر فرم دهی همه جانبه را داشته باشید، این مدل از لباس های لاغری برای شما مناسب است. در اصل این نوع گن زنانه، نوعی کرست است. گن یکسره یا تمام بدن، بخش بالاتنه بدن را تحت فشار قرار می دهد و باعث می شود کمرتان باریک به نظر برسد و سینه هایتان خوش فرم تر از همیشه نشان داده شود.

۴- گن ساعت شنی

بهترین گن برای زیر لباس مجلسی گن ساعت شنی است، زیرا به بدن فرمی حالت ساعت شنی می دهد و بین بانوان طرفداران زیادی دارد. این گن بخش شکم و پهلو را جمع کرده و در کمر حالت باریکی ایجاد می کند. این مدل گن ۹ تا ۲۵ عدد فنر نگهدارنده می تواند داشته باشد تا از افتادگی شکم و پهلو جلوگیری کند. هر چه تعداد فنر ها بیشتر باشد متناسب با آن تعداد قزن نیز افزایش پیدا می کند، در نتیجه پوشش دهی بهتری هم خواهد داشت. در گن ساعت شنی به دلیل داشتن قزن های قابل رگلاژ، می توان این نوع گن را مطابق با سایز خود تنظیم کرد. از گن ساعت شنی برای اصلاح فرم قوز کمر هم بهره می برند.

۵- گن بازو

این گن لیفت بازو و خاصیت ارتجاعی و فشرده سازی قوی بازوها و قسمت بالایی بدن را به شما ارائه می دهد. این نوع گن فرم دهنده بازو بوده و با فشار قوی روی بازو قرار می گیرد. پوست شل را سفت می کند، چربی اضافه را پنهان می کند و اندازه بازو را کاهش می دهد و بازو را لاغر نشان می دهد.

بهترین گن برای زیر لباس مجلسی

بهترین گن برای زیر لباس مجلسی، گن ساعت شنی است. زیرا فرم بسیار زیبایی به بدن می دهد. همچنین فنر و قزن زیادی دارد و همین مسئله باعث استحکام بیشتر آن می شود. این گن بخش شکم و پهلو را جمع کرده و در کمر حالت باریکی ایجاد می کند. خرید حضوری گن ساعت شنی اصل بهترین راه برای خرید این مدل گن است.

جنس های متنوع گن زنانه

مهم‌ترین نکنه در هنگام خرید انواع گن و شکم بند، جنس آنهاست. این محصولات از قابلیت کشسانی بسیار بالایی برخوردارند و باید بدون آسیب دیدگی، به مقدار بسیار زیادی کشیده شوند. علاوه بر آن برخی از مدل‌های آن داری فنر هستند. بنابراین در هنگام پوشیدن و شستشو به مراقبت زیادی احتیاج دارند. جنس پلی آمید، لاکرا، الاستین از جمله پارچه‌های متداول برای دوخت گن زنانه است. گن زنانه فرم تایم و گن زنانه ارتان از این نظر حرف‌های زیادی برای گفتن دارند.

گن زنانه چیست؟

گن زنانه یک نوع پوشش خاص است که برای کاهش وزن و رسیدن به تناسب‌اندام مورد استفاده قرار می‌گیرد. گن‌ها با جنس‌های مقاوم ساخته می‌شوند که می‌توانند با اعمال فشار در یک نقطه خاص مانند شکم و پهلو، باعث جمع شدن چربی‌ها شوند. بسیاری از افراد معتقند که گن زنانه، بیشتر برای کاهش وزن مورد استفاده قرار می‌گیرد؛ ولی واقعیت این است که اثربخشی گن‌های زنانه برای کاهش وزن، اثبات نشده است.

چون گن‌ها می‌توانند باعث عرق کردن بیشتر شوند، احتمالا احساس می‌کنید که به علت کاهش آب بدن، دچار کاهش وزن هم شده‌اید؛ اما واقعیت چیز دیگری است. خرید گن زنانه به افرادی که می‌خواهند چربی‌های شکم، پهلو و بخش‌های مختلف بدن خودشان را در زیر لباس پنهان کنند و همچنین، اگر از طرفی می‌خواهند در کنار ورزش کردن، بیشتر عرق کنند تا به وزن ایده‌آل خودشان برسند، توصیه می‌شود.

انواع گن زنانه

گن‌های زنانه موجود در بازار دارای تنوع بالایی‌اند. به همین خاطر، ممکن است در هنگام خرید آن‌ها دچار سردرگمی‌شوید. برخی از گن ها دارای و برخی بدون سوتین می باشند. برخی دیگر دارای و برخی دیگر بدون شورت می باشند. برای اینکه راحت‌تر بتوانید اقدام به خرید گن زنانه کنید، انواع گن‌های زنانه را توضیح می‌دهیم.

گن زنانه ورزشی

گن زنانه ورزشی برای افرادی که قرار است با ورزش کردن به وزن ایده‌آل خودشان برسند، مورد استفاده قرار می‌گیرد. گن زنانه ورزشی، خود دارای تنوع بالایی است و هر کدام از آن‌ها بخش‌های مختلفی از بدن را می‌پوشانند. این گن‌ها به دلیل اینکه می‌توانند باعث افزایش سرعت عرق کردن در حین ورزش شوند، برای کاهش وزن و رسیدن به تناسب‌اندام بسیار مناسب‌اند.

گن زنانه اسلیم لیفت

گن زنانه اسلیم فیت یکی دیگر از انواع گن‌های موجود در بازار بوده که در کشور تایوان به تولید رسیده است. این نوع گن کیفیت بالایی دارد و می‌تواند با جمع کردن چربی‌های مختلف بدن، باعث زیباتر نشان دادن استایل شما شود.

گن زنانه ساعت شنی

گن زنانه ساعت شنی، یکی دیگر از انواع گن‌هایی است که برای خرید گن زنانه پیش روی خودتان دارید. این نوع گن معمولا زیر سینه را شکم را می‌پوشاند و می‌تواند باعث کاهش چربی‌های اضافه در ناحیه پهلوها و شکم شود. به دلیل اینکه بسیاری از بانوان به دنبال حذف چربی‌های شکم و پهلو هستند، این گن زنانه طرفدارن بسیار زیادی دارد.

گن شکم و پهلو

این نوع گن متداول‌ترین نوع گن است که به منظور لاغری شکم و پهلو، آن‌ها را کاملا فشرده می‌کند و اندامی زیبا مانند ساعت شنی برای شما به ارمغان می‌آورد. از این رو به آن گن ساعت شنی نیز گفته می‌شود.

گن زنانه یکسره

گن یکسره دارای سوتین است و در دو حالت بنددار و بند قابل تنظیم طراحی می‌شوند. این محصول تمام سینه، شکم، پهلو و باسن را در برمی‌گیرد و اندام ساعت شنی را برای شما می‌سازد.

گن زنانه پادار

گن پادار به صورت شلوارک تا زانو و به صورت شلوارک تنها یا به صورت یکسره ارائه می‌شوند. بخش بلند شلوارک وظیفه‌ی فشرده کردن و لاغر سازی ران پا را بر عهده دارد.  قیمت گن شورتی اسلیپ را از طریق سایت های معتبر میتوانید ببینید. استفاده از شورت گنی برای جمع کردن شکم و پهلو بسیار متداول است. این محصول مانند شرت کشی است و کاملا عادی پوشیده می‌شود و در مدل‌های دیگر توسط مجموعه‎‌ای از قزن‌ها بسته می‌شود.

گن بازو

این محصول به صورت نیم تنه طراحی می‌شود و بازوها را به طور کامل پوشش می‌دهد. گن فرم ایزی محصولات متنوعی در این زمینه ارائه می‌دهد.

دکمه بازگشت به بالا