عمومیکسب و کار برتر

روی کاغذ لیفان چیزهای زیادی ارائه می‌دهد

خرید لوازم یدکی خودرو از محل مناسب می‌تواند سخت باشد. همه دوست دارند برای طول عمر بهتر و خرابی کمتر خودرو خود لوازم یدکی با کیفیت خریداری کنند. در این مقاله به بررسی لوازم یدکی خودروهای لیفان می‌پردازیم. در ادامه با ما همراه باشید تا با خودروهای لیفان 520، 620 و 820 و لوازم یدکی لیفان موجود در بازار بیشتر آشنا شویم. شرکت تیکوما، عامل فروش عمده لوازم یدکی خودرو در ایران است.
لوازم یدکی لیفان 520
روی کاغذ لیفان چیزهای زیادی ارائه می‌دهد. با قیمتی مناسب، فضای زیاد و تجهیزات خوب، این ماشین برای افراد دارای بودجه جذاب خواهد بود. این خودرو یکی از پیشنهادات بهتر کشور چین است. 520 اساساً یک طراحی 17​​ساله است. لوازم یدکی خودرو لیفان 520 به سادگی در بازار ایران قابل خریداری است. خودرو لیفان 520 قصد دارد فضای خانوادگی را با قیمت سوپرمینی ارائه دهد. در پشت چراغ‌های جلویی با ظاهر مدرن و جلوپنجره کرومی جسور، شاسی سیتروئن ZX نهفته است – خودرویی که قدمت آن به سال 1991 بازمی‌گردد! در نتیجه، این مدل با چرخ‌های کوچک، حالتی قدیمی دارد. ساختار آن برای بهبود عملکرد تصادفات تقویت شده است، و کیسه هوای راننده و سرنشین نصب شده است.
کابین خودرو لیفان 520 کاملا بازسازی شده است و چیزی از خودرو ZX به آن منتقل نشده است. کابین آن فضای مناسب و کافی برای پنج بزرگسال دارد. لوازم یدکی خودرو لیفان 520 مربوط به کابین آن نیز در بازار موجود است مانند ایربگ این مدل. به روزترین ویژگی خودرو لیفان 520 موتور 1.6 لیتری 115 اسب بخار است. خودرو لیفان 520 برگرفته از آخرین نسل MINI، واحد چرخش صاف عملکرد قوی لیفان را ارائه می‌دهد. اما موتور با صدای اسپرت با سواری نرم و انعطاف پذیر آن در تضاد است.
دیگر لوازم یدکی خودرو لیفان 520
لوازم یدکی خودرو لیفان 520شامل چراغ جلو راست، چراغ جلو چپ، چراغ خطر راست، چراغ خطر چپ، آینه بغل چپ، آینه بغل راست، ایربگ لیفان 520 و لوازم یدکی خودرو لیفان 520برای سپرها شامل سپر جلو لیفان، دیاق سپر جلو، دیاق آهنی سپر جلو، پوسته سپر لیفان 520، پوسته سپر لیفان 520 عقب چین، براکت سپر عقب چپ لیفان، براکت سپر عقب راست لیفان ۵۲۰ و سپر عقب لیفان 520 است.
لوازم یدکی لیفان 620
در خودرو لیفان 620 تحت عملکرد سیستم شاسی بهینه و ABS + EBD، فاصله ترمز کوتاه می‌تواند به طور موثر از تصادف جلوگیری کند. سیستم ترمز ضد قفل ABS از لغزش و قفل جلوگیری می‌کند. برای محدودیت نیروی ترمز الکترونیکی EBD، هنگام ترمزگیری رانندگان، سیستم فشار روغن ترمز دستگاه ترمز را به طور خودکار مطابق با شرایط چهار چرخ تنظیم می‌کند تا نیروی ترمز با نیروی کشش در استفاده از عملکرد کمکی ABS مطابقت داشته باشد و کارایی ترمز و ایمنی رانندگی را افزایش دهد.
خودرو لیفان 620 از سیستم ترمز دیسکی چهار چرخ استفاده می‌کند که ایمنی رانندگی را افزایش می‌دهد. چرخ های جلو و عقب ترمز دیسکی جامد هستند. دیسک ترمز جامد جلو 10 اینچ و عقب 10.5 اینچ است. لوازم یدکی لیفان 620 برای ترمزهای آن نیز در بازار موجود است. رادار اولتراسونیک برای تشخیص مانع، پشت وسیله نقلیه استفاده می‌شود. خودروی لیفان 620 فرکانس‌های متفاوت را با توجه به فاصله آن به رانندگان یادآوری می‌کند و چراغ قرمز هشدار دهنده را روی داشبورد نشان می‌دهد. روش یادآوری لیفان، ایمنی را افزایش می‌دهد.
خودروی لیفان 620 تست ضربه از جلو، ضربه جانبی و ضربه عقب را تجربه کرده است. نتیجه آزمایش نشان می‌دهد که هنگام برخورد در خودروی لیفان 620، همه کیسه‌های هوا باز شده‌اند. لوازم یدکی لیفان 620 برای ایربگ‌های این خودرو در بازار موجود است. در تست ضربه ستون A، B، C بدون هیچ آسیبی باقی ماندند. در خودروی لیفان 620 بعد از ضربه هیچ تغییر شکل کابین وجود نداشت. جابجایی زیاد روی فرمان رخ نداد و چهار در را می‌شد به آرامی باز کرد.
دیگر لوازم یدکی لیفان 620
لوازم یدکی خودرو لیفان مربوط به چراغ ها شامل چراغ جلو چپ، چراغ جلو راست، طلق چراغ جلو لیفان 620، طلق چراغ جلو راست، طلق چراغ جلو چپ، چراغ خطر عقب راست، چراغ خطر عقب چپ، مه شکن جلو چپ و مه شکن جلو راست است. و دیگر لوازم یدکی لیفان 620 شامل ایربگ لیفان 620است. یکی از مهم ترین تجهیزات خودرو، کاسه نمد است. یکی از بهترین کاسه نمدهای خودرو در ایران، کاسه نمد ژاپنی تاسوکی است.
لوازم یدکی خودرو لیفان 620مربوط به سپرها شامل، سپر جلو، فوم سپر جلو، سپر جلو آستردار لیفان ۶۲۰ و شبکه سپر جلو است. لوازم یدکی لیفان 620برای سپر عقب شامل سپر عقب و فوم سپر عقب است. لوازم یدکی لیفان 620مربوط به آینه بغل شامل آینه بغل راست، آینه بغل چپ، شیشه آینه بغل راست و شیشه آینه بغل چپ است.
لوازم یدکی لیفان X50
خودرو لیفان X50 یک ماشین اس یو وی 5 دره است. تمام لوازم یدکی لیفان X50 در بازار ایران موجود است و به راحتی و حتی به صورت آنلاین قابل خریداری است. این خودرو از یک طراحی پیشرفته فضا استفاده می‌کند، یعنی حداقل اشغال فضای خارجی و حداکثر اشغال فضای داخلی برای پاسخگویی به استفاده منطقی از فضای بیشتر به دلیل چیدمان دقیق آن طراحی شده است. فاصله بین دو محور فوق‌العاده بلند (2550 میلی‌متر) می‌تواند فضای کافی را برای سرنشینان عقب X50 با بزرگترین فضای ذخیره انعطاف‌پذیر (570 لیتر) در بین همتایان خود فراهم کند. یکی از پرکاربردترین لوازم یدکی لیفان، ایربگ لیفان است.
چهار جعبه چمدان 28 لیتری را می‌توان به راحتی بارگیری کرد و صندلی‌های عقب را می توان به طور کلی خواباند تا فضای بار به طور انعطاف‌پذیر تا 1136 لیتر افزایش یابد، به طوری که یخچال، صندلی و سایر اقلام بزرگ را می‌توان به راحتی در خودرو لیفان X50 جای داد.
دیگر لوازم یدکی خودرو لیفان X50
لوازم یدکی خودرو لیفان X50 مربوط به چراغ‌های این مدل شامل چراغ جلو راست، چراغ جلو چپ، چراغ خطر راست و چراغ خطر چپ است. دیگر لوازم یدکی لیفان X50 شامل آینه بغل چپ، آینه بغل راست، ایربگ لیفان x50 و لوازم یدکی خودرو لیفان x50 برای سپرها شامل سپر جلو لیفان، براکت سپر جلو راست، براکت سپر جلو چپ، قاب زیر سپر جلو، فلاپ سپر جلو، شبکه توری سپر جلو،دیاق سپر جلو و مه شکن سپر عقب لیفان X50 است.
کلام آخر
فروشگاه لوازم یدکی خودرو آنلاین تیکوما بهترین مکان برای خریداری لوازم یدکی خودروهای ایرانی و خارجی است. تیکوما همواره می‌کوشد تا لوازم یدکی اصلی و اورجینال و با کیفیت بالا را به مشتریان خود ارائه دهد. ticoma.ir با ارائه مشاوره قبل از خرید و خدمات پس از فروش مشتری را در الویت قرار می‌دهد. ادامه مطلب را از اینجا بخوانید.

دکمه بازگشت به بالا