اقتصادیعمومیکسب و کار برتر

جدول تعیین اندازه مش کربنات کلسیم

مرکز خرید انواع کربنات کلسیم

انواع پودر میکرونیزه را می توان از مراکز خرید فرآورده های شیمیایی و معدنی در ایران تهیه کرد. پودر کربنات کلسیم از ترکیبات معدنی و کانی های معدنی تشکیل شده است و جزو پرکاربردترین محصولاتی است که بیشترین حجم استفاده را در مقیاس جهانی به خود اختصاص می‌ دهد و در زمینه های مختلف صنعتی مورد بهره ‌برداری قرار می ‌گیرد. در نتیجه مستقیم این فعالیت، تعداد زیادی از شرکت های تولید کننده انواع کربنات کلسیم مانند مجموعه صنعتی پودر تلاش زیادی را برای بهبود تولید این محصولات و ارزان آنها انجام می دهند. مجموعه آروشا پودر جزو شرکت های تولید کننده انواع کربنات کسیم میکرونیزه در ایران است که فروش عمده این محصولات را در گرید های مختلف با تخصص زیادی به انجام می رساند و در واقع با فعالیت خود به صورت مستقیم می تواند با مصرف کنندگان واقعی در ارتباط قرار گرفته و با حذف واسطه ها و حذف کارمزد آنها، محصولاتی را با ارزان ترین قیمت ها ارائه نماید.

پودرکلسیم کربنات | خط تولید کربنات کلسیم پوشش دار | دانه بندی کربنات کلسیم

 مرکز تولید کربنات کلسیم و خرید بدون واسطه

قیمت پودر کربنات کلسیم پوششدار مجموعه صنعتی آروشا پودر، مرکز تولید انواع کربنات کلسیم در ایران می باشد و برای توزیع و فروش محصولات خود و حذف واسطه ها از خدمات ارزنده ای استفاده می نماید و تمام تلاش خود را می ‌کند تا محصولی با کیفیت را به دست مصرف کنندگان واقعی برساند. مجموعه آروشا پودر، توجه ویژه به توزیع و فروش محصولات خود و حذف واسطه ها و در نهایت ایجاد ارتباط مستقیم و آسان با مشتریان بسیار زیاد در سراسر کشور دارد. بنابراین تهیه این ترکیبات معدنی از این مجموعه باعث انتفاع مالی کارخانه و شرکت های وابسته به این ترکیب معدنی می شود. خرید بدون واسطه انواع کربنات کلسیم از مجموعه صنعتی آروشا پودر از طریق تعدادی از روش های مختلف امکان پذیر می باشد. به عنوان مثال این مجموعه هم به صورت حضوری از درب کارخانه و هم به صورت غیر حضوری از طریق وب سایت های خود شرایط خرید بدون واسطه را برای تمامی متقاضیان ایجاد کرده است که هر یک از مشتریان می توانند با در نظر گرفتن موقعیت جغرافیایی خود، یکی از این روش ها را انتخاب کرده و خرید بهترین محصولات را به انجام برسانند.

 مش کربنات کلسیم صنایع مختلف

کربنات کلسیم مورد استفاده در صنایع مختلف از نظر ساختار شیمیایی و فیزیکی کاملا مثل هم نبوده و تفاوت هایی با هم دارند . به منظور آشنایی بیشتر شما ، بخشی از مشخصات کربنات کلسیم مورد استفاده در صنایع مختلف که توسط مشتریان ما تاکنون سفارش داده شده و پودر کربنات کلسیم مطابق با این مشخصات تولید و به بازار عرضه شده است در جدول زیر تقدیم می گردد که امیدواریم در افزایش آگاهی مشتریان جدید مجموعه کارخانجات آروشا مثمر ثمر واقع شود .
شایان ذکر است اطلاعات درج شده در جدول ذیل مطابق تقاضاهای گذشته مشتریان تدوین شده است . که این مشخصات بنا بر نوع دستگاههای تولیدمحصول مشتریان ، آب و هوای منطقه ، فرمول و نقشه تولید مهندسین خط تولید و بسیار عوامل دیگر تعیین شده است . لذا لزوما به صورت صددرصد این مشخصات ضرورت ندارد با مشخصات کربنات کلسیم مورد نیاز شما هماهنگ باشد . آنچه که مشخصات و مش کربنات کلسیم مورد نیاز خط تولید مشتریان محترم را تعیین خواهد کرد اظهار نظر کارشناسی مهندسین و تکنسین های خط تولید با توجه به شرایط اختصاصی صنایع مربوطه خواهد بود.

عنوان صنعت محصول نقش کربنات کلسیم در تولید محصول آنالیز کربنات کلسیم مش کربنات کلسیم علت استفاده از کربنات کلسیم
رنگ پر کننده میزانcaoبیش از ۹۷ درصد میزان Fe2o3 کمتر از یک درصد بیش از 400 کاهش هزینه تولید
صنعت رنگ رنگ ترافیکی پرکننده مش 50 به صورت ذرات شکری کاهش هزینه تولید
صنعت پلاستیک ، لاستیک پرکننده
مقاومت محصول در مقابل حرارت و استحکام
جلوگیری از نرم شدگی و طویل شدگی
caoحد اقل ۹۸ درصد ، میزان Fe2o3 حد اکثر دو درصد ، درجه رطوبت حداکثر یک درصد بیش از 200 قیمت مناسب، جذب اندک روغن، سهولت پخش با وسایل معمولی، درخشندگی عالی و نرم بودن ، جلوگیری از کلوخه شدن پلیمرها
صنعت مواد شوینده شوینده ها پرکننده
نرم کننده
caoحداقل ۹۶ درصد مش 400 الی 800 کاهش هزینه تولید
افزایش کیفیت محصول
صنعت حفاری گل حفاری پر کننده
روان سازی
مش 200 الی 400 کاهش هزینه تولید
صنعت تولید کابل سیم و کابل پوشش و عایق سیم cao   حداقل 98 درصد ، رطوبت کمتر از 1درصد مش 600 به بالا کاهش هزینه تولید
افزایش کیفیت محصول
کاغذ پرکننده ارزان
کدر کننده
صاف کننده
مش 1500 الی 2500 کاهش هزینه تولید
مانع پخش جوهر روی کاغذ
صنایع الکترود سازی الکترود ایجاد گاز محافظ مش 50 مناسب بودن الکترودهای آهکی برای جوشکاری آلیاژهای حساس به ترک هیدروژنی
پلیمرها پرکننده مش بالای 800 کاهش هزینه تولید
صنعت کاشی کاشی و سرامیک لعاب مش بالای 800 کاهش هزینه تولید و افزایش مقاومت
محصول

 

جدول تبدیل استاندارد های دانه بندی

مش استانداری است که برای توضیح و شرح اندازه و دانه بندی پودر ها  و بطور خاص پودر  میکرونیزه در سالهای 1986-1987 تعریف شد . بر اساس آنالیز آزمایشگاهی و نمونه برداری از پودر  ، توزیع ذرات (Particle Size Distribution) موجود در آن پودر اندازه گیری می شود. بنا بر اکثریت اندازه ذرات موجود در پودر شاخص مش برای نشان دادن کیفیت پودر کاربرد دارد. مطابق جدول زیر مش های مختلف متناسب با اندازه آنها به مقیاس میکرون درج شده است .

جدول تبدیل استاندارد های دانه بندی

Material Sizing Conversion Table

Screen Size

اندازه چشمه های

الک در سیستم متریک

Nearest Equivalent نزدیکترین معادل
British Mesh No.

شماره مش انگلیسی

Tyler Sieve No.

شماره الک تایلور

U.S. STD Sieve No.

شماره استاندارد الک آمریکایی

۴.۷۵میلیمتر ۳ ۴ ۴
۴.۰۰میلیمتر ۴ ۵ ۵
۳.۳۵میلیمتر ۵ ۶ ۶
۲.۳۶میلیمتر ۷ ۸ ۸
۲.۰۰میلیمتر ۸ ۹ ۱۰
۱.۷۰میلیمتر ۱۰ ۱۰ ۱۲
۱.۴۰میلیمتر ۱۲ ۱۲ ۱۴
۱.۱۸میلیمتر ۱۴ ۱۴ ۱۶
۱.۰۰میلیمتر ۱۶ ۱۶ ۱۸
۸۵۰میکرون ۱۸ ۲۰ ۲۰
۷۱۰میکرون ۲۲ ۲۴ ۲۵
۶۰۰میکرون ۲۵ ۲۸ ۳۰
۵۰۰میکرون ۳۰ ۳۲ ۳۵
۴۲۵میکرون ۳۶ ۳۵ ۴۰
۳۵۵میکرون ۴۴ ۴۲ ۴۵
۳۰۰میکرون ۵۲ ۴۸ ۵۰
۲۵۰میکرون ۶۰ ۶۰ ۶۰
۲۱۲میکرون ۷۲ ۶۵ ۷۰
۱۸۰میکرون ۸۵ ۸۰ ۸۰
۱۵۰میکرون ۱۰۰ ۱۰۰ ۱۰۰
۱۲۵میکرون ۱۲۰ ۱۱۵ ۱۲۰
۱۰۶میکرون ۱۵۰ ۱۵۰ ۱۴۰
۹۰میکرون ۱۷۰ ۱۷۰ ۱۷۰
۷۵میکرون ۲۰۰ ۲۰۰ ۲۰۰
۶۳میکرون ۲۴۰ ۲۵۰ ۲۳۰
۵۳میکرون ۳۰۰ ۲۷۰ ۲۷۰
۴۵میکرون ۳۵۰ ۳۲۵ ۳۲۵
۳۸میکرون ۴۰۰ ۴۰۰ ۴۰۰
۳۲میکرون ۴۲۵ ۴۲۵ ۴۲۵
۲۵میکرون ۵۰۰ ۵۰۰ ۵۰۰
۲۰میکرون ۶۲۵ ۶۲۵ ۶۲۵
۱۵میکرون ۸۰۰ ۸۰۰
۱۰میکرون ۱۲۵۰ ۱۲۵۰
۵میکرون ۲۵۰۰ ۲۵۰۰

کارخانه تولید پودر میکرونیزه کربنات کلسیم

پودرکربنات کلسیم تولیدی در اکثر کارخانه های تولید پودر به روشهای بسیار قدیمی تولید و بسته بندی می شود. اکثر این روشهای تولید  از دقت مناسب برخوردار نیست و توزیع مناسب دانه بندی درپودر تولید شده مشاهده نمی شود. دانه بندی مکانیزه و دقیق پودر به مشتریان پودر کربنات کلسیم کمک می کند که از مواد کمتر و همچنین انرژی کمتری در فرآیند تولید خود استفاده کنند و در نتیجه هزینه های تولید کاهش یافته و بالتبع محصول تولید شده  با استانداردها منطبق و رضایت بازار را کسب نمایند . همچنین دستگاه ها و تاسیسات تولیدی ایشان آسیب نبیند. گروه صنعتی کارخانجات آروشا به عنوان برند برتر و بزرگترین تولید کننده کربنات کلسیم ایران تامین پودر کربنات کلسیم بسیاری از واحدهای تولیدی کشور را بر عهده دارد. شما می توانید جهت ثبت سفارش و یا کسب مشاوره با مدیران فروش مجموعه آروشا ارتباط برقرار نمائید

 

دکمه بازگشت به بالا