سلامت و تندرستیکسب و کار برتر

دکتر خوب برای جراحی زیبایی شکم

دکتر خوب برای عمل ابدومینوپلاستی

در این نوشتار در صدد آن هستیم که به مهم ترین جراحی زیبایی شکم بپردازیم. ابدومینوپلاستی از آن دسته جراحی هایی است که این روزها متقاضی و علاقه مندان زیادی پیدا کرده است. البته به موازات اینکه ابدومینوپلاستی در زمینه انجام رشد و گسترش زیادی پیدا کرده است طرح پرسش هایی نیز در این زمینه افزایش یافته است که از سوی تعداد زیادی از افراد درخصوص جنیه های مختلف این روش جراحی می پرسند. سوالات از این  قبیل است که، مزایای عمل ابدومینوپلاستی چیست؟ چه خطراتی در پی انجام ابدومینوپلاستی بدن افراد را تهدید می کند و یا اینکه دکتر خوب برای ابدومینوپلاستی کیست و چه ویژگی هایی دارد؟

ابدومینوپلاستی؛ جراحی زیبایی شکم

جراحی ابدومینوپلاستی یکی از انواع جراحی هایی است که می تواند در زمینه از بین بردن مشکلات مختلفی که در نواحی شکمی وجود دارد تاثیرات مثبتی را داشته باشد. از جمله کسانی که به ابدومینوپلاستی روی می آورند زنان و مردانی هستند که در اثر افزایش سن و یا در زنان به علل زایمان های مختلف و یا چاقی های زیاد با مشکلاتی چند دراین نواحی مواجه شده اند. در نتیجه از این روش برای درمان مشکلات خود کمک می گیرند.

فرق ابدومینوپلاستی و لیپوساکشن شکم

بسیاری از افراد لیپوساکشن شکم را با ابدومینوپلاستی اشتباه می گیرند. اما باید بدانید که این دو روش با این که در راستا و با کمک یکدیگر به بهبود ظاهر شکم شما می پردازند، اما میان آن ها تفاوت های بسیاری هست.

زمانی که لیپوساکشن شکم انجام می شود، تنها چربی ها از این ناحیه بیرون کشیده می شوند و این روش نمی تواند به رفع چین و چروک هایی که در این ناحیه ایجاد شده اند کمکی کند. در واقع لیپوساکشن همان طور که از نام آن معلوم است، فقط به منظور کاهش میزان چربی ها مورد استفاده قرار گرفته و به غیر از این تاثیر دیگری نخواهد داشت.

در جراحی ابدومینوپلاستی اما می توان در ابتدا با استفاده از روش های لیپوساکشن چربی ها را از بین برد و سپس به از بین بردن مشکلات پوستی این نواحی از قبیل چروک هایی که بعد از برداشتن چربی ها ایجاد می گردند، پرداخت.

مزایای ابدومینوپلاستی چه هستند؟

ابدومینوپلاستی به عنوان یکی از محبوب ترین روش های افزایش زیبایی اندام افراد می تواند به آن ها در افزایش اعتماد به نفس و زیبا تر به نظر رسیدن کمک کند. در ادامه به توضیح برخی از مزایای متعدد ابدومینوپلاستی خواهیم پرداخت:

تخلیه چربی های نواحی شکمی

از مهم ترین نتایجی که ابدومینوپلاستی در پی دارد این است که افراد چاق می توانند برای حذف چربی های زائد خود از این روس درمانی و زیبایی استفاده کنند. در روند این جراحی تمامی چربی های اضافی تخلیه می شود و با کاهش اندازه شکم مواجه خواهید بود.

البته باید این نکته را در نظر داشته باشید که ابدومینوپلاستی آخرین گزینه ای باید باشد که برای از بین بردن چربی های خود استفاده می کنید. زیرا که د رمواردی چند می توان از دیگر روش ها برای کاهش چربی استفاده کرد. از جمله این روش ها مثل ورزش کردن و یا رژیم های غذایی.

از بین بردن چین و چروک های پوستی

در روش ابدومنیوپلاستی بعد از تخلیه چربی محل چین و چرو ک ها نیز از بین می رود. در واقع زنانی که در اثر زایمان با مشکلاتی در نواحی شکمی مواجه گردیده اند نیز از این روش درمانی می توانند استفاده کنند.

در واقع علاوه بر اینکه شکم آنها را میتوان کوچک کرد در پایان روند جراحی پوست اضافی این منطقه برداشته می شود و تا حدی کشیدگی و لیفت صورت می پذیرد.

عوارض ابدومینوپلاستی چه هستند؟

براساس گزارش هایی که در طی سال های انجام ابدومینوپلاستی از سوی بسیاری ازافراد و نیز پزشکان دریافت کرده ایم باید گفت این روش درمانی و زیبایی جزء بهترین روش های کاهش چربی و از بین بردن مشکلات شکمی است. عارضه ها و یا مشکلاتی که در نتیجه انجام این عمل رخ داده باشد وجود ندارد. بنابر این می توانیم مطئمن باشیم که این روش بسیار ایمن و کم خطر است. بر همین اساس تمامی افرادی که روش ابدومینوپلاستی می تواند در درمان مشکلات شان ثمر بخش و مفید باشد می توانند بدون نگرانی و دغدغه در این مسیر گام بردارند.

بهترین جراح پلاستیک

یکی از سوالاتی که پیوسته از سوی افراد مختلف می شنویم این است که دکتر خوب برای جراحی ابدومینوپلاستی کیست و باید از کجا به ایشان دسترسی داشته باشیم.

در این بخش نمی خواهیم پزشک خاصی را به شما معرفی کنیم. صرفا می خواهیم به ارائه ملاک هایی بپردازیم که می تواند در انتخاب و گزینش پزشک کمک دهنده و یاری گر شما باشد.

پزشکی که به ارائه خدمات پزشکی در زمینه جراحی پلاستیک، بالاخاص جراحی ابدومینوپلاستی می پردازد، حتما باید در زمینه فعالیت حرفه ای خود دانش و تحصیلات آکادمیک داشته باشد. در واقع پزشک باید متخصص انجام جراحی های پلاستیک و زیبایی شکم باشد تا بتوانید به نتیجه درمان امیدوا رباشید. هرگز به پزشکانی که تخصص لازم و یا تجربه و توانمندی خود را به اثبات نرسانیده اند اعتماد نکنید. کارنامه کاری و سوابق  فعالیت پزشکان را می توانید با اندکی پرس وجو و تحقیق بدست بیاورید.

در بخش های قبلی گفته شد که ابدومینوپلاستی عارضه ای خطرناک در پی ندارد. اما باید این نکته را به مطلب قبلی بیفزایید مبنی بر اینکه عدم تجربه و مهارت و یا ناپختگی پزشک می تواند در بروز مشکلات و پیامدهای خطرناک تاثیر گذار باشد.

کم نیستند افرادی در حوزه ها مختلف جراحی های زیبایی قربانی کم تجربگی و عدم مهارت پزشکان غیر متخصص شده اند.

در اینجاست که اهمیت انتخاب پزشک برای همگان روشن می شود.

نکاتی کلی و اساسی در زمینه ابدومینوپلاستی

 • گاها ممکن است عارضه هایی در پی انجام ابدومینوپلاستی رخ دهد که این عارضه ها تا حد زیادی قابل رفع و کم خطر هستند. اما باید توجه داشته باشید که در صورتی که با این عارضه ها مواجه شدید باید در اولین فرصت به نزد پزشک معالج خود بروید و ایشان را با این مساله مطلع فرمایید. مثلا: ورم پا، احساس کم بودن تاثیر جراحی برای از بین بردن مشکلات شکمی، عدم قرینه در دو طرف شکم و…
 • برشی که بر روی شکم جهت انجام ابدومینوپلاستی ایجاد می شود تا حد زیادی در طولانی مدت آثاری از خود به جا می گذارد. اما باید این نکته را در نظر داشته باشید که در طول زمان کم رنگ تر می شود. پس نباید در این زمینه نگرانی داشته باشید.

بهترین جراح ابدومینوپلاستی

به یاد داشته باشید بهترین جراح ابدومینوپلاستی را می توانید با دیدن نمونه کار های زیاد از پزشک انتخاب کنید. شما می توانید برای یافتن بهترین جراح ابدومینوپلاستی از طریق شبکه های اجتماعی و یا گوگل اقدام کنید.

خوشبختانه با یقین کامل می توانیم بگوییم بهترین دکتر های ابدومینوپلاستی در تهران هستند که می توانیم با دیدن نمونه ابدومینوپلاستی های دکتر با خیال راحت برای جراحی به پزشک مراجعه کنید.

نتیجه گیری

در انتها این توصیه را داریم تمامی مطالب را دقیق بخوانید و نیز در تصمیم گیری هایتان تمامی نکات ارائه شده را دخیل بدانید. زیرا که باید قبل از هر اقدامی کاملا از مسیر و نتایجی که برای شما رخ خواهد داشت مطلع باشید تا بعداً با مشکلات کمتری روبرو شوید.

بهترین جراح ابدومینوپلاستی

این روزها به دلیل مشغله های زیادی که در زندگی داریم، گاهی دیگر فرصتی برای ورزش نداریم و به همین دلیل قسمت هایی از بدن دچار چاقی می شوند. البته بعضی از ما نیز با وجود ورزش و رژیم، نتیجه دلخواه را کسب نمی کنیم و همچنان قسمت هایی از بدن با چاقی مواجهند.

 با پیشرفت روز به روز علم پزشکی، روش های نوینی برای بهبود وضع سلامت افراد ابداع می شود. روش جراحی ابدومینوپلاستی روشی نوین است که به كاهش چربی هاي شكم و برطرف كردن افتادگي پوست و اصلاح فرم شکم و پهلوها کمک می کند. در این جراحی نیز برخی پزشکان بسیار حرفه ای و خوب عمل می کنند و می توانند رضایت بیمار را به خوبی جلب کنند.

اما پیش از عمل، چگونه باید بهترین جراح ابدومینوپلاستی را انتخاب کنیم؟ این جراح چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟ با ما در این مطلب همراه باشید تا به بررسی بیشتر جراحی ابدومینوپلاستی و ویژگی های یک جراح ابدومینوپلاستی خوب بپردازیم.

ابدومینوپلاستی چیست؟

ابدومینوپلاستی (تامی تاک) یا جراحی زیبایی شکم یک عمل جراحی زیبایی است که در آن فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی چربی های اضافی ناحیه شکم را حذف و به این ترتیب عضلات و فاسیای دیواره شکم را سفت می کند. این جراحی زیبایی معمولاً در افرادی استفاده می شود که بافت شکم آن ها به دلیل بارداری یا کاهش زیاد وزن شل و ضعیف شده است.

ابدومینوپلاستی چگونه انجام می شود؟

جراحی زیبایی شکم باید توسط جراح زیبایی انجام شود. به گفته فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و جراح ابدومینوپلاستی در تهران، عمل جراحی زیبایی شکم معمولاً بین 2 تا 4 ساعت به طول می انجامد. جراح به کمک ماژیک جراحی، قسمت هایی را که باید تحت عمل جراحی و ساکشن قرار بگیرند را علامت گذاری می کند. این علامت گذاری ها از اهمیت زیادی برخوردارند زیرا محل قرار گرفتن اسکار ( خط برش) نهایتاً مربوط به همین خط کشی می باشد.

محل برش بر اساس وضعیت بیمار، شرایط پوست و وضعیت عضلات شکم، میزان افتادگی آن ها و محل ناف تعیین می شود.

مزایای عمل ابدومینوپلاستی

 • از بین بردن سریع چربی های اضافه
 • کشیدن پوست شکم و برداشتن پوست زاید
 • بازسازی پوست شکم
 • از بین بردن جای بخیه عملهای قبلی مانند سزارین ، آپاندکتومی، فتق و …
 • تقویت عضلات تضعیف شده
 • بهبود عملکرد مثانه
 • از بین بردن خارش و سوزش و همچنین قارچ های پوستی
 • اصلاح فرم شکم
 • بهبود نسبت کمر به لگن
 • دائمی بودن نتیجه جراحی ابدومینوپلاستی

قبل از انجام جراحی ابدومینوپلاستی چه کاری باید انجام دهیم؟

 • مهم ترین اقدام، تحقیق در مورد بهترین جراح ابدومینوپلاستی و انتخاب جراحی حاذق است.
 • اگر از قبل بیماری خاصی دارید یا داروی خاصی مصرف می کنید، حتماً پزشک را در جریان قرار دهید.
 • از مصرف دخانیات و مشروبات الکلی حداقل از 2 هفته پیش از عمل خودداری کنید.
 • در روز عمل حتماً یک نفر را همراه خود داشته باشید.
 • به توصیه های پزشک قبل از جراحی به خوبی گوش دهید.

ویژگی های بهترین جراح ابدومینوپلاستی

مهم ترین گام در تصمیم برای جراحی زیبایی، انتخاب جراحی دقیق و قابل اعتماد است. ابدومینوپلاستی عملی است که نیاز به تجربه و مهارت پزشک دارد و به همین دلیل حتماً باید پیش از انجام جراحی بهترین جراح ابدومینوپلاستی را انتخاب نمایید. ویژگی های یک جراح ابدومینوپلاستی خوب عبارتند از:

 • دانش و آگاهی لازم در زمینه جراحی زیبایی شکم
 • مهارت و تجربه کافی برای جراحی
 • آشنایی با روش ها و تکنیک های مدرن در جراحی
 • وجدان کاری و اخلاق حرفه ای
 • اولویت قرار دادن سلامت بیمار و آگاه کردن او از واقعیت های جراحی
 • ارائه تمامی توضیحات و نکات لازم پیش و پس از جراحی
 • در دسترس بودن پزشک بعد از جراحی در صورت بروز مشکل
 • صبر و حوصله در پاسخگویی به سوالات بیمار

در پایان باید گفت که جراحی ابدومینوپلاستی یک جراحی زیبایی نوین است که مزایای بسیاری در لاغری ناحیه شکم دارد و اگر توسط پزشک متخصص زیبایی و با تجربه انجام شود، نتایج بسیار خوبی خواهد داشت. اگر ساکن شهر تهران هستید و تصمیم دارید که بهترین جراح ابدومینوپلاستی را انتخاب کنید، توصیه می کنیم که پیش از عمل تحقیق لازم را انجام دهید و پزشکی با مهارت در این کار را انتخاب نمایید.

مرجع مقاله:

https://noorabeauty.com/عملية-شد-البطن/

دکمه بازگشت به بالا