جامعه

امام خمینی (ره) رهبری تمام عیار برای تمام آزادی خواهان جهان بودند

رییس سازمان هواشناسی تاکید کرد: حضرت امام خمینی (ره) تنها یک رهبر دینی و مذهبی برای ملت ایران نبودند بلکه رهبری تمام عیار برای تمام آزادی خواهان جهان و امام وعده‌های صادق بودند.

به گزارش مجله خانواده سحر تاجبخش در پیامی به مناسبت فرارسیدن سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره) آورده است: ۳۵ سال پیش ملت آزادی‌خواه ایران رهبری حکیم، مقتدر و دلسوز را از دست داد که فقدان آن حضرت همچنان برای امت اسلام یک ضایعه عظیم و فراموش نشدنی است. حضرت امام خمینی (ره) تنها یک رهبر دینی و مذهبی برای ملت ایران نبودند بلکه رهبری تمام عیار برای تمام آزادی خواهان جهان و امام وعده های صادق بودند که تمام معادلات منطقه را به نفع ایران تغییر دادند.

ایشان مکتبی در جهان پایه‌گذاری کردند که دنیای معاصر مشابه آن را تا پیش از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی به خود ندیده بود؛ مکتبی که بارها الهام‌بخش بسیاری از ملت‌های آزاده در مقابله با استبداد و استکبار جهانی شد و اکنون در رگ‌های جبهه مقاومت به‌ویژه مقاومت فلسطین جاری است.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطر بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و شهدای گرانقدر کشور فرا رسیدن ۱۳ خرداد سالروز رحلت جانسوز حضرت امام خمینی (ره) و شهدای قیام خونین ۱۵ خرداد را به همه پیروان راستین آن حضرت  تسلیت عرض می‌کنم. از خداوند متعال آرزوی پیروی عملی سیره ایشان را برای تحقق بخشیدن به آرمان‌های انقلاب اسلامی مسئلت دارم.

انتهای پیام

تیم خبری مقالات اجتماعی

پژوهشگر اجتماعی با نگاهی منطقی و نوآورانه. ارائه دیدگاه‌های تازه درباره تفاوت‌های فرهنگی و مسائل اجتماعی.
دکمه بازگشت به بالا