شرایط دریافت وام سیمکارت چیست؟

وام سیم کارت؛ پرداخت وام فوری زیر یک ساعت

وام سیم کارت یکی از آسان ترین و سریع ترین روش های دریافت وام است. آیا میدانستید سیم کارت همراه اول دائمی کد یک و دو شما یک سرمایه ارزشمند است؟ موسسه وام پایتخت امکان دریافت وام فوری و بدون ضامن را برای شما فراهم کرده است. مزیت مهم وام سیم کارت این است که شما می توانید 95 درصد ارزش آن را وام دریافت کنید. با ضمانت گذاشتن سند مالکیت سیم کارتتان، در کمتر از یک ساعت وجه وام خود را دریافت می کنید. این وام این فرصت را به شما میدهد که سیم کارت خود را نفروشید و بتوانید معادلش وام دریافت کنید. اما فرق سیم کارت دائمی و اعتباری همراه اول چیست؟ با ما همراه باشید تا به سوالات شما پاسخ دهیم.

کلاهبرداری وام سیم کارت | وام با وثیقه سیم کارت همراه اول بانک تجارت | وام روی سیم کارت 912

شرایط دریافت وام سیم کارت:

 • سیم کارت همراه اول دائمی کد یک ، دو یا سه
 • مالک سیم کارت به همراه مدارک شناسایی
 • همراه داشتن خود سیم کارت

مجموعه وام پایتخت سریع ترین و آسان ترین شرایط دریافت وام را برای شما متقاضیان عزیز فراهم کرده است . به شما این امکان را می دهد که خودتان زمان باز پرداخت و اقساط را بین 4 الی 20 ماه مشخص کنید. بعد از پرداخت اقساط ، سند مالکیت به نام خودتان زده می شود . در نتیجه شما هم سرمایه خود را حفظ کرده اید و هم مسئله مالی تان را حل کرده اید.

 • پرداخت و تامین سرمایه آزاد بدون محدودیت پرداخت
 • قرارداد رسمی در دفترخانه
 • بدون انتقال سند
 • پرداخت حداکثر تا ۱ ساعت کاری
 • بدون نیاز به ضامن
 • با اسناد مسکونی
 • بنا بر شرایط دلخواه شما
 • با ضمانت ملک، خودرو، طلا و سکه، سیمکارت و …
 • از ۵۰ میلیون تومان به بالا

متاسفانه با توجه به نرخ تورم بالای کشور ایران، بسیاری از مردم با مشکلات مالی مواجه شده اند و برای رفع این مشکلات، نیاز به دریافت وام های کوچک تا بزرگ دارند. بانک های سراسر کشور نیز امکان دریافت تسهیلات را برای مردم فراهم کرده اند؛ اما معمولا آنقدر پروسه دریافت وام در بانک ها طولانی است که به راحتی نمی توان در عرض چند روز وام را دریافت کرد.

این موضوع ایجاب می کند که پروسه دریافت وام برای افرادی که نیاز به دریافت وام فوری دارند، به صورت آزاد انجام شود. وام سیم کارت، یکی از انواع وام هایی است که می توان آن را به صورت آزاد دریافت کرد. وام روی سیم کارت، مزایای خاص خودش را دارد و می تواند به صورت فوری به افرادی که مسئله و گیر و گرفتاری مالی دارند، پرداخت شود. شاید تا به حال به این موضوع که می توانید روی سند سیم کارت وام دریافت کنید، فکر نکرده باشید. به همین خاطر، در ادامه این مقاله قصد داریم شما را با وام روی سند سیم کارت و جزئیات و شرایط آن آشنا کنیم. پس اگر قصد دریافت وام به صورت آزاد را دارید، با ما همراه باشید.

وام سیم کارت به چه خط هایی داده می شود؟

از مهم ترین سوالاتی که پرسیده می شود این است که ، این وام به چه خط هایی تعلق می گیرد و چه قیمت هایی را به آن ارزش می دهند.

اول اینکه این وام فقط برای دارندگان متقاضیان سیم کارت های دائمی 0912 تعلق می گیرد. و اینکه به هیچ سیم کارت دیگری مانند ایرانسل ، تالیا و رایتل تعلق نمی گیرد. حتی با شرایطی چون رند بودن خط ، دائمی بودن خط ، ارزشمند قیمت بالا بودن خط ، متعلق به استان های خوش رند و … شما فقط می توانید با سیم کار های همراه اول با پیش شماره 0912 دائمی درخواست وام سیم کارت دهید.

اکثر این سیم کارت های برای چند سال قبل هستند و خب از ارزشمندی و رند بودن خاصی برخودار هستند که باعث می شود سیم کارت شما محبوب شناخته شود و به آن در بازار قیمت های بالایی داده شود که همانطور که گفته شد می توان از مزایای ارزش افزوده آن نیز بهره مند شد. اما قیمت های سیم کارت به چه صورت تعیین و ارزش گذاری در جهت دریافت وام سیم کارت می شود؟ در ادامه قسمت را آماده کردیم یک رنج معمولی از قیمت های حال حاظر در ایران را داشته باشید.

وام سیم کارت

    وام خط موبایل ۹۱۲ با کد ۱               از    ۱۵ میلیون به بالا

    وام خط موبایل ۹۱۲ با کد ۲               از    ۱۰ میلیون به بالا

    وام خط موبایل ۹۱۲ با کد ۳               از     ۵ میلیون به بالا

    وام خط موبایل ۹۱۲ با کد ۴               از    ۳ میلیون به بالا

در نظر داشته باشید که این قیمت ها حداقل هستند و بایستی یا به صورت حضوری و یا تماس با کارشناسان ما ارزش گذاری دقیق آن صورت بگیرید. البته در نظر داشته باشید که در صورت متناسب بودن خط شما برای دریافت وام با سیم کارت ، مبلغ آن نسبت به نیاز متغیر است و می توانید آن را حتما اعلام کنید.

ار طرفی اقساط وام سیم کارت نسبت به شرایط موجود و درخواست خود متقاضی، از 4 ماه است تا 12 ماه یا همان یکسال ، که با بهره بسیار نا چیز شما میتوانید از وام سیم کارت خود با ارزش خوب آن بهره مند شوید. پس از اتمام اقساط و مبلغ دریافتی به شرکت مذکور، سند سیم کارت شما به طور کامل به نام خودتان برگردانده می شود.

برای قیمت و ارزش گذاری سیم کارت خود می توانید با شرکت ما ، یعنی وام پایتخت در صورت تمایل در ارتباط باشید. کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان ممکن ارزش گذاری سیم کارت شما را انجام می دهند تا نسبت به نیاز خود اقدام به دریافت وام سیم کارت کنید. شرکت با داشتن سابقه بیشینه در زمینه ارائه وام طلا ، خودرو ، سیم کارت و … همواره بدنبال این بوده تا کنار برطرف کردن نیاز مشتریان خود ، آن ها از این موضوع راضی و با خیال آسوده درخواست وام سیم کارت و سایر آن ها را کنند.

شرایط دریافت وام سیمکارت چگونه است؟

شرایط دریافت وام با سند سیم کارت ۹۱۲ به این صورت است که فرد متقاضی میتواند با داشتن سیمکارت ۹۱۲ فقط کد ۱و ۲ و ۳ تا ۹۰ درصد ارزش روز سیمکارت وام دریافت نماید واریز مبلغ در کمتر از ۱۵ دقیقه انجام میشود. با ضمانت گذاشتن سند مالکیت سیم کارتتان می توانید بدون نیاز به فروش سیم کارت وام دریافت کنید و هر موقع دیگر نیازی به پول نداشتید بدون پرداخت سود اضافه مبلغ وام را تسویه نمایید. در ضمن کلیه مراحل به صورت کاملا شرعی و قانونی در دفاتر پیشخوان موبایل انجام می شود.

آیا قرارداد قانونی تحویل شما میدهیم؟

برای وام سیمکارت قرارداد کاملا شرعی و قانونی نوشته می شود و در ابتدا تحویل شما می شود.

سوالات متداول :

1-آیا غیر حضوری امکان دریافت وام هست؟

خیر درحال حاضر فقط امکان دریافت وام به صورت حضوری میسر است.

2-سود وام به چه صورتی محاسبه میشود؟

سودی که به وام واگذار شده تعلق میگیرد به صورت 3 درصد ماهانه و یک کارمزد اولیه محاسبه میشود.

3-آیا امکان شرایط کمتر از 4 ماه وجود دارد؟

خیر کمترین حالت شرایط از 4 ماه می باشد.

4-درصورتی که قصد تسویه زودتر از موعد مقرر داشته باشم چه طور محاسبه میشود؟

اگر زودتر از 4 ماه باشد سود 4 ماه محاسبه میشود و بیشتر از آن به همان اندازه که گذشته محاسبه می گردد.

5-باز پرداخت وام سیم کارت تا چند ماه می باشد؟

مدت زمان باز پرداخت  از ۱ ماه تا ۱۲ ماه می باشد و در صورت تسویه زودتر از موعد سود بصورت روز شمار کسر می گردد.

منبع: وام پایتخت

دکمه بازگشت به بالا