اقتصادیکسب و کار برتر

قیمت دستگاه تولید لیوان کاغذی lbz la2 دست دوم

خرید ماشین آلات ظروف یکبار مصرف کاغذی

ماشین آلات تولید ظروف یکبار مصرف و لیوان کاغذی می توانند برای تولید لیوان یکبار مصرف کاغذی با گرماژهای متفاوت مورد استفاده قرار گیرد. در سال های اخیر کسب و کارهای مرتبط با دستگاه تولید لیوان کاغذی که به تولید لیوان یکبار مصرف کاغذی می پرداختند، به سرعت رشد کردند. از این جهت اغلب شرکت هايی كه دارای ماشین آلات تولید ظروف يكبار هستند، تمایل دارند در این حوزه هم شانس خود را امتحان کنند.

در اصل هدف از تولید لیوان یکبار مصرف کاغذی و دیگر ظروف کاغذی، حفظ سلامتی و بهداشت انسان ها و همچنین جلوگیری از آسیب رساندن به محیط زیست بود. اما امروزه مردم، شرکت ها و سازمان ها برای مصارف خود نیز به این ظروف نیاز دارند. اگر در حال جمع آوری اطلاعات در خصوص راه اندازی تولید لیوان یکبار مصرف کاغذی هستيد، در گام اول مهم است که ماشین آلات ظروف یکبار مصرف و لیوان کاغذی را از شرکت های معتبر که به تولید ماشین آلات ظروف یکبار مصرف می پردازند و آشنا به مسائل مهندسی و فنی این گونه دستگاه ها هستند تهیه نمایید.

بر اساس تفاوت قیمت ماشین آلات ظروف یکبار مصرف، نمی توان تصميم نهايی را گرفت. بنابراین تصمیم گیری درست برای سرمایه گذاری، کلیدی ترین راه موفقیت در این کسب و کار است. پیشنهاد ما به شما این است که همواره قبل از خرید ماشین آلات ظروف یکبار مصرف،همه ی گزینه های مقابلتان را ارزیابی کنید. حتی قبل از اقدام به یافتن شرکت های تولید ماشین آلات ظروف یکبار مصرف، اخبار، گزارش ها و سایت های اینترنتی را بررسی و محتوای آن ها را مطالعه کنید.

کدام مورد برای خرید ماشین آلات تولید ظروف یکبار مصرف مناسب است؟

در ادامه به بررسی راه های متفاوت تهیه دستگاه ها می پردازیم:

* راه اول: واردات مستقيم از چين

شما می توانيد از چين نسبت به واردات ماشین آلات تولید ظروف یکبار مصرف اقدام كنيد. اما تقريبا هيچ فرد با تحربه ای، به شما پيشنهاد چنين كاری را نمی دهد، چون:

– چينی ها استاد تقلب در كيفيت دستگاه هستند و اگر شما اطلاعات کافی و آشنایی نداشته باشيد، از قطعات بی كيفيت در توليد دستگاه استفاده می كنند.

– ماشین آلات تهیه شده گارانتی خدمات پس از فروش ندارند.

– با توجه به تحريم ايران و عدم امكان حواله مستقيم پول به حساب چين از ايران، هیچگونه ضمانتی در اينكه شركت چينی در قبال پرداخت پول از طرف شما، جنس خریداری شده را تحويل بدهد وجود ندارد!

– در بسیاری از موارد، هنگامی كه شخص به صورت مستقيم به وارد کردن یک عدد دستگاه اقدام می كند، هزينه تمام شده آن بالا رفته و در نتيجه قيمت دستگاه تولید ظروف یکبار مصرف از متوسط قيمت بازار هم بالاتر خواهد رفت. بنابراین لزومی ندارد كه توليد كننده ظروف یکبار مصرف کاغذی، واردات دستگاه مورد نظر خود را مستقيما از چين انجام دهد!

* راه دوم: به وسیله افراد حقیقی

افراد حقيقی در بازار ايران به این معنی است که، طرف حساب شما دارای شرکت، کارخانه و یا حتی دفتر نمی باشد. خريد ماشین آلات تولید ظروف یکبار مصرف، از اين گونه افراد ريسک بسیار بالايی به همراه دارد. چون هیچگونه ضمانتی درخصوص دريافت دستگاه و همچنين خدمات بعد از فروش وجود نخواهد داشت.

شوربختانه در سال های اخیر شرکت هایی که در حوزه لیوان یکبار مصرف کاغذی مشغول می باشند، تنها در بخش فروش و دلالی فعالیت می کنند. به این دلیل که برخی از شرکت ها پرسنل فنی برای تولید ماشین آلات ظروف یکبار مصرف ندارند، نمی توانند خدمات پس از فروش را پوشش دهند.

* راه سوم: شرکت های بازرگانی

شركت های بازرگانی ماشین آلات را از چين خریداری و وارد می كنند. خريد ماشین آلات ظروف یکبار مصرف و ليوان كاغذی از اين شركت ها هم دارای ریسک بالایی می باشد، زیرا اينگونه شرکت ها، تنها تجربه كار بازرگانی دارند و نيروی فنی-مهندسی ندارند، بنابراين، در این مورد هم برای ضمانت دستگاه و خدمات پس از فروش به مشكل خواهيد خورد.

* راه چهارم: سازندگان ایرانی

در زمينه ساخت دستگاه ليوان كاغذی يک واقعيت وجود دارد، آن هم اینكه به طور قطع بسیاری از شركت ها و مهندسين در ايران هستند كه در زمینه تولید ماشین آلات ظروف یکبار مصرف توانمند هستند. اما چرا اين كار را انجام نمی دهند؟ به این دلیل که نه برای کسانی که می خواهند توليد لیوان یکبار مصرف کاغذی را شروع کنند و نه برای تولید کننده دستگاه هيچ مزيتی نسبت به دستگاه با كيفيت وارداتی وجود ندارد.

در این بین، برخی از شرکت ها می باشند که در زمینه تولید ماشین آلات ظروف یکبار مصرف همچون بشقاب کاغذی خدماتی مطلوبی را به مشتریان خود عرضه می کنند و برای اطمینان خاطر مشتریان، خدمات پس از فروش و ضمانت خرید کالا به خریداران ارائه می نمایند، و همچنین از نیروهای فنی در زمینه تولیدات خود بهره می برند. یکی از این شرکت ها، شرکت ما می باشد که در این زمینه می تواند خدمات مناسبی به مشتریان ارائه دهد.

* راه پنجم: شرکت بازرگانی-مهندسی

اینگونه شرکت ها، هم تجربه بازرگانی دارند و سال ها است که واردات ماشین آلات ظروف یکبار مصرف و ليوان كاغذی را انجام می دهند، و هم تجربه فنی-مهندسی دارند. این شرکت ها دارای نيروی انسانی و مهندسين تمام وقت در كارخانه خود هستند. شرکت های بازرگانی، علاوه بر فروش بهترين دستگاه ليوان كاغذی، به سفارش مهندسين خود، چينی ها را مجبور می كنند كه بهترين قطعات را روی دستگاه قرار دهند. علاوه بر این همواره شما را در زمينه خدمات پس از فروش حمايت خواهند كرد.

انواع دستگاه های تولید لیوان کاغذی

دستگاه تولید لیوان کاغذی تمام اتوماتیک،

دستگاه تولید لیوان کاغذی نیمه اتوماتیک،

دستگاه ليوان كاغذی التراسونيك،

دستگاه ليوان كاغذی هيتری،

بدنه دستگاه ليوان كاغذی می تواند هم استيل و هم معمولی باشد. با توجه به نیاز خود می توانید ماشین آلات را در انواع گفته شده تهیه و کسب و کار خود را راه اندازی کنید. معیار دیگری که در تولید بسیار با اهمیت است، میزان تولید لیوان در دقیقه است. امروزه دستگاه هایی تولید می شود که در هر 60 ثانیه می تواند 90 عدد لیوان کاغذی تولید کند. در نتیجه آشنایی با این ویژگی ها در انتخاب دستگاه مهم است.

دستگاه ليوان كاغذی نو يا دست دوم، انتخاب مناسب کدام است؟

کیفیت مهم ترین فاکتور در خرید موفق یک دستگاه تولید لیوان یکبار مصرف کاغذی است. همواره قبل از خرید درمورد شرکت مورد نظر پرس جو کنید و ماشین آلات آن شرکت را قبل از خرید به دقت بررسی نمایید. خرید دستگاه های دست دوم، می تواند یک روش منطقی برای شروع یک کسب و کار باشد، این کار هزینه های شما را کمتر می کند و با توجه به اینکه قبلا مورد استفاده بوده است مطمئن تر خواهد بود. حتی در این مورد هم باید بسیار دقت نمایید. نباید به هر دلال یا فروشنده ای اعتماد کرد.

مجموعه تولیدی ما ارائه دهنده خدمات ظروف یکبار مصرف کاغذی می باشد. این شرکت آماده پذیرش سفارشات برای لیوان یکبار مصرف کاغذی، لیوان کاغذی تبلیغاتی و تولید ماشین آلات ظروف یکبار مصرف می باشد.

چاپ لیوان تبلیغاتی و چاپ لیوان کاغذی از دیگر خدمات این گروه تولیدی می باشد. تمامی محصولات این شرکت با مواد اولیه بهداشتی و رعایت استاندارد تولید می شود. برای سفارش محصول مورد نظر خود می توانید با شماره های ما تماس حاصل فرمایید.

اعتماد مشتریان

تولید ظروف یکبار مصرف از جنس کاغذی معمولاً سودآور است. این موضوع باعث می شود که افراد به دنبال خرید بهترین دستگاه تولید لیوان کاغذی باشند. حال فکر می کنید بهترین دستگاه تولید لیوان کاغذی چه ویژگی هایی دارید و چطور کار می کند؟

اگر قصد خرید دستگاه تولید لیوان کاغذی پرسرعت دارید پیشنهاد تیم ما را جدی بگیرید. دستگاه پر سرعتی که در سایت ما عرضه می شود می تواند 75 عدد لیوان در دقیقه تولید نماید و برای تولید لیوان سایز بزرگ بسیار عالی است و شامل سایز بین 6.5 الی 32 اونس می شود. البته که این دستگاه توانایی تولی مدل های متنوعی از لیوان های کاغذی را دارد.

 وزن بالای دستگاه نشان از محکم بودن آن است و از سیستم خورشیدی در دستگاه استفاده شده است که به نوبه خود بهترین و به روز ترین مارک را پوشش می دهد. بررسی ها مشخص کرده است که این دستگاه از نظر سبک اجرایی بی نظیر است و توانسته ساختاری مشخص داشته باشد. ابعاد دستگاه نسبت به دستگاه های دیگر بزرگتر است و خبر خوب اینکه هدایت لیوان ها در این دستگاه به صورت اتوماتیک صورت می گیرد و این یعنی یک تیر و چند نشان!

لیست قیمت دستگاه تولید لیوان کاغذی

اگر به فکر خرید دستگاه تولید لیوان کاغذی هستید در ابتدا باید اطلاعات خود را در این زمینه افزایش دهید. لیوان های کاغذی بر اساس مواد اولیه مصرفی شامل دو دسته دابل و سینگل هستند. معمولاً برای مصرف نوشیدنی های داغ می بایست از نوع سینگل استفاده شود و برای هر دو مورد یعنی هم داغ و هم خنک، نیاز به لیوان های دابل است.

با استفاده از دستگاه تولید لیوان کاغذی می توانید اقدام به تولید لیوان کاغذی در دسته بندی های مختلفی نمایید. البته که ظرفیت ها متفاوت هستند. مثلاً ظرفیت لیوان ها به صورت 4،5،6،7، الی 32 تقسیم بندی می شود و این موضوع بر اساس هر اونس سنجیده می شود که هر اونس شامل 28/34 خواهد بود. برای تولید لیوان کاغذی می بایست دستگاه خوبی وجود داشته باشد.

استفاده از لیوان های کاغذی در بسیاری از ادارات و سازمان ها دیده می شود. وقتی بهترین دستگاه لیوان کاغذی را خریداری کنید حداقل 50 عدد لیوان در هر دقیقه تولید می شود. شما می توانید سرت تولید را تنظیم نمایید.

تهیه و خرید دستگاه تولید لیوان کاغذی بر اساس کیفیت و سرعت در نظر گرفته می شود. اولین چیزی که در خرید این محصول باید به آن دقت کنید ضمانت کالا است! بله دستگاهی که می خرید باید از نظر ضمانت در وضعیت کاملاً قابل قبولی وجود داشته باشد در غیر این صورت اگر قطعه ای خراب باشد و یا عملکرد درستی نداشته باشد، عملاً پول خود را از دست داده اید.

در مورد فروش دستگاه لیوان کاغذی شرایط متفاوتی مطرح است اما پیشنهاد ما به شما این است که روش اینترنتی را انتخاب کنید. در روش اینترنتی شما درگیر هزینه واسطه نیستید، یعنی محصول با کیفیت بالا و بهترین قیمت در اختیار شما قرار می گیرد و می توانید بهترین شرایط را مدنظر قرار دهید.

 ما در طرح فروش دستگاه تولید لیوان کاغذی یک سری شرایط جالب در نظر گرفته ایم تا بتوانید خرید بهتری داشته باشید. از یاد نبرید که با خرید اینترنتی شما می توانید اطلاعات لازم در مورد سازنده و برند و کیفیت دستگاه را بررسی کنید و سپس اقدام به خرید نمایید. لیوان کاغذی از نظر سبک و مدل بندی متفاوت است و البته که دستگاه های متنوعی نیز در این راستا دیده می شود.

در خرید اینترنتی وارد سایت می شوید و اطلاعات مربوط هر یک از دستگاه های تولید لیوان کاغذی را مشاهده می کنید، در صورتی که اطلاعات لازم برای شما کافی باشد می توانید ثبت سفارش کنید در غیر این صورت با تیم ما ارتباط می گیرید و سوالات خود را می پرسید.

یکی از سوالاتی که بارها پرسیده می شود اینکه در خرید دستگاه تولید لیوان کاغذی باید حتماً برند خارجی انتخاب شود؟ برندهای مختلفی در مورد دستگاه تولید لیوان کاغذی وجود دارد اما برندهای چینی بیشترین طرفدار را دارند چون در این زمینه تمرکز بالایی در نظر می گیرند و امتحان خود را پس داده اند. دقت کنید که سازنده معمولاً تاثیری روی کیفیت ندارد بلکه ابزارها و مواد اولیه تولید شده از موضوعاتی است که باید مدنظر قرار بگیرد.

در تولید دستگاه تولید لیوان کاغذی معمولاً بسیاری از قطعات خارجی هستند چون قطعات مورد نیاز در ایران تولید نمی شود در این زمینه بهتر است دقت کنید.

ما طرح فروش فصلی در مورد این دستگاه ها راه اندازی کرده ایم تا بتوانید تخفیف لازم را دریافت کنید. به هر صورت موقعیت اجرایی در مورد این دستگاه ها بسیار قابل قبول است و تضمین کیفیت برای شما مدنظر خواهد بود.

در مورد قیمت دستگاه تولید لیوان کاغذی دو موضوع مهم وجود دارد:

موضوع اول: اینکه شما دستگاه تولید لیوان کاغذی دست دوم می خواهید یا دستگاه های نو برای شما مناسب هستند؟ دقت کنید که قیمت دستگاه ظروف یکبار مصرف دست دوم معمولاً ارزانتر از نوع جدید و صفر است اما باید بدانید که معمولاً کیفیت این دستگاه ها چنگی به دل نمی زند. یعنی قطعاتی در دستگاه خراب است و یا در تولید مشکلاتی ایجاد می شود. البته این موضوع عمومیت ندارد یعنی نمی توان گفت که همه دستگاه هایی که در زمینه تولید لیوان کاغذی هستند و دسته دوم به خرید و فروش می رسند خراب و مشکل دارند.

موضوع دوم: نوع قطعات و جنس بدنه مهمترین عامل قیمت گذاری دستگاه های تولید لیوان کاغذی است. دقت کنید که جنس بدنه معمولاً یک موضوع پر اهمیت است. یعنی اگر نیاز به استفاده از دستگاه لیوان کاغذی در یک محیط بسته و مرطوب باشد جنسی که برای بدنه در نظر گرفته می شود باید ضد زنگ باشد این موضوع را جدی بگیرید و سعی کنید در مورد آن تحقیق لازم را داشته باشید. قیمت دستگاه تولید لیوان کاغذی معمولاً بر اساس سبک و مدلی که دارید مشخص می شود. برخی از دستگاه ها گران قیمت هستند و برخی نیز از نظر کاربرد شرایط خاص خود را دارند.

در مورد جدیدترین قیمت دستگاه تولید لیوان کاغذی می توانید با تیم فروش ما ارتباط بگیرید تا به سوالات شما مبنی بر قیمت این محصولات پاسخ داده شود. دقت کنید که مدل طراحی این دستگاه بسیار مهم است یعنی طراحی باید به صورتی باشد که کار به دستگاه خستگی زیاد به همراه نداشته باشد.

میزان مصرف برق دستگاه از دیگر مواردی است که روی قیمت اثر می گذارد. میزان مصرف برق دستگاه باید با موقعیت اجرایی آن سازگار باشد. دقت کنید که مصرف بیش از حد برق سبب افزایش هزینه ها می شود.

اتصالات پایه ای دستگاه نیز روی قیمت تاثیر می گذارد یعنی باید دقیقاً از محصولی استفاده شود که از نظر کاربرد شرایط خوبی دارد. برخی از دستگاه ها هستند که اتصالات پایه ای چند بخشی دارند اما پایه های آنها متحرک هستند و این موضوع روی قیمت تاثیر می گذارد پس باید به این موضوع دقت کنید. البته که قیمت این محصولات بر اساس سبک مشخصی که دارد متفاوت است و برخی گرانتر هستند.

در جدیدترین سبک از دستگاه تولید لیوان کاغذی از روال جالبی استفاده شده است. مثلاً اینکه در داخل دستگاه آپشنی طراحی شده است که سبب می شود لیوان های خراب و یا لیوان هایی که طراحی ظاهری نامناسبی دارند شناسایی شده و جداسازی شوند. این تکنولوژی باعث می شود که دستگاه کاربرد دقیق و صحیح خود را داشته باشد و به واسطه آن هر نوع اشتباه در تولید به حداقل برسد. بررسی ها اینطور مشخص می کند که دستگاه هایی که از نظر تولید به دو بخش تقسیم می شوند معمولاً چنین مکانیزمی دارند.

موضوع دیگر اجرای سیستم اتوماتیک برای این دستگاه ها است به طوری که هدایت لیوان ها به داخل دستگاه به سادگی و به صورت خودکار صورت می گیرد و نیاز به دخالت دست نخواهد بود. سیستم های جدیدی که برای این دستگاه ها اجرا شده است سبب می شود که میزان فعالیت آن حرفه ای تر صورت بگیرد.

شما با مشاهده فیلم دستگاه تولید لیوان کاغذی به سادگی متوجه میشوید که مراحل تولید به چه صورت است. تمام اجزای دستگاه در فیلم مشخص شده است. جنس بدنه، کیفیت، ابعاد و تنظیمات سرعت همگی تست شده است تا خرید برای شما آسانتر شود. موضوعی که در مورد دستگاه های تولید لیوان کاغذی باید دقت شود نوع دوخت بدنه لیوان است که در فیلم همه مدل های دوخت به درستی نمایش داده شده است.

برخی از دستگاه ها از نوع حرارتی هستند و برخی نیز از تکنولوژی اولتراسونیک پیروی می کنند. بررسی ها اینطور مشخص می شود که دستگاه های تولید لیوان کاغذی از نظر کاربرد بسیار دقیق هستند، برخی از مدل ها به شکلی طراحی شده اند که می توان از آنها استفاده روتین و متوالی داشت و نیازی به خاموش کردن در پس از مدت مشخصی نیست.

اگر به فکر خرید دستگاه تولید لیوان کاغذی در تبریز هستید می توانید همه مدل از این دستگاه را بررسی کنید و گزینه مناسب را خریداری کنید. مثلاً دستگاه TL-150A یکی از مدل های مشهور است که ساختار اجرایی خاصی دارد. در این دستگاه از کاغذهای یک رو استفاده می شود و قیمت مناسب تری خواهد داشت.

از سوی دیگر روش دوخت برای این محصول به صورت هیتر است و وزن دستگاه نیز 1600 کیلوگرم ارزیابی شده است که برای منزل و محیط های کوچک گزینه خوبی محسوب می شود. البته که این مدل از دستگاه ها توان مصرفی خوبی دارند و از نظر سطح کیفیت نیز تضمین شده اند. سایز لیوان های تولیدی برای این محصول بین 3-12 انس ارزیابی شده است.

شما می توانید شرایط خرید اینترنتی با قیمت مناسب را برای خود فراهم سازید و در بهترین شرایط از آن استفاده کنید. دقت و عملکرد صحیح برای دستگاه بسیار مهم است که ما تضمین کننده عملکرد محصولات مان هستیم. دقت کنید که رویکرد اجرایی برای این محصولات بر اساس نوع کیفیت بررسی می شود و در صورتی که بهترین دستگاه لیوان کاغذی را بخواهید در اختیار شما قرار می گیرد. در خرید اینترنتی درگیر واسطه نیستید و هزینه ها برای شما به بهترین نحو صورت می گیرد و درگیر هزینه اضافی نخواهید بود.

از خوبی ها گفتیم اما شاید نیاز باشد در مورد مشکلاتی که دستگاه تولید لیوان کاغذی ایجاد می کند هم صحبت کنیم. اولین موضوعی که جای بررسی دارد اینکه این دستگاه ها نیاز به یک الی دو اپراتور دارند یعنی باید یک نفر مسئولیت برداشت لیوان های آماده و ورود کاغذها را بر عهده بگیرد در صورتی که انتظار می رفت دستگاه بتواند صفر تا صد داستان را خود در پیش بگیرد.

مورد بعدی مصرف برق دستگاه است یعنی نیاز به اجرای این دستگاه در منطقه ای است که از نظر برق در شرایط خوبی باشد در غیر این صورت احتمال عدم کاربرد مناسب برای دستگاه دیده می شود. یک موضوع مهم دیگر که باید بدانید اینکه گاه تنظیمات دستگاه بهم می خورد و نیاز به تنظیم دقیق آن است.

در مورد قیمت دستگاه تولید لیوان کاغذی نیز برخی از افراد معتقد هستند که این دستگاه گران است و شاید سودآوری کافی نداشته باشد، در مورد قیمت بالای دستگاه معمولاً باید گفت که اگر بتوانید بازار فروش را به دست بگیرید سود خوبی می کنید اما اگر در فروش محصولات خود دچار مشکل باشید معمولاً به مشکل بر می خورید. کار کردن با دستگاه بسیار آسان است و نیاز به تجربه بالایی ندارد پس شما می توانید به سادگی آن را دنبال کنید و کسب و کار خوبی داشته باشید.

در این بخش قصد داریم در مورد برندهای مختلفی از دستگاه تولید لیوان کاغذی صحبت کنیم تا بدانید که این دستگاه ها از نظر مشخصات چقدر با هم فرق دارند.

یکی از بهترین پیشنهاد ها برای کار در منزل و یا کارگاه کوچک ، خرید و نصب خط تولید لیوان کاغذی در منزل است .

طرح توجیهی تولید لیوان کاغذی (pdf-doc) در سال 1401 | سود تولید لیوان کاغذی

راه اندازی کسب و کار تولید لیوان کاغذی نگارش ال 1401

لیوان های کاغذی لیوان های یکبار مصرفی هستند که از کاغذ ساخته شده و با موم یا پلاستیک پوشانده شده اند تا از خیساندن کاغذ جلوگیری شود. لیوان های کاغذی با استفاده از کاغذ مواد غذایی ساخته می شوند که بهداشتی است و می تواند مایعات سرد یا گرم را برای مدت طولانی در خود ذخیره کند. با افزایش آگاهی و تغییر سریع سبک زندگی، تقاضا برای لیوان های کاغذی سال به سال به شدت افزایش یافته است.

برای راه اندازی کارگاه لیوان کاغذی نیاز به سرمایه است که در صورت داشتن توان مالی کارآفرین می توان با شرمیاه شخصی شروع به کار کند و یا اینکه وام برای تولید لیوان کاغذی بگیرد .

طرح توجیهی تولید لیوان کاغذی 1401

شاید مدتهاست در مورد تولید لیوان کاغذی شنیده باشید و در  فکر این باشید که این کسب و کار را برای خود راه اندازی کنید , اما باز هم شک دارید که آیا کسب و کار لیوان کاغذی سودآور است یا خیر؟

بنابراین، در اینجا می خواهیم تمام جزئیات کسب و کار لیوان کاغذی را بررسی خواهیم کرد که باعث می شود تصمیم بگیرید که آیا سودآور است یا خیر.

عمدتاً 5 عامل وجود دارد که سود تجارت کاغذ را تعیین می کند. قبل از شروع این تجارت باید این موارد را بررسی کنید تا از سود خود مطمئن شوید:

 1. رقابت برای کسب و کار تولید لیوان کاغذی.
 2. تقاضا برای لیوان های کاغذی در آن منطقه.
 3. تاکتیک ها و استراتژی بازاریابی که برای کسب و کار تولید لیوان کاغذی استفاده می کنید.
 4. مدیریت تیم کاری و فروش شما.
 5. افزایش یا کاهش هزینه غیر مستقیم.

شش عاملی که بر سود کسب و کار لیوان کاغذی تأثیر می گذارد:

1-    رقابت برای کسب و کار تولید لیوان کاغذی

این یکی از عوامل اصلی است که به طور مستقیم کسب و کار شما را در شرایط سخت قرار می دهد. بنابراین، اگر رقابت بیشتری برای این تجارت تولید لیوان کاغذی وجود داشته باشد، به طور طبیعی سود کسب و کار شما کاهش می یابد.

به دلیل رقابت بیشتر، برای ورود به بازار باید حاشیه سود خود را قطع کنید… و بنابراین اداره کسب و کار شما بسیار دشوار خواهد بود.

دیدگاه دیگر این است که اگر رقابت بیشتری وجود داشته باشد، به این معنی است که تقاضای بیشتری در آن منطقه وجود دارد… بنابراین احتمال اینکه شما لیوان کاغذی خود را بفروشید زیاد است. شاید با سود کمتری بفروشید ولی بازار فروش خود راخواهید داشت و همچنان تجارت خود را اداره کنید.

2-    تقاضا برای لیوان های کاغذی در آن منطقه چقدر است؟

یکی دیگر از عوامل مهم برای کسب سود است. اگر تقاضای کافی در بازار برای محصولی که تولید می کنید وجود نداشته باشد، مطمئن باشید که کسب و کار شما ضرر زیادی خواهد داشت.

اما خوشبختانه تقاضا برای لیوان کاغذی همچنان نسبت به قبل در حال افزایش است… در سال 2019 تقاضا برای لیوان کاغذی به 8 درصد افزایش یافته است. و 80 درصد لیوان های کاغذی توسط رستوران ها مصرف می شود.

صنایع لیوان کاغذی به دلیل اینکه قابل استفاده آدر همه جا,  ارزان و  مصرف آن آسان برای است، استفاده از آن همچنان در حال افزایش است . همچنین جایگزین لیوان های پلاستیکی و لیوان های شیشه ای می شود.

برای چای، قهوه، نوشیدنی‌های خنک در غذاخوری‌های راه‌آهن، خانه‌ها، هتل‌ها، رستوران‌ها، بسیاری از مهمانی‌ها و فعالیت‌های دیگر استفاده می‌شود.

به دلیل ممنوعیت اخیر پلاستیک همچنان تقاضای زیادی برای استفاده از ظروف کاغذی می شود.

3-    استراتژی بازاریابی که برای فروش لیوان های کاغذی خود استفاده می کنید:

استراتژی بازاریابی و پولی که در بازاریابی خرج می کنید، کلید موفقیت در این تجارت تولید لیوان کاغذی است.

بله، شما باید از یک استراتژی برای نزدیک شدن به مشتریان استفاده کنید. شما باید به طور خلاقانه فکر کنید که از کجا می توانید سفارش را دریافت کنید.

شما باید یک تیم بازاریابی داشته باشید که همیشه باید برای افزایش سفارشات شما برنامه ریزی کند.

4-    طرح ها و عکس هایی که روی لیوان ها استفاده می کنید.

به عنوان مثال، اگر طررح و هدف شما برای رستوران است می توانید از  تصاویر و طرح های انواع غذا و خوراکی استفاده کنید.

یا استفاده از تم های تولد و …

5-    مدیریت تیم شما

مدیریت برای هر کسب و کاری برای کسب سود حیاتی است و  به طور مستقیم بر میزان درآمد و سود یک شرکت تأثیر می گذارد و بنابراین منجر به افزایش یا کاهش سود می شود.

مدیریت چیزی است که بسیاری از استارت‌آپ‌های کوچک به آن توجه زیادی نمی‌کنند. اما بسیار مهم است که یک کسب‌وکار را بدون ضرر اداره کنیم.

در نهایت باید با کارمندان خود اغلب ملاقات کنید و با آنها ارتباط برقرار کنید. شما باید تیم خود را از رشد شرکت و گسترش آن آگاه کنید. شما باید مزایایی را برای کارمندان خود فراهم کنید و آنها را از کار راضی نگه دارید.

شما باید برای کارمندان خود مسئولیتی در قبال رشد شرکت ایجاد کنید. زیرا، اگر تیم را راضی نگه ندارید، خروجی کار کم خواهد بود و در نتیجه بازار را از دست خواهید داد.

6-    هزینه غیر مستقیم کسب و کار لیوان کاغذی بر حاشیه سود تأثیر می گذارد:

اگر لیوان های کاغذی را با هزینه های بالا مانند اجاره، مواد اولیه، افزایش نیروی کار تولید کنید، حاشیه سود شما کاهش می یابد.

این افزایش در هزینه ها همچنین ممکن است منجر به از دست دادن کسب و کار شما شود. و بنابراین، شما باید سعی کنید که پول را بی مورد خرج کنید.

امروزه ظروف یکبار مصرف از جمله لیوان کاغذی بسیار پرطرفدار می باشند و به خوبی توانسته اند که جایگاه ویژه ای را در مراسمات و مهمانی ها به خود اختصاص بدهند. دلیل مصرف بالای این قبیل از ظروف را می توان به کاربردی بودن آن ها نسبت داد. کاربرد انواع ظروف یکبار مصرف محدود به ادارات و یا کافه ها نیست بلکه در منزل نیز می توان از وجود آن ها بهره مند شد.

تنوع در جنس از ویژگی ظروف یکبار مصرف است که از آن جمله می توان اشاره به جنس پلاستیکی، آلومینیومی، گیاهی و کاغذی نمود. در میان تمام ظروف، لیوان کاغذی از مصرف بالاتری برخوردار می باشد و اکثر مراسمات و یا دورهمی ها از این وسیله برای نوشیدن آب، چای و … استفاده می کنند. این قبیل از ظروف دوام خوبی دارند و در مقایسه با لیوان پلاستیکی بهتر می تواند گرما را تحمل نمایند.

مزایای استفاده از لیوان کاغذی

برای مصرف انواع نوشیدنی گرم و یا سرد انتخاب لیوان کاغذی می تواند گزینه ای ایده آل باشد. اما دلیل این برتری را می توان در موارد زیر جستجو کرد:

مقاومت بالا در برابر دما

به دلیل توانایی تحمل دما تا 90 درجه سانتیگراد و گاه بیشتر در برابر مواد داغ دچار تغییر شکل نمی شود از این رو با خیال راحت می توان انواع نوشیدنی داغ را در داخل آن مصرف کرد. همچنین از مقاومت بالا و قابلیت انعطاف پذیری برخوردار است.

بهداشتی بودن

یکبار مصرف بودن و عدم استفاده مجدد یکی از مهمترین ویژگی لیوان کاغذی است که از سرایت ویروس و بیماری های مسری جلوگیری به عمل می آورد. همچنین از هیچ گونه مواد شیمیایی برای ساخت این وسیله استفاده نمی شود.

تجدید پذیر بودن

به دلیل این که از سلول های گیاهی در ساخت لیوان کاغذی استفاده می شود از قابلیت تجدید پذیری در طبیعت برخوردار است. این وسیله به راحتی نیز در محیط زیست بازیافت می شود.

تنوع در تولید

امکان تولید در اشکال و زوایای متنوع با توجه به نظر مشتری وجود دارد.

تولید آسان و اقتصادی

ساخت این نوع از لیوان ها چندان کار پیچیده ای نیست و زمان زیادی نیاز ندارد. از آنجایی که برای تهیه آن از مواد خام کمتری استفاده می شود، از نظر اقتصادی کاملا مقرون به صرفه است.

ابزار تبلیغاتی

لیوان کاغذی می تواند یک ابزار تبلیغاتی کاربردی و کم هزینه باشد.

البته در کنار مزایایی که برای ظروف یکبار مصرف کاغذی برشمردیم، دارای یکسری معایب نیز می باشد. به عنوان مثال برای ساخت، باید تعداد زیادی درخت قطع شود و یا این که ماده اولیه آن از خارج وارد می گردد و ایران قادر به تولید نیست.

کاربرد استفاده از لیوان یکبار مصرف

ظروف یکبار مصرف از جمله لیوان کاغذی، از کاربردی زیادی برخورداراند که از آن جمله می توان اشاره ای به موارد زیر نمود:

 1. برای پذیرایی در مراسم عروسی، عزا و سایر دورهمی ها
 2. برای استفاده در کافی شاپ، رستوران، فست فودها و اماکن عمومی و غیر عمومی
 3. استفاده در مطب و کلینیک ها
 4. استفاده به هنگام مسافرت، گردش و …
 5. آبخوری ها
 6. کاردستی دانش آموزان
 7. انواع لیوان کاغذی
 8. لیوان کاغذی با توجه به مواد اولیه تولید و همچنین مرحله ساخت می تواند به صورت زیر باشد:
 9. لیوان پلی کربنات
 10. لیوان بازیافت شده
 11. لیوان پایدار
 12. لیوان ساخته شده از موم
 13. لیوان با لایه جدا کننده

ماده مورد استفاده در ساخت لیوان کاغذی

کاغذی که برای ساخت لیوان به کار گرفته می شود بایستی از مقاومت خوبی در برابر دمای مایعات برخوردار باشد و از طرفی دیگر استریل باشد تا موجب انتشار آلودگی به مواد غذایی داخل نگردد. پلی اتیلن نام ماده ای است که به عنوان پوشش در ساخت لیوان کاغذی مورد استفاده قرار می گیرد.

از ویژگی این ماده، بازیافت سریع در محیط زیست، عدم نشت رطوبت و همچنین اثرات شیمیایی پایین بر روی مواد غذایی است. معمولا پوشش پلی اتیلن برای یک طرف لیوان به کار می رود، یعنی قسمت داخلی لیوان از پلی اتیلن و بخش بیرونی آن سفید است تا جهت تبلیغات، طرح و یا نوشته بتوان از آن استفاده نمود.

آشنایی با نحوه ساخت لیوان یکبار مصرف

مواد اولیه ای که در واقع کاغذهای ویژه ای هستند را در ضخامت و ابعاد مشخصی برش می دهند. هر چه ضخامت کاغذ بیشتر باشد، لیوان از استحکام بالاتری برخوردار خواهد بود. لیوان یکبار مصرف با استفاده از دستگاه، به صورت تک رو (فقط قسمت داخل) و یا هر دو رو (قسمت داخل و خارج) روکش دار می گردد.

این نوع از لیوان های یکبار مصرف با توجه به نیاز بازار در سه سایز بزرگ، متوسط و کوچک تولید می شوند. پس از برش، با استفاده از دستگاه های مخصوص، لیوان در تیراژ مختلفی تولید می گردد. همچنین برای هر سایز نیاز به دستگاه های جداگانه می باشد. برای هر دستگاه یک نیرو لازم است تا کاغذها را در قسمت ورودی دستگاه قرار دهد و در آخر هم لیوان های تولید شده را جمع آوری نماید.

کسب و کار ساخت لیوان کاغذی با سرعت بسیار خوبی در حال رونق است و ممکن است زمان مناسبی برای سرمایه گذاری در این تجارت باشد. شما میتوانید اطلاعات مورد نیازتان در این زمینه را از سایت ایران کاپ بدست آورید.

فهرست مطالب موجود در طرح توجیهی تولید لیوان کاغذی نگارش سال  1401:

 • برآورد زمین یا مکان مناسب برای تولید لیوان کاغذی
 • برآورد محوطه سازی های لازم
 • برآورد هزینه ساخت و ساز سالن تولید لیوان کاغذی
 • برآورد هزینه خرید و لیست ماشین آلات و تجهیزات
 • برآورد تاسیسات عمومی و تجهیزات (تاسیسات)
 • برآورد وسایل حمل و نقل
 • برآورد تجهیزات لازم برای تولید لیوان کاغذی
 • برآورد آب ،برق ،سوخت مصرفی
 • برآورد هزینه تعمیرات ونگهداری
 • برآورد حقوق و دستمزد نیروی انسانی
 • برآورد هزینه ثابت
 • برآورد هزینه های سرمایه ای
 • برآورد هزینه قبل از بهره برداری
 • برآورد سرمایه در گردش
 • برآورد نحوه سرمایه گذاری کل تولید لیوان کاغذی
 • برآورد هزینه استهلاک پس از اجرای توسعه :
 • برآورد هزینه تولید سالیانه
 • برآورد قیمت تمام شده
 • برآورد مواد ولیه لازم از جمله رول کاغذ ,
 • قیمت فروش
 • درصد فروش در نقطه سربه سر
 • برآورد سود و زیان ویژه
 • برآورد سرمایه ثابت سرانه
 • برآورد کل سرمایه گذاری سرانه
 • برآورد نرخ بازدهی سرمایه
 • برآورد دوره برگشت سرمایه
 • برآورد درصد فروش در نقطه سربه سر
 • برآورد ارزش افزوده خالص و نا خالص و نسبت های آن
محتوای این مطلب پنهان
دکمه بازگشت به بالا