اقتصادیکسب و کار برتر

مقایسه قیمت پلاک طلا اسم در فروشگاه های مختلف

6 نکته خرید پلاک طلا

از آنجایی که پلاک طلا، در طرح و وزن متنوع است، طرفداران زیادی دارد و برای هر استایلی مناسب و زیبا است. در این مطلب با انواع مدل پلاک طلا، نکات انتخاب پلاک طلا بر اساس فرم صورت، فرم بدن، رنگ پوست و همچنین راهنمای خرید و نحوه محاسبه قیمت پلاک طلا اسم آن بیشتر آشنا می شوید.

1- انواع مدل مدال طلا که طرفداران بیشتری دارند

پلاک طلا، انواع مختلفی دارد که در ادامه با آن ها بیشتر آشنا می شوید.

  • پلاک طلا مدل نگین دار
  • پلاک طلا مدل بدون نگین
  • پلاک طلا با اشکال و طرح های مختلف
  • پلاک طلا مدل اسم
  • پلاک طلا مدل متبرکه (و ان یکاد، الله، اسماء الحسنی و …)
  • پلاک طلا هدیه

    نکته مهم: توصیه می کنیم از فیلترهای این صفحه که شامل محدوده قیمت، محدوده وزن، نام برندها و متریال هر کدام (طلا زرد، طلا سفید و …)  می شود نیز استفاده کنید. با این کار سریع تر به مدل پلاک طلا موردنظرتان، دسترسی پیدا می کنید.

همچینین اگر مدلی که دوست دارید را برای خرید پیدا نکرده اید، عکس طرح موردنظرتان را برای ما بفرستید تا لیلیوم به راحتی و به صورت سفارشی آن را در اختیار شما قرار دهد.

2- موقع انتخاب پلاک طلا بهتر است به چه نکاتی توجه شود؟

مدال یا پلاک گردنبند طلا، با زنجیر، روی گردن آویزان می شود. در برخی از آن ها زنجبر پلاک به آن متصل است؛ در برخی دیگر، زنجیر آن ها به صورت جداگانه، داخل حلقه مدال قرار می گیرد. برای آشنایی بیشتر با این نوع از زنجیر و پلاک طلا، پیشنهاد می کنیم به دسته بندی “گردنبند با زنجیر” مراجعه کنید و اطلاعات دقیق و کاملی که درمورد آن ها نوشته شده است را مطالعه کنید و عکس ها و مدل های بیشتری از آن ها را ببینید.

    پلاک طلا بدون نگین، اسپرت تر است و بهتر است برای مهمانی ها و دورهمی های دوستانه استفاده شود. این نوع پلاک طلا زنانه طرح های متنوع و جذابی مثل: طرح قلب توپر و توخالی، قلب، ماه و ستاره، فرشته، قفل و کلید، لوزی، اشک، توری، مشبک، برجسته و … دارد.

    اگر پلاک طلا نگین دار استفاده می کنید، توصیه می کنیم از محکم بودن نگین ها روی مدال مطمئن شوید.

    بهتر است دقت کنید که نگین مدال طلای تان تیز نباشد و گوشه نداشته باشد. چون ممکن است لباس، شال و یا روسری شما را نخ کش کند و یا بهموهای تان گیر کند.

3- شیک ترین مدل پلاک طلامناسب دست شما کدام است؟

برای خرید مدل پلاک جدید، ممکن است سردرگم شوید که کدام یک برای شما بهتر است. در ادامه توضیح داده می شود که چه پلاکی برای چه فرم گردن و صورتی مناسب تر است و هنگام خرید پلاک طلا دخترانه و زنانه بهتر است به چه نکاتی توجه کنید.

رنگ پوست:

رنگ پوست افراد با یکدیگر متفاوت است. افرادی که پوستی با تن سرد دارند، رنگ رگ های قسمت زیرین مچ دست یا روی مچ دست آن ها آبی یا بنفش است. افرادی که تن پوست آن ها گرم است، رگ های شان به رنگ سبز است.

    اگر تن پوست تان سرد است، بهتر است پلاک طلا سفید بخرید.

    اگر تن پوست تان گرم است، پلاک طلا زرد، انتخاب بهتری برای شماست.

    افرادی که رنگ پوست آن ها خنثی است، می توانند از هر رنگ مدال طلایی که دوست دارند استفاده کنند.

فرم بالاتنه:

چیزی که بیشتر از همه در انتخاب پلاک یا مدال طلا، اهمیت دارد این است که طول زنجیر پلاک چقدر باشد. اطلاعات مربوط به آن را می توانید در دسته بندی مربوط به گردنبند مطالعه کنید

    اگر بالاتنه شما ظریف و کوچک است، بهتر است پلاک طلا کوچک و ظریف بیندازید.

    اگر بالاتنه شما درشت و بزرگ است، بهتر است پلاک طلا بزرگ و ظریف بیندازید.

    اگر اندام ورزشکاری دارید، برای شما هیچ محدودیت برای انتخاب انواع پلاک طلا وجود ندارد؛ اما طول زنجیر پلاک مهم است.

4- عوامل موثر بر قیمت پلاک طلا چیست؟

قیمت پلاک طلا که خریداری می کنید، از فرمول زیر بدست می آید.

    قیمت لحظه ای طلا * وزن پلاک طلا + اجرت ساخت  + سود فروشنده + مالیات = قیمت طلای ساخته شده

بعد از انتخاب هر مدل پلاک طلا در سایت لیلیوم، وزن پلاک طلا، اجرت ساخت، سود فروشنده و مالیات آن به صورت کاملاً واضح و به روز مشخص شده است. قیمت لحظه ای طلا نیز در سایت قابل مشاهده است. با دانستن این اطلاعات، می توانید پلاک طلا با قیمت مناسب بخرید.

از آنجایی که قیمت روز پلاک طلا متغیر است و به عوامل زیادی بستگی دارد،بهتر است نکاتی که در ادامه گفته می شود را درنظر بگیرید. پلاک طلا سبک، و مدالی که نگین، سنگ و یا جواهرات کمتری دارد، ارزان تر هستند. اگر به دنبال خربد پلاک طلا ارزان هستید، بهتر است پلاک طلا سبک که وزن کمتری دارد را انتخاب کنید.

5- راهنمای خرید پلاک طلا

این روزها، خرید آنلاین پلاک طلا یکی از رایج ترین روش های خرید طلا است. اگر شما هم برای صرفه جویی بیشتر در هزینه و زمان و حتی مقایسه راحت تر انواع مدال طلا، خرید اینترنتی پلاک طلا را ترجیح می دهید، باید این نکته را در نظر بگیرید که از فروشگاه ها یا پلتفرم های معتبر فروش پلاک طلا استفاده کنید تا کلاه سرتان نرود.

6- مزایای خرید آنلاین پلاک طلا از لیلیوم چیست؟

لیلیوم به شما کمک می کند تا به راحت ترین و مطمئن ترین روش، جدیدترین مدل های مدال طلا را بخرید.

نحوه محاسبه قیمت و زمان ساخت پلاک اسم طلا

ساخت پلاک اسم طلا به عنوان یکی از جواهرات خاص و ارزشمند اهمیت دارد که می تواند برای استفاده شخصی یا هدیه دادن گزینه مناسب باشد. بسیاری از افراد از اینکه پلاک اسم خود را هدیه بگیرند، بسیار استقبال می کنند. ضمن اینکه چنین پلاک هایی با توجه به جنس ساختی که دارند، از ماندگاری همیشگی نیز برخوردار هستند. بنابراین می توانند یک یادگاری ارزشمند برای افراد باشند. ضمن اینکه حس نوستالژیک بسیار خوبی نیز با خود به همراه دارند.

بیشتر افراد درباره قیمت ساخت پلاک اسم طلا سوال می پرسند. همچنین تمایل دارند اطلاعات لازم را درباره بازه زمانی ساخت این نوع پلاک به دست بیاورند. به طور کلی محاسبه قیمت ساخت پلاک اسم طبق فرمول انجام می شود. برای محاسبه قیمت باید از فرمول زیر استفاده کنیم:

وزن پلاک* نرخ روز قیمت طلا

پلاک های اسم می توانند در طرح گردنبندی، انگشتری یا دستبندی عرضه شوند. هر کدام از این طرح ها از زیبایی قابل توجه برخوردار هستند. این پلاک ها در طلای 18 عیار ساخته می شوند و دارای طرح های خاصی هستند. مشتریان می توانند طرح های اسمی پلاک را به شکل سلیقه ای و بر مبنای علاقه انتخاب کنند.

طراحی پلاک های اسمی با نام مشتریان یکی از مهم ترین خدماتی است که شرکت لیلیوم به مشتری ارائه می کند. البته برای طراحی این نوع پلاک ها از اشکال ها و ایده های بسیار خلاقانه کمک گرفته می شود.

کمترین قیمت در نظر گرفته شده برای ساخت پلاک، 3 میلیون تومان است. در واقع شرکت لیلیوم به دوام و استحکام پلاک ها اهمیت بسیاری می دهد.

اجرت ساخت چگونه محاسبه می شود؟

اجرت کارهای سفارشی تا 3 گرم میانگین 500 تومن؛ و سفارش های بالاتر از 3 گرم بسته به وزن، به مراتب افزایش می یابد. اجرت حکاکی نیز بصورت جداگانه از 50 تا 150 هزار تومان ؛ در یافت خواهد شد. طبیعتاً هر چه پلاک با ظریف کاری و دقت بیشتری همراه باشد، به همان نسبت بازه زمانی ساخت نیز طولانی تر خواهد شد.

نکته بسیار مهم اینکه برای قیمت ساخت پلاک اسم فاکتور رسمی ارائه می شود که همه چیز در فاکتور بصورت شفاف بیان شده.

عیار پلاک های اسم چیست؟

معمولی ترین و رایج ترین معیار برای ساخت طلا به ویژه پلاک های اسم، عیار 18 می باشد. پشت پلاک های اسم طلا عدد 750 که نشان دهنده 18 عیار بودن طلاست درج میشود.

ساخت پلاک اسم طلا از چه قیمتی شروع می شود؟

همان طور که می دانید دوام و استحکام پلاک اسم طلا از اهمیت قابل توجهی برخوردار است، بنابراین ما برای ساخت پلاک اسم طلا وزن حدود 0.8 گرم را در نظر می گیریم. این وزن با قیمت حدود 3.5 میلیون تومان شروع می شود.

پلاک اسم کمتر از وزن 1 گرم بسیار ظریف و شکننده می باشد. بنابراین گزینه مناسبی برای استفاده و ساخت نخواهد بود. بنابراین لیلیوم ابتدا توصیه میکند که به هیچ عنوان پلاک های نازک سفارش ندهد اما در صورت توجه نکردن به توصیه های پشتیبان و اقدام برای ساخت پلاک های نازک، لیلیوم هیچ گونه مسئولیتی در قبال شکستن و یا خم شدن این پلاک ها ندارد.

دکمه بازگشت به بالا