اقتصادیکسب و کار برتر

راهنمای جامع در مورد خرید نرم افزار ارسال صورتحساب به سامانه مودیان

خرید نرم‌افزار ارسال صورتحساب به سامانه مودیان به یکی از اصلی‌ترین دغدغه‌ها برای مودیان واجد شرایط تبدیل شده است. با تصویب قانون پایانه‌های فروشگاهی و سامانه مودیان، همه افرادی که تحت پوشش این قانون قرار دارند موظفند در سامانه مودیان ثبت‌نام کرده و صورت‌حساب‌های فروش خود را به صورت الکترونیکی ارسال کنند. امسال به عنوان سال اول برای ارسال الکترونیکی فاکتورهای فروش و ثبت در سامانه مودیان است، بنابراین بسیاری از مودیان نگرانی درباره کار با نرم‌افزار سامانه مودیان دارند.

بسیاری از مودیان علی رغم تلاش برای ارسال الکترونیکی فاکتورها به سامانه مودیان موفق به اینکار نشدند و روند گذشته را در پیش گرفتند.اما باید در نظر داشت که اجتناب از قانون سامانه مودیان منجر به جرائم مالیاتی برای مودیان می شود.بنابریان توصیه می شود که از یکی از روش های ارسال فاکتور به سامانه مودیان بنا به شرایط اشخاص استفاده شود تا از جرائم مالیاتی در امان باشید..

افزونه سامانه مودیان | نرم افزار فاکتور الکترونیکی | نرم افزار واسط سامانه مودیان

لطفا توجه داشته باشید که ارسال صورت‌حساب‌های الکترونیکی از طریق نصب نرم‌افزار تخصصی سامانه مودیان انجام می‌شود و در صورتی که افراد نتوانند خودشان فاکتورهای فروش را الکترونیکی ارسال کنند، باید از طریق شرکت‌های معتمد مالیاتی این کار را انجام دهند، البته باید توجه کنید که این خدمات همراه با هزینه‌ همراه خواهد بود

نرم افزار سامانه مودیان

سامانه مودیان مالیاتی، یک سامانه الکترونیکی است که توسط سازمان مالیاتی کشور برای شفاف‌سازی فرایندهای مالیاتی اشخاص حقیقی و حقوقی که موظف به پرداخت مالیات هستند، ایجاد شده است. هدف کلی این سامانه، کاهش هزینه‌ها، زمان و نیروی انسانی مورد نیاز برای امور مالیاتی و افزایش شفافیت و کنترل مالیاتی و جلوگیری از جعل فاکتور و فرار مالیاتی است.

در ماه مهر سال ۱۳۹۸، قانونی به نام قانون پایانه های فروشگاهی و سامانه مودیان تصویب شد که مودیان را ملزم به ثبت الکترونیکی فاکتورهای فروش کالا و خدمات در این سامانه می‌کند. از زمان طراحی زیرساخت‌های این قانون تا به حال، ثبت الکترونیکی فاکتورها اجباری نبوده است. اما از ابتدای سال ۱۴۰۲، سازمان امور مالیاتی با انتشار خبر قطعی برای اجرای سامانه مودیان، اهمیت ارسال صورت‌حساب‌های الکترونیکی را برای مودیان مالیاتی بیان کرده است. به این ترتیب، افراد باید با استفاده از نرم‌افزارهای سامانه مودیان به صورت مستقیم یا از طریق شرکت‌های معتمد مالیاتی به صورت غیرمستقیم، فاکتورهای فروش خود را ثبت کنند.

افزونه سامانه مودیان | نرم افزار فاکتور الکترونیکی | نرم افزار واسط سامانه مودیان

ارسال فاکتور الکترونیکی به سامانه مودیان

استفاده از شرکت‌های معتمد مالیاتی برای ارسال صورت‌حساب‌های الکترونیکی به سامانه مودیان، هزینه‌ای بسیار بالا برای شما خواهد داشت، علاوه بر اینکه شما باید اطلاعات محرمانه و مالیاتی خود را در اختیار شرکت ثالث قرار دهید. همچنین تعداد شرکتهای معتمد مالیاتی که از شوی سازمان امور مالیاتی دارای مجوز برای ارسال فاکتور الکترونیکی به سامانه مودیان می باشند بسیار محدود است و ممکن است ارسال صورتحساب های شما با تاخیر روبه رو شود. به جای آن، شما می‌توانید از نرم‌افزار ارسال صورت‌حساب‌های الکترونیکی به سامانه مودیان استفاده کنید.

با این نرم‌افزار، شما می‌توانید صورت‌حساب‌های خود را در هر زمانی که مایل هستید به سامانه مودیان ارسال کنید و پس از تایید ارسال، با دریافت استعلام از سامانه، از وضعیت فاکتورهای خود مطلع شوید. لطفاً توجه داشته باشید که برای استفاده از نرم‌افزار سامانه مودیان، باید یک توکن سخت‌افزاری برای امضای صورت‌حساب‌ها تهیه کنید و پس از اتصال به نرم‌افزار، اقدام به ارسال صورت‌حساب‌ها نمایید

نرم افزار واسط سامانه مودیان حسابداراپ

نرم افزار واسط سامانه مودیان حسابدار اپ به کاربران این امکان را می‌دهد تا با استفاده از اینترنت، به صورت مستقیم به سامانه مودیان متصل شوند و با چند کلیک، صورت‌حساب‌های خود را به سامانه مودیان ارسال کنند. با استفاده از این روش ارسال مستقیم و از طریق افزونه واسط، علاوه بر حفظ حریم خصوصی، سرعت و سهولت در ثبت فاکتورها، هزینه کمتری نیز به شرکت تحمیل می‌شود.

به طور کلی، روش ساده‌تر و کم‌هزینه‌تر برای ارسال صورت‌حساب‌های الکترونیکی، ارسال مستقیم توسط خود مودی است. به این ترتیب، مودی با دریافت شناسه یکتای مالیاتی، می‌تواند صورت‌حساب صدور فاکتور را ایجاد و برای سامانه مودیان ارسال نماید.

با تهیه افزونه واسط سامانه مودیان حسابدار اپ و اتصال به سامانه مودیان، می‌توانید در عرض کمتر از چند دقیقه، صورت‌حساب‌های خود را به صورت الکترونیکی به سامانه ارسال کنید. توجه داشته باشید که اتصال به سامانه مودیان منوط به ثبت نام مودی در این سامانه است. برای ثبت نام، کافی است مودیان عزیز مراحل زیر را طی کنند:

– ثبت نام در نظام مالیاتی و تشکیل پرونده

– دریافت گواهی امضای الکترونیکی

– دریافت شناسه یکتای حافظه مالیاتی

 دریافت شناسه کالا و خدمات سامانه مودیان

ویژگی های افزونه سامانه مودیان حسابدار اپ

در مورد نرم‌افزار سامانه مودیان، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

– قیمت مناسب نسبت به نرم افزارهای مشابه: این نرم‌افزار قیمتی مناسب و رقابتی نسبت به سایر نرم‌افزارهای مشابه در این حوزه دارد.

– پشتیبانی برای راه‌اندازی و اجرا: تیم حسابدار اپ برای راه اندازی و نصب نرم‌افزار سامانه مودیان به شما پشتیبانی کامل ارائه می دهد.

– اتصال مستقیم به سامانه مودیان: این نرم‌افزار قابلیت اتصال مستقیم به سامانه مودیان را دارد، به این ترتیب شما می‌توانید به صورت مستقیم با سامانه مودیان ارتباط برقرار کنید.

– امکان ایمپورت اطلاعات از طریق فایل اکسل و اکسپورت اطلاعات: با استفاده از این نرم‌افزار، شما می‌توانید اطلاعات را از طریق فایل‌های اکسل وارد کنید و همچنین امکان اکسپورت اطلاعات را دارید.

– امکان استفاده از نرم‌افزار به صورت چندشرکتی: با این نرم‌افزار، شما می‌توانید به صورت همزمان از طریق چند شرکت از آن استفاده کنید و مدیریت کنید.

– تحت وب: نرم‌افزار سامانه مودیان تحت وب عرضه می‌شود و شما می‌توانید به راحتی از طریق مرورگر وب خود به آن دسترسی پیدا کنید.

– امکان انتخاب پلن مورد نظر با توجه به ویژگی‌های شرکت: با استفاده از این نرم‌افزار، شما می‌توانید پلن مورد نظر خود را با توجه به نیازها و ویژگی‌های شرکت خود انتخاب کنید.

– آموزش کار با نرم‌افزار به صورت رایگان:.

– مدیریت کالا و خدمات: این نرم‌افزار امکان مدیریت کالا و خدمات را فراهم می‌کند تا شما بتوانید به بهترین شکل ممکن اطلاعات مربوط به آن‌ها را مدیریت کنید.

– امکان اصلاح و ویرایش فاکتورها: با استفاده از این نرم‌افزار، شما می‌توانید به راحتی فاکتورها را اصلاح، ابطال و ویرایش کنید

قیمت نرم افزار واسط سامانه مودیان حسابدار اپ

قیمت نرم افزار واسط حسابدار اپ با توجه به ویژگی هایی که به مودیان ارائه مید هد از 4.200.000 هزار تومان شروع می شود و با توجه به افزایش ویژگی ها بالاتر میرود.توصیه ما مراجعه ی شما به وبسایت hesabdarapp جهت انتخاب پلن متناسب با نیاز خود می باشد.

کلام آخر

با توجه به اهمیت ارسال صورتحساب‌ها به صورت الکترونیکی، اشخاص واجد شرایط می‌توانند به دو روش مستقیم یا غیرمستقیم اقدام به ارسال صورتحساب‌های الکترونیکی کنند. اما اگر روش غیرمستقیم را انتخاب کنند، شرکت‌ها باید هزینه‌های بالا بابت خدمات متصل به این روش را پرداخت کنند و همچنین اطلاعات آنها در اختیار شرکت‌ها قرار خواهد گرفت. بنابراین، توصیه ما استفاده از روش مستقیم است.

برای ارسال فاکتورهای فروش به سامانه مودیان به صورت مستقیم، باید از نرم‌افزارهای واسط سامانه مودیان استفاده نمایید.

شرکت hesabdarappبه منظور تسهیل فرآیند برای شما مودیان گرامی، نرم‌افزاری برای سامانه مودیان طراحی کرده است. این نرم‌افزار، علاوه بر ویژگی‌های مذکور، قیمت مناسب‌تری نسبت به سایر نرم‌افزارها دارد. همچنین، آموزش استفاده از این نرم‌افزار به صورت رایگان ارائه می‌شود و نصب و پشتیبانی آن به صورت 24 ساعته انجام می‌شود. بنابراین، توصیه ما استفاده از نرم‌افزار سامانه مودیان ارائه شده توسط حسابدار اپ به منظور تسهیل و صرفه‌جویی در زمان و هزینه می باشد.جهت خرید پلن مورد نظر میتوانید به وبسایت حسابدار اپ به نشانی https://hesabdar.app مراجعه فرمایید و یا با شماره تماس 92 40 00 91 -021 ارتباط برقرا نمایید….

منبع : https://hesabdar.app/buying-modian-system-software/

دکمه بازگشت به بالا