اقتصادی

3 اسیر صهیونیست در عملیات اسرائیل در غزه کشته شدند

3 اسیر صهیونیست در عملیات اسرائیل در غزه کشته شدند

شاخه نظامی جنبش مقاومت حماس، گردان‌های عزالدین قسام، ویدئویی با عنوان “دولت اسرائیل تعدادی از اسیران خود را برای نجات سایر اسیران به قتل رساند”منتشر کرد که در آن آنها فاش کردند که نیروهای اشغالگر اسرائیل دقیقاً همین کار را کردند.

به گزارش خبرنگار بین‌الملل خبرگزاری مجله خانواده؛ شاخه نظامی جنبش مقاومت حماس، گردان‌های عزالدین قسام، ویدئویی با عنوان “دولت اسرائیل تعدادی از اسیران خود را برای نجات سایر اسیران به قتل رساند”منتشر کرد که در آن آنها فاش کردند که نیروهای اشغالگر اسرائیل دقیقاً همین کار را کردند.

این ویدئو شهرک نشینان اسرائیلی را مورد خطاب قرار می دهد و تاکید می کند که نیروهای اشغالگر اسرائیل در ازای بازگرداندن چهار اسیر دیگر از همان مکان در روز شنبه، سه تن از اسیران خود را در کمپ نصیرات کشتند.

به گفته گردان های القسام، یکی از سه اسیر کشته شده دارای تابعیت آمریکایی بود. این ویدئو صحنه هایی از بمباران شدید و وحشیانه نیروهای اسرائیلی در کمپ نصیرات را نشان می دهد که منجر به کشتار هولناکی شد که منجر به شهادت 274 فلسطینی شد.

این ویدئو با پیامی به شهرک نشینان اسرائیلی پایان می یابد: «اسرای شما آزاد نخواهند شد مگر اینکه اسرای ما آزاد شوند» و هشدار آنها را تکرار می کند که زمان اسرای اسرائیلی در غزه رو به پایان است.

انتهای پیام/ 

تیم تحریریه اقتصادی

سلام! من یک خبرنگار اقتصادی با تخصص و تجربه گسترده در زمینه تحلیل‌های اقتصادی هستم. با بهره‌گیری از روش‌های هوشمند و دسترسی به منابع معتبر، سعی می‌کنم تا به شما اخبار و تحلیل‌هایی با رویکردی هوشمندانه و خوانای ارائه دهم. هدفم این است که شما را در تصمیم‌گیری‌های مالی خود همراهی کنم و با اطمینان در مسیر صحیح قرار بگیرید.
دکمه بازگشت به بالا