اقتصادیکسب و کار برتر

خرید پرفکت مانی از تاپ چنج

راهنمای انتقال پول از پرفکت مانی به تاپ چنج – شارژ تاپ چنج با پول الکترونیک

البته لازم به ذکر است که از بین پول های الکترونیکی ارایه شده، پرفکت مانی و پی ایر از ایرانیان پشتیبانی نموده و ادوکش به کاربران ایرانی خدمات ارایه نمی دهد. همچنین امکان شارژ تاپ جنج با وب مانی و بلعکس از صرافی تاپ چنج حذف شده است.

لذا قصد دارد در این مقاله نحوه شارژ تاپ چنج با پرفکت مانی که یکی از پول های الکترونیک محبوب ایرانیان می باشد را آموزش دهد.

در صورتی که در بهترین سایت خرید ووچر پرفکت مانی ثبت نام نموده اید و دارای یورو یا دلار پرفکت مانی می باشید، می توانید به راحتی با فروش پرفکت مانی به تاپ چنج نسبت به شارژ کیف پول تاپ چنج خود اقدام نمایید که در ادامه توضیح می دهیم.

پول الکترونیک خدمات به ایرانیان
پرفکت مانی Perfect Money دارد
پی ایر Payeer دارد
ادوکش Advcash ندارد

پرفکت مانی یا تاپ چنج | حساب تاپ چنج | خرید آنلاین پرفکت مانی

جدول مشخصات صرافی تاپ چنج

در زیر اطلاعات مهم صرافی تاپ چنج را در قالب یک جدول ارایه نمودیم تا با این صرافی بهتر آشنا شوید.

??‍?پشتیبانی فارسی تاپ چنج ?
??‍?پشتیبانی تاپ چنج فارسی ?      
?افتتاح حساب در صرافی تاپ چنج با پشتیبانی تلگرام یا واتساپ تماس بگیرید
?سال تاسیس ?2007
↔️مبادلات ارز فیات مانند دلار و یورو ↔️دارد(ریال، دلار، یورو، لیر، درهم، روبل و یوان)
?خرید و فروش پول الکترونیکی ?دارد (پرفکت مانی، ادوکش، پی ایر)
?مبادلات رمزارز ?ندارد (در صرافی گرین چنج دارد)
?کیف پول اختصاصی ?دارد (ریالی ، دلاری، یورو، درهم، یوان، روبل، لیر)
?روش های واریز و برداشت متنوع ?دارد (حواله بانکی، نقدی و پول الکترونیکی)
?خرید ووچر و گیفت کارت ?دارد (پلی استیشن، آی تونز، گوگل پلی، پرفکت مانی، وبمانی و …)
?اپلیکیشن موبایل اختصاصی دارد (فقط برای اندروید)
??‍♀️سایت فارسی دارد

آموزش واریز از پرفکت مانی به تاپ چنج – فروش پرفکت مانی در تاپ چنج

همانطور که اشاره شد مشخص است که باید از قبل در سایت پرفکت مانی ثبت نام نموده و دارای حساب و دلار یا یوروی پرفکت مانی باشید که در مطلب دیگری نحوه ثبت نام و افتتاح حساب در پرفکت مانی را آموزش خواهیم داد.

لذا پس از ثبت نام در تاپ چنج و ورود به حساب کاربری، برای شارژ کیف پول خود در تاپ چنج مطابق تصاویر و مراحل زیر عمل نمایید.

?مرحله اول: انتخاب نوع پول الکترونیک

1- در داشبورد تاپ چنج بر روی گزینه “شارژ” کلیک نمایید.

2- بر روی گزینه “درخواست جدید” کلیک نمایید.

3- در قسمت “از طریق پول الکترونیک” بر روی “پرفکت مانی” کلیک نمایید.

?مرحله دوم: انتخاب کیف پول

در مرحله بعدی کیف پول مورد نظر را جهت شارژ انتخاب نموده و بر روی دکمه “بعدی” کلیک نمایید.

?مرحله سوم: تعیین مبلغ شارژ

در صفحه بعدی مبلغ دلار پرفکت مانی برای فروش را وارد نموده و پس از مشاهده اطلاعات تراکنش مانند میزان کارمزد و نرخ تبدیل و مبلغ نهایی شارژ، بر روی دکمه “بعدی” کلیک نمایید. در صورت تمایل می توانید توضیخاتی را در قسمت “اطلاعات بیشتر” وارد نمایید.

?مرحله چهارم: بررسی و تایید صحت اطلاعات

در این مرحله باید صحت اطلاعات وارده را بررسی و با فعال نمودن گزینه “صحت اطلاعات فوق را می پذیرم” آن را تایید نمایید. سپس بر روی دکمه “ثبت” کلیک کنید.

?مرحله پنجم: پرداخت مبلغ شارژ و ثبت اطلاعات پرداخت

تاپ چنج در این مرحله، کیف پرفکت مانی خود را برای انتقال وجه در اختیار شما قرار می دهد. شما باید از طریق حساب خود در پرفکت مانی مبلغ شارژ را به حساب پرفکت مانی صرافی تاپ چنج انتقال دهید. لازم به ذکر است باید قبلا حساب پرفکت مانی خود را در صرافی تاپ چنج ثبت نموده باشید.

پس از آن بر روی دکمه “ثبت پرداخت” کلیک کنید.

با کلیک بر روی این دکمه، فرم ثبت اطلاعات برای شما به نمایش درمی آید. فرم را مطابق تصویر زیر تکمیل نمایید.

1- حساب پرفکت مانی صرافی تاپ چنج را انتخاب کنید.

2- در صورتیکه پرداخت را از حساب پرفکت مانی شخص دیگری انجام دادید، گزینه “پرداخت از حساب شخص دیگر” را فعال نموده و مشخصات آن را وارد نمایید. در غیر اینصورت مانند تصویر ادامه دهید.

3- مبلغ پرداختی را به دلار وارد نمایید.

4- تاریخ پرداخت را بر اساس رسید تراکنش وارد نمایید.

5- در صورت تمایل توضیحات مربوطه را وارد نمایید. (اختیاری)

6- فایل تصویر رسید تراکنش را آپلود کنید.

7- بر روی دکمه “ثبت پرداخت” کلیک نمایید.

?مرحله ششم: بررسی و تایید پرداخت توسط کارشناسان تاپ چنج

در مرحله آخر اطلاعات نهایی پرداخت و پیامی مبنی بر بررسی و تایید پرداخت توسط کارشناسان تاپ چنج به نمایش درمی آید که در صورت تایید کیف پول موردنظر شما شارژ می گردد.

میزان امتیاز و کارمزد تاپ چنج برای شارژ حساب با پرفکت مانی

در این صرافی برای انتقال پول از پرفکت مانی به تاپ چنج به میزان 3 درصد کارمزد دریافت می  گردد.

همچنین میزان امتیاز تاپ چنج به ازای فروش هر دلار پرفکت مانی به این صرافی معادل 1 امتیاز می باشد.

نحوه تماس با پشتیبانی برای شارژ تاپ چنج با پول الکترونیک

در صورتیکه برای این کار با مشکلی مواجه شدید و با وجود هر گونه سوالی می توانید از لینک های زیر برای برقراری ارتباط با پشتیبانی تاپ چنج فارسی به صورت شبانه روزی استفاده ندر این مقاله قصد داریم تا روش های انتقال پول از تاپ چنج به پرفکت مانی را که در حال حاضر بشدت مورد توجه تریدر های ایرانی قرار گرفته مورد بررسی قرار دهیم ، از شما دعوت میکنیم تا انتهای این مقاله با تاپ بروکر ایران همراه باشید .

انتقال پول از تاپ چنج به پرفکت مانی

همانطور که گفتیم یکی از روش های پر طرفدار از میان روش های واریز و برداشت تاپ چنج در حال حاضر با استفاده از کیف پول Perfect Money است که پس از شرایط پیش آمده برای وب مانی مورد توجه قرار گرفته است .

هزینه ی کارمزد پایین پرفکت مانی در تاپ چنج ، امکان واریز و برداشت ریالی ، شارژ بروکر های فارکس بدون محدودیت و تکمیل تراکنش بصورت لحظه ای همه و همه از دلایلیست که معامله گران را به استفاده از این روش ترغیب نموده است .

شارژ حساب تاپ چنج با پرفکت مانی

برای شروع و واریز پول به تاپ چنج میبایست ابتدا مراحل ثبت نام و احراز هویت را تکمیل نمایید سپس از طریق کابین شخصی تاپ چنج بروی گزینه ی شارژ کلیک نمایید.

  1. در صفحه ی جدید گزینه ی پرفکت مانی را مشابه تصویر زیر انتخاب نمایید تا به درگاه شارژ تاپ چنج با پرفکت مانی هدایت شوید .
  1. در قدم بعد نوبت به آن رسیده که کیف پول مورد نظر برای شارژ را انتخاب نماید با کلیک بروی کیف پول تاپ چنج خود یک تیم سبز رنگ در کنار آن نمایش داده میشود و کافیست تا بروی گزینه ی بعدی برای ادامه کلیک کنید .

3.در این مرحله میبایست مقدار شارژ خود را وارد نمایید  و در صورت نیاز توضیحات بیشتر را نیز در بخش اختصاص داده شده به آن اضافه نمایید در غیر این صورت مقدار ریالی شارژ پرفکت مانی را تایید کرده و بروی بعدی برای ادامه کلیک کنید .

  1. در مرحله ی بعد میبایست اطالعات وارد شده را مطالعه و در صورت تایید صحت آن گزینه ی مشخص شده را انتخاب کرده و بروی بعدی کلیک نمایید.
  1. در مرحله ی آخر در خواست شارژ شما به ثبت رسیده و میبایست بروی گزینه ی ثبت پرداخت کلیک نمایید .

در صفحه ی جدید نمایش داده شده اطلاعات حساب پرفکت مانی را بهمراه دیگر اطلاعات مورد نیاز از جمله بارگذاری تصویر رسید پرداخت خود را اضافه کرده و بروی ثبت پرداخت کلیک کنید تا شارژ حساب شما تکمیل گردد .

شارژ تاپ چنج با پرفکت مانی بصورت لحظه ای تایید میگردد و میتوانید پس از چند دقیقه مبلغ را در حساب خود مشاهده نمایید .

برداشت از تاپ چنج با پرفکت مانی

عموما در بروکر ها به دلیل قوانین مربوط به پولشویی تنها میتوانید از روشی که برای واریز از آن استفاده نمودید برای برداشت وجه استفاده نمایید و برای برداشت نیز کافیست تا با ثبت درخواست جدید در بخش برداشت تاپ چنج درگاه پرفکت مانی را انتخاب نمایید.

مراحل برداشت پرفکت مانی از تاپ چنج مشابه مراحل واریز میباشد و تنها میبایست در اولین قدم آدرس کیف پول پرفکت مانی خود را وارد نموده و مطابق راهنمایی های پیشروید .

از دیگر مزایای این صرافی آنلاین امکان برداشت از پرفکت مانی به تاپ چنج بصورت ریالی است ، یعنی کاربران میتوانند مبالغی که در کیف پول پرفکت مانی خود انتقال میدهند بدون مشکل از طریق صرافی تاپ چنج بصورت ریالی برداشت نمایند .

همانطور که در روش شارژ توضیح دادیم در مراحل برداشت وجه از پرفکت مانی میتوانید وجه خود به کیف پول ریالی تاپ چنج خود انتقال دهید و در ان صورت به سادگی از طریق بانک آن را دریافت نمایید .

نحوه ایجاد کیف پول پرفکت مانی در تاپ چنج

برای اضافه کردن حساب پرفکت مانی در تاپ چنج میبایست از بخش حساب های من ، حساب های پول الکترونیک را انتخاب نمایید و در صفحه ی نمایش داده شده بروی حساب پول الکترونیک جدید کلیک کنید.

پس از آن میبایست مشخصات کیف پول پرفکت مانی خود را که بصورت دقیق وارد نموده سپس بروی ذخیره کلیک کنید.

مدت زمان تایید کیف پول پرفکت مانی شما نهایتا از 10 تا 15 دقیقه زمان برده و پس از آن میتوانید از آن برای انتقال پول از پرفکت مانی به تاپ چنج و همچنین برای انتقال پول به پرفکت مانی استفاده نمایید.

نحوه خرید و فروش ووچر پرفکت مانی در سایت تاپ چنج

یکی دیگر از راه های خرید پرفکت مانی از تاپ چنج از طریق ووچر ها میباشد که برای این کار میتوانید پس از ورود به سایت صرافی تاپ چنج بروی گزینه ی خرید ووچر کلیک کرده و سپس پرفکت مانی را انتخاب نمایید .

یکی از نکات لازم به ذکر آن است که برای خرید پرفکت مانی ووچر میبایست آدرس محل سکونت خود را احراز نمایید .

برای دریافت راهنمایی و آموزش خرید ووچر پرفکت مانی میتوانید از طریق پیامرسان های واتس اپ و تلگرام با تیم پشتیبانی تاپ چنج در ارتباط باشید .

مایید.

 

دکمه بازگشت به بالا