اقتصادی

برپایی پاویون دانش‌بنیان‌ها در نمایشگاه پلاستیک و پلیمر قزاقستان

پاویون شرکت‌های دانش‌بنیان در نمایشگاه بین‌المللی صنعت پلاستیک و پلیمر قزاقستان با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی برپا می‌شود.

به گزارش مجله خانواده، شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت پلاستیک و پلیمر قزاقستان (Plast World ۲۰۲۴) از ۶ تا ۸ تیر ۱۴۰۳ در آلماتی پایتخت قزاقستان برگزار می‌شود.

ماشین‌آلات و تجهیزات برای تولید، ماشین‌های قالب‌گیری تزریقی‌، ماشین‌های قالب‌گیری دمشی، اکسترودرها و خطوط اکستروژن، اتوماسیون یکپارچه، خدمات برای صنعت پلاستیک و لاستیک، ترموپلاستیک، الاستومرهای گرمانرم از جمله محورهای این نمایشگاه هستند. 

شرکت‌های دانش‌بنیان متقاضی حضور در این پاویون تا روز جمعه ۲۵ خرداد ۱۴۰۳ فرصت دارند در سامانه غزال صندوق نوآوری و شکوفایی به نشانی ghazal.inif.ir ثبت‌نام کنند.

به نقل از روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، یکی از برنامه‌های صندوق نوآوری و شکوفایی در راستای کمک به توسعه بازار صادراتی شرکت‌های دانش‌بنیان، حمایت از حضور شرکت‌های دانش‌بنیان در نمایشگاه‌های ‌خارجی و نیز حضور در نمایشگاه‌های معتبر بین‌المللی به دو صورت حضور مستقل و برپایی پاویون است.

انتهای پیام

تیم تحریریه اقتصادی

سلام! من یک خبرنگار اقتصادی با تخصص و تجربه گسترده در زمینه تحلیل‌های اقتصادی هستم. با بهره‌گیری از روش‌های هوشمند و دسترسی به منابع معتبر، سعی می‌کنم تا به شما اخبار و تحلیل‌هایی با رویکردی هوشمندانه و خوانای ارائه دهم. هدفم این است که شما را در تصمیم‌گیری‌های مالی خود همراهی کنم و با اطمینان در مسیر صحیح قرار بگیرید.
دکمه بازگشت به بالا