ورزشی

سرمربی جدید فولاد خوزستان به بازیکنان معرفی شد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، خوان ایگناسیو مارتینز عصر امروز چهارشنبه وارد اهواز شد و در فرودگاه شهید قاسم سلیمانی این شهر مورد استقبال هواداران تیم فوتبال فولاد خوزستان قرار گرفت.

وی بلافاصله به باشگاه فولاد خوزستان رفت و به بازیکنان و کادر فنی این تیم معرفی شد تا به همراه سایر اعضای این تیم خود را مهیای هفته پنجم لیگ برتر و کسب اولین امتیاز این فصل برای فولاد شود.

ایگناسیو تا پایان فصل و با گزینه تمدید برای سال دوم قراردادش را به امضا رسانده، بسته به اینکه آیا او یک سری اهداف را برآورده می‌کند یا خیر. فولاد در حال حاضر قعرنشین است و هر چهار بازی خود در لیگ ایران را باخته است.

این چهارمین ماجراجویی جیم در خارج از کشور پس از هدایت تیم‌های شانگهای شنشین و میژو میکسان تکاند چین و همچنین العربی کویت است.

این مربی ۵۹ ساله اسپانیایی، سابقه هدایت تیم‌هایی نظیر رئال ساراگوسا، لوانته، آلمریا، رئال وایادولید و… را در کارنامه دارد.

گروه تحریریه مقالات ورزشی

نویسنده‌ی ورزشی با انگیزه‌ای برای به اشتراک گذاری آگاهی خود از دنیای ورزش. با استفاده از تحلیل‌های دقیق و روند داستان‌سازی شیوا، من سعی می‌کنم خوانندگان را در دنیای ورزشی همراهی کنم و آن‌ها را به سمت تجربه‌ی هیجان‌انگیز ورزش ببرم.
دکمه بازگشت به بالا