ورزشی

رکوردی ناامید کننده برای شیاطین سرخ با تن هاخ

منچستر یونایتد با شکست سنگین برابر کریستال پالاس یک رکورد ناامید کننده را با تن هاخ به ثبت رساند.

به گزارش مجله خانواده، منچستر یونایتد در هفته سی و ششم رقابت های لیگ برتر انگلیس شکستی سنگین و عجیب را متحمل شد. شیاطین سرخ در دیدار برابر کریستال پالاس با ۴ گل شکست خوردند.

در تاریخ باشگاه منچستر یونایتد تنها ۷ بار این تیم با اختلاف ۴ گل شکست خورده است که ۳ بار آن در دوران اریک تن هاخ هلندی بوده است تا به خوبی ثابت شود که این مرد هلندی گزینه خوبی برای هدایت شیاطین سرخ نیست.

شکست ۷ بر صفر برابر لیورپول، ۴ بر صفر برابر برنتفورد و ۴ بر صفر برابر کریستال پالاس در دوران تن هاخ رقم خورده است و جالب اینکه این سرمربی هلندی باوجود این نتایج عجیب و کابوس وار همچنان خود را گزینه ای مناسب برای هدایت یونایتدها می داند.

منچستر یونایتد در فصل جاری رقابت های لیگ برتر انگلیس عملکرد ناامید کننده ای داشته و با ۵۴ امتیاز در رده  هشتم جدول رده بندی قرار دارد و شانسی برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا ندارد.

انتهای پیام

گروه تحریریه مقالات ورزشی

نویسنده‌ی ورزشی با انگیزه‌ای برای به اشتراک گذاری آگاهی خود از دنیای ورزش. با استفاده از تحلیل‌های دقیق و روند داستان‌سازی شیوا، من سعی می‌کنم خوانندگان را در دنیای ورزشی همراهی کنم و آن‌ها را به سمت تجربه‌ی هیجان‌انگیز ورزش ببرم.
دکمه بازگشت به بالا