فرهنگ و هنر

«احضار» به سری چهارم رسید

سری چهارم

The Newline Company در حال کار بر روی پیش تولید قسمت چهارم مجموعه فیلم ترسناک The Summons است.

به گزارش گروه فرهنگ و هنر مجله خانواده، «احضار ۴» توسط «جانسون مک گلدریک» نوشته می شود و مانند سه قسمت قبلی، «جیمز وان» و «پیتر سافران» مسئولیت ساخت دنباله های جدید فیلم را بر عهده دارند. .

«جانسون مک گلدریک» پیش از این فیلم‌های «احضار ۲» و «احضار: شیطان من را ساخت»، دومین فیلم برتر باکس آفیس ۲۰۲۱ بود، و مجموعاً این مجموعه فیلم بیش از ۲ میلیارد دلار فروخت. در جهان.

فیلم سامونز بر اساس پرونده واقعی زندگی محققین ماوراء الطبیعه، اد وارن و لورین وارن، ساخته شده است، اما حادثه دقیقی که الهام بخش قسمت جدید است، مخفی نگه داشته می شود.

پاتریک ویلسون و ورا فارمیگا در سه فیلم قبلی و اسپین‌آف Annabelle Comes Home نقش وارن‌ها را بازی کرده‌اند و انتظار می‌رود که در قسمت جدید نقش‌های خود را دوباره ایفا کنند.

قسمت اول فیلم احضار در تابستان 2013 به عنوان یک تاکتیک برنامه مقابله با فیلم های اصلی منتشر شد. این فیلم در نهایت به فروش 320 میلیون دلاری در سراسر جهان در برابر بودجه 20 میلیون دلاری دست یافت که آن را به یکی از پردرآمدترین فیلم های ترسناک تمام دوران تبدیل کرد و مجموعه ای از فیلم های پرفروش را آغاز کرد. بنابراین این حرکت کارساز شد.

به زودی در سال 2014 فیلم «آنابل» به سینماها رفت و در سال 2013 فیلم های «احضار 2»، «آنابل: خلقت» (2017)، «راهبه» (2018)، «در لیورونا» نفرین» (2019) به نمایش درآمد. )، «آنابل به خانه می‌آید» (2019) و «احضار: شیطان من را ساخت» (2021) از این مجموعه فیلم اکران شدند.

مجموعه فیلم های ترسناک “احضار” با بودجه کلی حدود 180 میلیون دلار به درآمد جهانی 2.128 میلیارد دلاری از سینما دست یافت.

انتهای پیام/

آیا این خبر برای شما مفید بود؟

بر اساس نتایج 0 به نفع رای داد 0 رای مخالف

دکمه بازگشت به بالا