عمومیکسب و کار برتر

هنگام خرید دیگ خیاطی به چه نکاتی باید توجه کرد؟

دیگ های خیاطی یک سیستم کاملا مجهز و مدرن هستند. چندین خروجی در طراحی این دیگهای بخار تعبیه شده است. این خروجی ها تا 12 عدد می رسد که با استفاده از این خروجی ها می توانید دسته های اتو را به آن متصل کنید و همزمان چندین لباس را اتو کنید، از طرفی پس از اتمام مراحل دوخت باید خطوط لباس را اتو کنید. دیگ های بخار با فشار بخار بالاتر از اتوها به راحتی می توانند این سری اتوهای سخت را در چند ثانیه روی لباس انجام دهند. اصولا دیگ های بخار برای دوخت با فشار بخار در محدوده 70-150 اتمسفر طراحی می شوند که علاوه بر چینش و صاف کردن پارچه از سوختن و از بین رفتن تاروپود آن جلوگیری می کند.

هنگام خرید دیگ خیاطی به چه نکاتی باید توجه کرد؟

برای تهیه دیگ از مراکز مطمئن این محصول را تهیه کنید و دیگ باید دارای علامت استاندارد باشد.

قدرت و نوع طراحی دیگ از عوامل مهمی است که باید در هنگام خرید و انتخاب دیگ مناسب مورد توجه قرار دهید.

فراموش نکنید که دستگاه دارای سوپاپ اطمینان باشد.

دستگاه مجهز به تنظیم کننده فشار باشد.

تعداد سوکت برای اتصال دستگیره های آهنی عاملی در انتخاب شما خواهد بود.

توجه داشته باشید که این دستگاه نسبت به املاح و رسوبات آب حساس است، بنابراین در صورت استفاده از آب با رسوب، باید قبل از لوله اتصال آب، دستگاهی مجهز به رسوب گیر خریداری کنید یا سیستم ضد رسوب نصب کنید، دستگاه این کار را انجام دهید.

البته خیاطی و بخار دو مقوله جدا نشدنی هستند. قبلا از زغال چوب برای صاف کردن پارچه ها استفاده می کردند. افراد باید تلاش می کردند تا زغال سنگ را گرم کنند، در جای خود بگذارند و لباس ها را با گرما اتو کنند. اتفاقاً این دستگاه در آن زمان بسیار مؤثر بود، اما امروز فرصت چنین کاری وجود ندارد. بسیاری از مشاغل مربوط به پوشاک و منسوجات هستند که به ماشین آلات بزرگتری نیاز دارند. دستگاه هایی که باید خیاطی را به صورت حرفه ای انجام دهند. اتوهای برقی یکی از بهترین راه ها برای صاف کردن پارچه ها هستند.

دیگ خیاطی چیست؟

دیگ بخار در صنعت امروزی کاربردهای زیادی دارد. برای کارهای مختلف در شرکت های صنعتی استفاده می شود. گلدان خیاط چه کاربردی دارد؟ چطور میتواند استفاده شود؟

بیایید ابتدا نگاهی به این ظرف بیندازیم. در واقع می توان گفت که این دیگ ها برای تولید بخار با فشار نسبتا بالا طراحی و ساخته شده اند. نمونه های زیادی از کاربرد آن وجود دارد. اما از جمله این نمونه ها می توان به استفاده از این گلدان ها در دوخت اشاره کرد.

برخی از انواع اتوهای مخزن را می توان دیگ بخار نامید. اما دیگ بخار در مقایسه با این اتوها کاربردهای خاص خود را دارد. این تانک ها عالی هستند زیرا می توانند چندین دسته مختلف را پوشش دهند. پس میتوان گفت دیگ خیاطی به قابلمه ای گفته می شود که چندین کاربر آن را اتو کنند. در حال حاضر قیمت خرید دستگاه ها کاهش یافته و کاربران از کیفیت بالای آن راضی هستند. به طور کلی می توان گفت این دستگاه ها می توانند گزینه مناسبی برای بخارپزی چندین دستگاه برای شرکت های صنعتی و انواع لباسشویی باشند.

در چه محیط هایی می توان از دیگ خیاطی استفاده کرد؟

دیگ خیاطی کاربردهای متنوعی در محیط خیاطی دارد. اما مهم ترین کاربردی که می توان به آن اشاره کرد استفاده از این دیگ ها در کارخانجات پوشاک و خشکشویی است. اجازه دهید استفاده از این دستگاه را با یک مثال توضیح دهیم. البته در کارخانه پوشاک باید پس از تولید اتوکشی شود. برخی از خطوط اتو خطوطی هستند که باید به صورت اصلی توسط کارخانه انجام شود.

البته تعداد زیادی لباس در یک روز دوخته می شود. حال تصور کنید که می خواهید لباس هایی با این سایز را با اتوکشی اتو کنید. البته این یک شکست است. خوب، حالا چه باید بکنیم؟

دیگ بخار بوهار

اما یکی از دیگ های خیاطی که به شما معرفی می کنیم دیگ برند بوهار است. دیگ بوهار دیگ با کارایی بی نظیر برای اهالی صنعت است. بنابراین بسیاری از کارخانه های پوشاک این بخار خیاطی را خریداری می کنند. توجه داشته باشید که این دیگ قابل استفاده در هر محیط صنعتی، کارگاهی و خشکشویی می باشد.

دکمه بازگشت به بالا