عمومیکسب و کار برتر

لایت باکس تبلیغاتی چه تاثیری در برند سازی دارد؟

برند خود را با استفاده از تابلوهای لایت باکس تبلیغاتی تبلیغ کنید

در این مقاله، تابلو سازی ایمن موج قصد دارد مطالبی در مورد مزایای خرید لایت باکس و استفاده از تابلوهای لایت باکس تبلیغاتی برای کسب‌وکارها فراهم کند. این مقاله را تا انتها بخوانید. در دنیای کسب‌وکار رقابتی امروزی، کسب‌وکارهایی که بتوانند توجه مشتریان بیشتری را به سوی خود جلب کنند، رشد خواهند کرد؛ اما آن‌هایی که در این زمینه تلاش نکنند، به قول معروف در جا زده و در نهایت شکست می‌خورند. این یک قانون و اصل در کسب‌وکار است. به هر حال، فقط درصد معینی از درآمدهای کسب‌وکارها را می‌توانیم به جلب توجه مشتریان اختصاص دهیم. این یک اصل دیگر است.

اگر کسب‌وکارتان در حد فورد یا جنرال موتورز بزرگ است، پول بسیار بیشتری در اختیار دارید تا برای جلب توجه مشتریان هزینه کنید. اما برای کسب‌وکارهای کوچک، پول کمتری وجود دارد و انتخاب‌ها نیز محدود هستند. احتمالاً برای چنین کسب‌وکارهایی تبلیغات در مجلات، تلویزیون و یک صفحه کامل روزنامه کمی غیر ممکن به نظر برسند، حداقل به عنوان یک راه‌حل در حال انجام.

تصور کنید در شهر غریبی هستید و فروشگاه‌ها را نمی‌توانید از روی اسمشان بشناسید. قدم زدن در خیابان اصلی یا میان یک مرکز خرید – کدام یک باعث می‌شود کسب‌وکاری از بقیه برجسته‌تر شود؟ پاسخ این پرسش استفاده از تابلوهای تبلیغاتی است. آن را نمایش یا هر چیز دیگری بخوانید، تابلوهای تبلیغاتی جوی را ایجاد می‌کنند که کسب‌وکارها می‌خواهند و می‌توانند نظر مشتریان را از طریق آن جلب کنند. در دنیای تجاری امروز، با انجام کارهای خرد و کوچک نمی‌توانید کاری از پیش ببرید.

چاپ لایت باکس | ساخت لایت باکس تبلیغاتی | قیمت تابلو لایت باکس پلکسی

تابلوهای لایت باکس تبلیغاتی

استفاده از تابلوهای لایت باکس تبلیغاتی نورپردازی شده، راه‌حلی عالی برای جلب توجه مشتریان است. این تابلوهای تبلیغاتی، از پشت نورپردازی می‌شوند تا بتوانند پیام کسب‌وکارها را منتقل و توجه مشتریان را به آن‌ها جلب کنند. رنگ در تابلوهای لایت باکس تبلیغاتی فقط در ذهن شما می‌تواند محدود باشد! تابلوهای لایت باکس تبلیغاتی با حروف انفرادی نیز وجود دارند که می‌توانند نام شما را در یک طرف ساختمان نشان دهند. البته، یکی دیگر از مزایای تابلوهای لایت باکس تبلیغاتی هزینه آن‌ها است. این یک سرمایه‌گذاری یک‌باره است که سال‌ها دوام خواهد داشت و بسیار مقرون‌به‌صرفه خواهد بود.

مزایای دیگر تابلوهای لایت باکس تبلیغاتی

یکی دیگر از مزایای تابلوهای لایت باکس تبلیغاتی چندکاره بودن آن‌ها است. آن‌ها فقط برای جلب توجه مشتریان استفاده نمی‌شوند. تابلوهای لایت باکس تبلیغاتی برای کشاندن مشتریان به داخل مغازه و فروشگاه‌ها و مراکز عمده و به دست آوردن فایده بیشتر گزینه‌ای عالی هستند. بهتر است بدانید که برای اندازه، رنگ یا پیکربندی تابلوهای لایت باکس تبلیغاتی تقریباً هیچ محدودیتی وجود ندارد. مزیت دیگر تابلوهای لایت باکس تبلیغاتی وزن سبک آن‌ها است. این تابلوها را می‌توانید از سقف آویزان کنید و به‌آسانی از جایی به جای دیگر منتقل کنید. علاوه بر این، پیامی را که روی این تابلوها نوشته شده باشد، می‌توانید بدون نیاز به تعویض و خریدن تابلوی جدید تغییر دهید.

نکته آخر

برای آن که بتوانید مشتریان را به روشی اقتصادی جلب کنید، هیچ راهی بهتر از استفاده از تابلوهای لایت باکس تبلیغاتی با اندازه متوسط نیست. به علاوه، برای کشاندن مشتریان به داخل فروشگاه برای کسب درآمد و سود بیشتر، استفاده از این تابلوهای تبلیغاتی را توصیه می‌کنیم. این روش یکی از بهترین روش‌های تبلیغاتی است که می‌توانید به آن اطمینان کنید.

چاپ لایت باکس بک لایت

یکی از کاربردی‌ترین و تاثیرگذارترین المان‌ها در تابلو تبلیغاتی، چاپ بک لایت است. این تابلو برای بک لایت با نور پردازی ایده‌آل، مدرن و کاربردی در پشت تابلو و یا کناره‌های تابلوها، می‌توانند نقش بسزایی در تبلیغات مفید و کاربردی شما داشته باشند. اما در کنار جذابیت‌های استفاده از نورهای خیره کننده در این تابلوها، چاپ آنها نیز از ابزار مهم و تاثیرگذار برای تبلیغات به شمار می‌رود. برای چاپ بک لایت از شیوه‌های مختلفی استفاده می‌کنند که هر کدام با برخورداری از خصوصیات ویژه، برای موارد خاصی مورد استفاده قرار می‌گیرند. از شیوه‌های چاپ بک لایت می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • چاپ جوهر افشان
  • چاپ لیزری
  • چاپ اسکرین

هر کدام از این شیوه‌های چاپی، می‌توانند در چاپ بک لایت تاثیرگذار و مفید بوده و نقش مهمی را در بر داشته باشند. لذا مدیران برجسته در صنایع و مشاغل مختلف، گاها با توجه به موارد استفاده از انواع تابلوهای تبلیغاتی، اقدام به انتخاب دقیق و هوشمندانه‌ی انواع چاپ بک لایت خواهند نمود. برخی از این شیوه‌های چاپ، مقاومت بسیار بالایی را برای تابلوهای تبلیغاتی در برابر عوامل مختلف مانند: آب و غیره به همراه خواهند داشت. لذا انتخاب آنها برای موارد استفاده‌ی بیرونی، بسیار مطلوب می‌باشد.

جنس بدنه تابلو لایت باکس تبلیغاتی

یکی از مشخصاتی که برای سفارش دهنده اهمیت بسیار زیادی دارد، این است که جنس بدنه این تابلو ها از چه متریالی ساخته شده است. معمولا جنس بدنه تابلو های پشت چراغ دار ها بر اساس مکان استفاده می تواند متغیر باشد. به همین خاطر در هنگام سفارش باید به این موضوع توجه کنید که تابلو تبلیغاتی که سفارش می دهید را برای استفاده در داخل ساختمان نیاز دارید و یا می خواهید آن را در فضای باز نصب کنید.

۴ مورد از مزایای استفاده از انواع تابلو لایت باکس

فواید و مزیت های تابلو لایت‌باکس مخصوصا برای تبلیغ بسیار زیاد هستند ما برخی از آنها را برای شما شرح می دهیم که مهمترین مزیت آن مصرف کم برق است که صرفه اقتصادی خوبی نیز دارد.

۱- مصرف برق کم

یکی از مزایای اصلی که می توان برای انواع تابلو های بک لایت به آن اشاره کرد، مصرف برق بسیار کم آنها است. این موضوع به خاطر استفاده از لامپ های ال ای دی بوده که دارای مصرف برق نا چیزی هستند.

۲- وزن کم و پرتابل بودن

یکی دیگر از مزایای اصلی انواعلایت‌باکس ها ، وزن سبک آنها است. این موضوع باعث شده تا این تابلو ها قابلیت حمل و نقل آسان و راحتی داشته باشند. بدین ترتیب انواع آنها پرتابل بوده و به راحتی می توان آنها را جابجا کرد.

۳- راحت بودن تعویض چاپ

ممکن است به دلیل گذشت زمان زیاد و تابش مستقیم نور آفتاب و همچنین سرما و گرمای شدید، چاپ موجود بر روی این تابلو ها با مشکلاتی مواجه شود. در این صورت نیاز است که این چاپ تعویض شود. هر فردی بدون تخصص خاصی می تواند در مدت زمان بسیار کوتاهی چاپ این تابلو های تبلیغاتی را تعویض نماید.

۴- نصب آسان و راحت

نصب این تابلو های تبلیغاتی بک لایت بسیار ساده و راحت است. این موضوع باعث شده تا افرادی که می خواهند از این تابلو ها استفاده کنند، به راحتی بتوانند در محل مورد نیاز این تابلو ها را نصب نمایند. مکان نصب این نوع از تابلو های تبلیغاتی نیز بسیار متنوع می باشد.

کاربرد لایت باکس تبلیغاتی

این نوع تابلو اغلب برای تبلیغات استفاده می شوند اما در برخی از اماکن کاربرد فراوانی برای تبلیغ دارند که این مکان ها عبارتند از : منوهای رستوران ، تابلو های نمایشگاهی ، تابلو های داخلی شرکت ها ، تابلو های راهنمای مکان های گردشگری و تفریحی ، صندوق های پذیرش در داروخانه و بیمارستان ها و تابلو های نمایشگاه های عکاسی و… اما اصلی ترین مزیت استفاده از لایت‌باکس تبلیغاتی جذب مشتری است که اگر نحوه نصب و تعیین موقعیت این نوع تابلو به درستی انجام بشود شما با افزایش جذب مشتری رو به رو خواهی شد.

عوامل موثر در قیمت لایت باکس تبلیغاتی

عوامل بسیار زیادی بر روی تعیین قیمت این نوع از تابلوهای تبلیغاتی تاثیرگذار هستند که با توجه به این عوامل، می‌توانید  از یک تابلو تبلیغاتی کاربردی و مقرون به صرفه بهره‌مند گردید. از جمله این عوامل عبارتند از:

  • نوع مناسب و درخور انواع تابلوهای در نظر گرفته شده از نمونه‌های تابلوهای لایت باکس
  • اندازه (ابعاد و ضخامت) تابلو تبلیغاتی
  • متریال به کار برده شده در چاپ کیک با در نظر گرفتن جنس باکس تبلیغاتی
  • استفاده و یا عدم استفاده از نور در داخل تابلو
  • توجه آی دیوار و ایستاده تا برای تبلت
  • استفاده از نورپردازی و همچنین لامپهای در نظر گرفته شده برای تابلوهای تبلیغاتی

با در نظر گرفتن تاثیرات هر کدام از این موارد، می‌توانید تابلو تبلیغاتی مورد نظر خود را با هزینه‌ی در نظر گرفته شده، انتخاب و از آنها به بهترین نحو بهره‌برداری کنید.

دکمه بازگشت به بالا