عمومیکسب و کار برتر

معرفی گالری اسپیناس به عنوان فروشگاه آنلاین کاشی بین کابینتی

کاشی بین کابینتی باید چه خصوصیاتی داشته باشد؟

 • %۱۰۰ قابل شستشو باشد. و شستشوی مداوم آسیبی به آن وارد نکند.
 • بندکشی شود. که این کار موجب آبندی کاشی و کابینت و دیوار می شود. و در نتیجه از جمع شدن رسوب در بین درزها و فواصل کاشی ها جلوگیری می کند.
 • ماندگاری رنگ در آن ها ۱۰۰% باشد. و به مرور زمان تغییر رنگ ایجاد نشود.
 • نظافت و نگهداری راحتی داشته باشد. و هر نوع لکه ای از روی آن ها پاک شود.
 • اجرا و نصب آن راحت و سریع باشد.
 • تمامی قطعات هم سطح باشند و ضخامت یکسانی داشته باشند. و بر جستگی و نا همواری در سطح آن ها دیده نشود.
 • در برابر حرارت پشت گاز ۱۰۰% مقاوم باشد. تا در حرارت پشت گاز آسیب نبیند.
 • تنوع رنگی بالایی داشته باشد. تا با هر نوع طرح و مدل کابینتی در آشپزخانه قابلیت ست کردن را داشته باشد.
 • امکان تولید برحسب سفارش و نیاز را داشته باشد و مطابق با نیاز مشتری طرح و رنگ و اندازه دلخواه تولید شود.
 • قیمت مناسبی داشته باشد.

انواع سرامیک بین کابینت آشپزخانه | بین کابینتی از کجا بخریم | تایلهای بین کابینت

برای کابینت سفید ، چه رنگ کاشی بین کابینتی خرید کنم؟

به طور کلی رنگ سفید، رنگ خنثی است. و رنگ خنثی را می توان با هر رنگی در دکوراسیون داخلی به کار برد. به جرات می توان گفت که تمامی بین کابینتی ها با هر رنگ و طرحی در کنار کابینت سفید واقعا شکیل و بی نظیر می شوند. و فضایی متفاوت جذاب و زیبا ایجاد می کنند. به چند مدل از بین کابینتی هایی که در کنار کابینت سفید فضایی زیبا و شکیل ایجاد می کنند اشاره می کنیم. جهت مشاهده انواع کاشی بین کابینتی به گالری اسپناس مراجعه نمایید.

کاشی بین کابینتی طلایی

رنگ طلایی، جزو پر طرفدارترین و پر فروش ترین انتخاب های مشتریان است. و ترکیب بین کابینتی طلایی با رنگ سفید، آشپزخانه را تبدیل به فضایی زیبا، لاکچری و لوکس می کند. که همیشه تازگی و مدرن بودن را حفظ می کند. رنگ طلایی نماد ثروت و قدرت است. و رنگ طلایی خود به تنهایی می تواند با هر رنگ تیره و روشن ترکیب شود.

کاشی بین کابینتی نقره ای

رنگ نقره ای نیز مانند رنگ طلایی، نماد ثروت و قدرت است. رنگ نقره ای می تواند باعث آرامش و روح و روان ما شود. این رنگ کاشی را نیز می توان به نسبت سلیقه شما، و رنگ بندی حاکم در آشپزخانه و دکوراسیون داخلی براحتی با کابینت سفید ترکیب و انتخاب کرد. که خروجی بسیار زیبایی خواهد داشت. البته رنگ نقره ای را می توان با رنگ های مکمل چون مشکی، زرشکی، فیروزه ای، سرمه ای، حتی طلایی هم ترکیب کرد. تا به زیبایی دکوراسیون شما بیافزاید.

تایل بین کابینتی زرشکی

استفاده از رنگ های گرم مانند زرشکی، کنار کابینت سفید فضایی جذاب با ترکیب رنگ منحصر به فرد ایجاد می کند. و فضای آشپزخانه را از یکنواختی و سادگی در می آورد  و محیطی شیک و زیبا ایجاد می کند.

تایل بین کابینتی رنگ مشکی

موجب ایجاد فضای لاکچری و زیبا می شود. استفاده از این نوع بین کابینتی برای آشپزخانه هایی که فضای بسیار بزرگی دارند و کابینت های سفید در آن کار شده توصیه می شود. رنگ مشکی نماد قدرت است.

بهترین زمان نصب  بین کابینتی

بهترین زمان نصب کاشی آشپزخانه زمانی است. که اجرای کابینت به طور کامل به اتمام رسیده است. چون بصورت روکار اجرا می شود، اگر صفحه کابینت دقیقا به دیوار چسبیده باشد. به قرنیز یا آبگیر هم احتیاجی نیست.

نصب کاشی بین کابینتی را چه کسی انجام می دهد؟

نصب کاشی آشپزخانه بعنوان یک مهارت و یک حرفه جدیدی است که فرد مجری باید تخصص و تجربه و مهارت کافی برای این نوع کاشی را داشته باشد. هر چند کار بسیار سختی نیست. و بعضا کاشیکارهای معمولی که تجربه انجام اینکار را دارند. کاشی شیشه ای را هم اجرا میدهند. و بعضا استاد کارهای سنگ آنتیک نیز اجرای این کاشی را قبول می کنند.

ابزار کار برای اجرای کاشی دکوری آشپزخانه

برای اجرای کاشی شیشه ای و کاشی ترکیبی شیشه و سنگ و کلا کاشی دکوری به تعدادی لوازم نیاز داریم که در زیر بصورت کامل شرح داده می شود.

ابزار اصلی و ضروری برای نصب کاشی شیشه ای:

الماس شیشه بری درجه یک اصلی ترین ابزار کار برای برش و نصب کاشی شیشه ای می باشد.

ابزار اصلی و ضروری برای نصب کاشی ترکیبی شیشه و سنگ:

نیم فرز یا فرز مخصوص سنگ بری برای برش قطعات سنگ ضروری است

ابزارهای عمومی برای نصب تایل بین کابینتی

 • انبردست برای جدا سازی قطعات برش خورده ضروری است
 • پیچ گوشتی برای باز کردن آبگیر یا نصبیات
 • فازمتر برای بازکردن کلید و پریز
 • تفنگ چسب سیلیکونی
 • چسب خنثی (چسب آیینه و چسب پلی اورتان)
 • کاردک پلاستیکی برای بندکشی
 • استانبولی یا هر ظرفی که بتوان پودر بندکشی را با آب ترکیب کرد
 • پودر بندکشی جهت پوشش منافذ بین قطعات
 • چسب ۱۲۳ برای فیکس کردن سریع کاشی
 • دستمال و یا گونی ساختمانی برای پاک کردن و تمیز کردن کاشی بعد از اجرای بندکشی

کاشی بین کابینتی را می توانیم خودمان نصب کنیم؟

اجرای کاشی دکوری به سه عامل زیر بستگی دارد:

 • داشتن ابزار کار کافی که در قسمت بالا اشاره شد
 • داشتن علاقه و ذوق کار فنی
 • داشتن تجربه انجام کارهای فنی

اگر شما عزیزان در نظر دارید کاشی آشپزخانه خود را ، خودتان نصب و اجرا کنید. حتما به موارد ذکر شده بالا دقت کنید و به فیلم های آموزشی نیز سری بزنید و با مشاوره و دقت کافی دست به اینکار بزنید. تا احیانا دچار خسارت نشوید.

اولیت اجرا با اهل فن است. ولی اگر توانایی کامل در خود می بینید. بدانید که کار ساده و با ذوقی است. شما تصمیم بگیرید و لوازم را فراهم کنید ما هم کمک میکنیم تا این کار را بخوبی انجام دهید.

اجرای تایل بین کابینتی به نسبت کاشی و سرامیک معمولی بسیار راحت است. چون با چسب مخصوص اجرا می شود. و کنترل چسب بسیار راحتتر از ملات است.

ابعاد کاشی بین کابینتی

معمولا ابعاد کاشی بین کابینتی یا کاشی دکوری ۳۰*۳۰ سانتیمتر است. چون استاندارد فاصله بین کابینت زمینی و کابینت هوایی ۶۰ سانتیمتر است. بنابراین برای اجرای تمیز و بدون دور ریز سایز کاشی ها برحسب ۳۰*۳۰ سانت طراحی و تولید می شود. بتوان با اجرای دوسطر کامل کاشی، فضای بین کابینت را پوشش داد.

بهترین کاشی بین کابینتی برای کابینت ممبران

شرایط معماری کلاسیک ایجاب می کند تا اولیت پیشنهادی ما مدلهای سنگی یا مدلهای ترکیبی شیشه و سنگ باشد. تا جلوه زیباتری را ایجاد کند. مثل نمونه اجرای زیر:

چسب کاشی بین کابینتی

بهترین چسب برای اجرای کاشی های دکوری و شیشه ای چسب خنثی است. چسب خنثی یعنی هیچگونه اسید در سیلیکون استفاده نشده است. مثل چسب پلی اورتان و چسب آیینه. استفاده از این نوع چسب ها در واقع مانع آسیب به کاشی می شود.

خرید و سفارش آنلاین کاشی بین کابینتی از اسپیناس

امروز با توجه به شرایط اقتصادی موجود و حاکم در کشور و گرفتاری های روز مرگی، همه دنبال کاهش هزینه و کاهش اتلاف وقت هستیم. بنابراین شما در هر کجای کشور عزیزمان که باشید. براحتی می توانید با کمی تحقیق در مورد خرید هر متریالی که نیاز دارید. از طریق ثبت و سفارش اینترنتی محصول خود را تهیه کنید.

مجموعه اسپیناس نیز این شرایط را برای شما عزیزان فراهم ساخته است. که در هر جای ایران که باشید براحتی با بازدید از فروشگاه آنلاین اسپیناس کاشی بین کابینتی خود را از بین ۲۰۰ نوع طرح و رنگ و چیدمان منحصر به فرد انتخاب و خرید نمایید.

کاشی بین کابینتی را از کجا بخرم؟

فروشگاه اینترنتی اسپیناس با عرضه مستقیم از تولید به مصرف ، کاشی لوکس و کاشی بین کابینتی اولین فروشگاه اینترنتی است. که شما با اطمینان کامل از قیمت و کیفیت می توانید با مشاوره با کارشناسان فروش ، خرید و انتخاب خاطره انگیزی را رقم بزیند.

قیمت کاشی بین کابینتی

قیمت هر محصولی دغدغه اصلی امروز جامعه ماست. متوسط قیمت کاشی لوکس به ازای هر کاشی یا تایل ۳۰*۳۰سانتیمتر ۱۰۰ الی ۱۸۰ هزار تومان است. و در بازار آشفته امروز تنوع قیمتی بسیار زیادی داریم. و محصول با کیفیت و بی کیفیت را هیچ کس برای ما سوا نمیکند. و هرکس به دنبال منافع خودش است.

ما در فروشگاه آنلاین اسپیناس قیمت بروز محصولات را بارگذاری کرده ایم تا شما براحتی با قیمت مناسب خرید نمایید.

توجه: کاشی شیشه ای و کاشی ترکیبی شیشه و سنگ بهترین نوع کاشی یا تایل ۳۰*۳۰ لوکس بین کابینتی است. که شما می توانید از بین کلی تنوع متریالی در بازار براحتی و بدون هیچ دغدغه خرید کنید.

قیمت تایل کامپوزیت الان در بازار از همه محصولات اقتصادی و ارزانتر است. که ما محصولاتی با کیفیت تر از کامپوزیت و آلومینوم پشت چسبدار با تنوع بالای رنگی را با قیمت مشابه و حتی پایینتر از کاشی چسبدار ارائه می دهیم. که این نشان دهنده پایین بودن قیمت محصولات ماست. کامپوزیتی که در صورتیکه در نگهداری دقت نشود در پشت گاز ۱۰۰% آسیب می بینید و باعث اتلاف هزینه می شود.

کاشی بین کابینتی را ارزان بخریم

شاید به یک تحقیق و بررسی میدانی به این موضوع برسید که کاشی لوکس گران است. و ما که امروز به دنبال کاهش هزینه های زندگی هستیم و به دنبال مرجع اصلی یک محصول هستیم تا از دست اول خرید کنیم. اسپیناس به شما این امکان را می دهد تا کاشی لوکس و کاشی بین کابینتی را با ارزانترین قیمت ممکن انتخاب و خرید نمایید.

کاشی بین کابینتی ساده یا چند رنگ خرید کنم؟

ما برای هر نوع سلیقه و  هر درخواستی از طرف شما پاسخگو هستیم. چون ما هیچ محدودیتی در رنگ بندی نداریم و تا به امروز بیش از ۲۰۰ نوع محصول و رنگ و چیدمان را فراهم کرده ایم. تا شما عزیزان هیچ کمبودی نداشته باشید. امروز برحسب شرایط محیطی موجود در آشپزخانه و برحسب سلیقه و با مشاوره با کارشناسان فروش می توانید کاشی مورد نیاز خود را تهیه کنید.

عوامل اصلی و مهم در انتخاب کاشی بین کابینتی

 • شرایط محیطی
 • شرایط مالی
 • شرایط سلیقه

کدام کاشی بین کابینتی را نخریم یا در آشپزخانه گرم استفاده نکنیم؟

هر کاشی دکوری برای آشپزخانه مناسب نیست. بدلیل وجود حرارت پشت گاز و لکه گذاری های روغن در پشت گاز و لکه گذاری در پشت سینک ظرف شوئی. دقت در انتخاب کاشی آشپزخانه بسیار ضروری است.

·        کاشی هایی که نگه داری دشواری دارند

متریال هایی چون آیینه و استیل بدلیل لکه گذاری نگهداری بسیار سختی ودردسر سازی دارند.

·        کاشی هایی که در برابر حرارت آسیب پذیر هستند

متریال هایی چون پی وی سی ، فوم ، برچسب ، چوب و حتی کامپوزیت (ترکیب پی وی سی و آلومینیوم) بدلیل ساختار و نوع جنس شان در برابر حرارت پشت گاز ۱۰۰% آسیب پذیرند. و با کمترین بی دقتی آسیب می بینند. هر چند بدلیل اقتصادی بودن و قیمت پایین تر بودن این کاشی ها نیز متقاضی خود را دارد. و ما دانسته های واقعی خود را بدون چشم داشت. و فقط برای بالا بردن سطح آگاهی شما عزیزان در شکل مقاله در اختیار میگذاریم. و شما مختار به انتخاب هستید.

منبع : اسپیناس

محتوای این مطلب پنهان
دکمه بازگشت به بالا