چگونه در ساکر استارز سکه انتقال دهیم؟

بازی ساکر استارز بدون شک یکی از بهترین ساخته های شرکت مینی کلیپ است که حتما شما با بازی های دیگر این شرکت مانند ایت بال پول اشنایی دارید و اوازه ی این شرکت بزرگ به گوشتان رسیده است.انتقال سکه در ساکر استارز همیشه یکی از سوالات پرتکراریست که برای علاقه مندان به این بازی محبوب پیش می اید. ما در این مطلب در مورد این موضوع و روش های انتقال سکه ساکر استارز صحبت می کنیم. در ابتدا بیاییم نگاهی به بازی ساکر استارز و سبک ان بپردازیم.

بازی ساکر استارز و سبک آن

بازی ساکر استارز یک بازی فوتبالیست که برای افرادی که بازی فوتبال علاقه دارند ساخته شده است و حدس شرکت مینی کلیپ درست از اب دراومد و این بازی همانند بازی ایت بال پول در سراسر جهان به سرعت معروف شد و حتی در کشور ایران هم طرفداران زیادی پیدا کرد به طوری که در بسیاری از کافه های تهران میبینیم که افرادی در مورد بازی ساکراستارز صحبت میکنند و سکه ساکر استارز برای یکدیگر انتقال میدهند.

دلیل محبوبیت بازی ساکر استارز

دلیل محبوبیت این بازی اینست که محیط بازی بسیار ساده ای در مقابل بازی هایی مثل کالاف دیوتی ، پابجی و … دارد و براحتی هر شخص با هر سطح سوادی با این بازی ارتباط برقرار میکند و به راحتی استراتژی این بازی را درک میکند و ان چیزی نیست جز اینکه گل بزن و از دروازه ات در مقابل حریف دفاع کن .

نحوه ی انتقال سکه ساکر استارز

خب همونطور که خودتون میدونین در بازی ساکر استارز مهمترین چیز سکه ساکر استارز و شما برای ورود به زمین های مختلف بازی حتما نیاز به سکه ساکراستارز دارید.

فرض کنیم شما سکه زیادی در بازی های مختلف جمع کردید و یکی از دوستانتون که تازه وارد بازی شده و نیاز به سکه دارد اما چطوری سکه ساکر استارز را به اکانت دوستمون انتقال بدیم ؟

خب برای این کار ما از دو طریق میتونیم انجام بدیم روش اول برای پلیر هاییست که مقدار کمی سکه نیاز دارند این افراد میتونن بعد از این که از قسمت اد فرند دوستشون رو به فرنداشون اد کردن برای دوستشون مقدار کمی سکه به عنوان گیفت ارسال کنن اما با این روش فقط چند عدد سکه میتوان انتقال داد و عملا فایده ای نداره

 در تصویر بالا شما قسمت ارسال سکه هدیه رو مشاهده میکنین .

اما روشی بهتری وجود داره که به ان چلنج دوستانه میگوییم:

 برای اینکار مانند روش قبل ایدی دوستمون رو به فرندامون اضافه میکنیم و بهش در زمین برزیل چلنج دوستانه میدیم و ازش میخایم که چلنج رو قبول کنه بعد از اینکه وارد بازی شدیم از اکانتمون لفت میدیم تا دوستمون برنده بشه و سکه برای اون ارسال بشه وقتی سکه های دوستمون به ۱۰۰ عدد رسید بهش چلنج افریقا میدیم تا ایندفه بجای ۲۵ عدد ۱۰۰ براش سکه انتقال پیدا کنه و بهمین ترتیب این کار روو در زمین های بالاتر مانند کانادا قطر و … انجام میدیم تا سکه دوستمون به مقدار مورد نظر برسه

 اما مشکلی که روش بالا داره اینه که زمان بسیار زیادی باید برای انتقال سکه بزاریم و با این روش نمیشه مثلا ده میلیون یا صد میلیون سکه ساکر استارز انتقال بدیم بنابراین اگه نیاز به انتقال سکه ساکر استارز داریم بهتر است از سایت هایی که در این ضمینه تخصص دارند مانند سایت دیجی گیم بخایم برامون سکمون رو انتقال بدن یا اینکه حتی ازشون سکه ساکر استارز با قیمت بسیار ارزان خریداری کنیم و خودمون برای انتقال سکه وقتمون رو تلف نکنیم.

دکمه بازگشت به بالا