عمومیکسب و کار برتر

چگونه سی پی رایگان بدست آوریم؟

آموزش دریافت سی پی cp رایگان کالاف دیوتی موبایل

دریافت رایگان سی پی کالاف راه های مخصوص به خودش را دارد و خیلی از گیمر ها ممکن است بخاطر وقت گیر بودن و سختی این روش ها سراغ دریافت سی پی ارزان و رایگان نروند  و اقدام به خرید سی پی کنند ، اگر مایل به خرید سی پی هستید ما در ویجیاتو به شما سایت معتبر جمینجا را پیشنهاد میکنیم که می توایند با ورود به صفحه  هر نوع و تعداد بسته ای که مدنظرتان هست را با قیمت ارزان خریداری کنید. پیش از اینکه به سراغ ارائه راهکارهایی برای دریافت سی پی رایگان در بازی کالاف دیوتی موبایل برویم شاید بهتر باشد در ابتدا یک تعریف از سی پی و کاربرد آن در بازی کال آف دیوتی موبایل را ارائه دهم و سپس به سراغ دریافت سی پی رایگان برویم.

بهترین سایت های خرید سی پی کالاف | خرید 5000 cp ارزان | خرید cp کالاف دیوتی موبایل

تعریف سی پی

سی پی یکی از ارز های درون بازی کالاف دیوتی موبایل می باشد و همانطور که در ابتدای مطلب اشاره کردم شما به واسطه آن می توانید تجهیزات مختلفی را به دست آورید، ضمن اینکه می توانید تجهیزاتی را که در اختیار دارید نیز به روز رسانی کنید. اگر جزو آن دسته از بازیکنان بازی کالاف دیوتی موبایل هستید که نمی خواهید هزینه برای خرید سی پی داشته باشید قطعاً با استفاده از روش های زیر می توانید سی پی رایگان به دست آورید.

روش های دریافت سی پی رایگان در بازی کالاف دیوتی موبایل

یکی از اولین روش‌هایی که می‌تواند به شما معرفی کنم این است که در تمامی چالش ها و ماموریت های بازی کالاف دیوتی موبایل منظور مأموریت های هفتگی و ماموریت های روزانه و سایر چالش هایی است که در طول بازی برای شما به نمایش در می آید، شرکت کنید سعی کنید تمامی ماموریت ها را کامل کنید.

متاسفانه بسیاری از بازیکنان بازی کالاف دیوتی موبایل قسمت های ماموریت هفتگی را بررسی نمی کنند و همین امر باعث می‌شود که جوایز ویژه و سی پی هایی که به آنها تعلق گرفته است را از دست بدهند بنابراین شرکت در تمامی رقابت های  کالاف دیوتی موبایل را فراموش نکنید. هرچه شما بتوانید تجهیزات بیشتری را غارت کنید، آنها به عنوان پاداش یک مقدار سی پی به شما تعلق میگیرد بنابراین سعی کنید که تا جایی که می توانید تجهیزات مختلفی را غارت کنید.

از بازیکنانی که بتواند در رقابت های بتل‌رویال شرکت کرده و تمامی ماموریت هایی که برایشان در نظر گرفته شده است را کامل کنند به عنوان پاداش سی پی رایگان با آنها تعلق خواهد گرفت.

·         دنبال ‌کردن شبکه‌های اجتماعی کالاف دیوتی موبایل

منظور این است که برخی از گیمر های بازی کالاف دیوتی موبایل در شبکه‌های اجتماعی صفحاتی را به اسم بازی کالاف دیوتی موبایل راه اندازی کردند و سپس چالش هایی را به بازیکنان پیشنهاد خواهند داد که در ازای پیروز شدن در هر یک از آن چالش‌ها سی پی رایگان به شما می دهند، لازم به ذکر است که برای شرکت در تمامی این چالش ها به هیچ وجه نیاز نیست که شما پسورد و یا اطلاعات اکانت بازی خود را در اختیار آنها قرار دهید. از طرف دیگر گاهی اوقات برخی از شبکه های اجتماعی رسمی بازی کالاف دیوتی موبایل در ازای فالو کردن و لایک کردن به بازیکنان یک مقدار سی پی رایگان هدیه خواهند داد. شما توانید این کارتها را آنلاک کنید و سپس مقداری سی پی به شما تعلق خواهد گرفت.

خرید بتل پس کالاف دیوتی موبایل

این آخرین راهی است که شما می توانید سی پی رایگان بدست آورید اما شما باید در ابتدا 800 سی پی برای  بپردازید، ممکن است تصور کنید که مقدار بسیار زیادی است اما من به شما توصیه می‌کنم با توجه به راهکارهایی که در بالا ذکر شد در ابتدا سی پی رایگان به دست آورید سپاس برای خرید بتل پس اقدام کنید و این را فراموش نکنید که کامل کردن ماموریت های بتل پست همان مقدار سی پی را که شما برای خرید آن صرف کرده اید به شما باز خواهد گرداند بنابراین ارزش آن را دارد که بتل پس را خریداری کنید.

اگر شما نتوانستید مقدار سی پی لازم را برای خرید بتل پس جمع‌آوری کنید به هیچ وجه نگران نباشید زیرا می توانید زیرا میتوانید آن مقدار سی پی که کم دارید را از فروشگاه اینترنتی جمینجا خریداری کنید، لازم به ذکر است که فروشگاه جمینجا دارای نماد اعتماد الکترونیکی بوده و شما می توانید با خیال راحت از این فروشگاه خرید خود را انجام دهید

نحوه دریافت سی پی رایگان کال آف دیوتی (call of duty)

همانطور که گفتیم به دست آوردن موضوع این پست از سایت می باشد. سی پی همان ارز داخل بازی می باشد که شما با استفاده از آن می توانید برای خرید اقلامی مانند لباس، جعبه و موارد دیگر از فروشگاه درون بازی استفاده می شوند. از فصل نه به بعد به دست آوردن سی پی رایگان call of duty اهمیت بیشتری پیدا کرده است زیرا شما می توانید با استفاده از آن پاس جدید نبرد را خریداری کنید، البته این پست برای کسانی می باشد که به دنبال می باشند، اگر شما بخواهید می توانید با پرداخت پول واقعی از فروشگاه این سایت دریافت کنید.

اما خوب خرج کردن پول برای تهیه سی پی برای خیلی از بازیکن ها امکان پذیر نیست، برای همین بازیکن ها به دنبال سی پی رایگان call of duty می باشند. از این رو ما در این پست برخی از روش های به دست آوردن را به شما یاد خواهیم داد. البته این مراحل به سادگی یک کلیک نمی باشند و ممکن است وقت شما را بگیرد.

به دست آوردن سی پی رایگان کال آف دیوتی: grabpoints

grabpoints یک سایت محبوب GPT است که توسط بسیاری از کاربر ها در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرد. بازیکن ها برای به دست آوردن امتیاز باید وظیفه های خود مانند بررسی ها را انجام دهند. وقتی این وظیفه ها را انجام دهند این سایت به آن ها کارت هدیه گوگل پلی می دهد که با استفاده از آن ها می شود cp رایگان دریافت کرد. البته ممکن است روش نقد کردن پول کشور به کشور متفاوت باشد.

به دست آوردن CP رایگان کال آف دیوتی: google opinion rewards

google opinion rewards یک برنامه قابل اعتماد می باشد که بیش از ۵۰ میلیون بار در فروشگاه بارگیری شده است. این برنامه به بازیکن ها به خاطر جواب دادن به نظر سنجی های ساده اعتبار داخل بازی هدیه می دهد. کاربر ها می توانند از این اعتبار ها برای به دست آوردن سی پی کالاف استفاده کنند.

به دست آوردن سی پی رایگان کال آف دیوتی: PrizeRebel

prizerebel یک سایت دیگر GPT می باشد که بازیکن ها با تکمیل کردن ماموریت ها می توانند امتیاز دریافت کنند. این امتیاز ها می توانند تبدیل به کارت های هدیه شوند تا با استفاده از آن سی پی رایگان کال آف دیوتی دریافت کنند. دو سایت دیگر GPT قابل اعتماد وجود دارد که نام آن ها YSense و Swagbucks می باشد. بازیکن ها می توانند از این سایت ها برای به دست آوردن سی پی رایگان call of duty استفاده کنند.

این مقاله برای تازه وارد ها می باشد، گرچه برای شما واضح به نظر می رسد. اما تازه کار ها به دنبال این روش ها می باشند. حواستان باشد که به آن ها noob نگویید زیرا مدتی قبل در دسته ی آن ها بودید.

دکمه بازگشت به بالا