عوامل تاثیر گذار بر قیمت کپسول های آتش نشانی

در گذشته های نه چندان دور هر روز گزارش هایی از آتش سوزی در محیط های مسکونی، اداری و کاری منتشر می شد که حتما بسیار ناخوشایند و ویرانگر بوده است. آتش سوزی کوچکی که به دلیل نبود کپسول آتش نشانی باعث خسارات جانی و مالی جبران ناپذیر شد، شعله های کوچکی که هزاران امید را به هیچ تبدیل کرد.

 امروزه به برکت پیشرفت علم و دانش اهمیت ویژه ای برای سلامت و ایمنی در محیط کار و زندگی قائل هستند، کپسول های آتش نشانی جزء دائمی این مکان ها شده و کاربرد فراوانی دارند، نه تنها از این کپسول ها در محیط کار و محیط زندگی استفاده می شود، بلکه در وسایل حمل و نقل عمومی مانند مترو و وسایل نقلیه شهری مانند قطار که ما هر روز از آنها استفاده می کنیم، یافت می شود. در حال حاضر کارگاه شارژ کپسول آتش نشانی معروف کپسول آتش نشانی محصولات خود را به بازار به صورت انبوه می فروشند تا مردم بتوانند آنها را با بهترین قیمت تهیه کنند.

زمان شارژ کپسول آتش نشانی | شارژ کپسول آتش نشانی در محل | قیمت اتحادیه شارژ کپسول آتش نشانی 1402

شاید افرادی که اطلاعی از کپسول آتش نشانی ندارند فکر کنند که قیمت کپسول های آتش نشانی می تواند یکسان باشد. در این مقاله می خواهیم به نکات مهمی در مورد قیمت کپسول های آتش نشانی اشاره کنیم.

انواع مواد کپسول آتش نشانی

از جمله عواملی که در تعیین قیمت کپسول های آتش نشانی نقش دارد، نوع مواد به کار رفته در کپسول های آتش نشانی است. یکی از این کپسول های آتش نشانی کپسول های CO2 می باشد که این نوع کپسول ها قیمت نسبتا متفاوتی نسبت به سایر کپسول ها دارند. از این نوع خاموش کننده ها برای آتش سوزی های ناشی از وسایل برقی استفاده می شود که به وفور یافت می شود و می توان با صرف مبلغ اندکی از خسارات جبران ناپذیر جانی و مالی جلواجتناب کرد.

این نوع کپسول آتش نشانی با علامت مشکی مشخص شده و به راحتی از سایر کپسول های آتش نشانی قابل تشخیص است. کاربرد اصلی این کپسول ها در صنایعی است که خطر برق گرفتگی وجود دارد. از مزایای این نوع کپسول ها می توان به بی ضرر بودن و غیر سمی بودن این نوع کپسول اشاره کرد که به راحتی می توان از این نوع کپسول ها استفاده کرد.

از دیگر انواع کپسول های آتش نشانی می توان به کپسول هایی اشاره کرد که مواد موثره آن پودر و گاز است.
کپسول های آتش نشانی معمولا برای آتش سوزی های ناشی از مایعاتی مانند نفت و بنزین استفاده می شوند و قیمت متفاوتی نسبت به سایر کپسول های آتش نشانی دارند.

گنجایش و ظرفیت کپسول

از جمله آنچه که می تواند در قیمت کپسول های آتش نشانی تاثیر بگذارد گنجایش و ظرفیت کپسول های آتش نشانی است البته کپسول های آتش نشانی دارای عوامل اطفای موثرتری هستند و در نتیجه وزن بیشتری نسبت به کپسول های آتش نشانی دارند نوع آنها گرانتر است.

علامت تجاری آتش نشانی

از دیگر عواملی که در قیمت کپسول ها موثراست، شرکت سازنده کپسول ها است. آنها می توانند بهترین عملکرد را در مواقعی که استفاده از آن ضروری باشد را داشته باشند و مانع خسارات و ضررهای جانی برای افراد شوند. بنابراین کیفیت موضوع مهمی است در تولید محصولاتی مانند کپسول آتش نشانی و همچنین سایر محصولاتی دیگر است که در هنگام خرید به آنها توجه می کنیم. محصولات خوب و با کیفیت را در اختیار مشتریان قرار دهید

محصولات باکیفیت در زمینه کپسول های آتش نشانی به این معنی است که تا زمان خاموش شدن آتش نیازی به صرف هزینه برای تعمیر یا خاموش کردن کپسول های آتش نشانی نیست و هزینه اضافی حتی اگر گهگاهی پرداخت نکنید. برای اطمینان از سالم بودن آنها باید بررسی شوند.کیفیت ایمنی آتش سوزی یکی از مهمترین مسائل برای شرکت ها و مکان هایی است که در آنها از انواع مختلف اطفاء حریق همزمان استفاده می شود که احتمال آتش سوزی وجود دارد از جمله آتش سوزی و فلز و جامدات و احتراق به عنوان منبع الکتریسیته استفاده می شود.

حمل و نقل و جابجایی کپسول ها

موضوع دیگری که در زمینه تعرفه کپسول های آتش نشانی حائز اهمیت است و تاثیر بسزایی دارد، موضوع دسترسی تولیدکننده به مواد اولیه و فاصله تهیه این مواد برای ساخت و به دنبال آن هزینه دسترسی مصرف کنندگان است. به طور کلی شرکت هایی که برندهایی در این زمینه دارند و تولید زیادی در این حوزه دارند محصولات خود را با قیمت مناسب تری نسبت به سایر شرکت ها به مصرف کنندگان عرضه می کنند.

بنابراین در انتخاب این نوع کپسول ها ابتدا باید به نوع شرکت آن توجه کرد و نیاز را تحلیل کرد و سعی کرد محصولات شرکت های معروف و خوب را خریداری کند. شرکت های معتبر و تایید شده در زمان خرید، ضمانت خرید و فروش، تاریخ انقضا و قیمت محصول خریداری شده و همچنین کیفیت خرید را به مشتریان ارائه می دهند.

شما می توانید برای مشاهده محصولات مختلف در زمینه کپسول آتش نشانی شخصا به این نمایندگی های مجاز مراجعه کرده و با توجه به نیاز خود اقدام به خرید محصول نمایید. همچنین امکان خرید محصول بدون ورود آنلاین یا تلفنی و پس از مشورت با کارشناسان مربوطه کالا وجود دارد و آنچه را که می خواهید سفارش دهید.

دکمه بازگشت به بالا