شرکت ابراهیمی باانصاف ترین خریدار کتاب و کاغذ باطله در ایران

به گزارش این وبسایت، مجموعه یا شرکت بازیافت ابراهیمی به عنوان یکی از مجموعه های بازیافت کاغذ باطله و کتاب دست دوم، طبق نظر مشتریان، به عنوان باانصاف ترین خریدار کاغذ باطله و کتاب قدیمی در ایران برگزیده شد. این شرکت توانسته است با جمعی از کارشناسان حرفه ای حوزه فرهنگ و ادب، کتاب های باطله و غیر باطله را از هم جدا می کند.

خریدار کتاب باطله و قدیمی

آیا به دنبال بهترین کتابفروشی آنلاین هستید؟ به مقاله ای که پاسخ سوال شما را می دهد خوش آمدید. کتاب هایی که می خریم به محض خواندن روی هم انباشته می شوند، گرد و غبار جمع می شوند و دیگر قابل استفاده نیستند. وقتی به قیمت هایی که برای آنها پرداخته ایم فکر می کنیم، محاسبه به سرعت انجام می شود. فروش مجدد کتاب‌های شما می‌تواند بدون تلاش زیاد درآمد کسب کند.

سایت های کتابفروشی چگونه کار می کنند؟

دانستن اینکه سایت هایی که به شما امکان فروش آنلاین کتاب را می دهند چگونه کار می کنند همیشه پیچیده است. حالت های عمل کاملاً متفاوت است و همیشه برای پزشک مبتدی روشن نیست. برای آشنایی با این سوال ساده ترین راه این است که سایت ها را به دو گروه اصلی سایت های کتابفروشی و سایت های خرید کتاب دسته بندی کنید.

مجموعه بازیافت کاغذ ابراهیمی به عنوان اولین مجموعه بازیافت در کل ایران، اقدام به جداسازی کتاب های باطله و غیر باطله کرده و از این بابت یک نو آوری بزرگی در صنف مورد نظر انجام داده است. جمع آوری کتاب های قدیمی و کهنه در مجموعه بازیافت کاغذ ابراهیمی، از جمله خدماتی است که منجر به پاکسازی و مرتب سازی خانه ها و انباری های شما می شود و باعث اشتغالزایی در زمینه فرهنگی و حفظ کره زمین می شود. کتب ادبی، تاریخی و شعر در صورتی که ارزش بالایی داشته باشند به صورت دانه ای خریداری می شوند و از بازیافت آن ها جلوگیری می گردد.

یکی از راه های حفظ ارزش کتاب های باطله از غیر باطله سپردن آن به بهترین خریدار کتاب دست دوم است.

سایت فروش کتاب یا سایت خرید کتاب؟

اگرچه ما اغلب تمایل داریم آنها را اشتباه بگیریم، فروش و فروش مجدد شیوه های بسیار متمایز هستند. در مورد کتابفروشی، شما هستید که کتاب های خود را می فروشید و سپس قیمت فروش آنها را تعیین می کنید. اگر کتاب‌ها را پس‌خرید می‌کنید، کتاب‌هایتان را به خرده‌فروش نشان می‌دهید تا بتوانند آن‌ها را دوباره بفروشند. بنابراین این فروشنده است که قیمت فروش را تعیین می کند. این بدیهی است که بر میزان فروش کتاب‌هایتان تأثیر می‌گذارد. اما وقتی سایت های کتابفروشی را با هم مقایسه می کنیم، این موضوع را با جزئیات خواهیم دید. بیایید ابتدا مزایا و معایب این دو نوع سایت را بررسی کنیم:

خودتان کجا می توانید کتاب هایتان را بفروشید؟

مزیت بزرگ فروش کتاب های خود در زمانی که عجله ندارید، برنده شدن بالقوه آن است. دلیلش این است که شما به عنوان فروشنده می توانید قیمت فروش کتاب های خود را تعیین کنید. مثال: اگر قیمت فروش یک کتاب شومیز را 2.50 یورو تعیین کنید، هنگام فروش آن کتاب، 1.80 یورو در جیب خود خواهید داشت. در عوض، توزیع کننده به شما قیمت خرید 15 تا 50 سنت برای همان کتاب را پیشنهاد می کند.

کجا می توانم کتاب هایم را آنلاین بفروشم؟

سایت های کتاب فروشی زیادی وجود دارند که به شما امکان می دهند خودتان کتاب های خود را بفروشید. گروه‌های خرید و فروش فیسبوک بین افراد وجود دارد، اما به دلایل امنیتی واضح استفاده از آنها را توصیه نمی‌کنیم. از آنجایی که پرداخت‌ها و ارسال‌ها خارج از پلتفرم تنظیم می‌شوند، خطر تقلب زیاد است. بنابراین توصیه می کنیم برای جلوگیری از بروز مشکل به وب سایت هایی مراجعه کنید که پرداخت ها و ارسال ها با هم ترکیب شده اند.

کتاب دهکده، Leboncoin و Vinted

Book Village اپلیکیشنی است که در زمینه کتاب های دست دوم تخصص دارد. مزیت این است که شما در تماس مستقیم با افراد هستید. یک کتاب برای فروش رایگان ارسال کنید. ارسال همیشه برای فروشندگان رایگان است و پرداخت ها از طریق سیستم کیف پول تضمین می شود.

Leboncoin یک سایت طبقه بندی عمومی تر است. شرایط برای دهکده کتاب یکسان است: تعیین قیمت فروش، فروش و ارسال سفارشات رایگان است. با این حال، این سایت به ویژه برای فروش کتاب شناخته شده نیست، مگر اینکه آنها بسته یا مجموعه کامل باشند.

Vinted وب سایتی است که در زمینه پوشاک دست دوم تخصص دارد، اما فروش لوازم جانبی از جمله کتاب را نیز به کاربران خود ارائه می دهد. فروش و ارسال بسته ها نیز برای فروشندگان رایگان است.

خریدار کاغذ باطله

زباله های شما ارزش دارند: شرکت های بازیافتی  کاغذ یا پلاستیک با کیفیت بالا را که دسته بندی شده، عدل بندی شده یا خرد شده است را با بهترین قیمت خریداری می کند. با نرخ های ما مشورت کنید یا با ما تماس بگیرید تا پرونده خود را ارزیابی کنیم و از هزینه های حمل و نقل و جابجایی که برای پرونده شما اعمال می شود مطلع شوید.

شرکت های بازیافتی متعهد به خرید و بازیابی مواد بوده تا بتوان آنها را توسط تولیدکنندگان در محصولات جدید و مستقیماً قابل استفاده مجدداً استفاده کرد.

به منظور دریافت خدمات در خصوص خریدار کاغذ باطله بر روی اینجا https://kaghazketab.ir/waste-paper/ کلیک کنید.

   نکته مهم: کاغذ و مقوا، به اصطلاح بازیافت ترین محصولات در دنیا هستند. از چنین ضایعاتی می توان برای تولید محصولات کاغذی جدید استفاده کرد که برای اقتصاد جوامع بسیار بسیار مفید است. تقریباً همه انواع Paperها قابل بازیافت هستند. پاکت های قهوه ای و صنایع دستی، کاغذ کربن، دستمال کاغذی، بسته بندی آب نبات، فنجان قهوه و جعبه پیتزا، انواعی از مواد هستند که معمولاً در سطل های جمع آوری مجاز نیستند. مقوا، روزنامه و مجلات، کتابچه‌ها و کتابچه‌ها، و کاغذهای مختلف اداری از رایج‌ترین مواد بازیافتی هستند. پوشال های مختلف هم قابلیت تبدیل دوباره به اقلام کاغذی را دارند که باید با جمع آوری و نظم دهی به آن ها متوجه ارزش پوشال ها باشیم و از آن ها استفاده های بهینه کنیم.

مدیریت و بازیابی ضایعات کاغذ، مقوا و پلاستیک

شرکت های بازیافتی با مشارکت فعال و فعال در مدیریت زباله های شما، کاغذ، مقوا و سایر پلاستیک ها را با بهترین قیمت دفع می کند. این مواد بازیافتی زباله هایی هستند که نباید سوزانده یا دفن شوند، بنابراین اثرات زیست محیطی و بار بر روی جامعه کاهش می یابد.بنابراین، مواد خریداری شده از جریان زباله منحرف می شوند و از مشکل زباله حذف می شوند تا در بخش خود بازیابی شوند.

آرشیو اداری، نقشه ها، نقشه ها، اسناد، گواهینامه ها، یادگاری های جنگ، عکس های هواپیمای دوبال، پرتره افسران با لباس، مکاتبات جنگی، پرتره های مقدس، عکس های شکلاتی، کارت های توری، منوها، کارتون ها

خرید کارت پستال

اسناد تاریخی و همچنین کارت پستال های قدیمی، یادگاری های جنگ جهانی اول، رویدادها، زندگی سربازان، مواد جنگی و سلاح ها را بازیابی کنید.

بازیافت کاغذ

من فکر می کنم بسیاری از مردم می خواهند کاغذ را به درستی بازیافت کنند، آنها کمی سردرگم هستند که از کجا شروع کنند. بنابراین در اینجا راهنمای جامع من در مورد بازیافت محصولات کاغذی از همه نوع است. البته، همیشه با مرکز مدیریت زباله خود چک کنید و به یاد داشته باشید که سبک زندگی زباله صفر به بازیافت کمتر است، نه بیشتر.

به عنوان یادآوری، در ابتدای سال 2018، چین، خریدار عمده جهانی محصولات کاغذی بازیافتی، از پذیرش هرگونه عدل کاغذی با میزان آلودگی 1 درصد یا بیشتر خودداری کرد.

بهترین تاسیسات بازیافت با نرخ آلودگی 4-5٪ کار می کنند. بسیار مهم است که به درستی بازیافت کنیم تا به نرخ 1 درصد برسیم.

نکته مهم در مورد بازیافت کاغذ:

مهمترین نکته در بازیافت کاغذ این است که هیچ آلودگی در سطل بازیافت وجود نداشته باشد. در یک ظرف بازیافت مخلوط، آلودگی بین اقلام مختلف می تواند منجر به موادی شود که دیگر قابل بازیافت نیستند. ظروف خود را تمیز نگه دارید و بهترین روش ها را دنبال کنید تا اطمینان حاصل کنید که کاغذ بازیافتی شما قابل حمل است.

جعبه های ساخته شده از مقوا:

با هجوم خرید آنلاین، جعبه های مقوایی بیشتری نسبت به قبل داریم. یادگیری روش های سازگار با محیط زیست برای بازیافت مقوا بیش از هر زمان دیگری مهم است. لازم نیست نوار و برچسب ها را بردارید (مگر اینکه مانند نوار دور کل جعبه بیش از حد باشد)، اما باید جعبه ها را بشکنید.

قبل از بازیافت این جعبه ها، باید سعی کنید یک شرکت محلی پیدا کنید که جعبه های حمل و نقل مستعمل را برای نیازهای حمل و نقل خود بپذیرد، یا آنها را در رسانه های اجتماعی قرار دهید تا ببینید آیا دیگران در جامعه شما می توانند از آنها استفاده کنند یا خیر.

به این ترتیب می توان از جعبه ها دوباره استفاده کرد. ما باید سعی کنیم منابع خود را قبل از بازیافت تا زمانی که ممکن است در حال اجرا نگه داریم. به یاد داشته باشید که بازیافت آخرین راه حل است.

ابتدا باید میزان مصرف محصولاتی که در جعبه های مقوایی عرضه می شوند را کاهش دهیم. سپس باید تا آنجا که ممکن است از کارتن ها استفاده مجدد کنیم. فقط زمانی که جعبه کارتن قابل استفاده نباشد، باید آن را بازیافت کنیم.

کاغذ قهوه ای:

کاغذ قهوه ای قابل بازیافت است، اما دوباره، قبل از بازیافت، ببینید که آیا شخص دیگری آن را می گیرد و دوباره از آن استفاده می کند.

می‌توانید آن را برای تشک، برای برچسب‌های روی تخته پنیر برای مهمانی یا حتی بسته‌بندی هدیه ذخیره کنید!

کاغذ چاپ:

آیا کاغذ چاپگر قابل بازیافت است یک سوال بسیار رایج است. جواب قطعا بله است! کاغذهایی که از چاپگر بیرون می آیند، اسکناس ها، کاغذهای نوت بوک یا سایر کاغذهای معمولی قابل بازیافت. چیزی که به نظرم خیلی جالب بود این است که نوازش فرفری احتمال بازیافت کمتری دارد، اما من هیچ ترسی ندارم. اگر کاغذ چروک، از وسط پاره یا تا شده باشد، باز هم می توان آن را بازیافت کرد!

بیشتر کاغذهای پرینتر بازیافتی به کاغذ چاپگر جدید بازیافت می شوند که این چیز خوبی است. حتی بهتر از آن، یافتن راه‌های ساده برای استفاده کامل از کاغذ قبل از ارسال آن در فرآیند بازیافت است.

چند راه برای به حداکثر رساندن استفاده از کاغذ چاپ شده قبل از بازیافت:

    همیشه از هر دو طرف چاپ کنید

    هنگام حمل و نقل از کاغذ از پیش چاپ شده برای بسته بندی مواد استفاده کنید

    یک “انبوه آشغال” ایجاد کنید که به شما امکان می دهد تا زمانی که به چیزی برای نوشتن نیاز دارید، به سرعت به آن رسیدگی کنید

    کاردستی یا پروژه های سرگرم کننده بسازید

    از آن برای بسته بندی کاغذ روی هدیه استفاده کنید

اینها فقط چند ایده در مورد آنچه که باید با کاغذ چاپگر قبل از ارسال آن به بازیافت انجام شود است. در نظرات زیر به لیست اضافه کنید!

جمع بندی

در این مطلب، درباره موضوع خریدار کتاب دست دوم و قدیمی و خریدار کاغذ باطله پرداخته شد. به منظور دریافت اطلاعات کامل تر در این زمینه می توانید به سایت مجموعه بازیافت ابراهیمی به آدرس https://kaghazketab.ir/ مراجعه کنید.

جهت دریافت مشاوره رایگان و تخصصی در خصوص دریافت خدمات بازیافت، از طریق روش های  زیر با ما در ارتباط باشید:

    ایمیل بخش پشتیبانی: info@kaghazketab.ir

    شماره تماس: ۰۹۱۲۵۲۵۶۱۵۸

    آدرس پستی: استان البرز، شهر کرج، جاده قزلحصار، از سمت کیانمهر پنجاه متر مانده به مبل آبنوس، اولین کوچه، سمت راست، پلاک ۲۴

دکمه بازگشت به بالا