عمومی

قیمت راهبند اتوماتیک

با توجه به اینکه درب پارکینگ درب ساختمان محسوب می گردد و بطور کلی جزء مشاعات ساختمان است، فارغ از اینکه مربوط به کدام پارکینگ می شود، تعمیر آن برعهده همه ساکنین است. مشکل این نوع پارکینگ این است که هر زمان یکی از مالکان بخواهد، خودرو خود را حرکت دهد، مالکپارکینگ مزاحمهم باید خودرو خودش را جابه‌جا کند. امنیت، زیبایی، راحتی عواملی است که باعث می شود که کرکره برقی را به گزینه قابل توجه ای تبدیل گردد. زیرا کرکره برقی برای عملکرد کارآمدتر در هر شرایط آب و هوایی طراحی شده است.

فروش نوار خطر، خریدنوارخطر ، نوار خطر

ایمن صنعت با سال ها تخصص درخصوص تولید، راه اندازی و نصب انواع راه بند ها آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد. در حال حاضر شرکت ‌های تولید کننده راهبند به تولید انواع متنوعی از آن پرداخته اند . شما می توانید به منظور دستیابی به این نوع از راهبند ها به شرکت های خرید راهبند برقی بروید تا بتوانید از آن ها اجناسی با کیفیت و همچنین با هزینه مناسب خریداری کنید .

دارای ترمز ابتدا و انتهای مسیر جهت کاهش خسارت به موتور و گیریبکس

کاربرد مهم ، اساسی و اصلی درب هاي زير سطحي در واقع در زیر زمین است و این نوع از درب های اتوماتیک قطعا صد درصد ضدزنگ و ضد آب میباشند. نمایندگی انحصاری درب های اتوماتیک BFT ایتالیا facc .nice .proteco .nabco .record .label .kth در غرب استان تهران ! اتاقک سیارسالم و بدون هیچ گونه ای پوسیدگی و باآهن سنگین وساخت سلیقه شخصی وبسیارمقاوم جهت نگهبانی ابعاد۳.۵۰در۲متربوده درساخت سازساختمان اتاقک نگهبانی و …. ویلا نوساز فول امکانات چسبیده به جنگل با چشم انداز جنگل در اقساط ۲۰ ماهه با پیش پرداخت۲۸ میلیون . زمین به متراژ ۱۱۰متر مربع واقع در ساری, بلوار کشاورز, داخل عبور اهی دشت, کناره سوله, پلاک ۳۴.

راه بندها به دو نوع مکانیکی (تردد مشخص) و هیدرولیکی (تردد نامحدود) تقسیم می شوند. همچنین شایان ذکر است قیمت راهبند هیدرولیکی در قیاس با نوع مکانیکی به مراتب بالاتر است. به طور مثال برای بالا بردن امنیت مکان های نظامی و سفارت خانه ها از راه بند ستونی و دفنی و برای پارکینگ های طبقاتی بهتر است از راهبند میله ای تردد نامحدود استفاده شود. همانطور که از نامش پیدا است راهبند وسیله ای می باشد که راه را می بندد و مسدود می کند و در صورت نیاز از طریق سیستم نگهبانی راهبند باز می گردد. معمولا از راهبندها در درب ورودی ارگان های دولتی، بیمارستان ها، دانشگاه ها، مجتمع های مسکونی و ..

حقوق شهروندی ایجاب می ‌کند یک ساختمان نیاز ساکنان خود را به پارکینگ مورد نیاز فراهم کند. این موضوع، نه تنها ساختمان‌ های مسکونی بلکه مجتمع‌ های اداری و تجاری را نیز شامل می‌ شود. این سیستم توسط دوربین های تحت شبکه کار میکند و زمانی که خودرو از جلوی این دوربین ها تردد می کند تصویری از پلاک خودرو گرفته شده و در سیستم چک میشود که آیا این پلاک مجاز به ورود یا خروج می باشد یا خیر.

این قفل‌ها به‌راحتی توسط پیچ و رولپلاک در انواع پارکینگ‌های سرپوشیده و یا رو باز قابل نصب می‌باشند. تنها نکته قابل توجه در اینجا این است که قفل پارکینگ باید طوری نصب شود که، از جهات مختلف برای رانندگان قابل مشاهده باشد، تا امنیت کافی فراهم گردد. مهم‌ترین ویژگی قفل‌های اتوماتیک نسبت به انواع دستی این است که، فرد می‌تواند بدون پیاده شدن از خودروی خود، توسط ریموتی که در اختیار دارد قفل را باز یا بسته نماید.

درب اتوماتیک ، کرکره برقی،راهبند،درب شیشه ای ، موتور تیوبلار

برج های دوقلوی لوکس واقع در منطقه دهکده المپیک تهران ترافیک ورودی و خروجی خود را بهراهبندهای هیدرولیک سریع ایرانیiDOORمدلH330سپردند . IDOORاز پیشگامان تولید و عرضه تجهیزات پارکینگ در حوزه اتوماسیون ورود و خروج بوده و در این زمینه با استفاده از سیستم های ارائه کارت و بلیط گام بزرگی در عرصه سهولت و امنیت ورود و خروج برداشته است . البته راهکارهای مبتنی برRFIDبا برد کمتر از ( حدود 10 سانتی متر ) که عملکرد با محوریت کارت های تماسی دارند هم برای تشکیل سیستم راهبنداتوماتیک پارکینگ کاربرد دارند .

برندiDOORتولید کننده و عرضه کننده صفر تا صد تجهیزات پارکینگ اتوماتیک از جملهراهبندکارتی بوده و با گارانتی طولانی مدت خرید شما را تضمین می نماید . راهبندهای اتوماتیک پارکینگ به تجهیزات مختلفی از جمله سیستم اکسس برد بلند و اکسس برد کوتاه و اکسس کنترل اثر انگشتی متصل می شوند. راهبندها با استفاده از یک موتور مکانیکی و الکتریکی که مولد برق هستند عمل می نمایند و دارای بخش های مختلفی هستند.

دوربین های مداربسته به منظور جلوگیری از جرم و سرقت درسطح شهر و همچنین ایجاد امنیت در ساختمان های شخصی و تجاری است. درب رول آپ ، نوعی درب اتوماتیک کرکره ای هست که به دلیل اینکه به سمت بالا جمع می شود به این نام معروف می باشد. دزدگیر اماکن برای تشخیص ورود و خروج غیر مجاز به همراه با اعلام خطر و آژیر کاربرد دارد و از قسمت‌های رایانه مرکزی ، سنسور ، ریموت و پیام رسان تشکیل شده است.

زمان باز و بسته شدن این راهبند را می توان روی 4 ، 6 و 8 ثانیه تنظیم نمود. عملکرهاي راهبند 640 می توانند با ١٠٠ % چرخه کار بطور دائمی کار کنند، زیرا به فن خنک کن مجهزند. دارای کاربردهای مخصوص به خود می‌باشند، این راهبندها معمولاً در فروشگاه‌ها، موزه‌ها و مواردی از این دست مشخص می‌گردد و بیشتر برای مشخص سازی مسیرهای پرتردد بکار گرفته می‌شود، البته کاربرد دیگر آن نیز مشخص کردن صف‌های انتظار است که می‌تواند در این مورد نیز به کار گرفته شود.

تنظیمات Bitrate در دوربین های مداربسته

از آنجایی که کرکره‌های برقی به‌صورت عمودی باز و بسته می‌شود؛ هیچ فضای اضافی را اشغال نکرده و مانع از عبور و مرور وسایل نقلیه نمی‌شود. در این حالت تردد دو خودروها به‌صورت هم‌زمان از کنار یکدیگر میسر نیست. از این رو باید ورودی و خروجی پارکینگ‌ها حداقل 6 تا 8 متر در نظر گرفته شود. این امر سبب کاهش ترافیک و تسریع فرایند ورود و خروج به پارکینگ می‌گردد.

به عبارت دیگر سایز استاندارد کرکره برقی پارکینگی برای پارکینگ‌های شخصی با حداقل عرض 3 – 4 متر و برای پارکینگ‌های عمومی با حداقل عرض 6 – 8 متر مناسب است. اگر این محصول در کنار درب ورودی نباشد به راحتی و بدون هیچ مجوزی میتوان به داخل مکان رفت که بر اساس مسائل امنیتی این موضوع کمی پیچیده است.در صورت وجود فردی که کنترل آنرا در دست دارد، میتوان به طور کامل خودرو و فردی که قصد دخول به محوطه دارد را وارسی کرد و اگر مشکلی نبود راه برای او باز شود.

اولین مزیتی که این دوربین ها دارند این است که تمامی پلاک ها ثبت می شود و همچنین تصویر صورت راننده و سرنشینان نیز ضبط می گردد که در صورت بروز هرگونه مشکل بتوان با چک کردن فیلم ها سند و مدرکی برای اثبات جرم داشته باشند. راهبند زنجیری یا راه بند زنجیر کش که از دو بخش تشکیل شده یک بخش ثابت که پایه است و یک بخش متحرک که همان زنجیر می باشد و تمام قطعات محرکه داخل پایه و ستون قرار دارد این راه بند در کنترل ترافیکی شهری بیشتر دیده می شود .

در صورت وجود فردی که کنترل راه بند را در دست دارد می توان به طور کامل خودرو و فردی که قصد وارد شدن به محوطه را دارد وارسی کرد و اگر مشکلی نبود راه را برای فرد باز کرد . این وسیله راه را با ارتفاع مشخصی می بندد و در صورت اجازه نگهبان باز می شود . راه بند وسیله ای می باشد که ما بیشتر از اینکه اسم ان را بدانیم ان را در مواقعی که حد و مسیری برای ما مشخص کرده اند دیده ایم ؛ راه بند وسیله ای می باشد که به صورت افقی بر روی یک پایه اتصال داشته و فاصله مشخصی از زمین دارد و با استفاده از ان می توان مسیر عبور مرور را مشخص کرد .

طراحی فضای داخلی پارکینگ

گفتنی است نوع الکترومکانیکی در شرایط آب و هوایی مختلف و تحت جریان شدید برق، دچار مشکل نمی شوند و بازوی متحرک آن ها با سرعتی ثابت حرکت می کند. راهبند برقی یا راه بند بازویی عبور ماشین با نام های بولارد، راه بند اتوماتیک، راهبند ریموتی، سیستم کنترل تردد و راهبند خورویی با بوم ساده در اندازه ۳، ۵، ۶ و ۸ متری در گروه ایمن صنعت با قیمت های مناسب قابل انجام می باشد .

راهبند وسیله ای یا به اصطلاح دقیق تر، مانعی برای کنترل انواع تردد در فضاهای مختلف جامعه به نیت نظارت و کنترل رفت و آمد وسایل نقلیه و اشخاص می باشد. همانطور که در بالا محصولات راهبند را مشاهده میکنید احتمالا تا بحال متوجه شده اید راجه به چه چیزی در حال توضیح دادن هستیم. همه ما در نزدیک به شهر هایی چون تهران یا قم یا مشهد با عوارضی های بین راهی مواجه شده ایم که پس از پرداخت عوارض میله یا بومی دراز از طریق یک دستگاه دستور گرفته، بلند میشود و اجازه تردد ما را می دهد. این یکی از انواع راهبند بود که بیشتر با نام راهبند جاده ای معروف می باشد.

مزایای استفاده از راهبند دستی:

راهبند خودرویی دژبان مدل PD200 ولتاژ ورودی 220 ولت تک فاز توان موتور 55 وات گیربکس حلزونی 1 به 50 سرعت عملکرد 7 ثانیه آلیاژ سازه فلزی ورق فولادی با رنگ الکترو استاتیک طول بازویی متحرک قابل حمل بین 3 تا 5 متر دارای… راهبند بتا B501 با بوم 5 متری تاشو قابلیت باز شدگی 180 درجه ای دارد و با توان 90 وات با برق 220 ولت کار می کند. راهبند پارکینگ شخصی فقط به فضای کمی برای نصب نیاز دارند و برای مجوز انواع وسایل نقلیه بسیار موثر هستند.

و لزومی ندارد که مصرف کننده ایرانی مبلغ دستمزد بر مبنای دلار و یورو جهت خریدراهبندبه برندهای خارجی پرداخت نماید . به خوبی میدانیم که کشور ما از نظر فولاد و آلومینیوم و مواد پلاستیکی که بر اساس نفت و پتروشیمی هستند قدرت رقابتی دارد . پس محصولاتی که در ایران وابسته به این مواد خام هستند ارزان تر و اقتصادی تر به دست می آیند .

ورود کاربران

این سره نیزه ها از جنس فولاد آب دیده بوده و با ارتفاع 10 تا 40 سانتی متر موجود است.این راه بند با توجه به نیاز و محل قرار گیری میتواند عرض طول و یا حتی ارتفاع متفاوتی داشته باشد. کارخانه بی اف تی ایتالیا سالهای طولانی است که در بازار ایران با تولید انواع محصولات مختلف از قبیل جک های الکترومکانیک و هیدرولیک و همچنین انواع راهبند با کیفیت بسیار بالا و استفاده از آلیاژ درجه به عنوان برندی برتر شناخته شده است.

در میان انواع تولیدات راهبند های کمپانی BFT محصولی جدید با قابلیت های نوین به چشم میخورد که با نام تجاری راهبند جیوتو بی اف تی Giotto به بازار عرضه شده است. راهبند خودررویی بتا بدون نیاز به سرویس و نگهداری است و روزانه تا 500 بار قابلیت باز و بسته شدن را دارد.

حتی زمانی که بین خرید کالاها برای شخصی مردد هستید می‌توانید با خرید کارت هدیه دیجی کالا ، انتخاب را به سایرین بسپارید. این فروشگاه مثل یک ویترین پر زرق و برق است که با انواع و اقسام محصولاتی نظیر گوشی موبایل سامسونگ ، ساعت هوشمند اپل ، تلویزیون سامسونگ ، لپ تاپ و الترابوک ایسوس ، گوشی موبایل هواوی و همچنین محصولاتی که هر فرد در زندگی شخصی، تحصیلی و کاری خود به آنها احتیاج پیدا می‌کند، چیده شده است.

اینجا مرجع متنوع‌ترین کالاهای مصرفی از گوشی موبایل موتورولا گرفته تا تبلت لنوو ، اتو پاناسونیک ، جارو شارژی بلک اند دکر ، کولر آبی آبسال ، اسپیکر (بلندگو) جی بی ال و حتی خرید لوازم جهیزیه می‌باشد. دیجی‌کالا همچنین یک بازار آنلاین برای خرید جدیدترین و ضروری‌ترین لوازم خانگی همانند سرخ کن فیلیپس ، یخچال و فریزر امرسان ، جاروبرقی پارس خزر ، آبمیوه گیری بوش ، سینمای خانگی و ساندبار سونی و انواع پخش کننده خانگی می‌باشد تا هر فرد بتواند مطابق با سلیقه شخصی خود، خانه رویاهایش را بسازد.

حتی می‌توانید از مشهورترین برندهای داخلی و خارجی انواع مدل مانتو جدید ، لباس خواب زنانه ، پیراهن مردانه ، پیراهن و لباس مجلسی زنانه ، لباس بچه گانه ، شومیز زنانه و دخترانه و انواع لباس زیر مردانه را به صورت آنلاین با کمک راهنمای سایز خریداری کنید.

راهبند اتوماتیک پارکینگ از بهترین فناوری ها برای تضمین نه تنها قابلیت اطمینان بلکه ایمنی نیز استفاده می کنند. این راهبندها نیز قبلا به معرفی آن ها پرداخته ایم و دراین بخش تنها به عنوان یک راهبند امنیتی می خواهیم به بررسی مزایا و معایب آن بپردازیم. از مزایای این راهبند می توان به امکان استفاده از کنترلرهای هوشمند، مقاومت در مقابل رطوبت و گرد و غبار، سرعت حرکت بسیار بالا اشاره نمود.

راهبندهای زنجیره ای همانند هر راهبند دیگری در کنار تمامی مزایایی که دارد دارای معایبی مثل عدم استفاده از کارت خوان، نداشتن قابلیت برق اضطراری، نداشتن قابلیت تمرکز حین کارکرد، امنیت کم در مقابل حملات و … است. مرکز فروش محصولات راه بند برقی برندهای ایرانی و خارجی به همراه نصب در تمام نقاط کشور، راهبند Barrier که بعنوان مانع تردد ایست خودرو در ورودی درب پارکینگ بصورت ریموت دار بوم بالا و پایین می گردد.

هر مدل از راهبند پارکینگ بی اف تی بنا به کاربردی که دارند از قبیل۱-بدون محدودیت تردد(هیدرولیکی) ۲-با محدودیت تردد(الکترومکانیکی) ۳-راهبند ستونی دارای گارانتی ۴ساله می باشد وقیمت تمام شده آن نیز مناسب است. تمامی کنترل ورود و خروج وسایل نقلیه ای چون ماشین های سبک، ماشین سنگین، موتور و همچنین اشخاص را توسط وسیله راهبند امکان پذیر می باشد.

فروش راهبند اتوماتیک در خوزستان _ راهبند فروش راهبند اتومات در خوزستان تولید شده توسط شرکت فنی مهندسی فیدار آروند سپاهان. راهبند الکترو مکانیکی مناسب برای ورودی و خروجی پارکینگ های عمومی و خصوصی، سازمان ها، بیمارستان ها و ادارجات و مجتمع های مسکونی و تجارتی… فروش انواع راهبند الکترومکانیکی _ قیمت انواع راهبند الکترومکانیکی دارای 24 ماه گارانتی و 15 سال خدمات پس از فروش. دارای ولتاژ ورودی 200 وات دارای خلاص کن دستی در مواقع قطعی برق دارای قابلیت…

دوربین های پلاک خوان با کیفیت بالا خودروهای قرارگرفته در معبر ورودی را رصد کرده و با برداشت پلاک خودرو و آنالیز آن پلاک خودرو را با بانک پلاک های مجوزدار تطبیق می دهند . که متشکل از یکراهبندکه می تواندراهبندالکتروهیدرولیک یاراهبندمکانیک باشد و یک ماژول شناسایی کارتRFIDاست . پس هزینه قطعات و خدمات پس از فروش بعد از دوران گارانتی و در مواردی که شامل گارانتی نیست باید در قیمتراهبندمحاسبه شود. گاهی مشاهده شده یک جزء کوچک از یکراهبندخارجی هزینه ای معادل یک دستگاهراهبندایرانی را به مصرف کننده تحمیل نموده است.

#ارتفاع قفل پارکینگ حدود 60 سانت بوده که از لوله هایی با مقاومت بالا ایجاد شده است تا خم و یا شکسته نشود . در صورت عبور کابل‌های هوایی و یا شاخه درخت از فضای بالای دستگاه یا تیرک باید محل نصب تغییر کند و یا موانع برطرف شوند، تا تیرک هنگام عمود شدن با آنها برخورد نکند. فروشنده راهبند بعد از خرید نیز باید خدمات پس از فروش را ارائه کند و در صورت بروز مشکل با خریدار در ارتباط باشد.

مشتریان راهبند های گروه صنعتی آپامه همواره افراد و سازمان هایی هستند که برای انتخاب خود ارزش قائل هستند و فقط محصول راهبند ایرانی باکیفیت استفاده می کنند. تمامی اجزا راهبند آکاردونی برقی به صورت پروفیل های درجه 1 بهمراه رنگ کوره ای الکترواستاتیک می باشد که در برابر نور خورشید در مناطق مختلف مقاومت دارد .

راهبند ستونی(بولارد) به منظور کنترل عبور و مرور وسایل نقلیه و همچنین با قابلیت جلوگیری از حمله تروریستی در اماکن با ضریب امنیت بالا و حساس نظیر مناطق نظامی و امنیتی، سفارتخانه ها، شهرداری ها، پارکینگ سازمان های دولتی و … مورد استفاده قرار میگیرد. راه بند آکاردئونی وسیله ای است که جهت کنترل رفت و آمد و کنترل ترافیک و… به کار می رود.

همچنین علاوه بر کاربرد های ترافیکی، در بعضی موارد از راهبند ها استفاده ی امنیتی و نظامی می شود. همانطور که از اسم راهبند پیداست برای جلو گیری از عبور و مرور وسایل نقلیه به داخل مکان استفاده می شود.از راهبند ها برای ورود و خروج به پارکینگ های طبقاتی، پارکینگ بیمارستان ها، مکان های دولتی، امنیتی و حتی برای رورد خروج به برخی از کوچه ها که به صورت امنیتی از آن محافظت می شود هم استفاد می کنند.

که این وسیله را فقط میتوانید در کنار درب های ورودی ساختمان ها و مجتمع ها مشاهده کنید. امیدواریم ضمن استفاده از نکات گفته شده راهبند با کیفیتی را خریداری کنید که بتواند بدون مشکل پاسخگوی نیاز شما در سال های متمادی باشد. چشمی ایمنی، فلاشر، چراغ راهنمایی چند نمونه از تجهیزات ایمنی هستند که راهبند و مدار فرمان باید امکان اتصال به آن ها را داشته باشد.

در صورتی که مدار فرمان راهبند از چنین تجهیزاتی پشتیبانی نکند احتمال ایجاد حادثه و بروز خسارت وجود دارد. یک راه آسان برای تخمین میزان تردد در مجتمع های مسکونی این است که تعداد واحد های مجتمع را در عدد 3 ضرب کرد تا راهبند مناسب برای خرید را پیدا کرد. برای مثال اگر مجتمع مسکونی شما 200 واحد داشته باشد باید راهبندی را خریداری کنید که حداکثر میزان تردد 600 مرتبه در شبانه روز را پشتیبانی کند.

راهبند اتوماتیک که بیشترین کاربرد را برای پارکینگ های عمومی پرتردد دارد می تواند به دستگاههای کنترل تردد نیز متصل گردد. البته این محصول از لحاظ کارکرد به چند گونه تقسیم بندی می شود که می توان مدل بوم دار را پر کاربردترین آن دانست و در رده بعدی مدلهای بولارد و زنجیری قرار دارد.

راه بند اهرمی یا بازویی یک ستون عمودی به طول یک متر که در زمین نصب شده است و یک اهرم به طول ۸-۲ متر که به صورت افقی روی ستون نصب می گردد. مدل های اهرمی معمول ترین و متداول ترین در نوع خود بوده و این قیمت راهبند مناسب تر است.

نکته قابل توجه اینکه به دلیل بلند بودن طول اهرم یا بوم، ممکن است در برابر باد های شدید دچار تنش پیچشی (سخت ترین نوع تنش) در قسمت پایه شود، بنابراین نصب راه بند باید با دقت فراوان انجام گردد. در انتهای کار آموزش کلی در مورد نصب راهبند خواهیم گذاشت که بررسی آن را پیشنهاد می کنیم.

دکمه بازگشت به بالا