عمومیکسب و کار برتر

7 سریال تلویزیونی هیجان انگیز با تعداد قسمت های کم در آمازون پرایم

اگر مشترک استریم آمازون پرایم هستید پیشنهاد می کنیم این لیست کوتاه 7 تایی از مجموعه های سریالی محبوب و هیجان انگیز را در آمازون پرایم تماشا کنید و حسابی لذت ببرید. بهترین انیمیشن های جهان

1-«در حال انجام» (HBO)

کریس هارنیک، ای! اخبار

تماشای یک کمدی سیاه که کاستی‌های سیستم مراقبت‌های بهداشتی آمریکا را برجسته می‌کند ممکن است برای همه راحت‌کننده نباشد، اما «Getting On» یکی از بهترین نمایش‌های نوشته شده و بازیگری است که تا به حال تلویزیون را برازنده کرده است. Niecy Nash، Laurie Metcalf و Alex Borstein در صدر بازی‌های مربوطه خود هستند و به عنوان مراقبان تحت محاصره در یک مرکز مراقبت‌های طولانی‌مدت سالمندان، اجراهای خنده‌دار و تکان‌دهنده ارائه می‌کنند. به دنبال تکه مدفوع اسرارآمیز روی صندلی بیایید، برای اشک هایتان بمانید که مطمئناً تا پایان سریال گریه خواهید کرد.

2-چرنوبیل (HBO)

لوئیس بیل، کار آزاد

نه تنها سریالی با بازی و کارگردانی درخشان (و برنده چند جایزه امی)، بلکه درسی عینی در مورد آنچه اتفاق می‌افتد وقتی دولتی در حال انکار از کنترل موقعیت خطرناکی که می‌تواند میلیون‌ها نفر را تحت تأثیر قرار دهد امتناع می‌کند. آشنا بنظر رسیدن؟ فاجعه هسته‌ای چرنوبیل ممکن است 34 سال پیش اتفاق افتاده باشد، اما درس‌های آن امروز به همان اندازه که در دهه 1980 بود، مرتبط هستند.

3-“اسم من ارل است” (هولو)

لیز شانون میلر، کار آزاد

من چیزی را انتخاب کردم که به راحتی در دسترس باشد (در حال پخش در Hulu!) که ممکن است زیر رادار بیفتد. جذابیت عجیبی در کمدی گرگ گارسیا وجود دارد که درباره یک آدم حقه باز واقعی تصمیم می گیرد به دنبال رستگاری باشد. جیسون لی به عنوان یک جنایتکار اصلاح‌شده در تلاش برای اصلاح کارمای خود بسیار لذت بخش است و موضوع کلی  تلاش برای خوب بودن با دیگران  قطعاً در این روزهای نامشخص قدرت دارد. در حالی که تنها چهار فصل وجود دارد (البته به مجموع 96 قسمت اضافه می شود)، یک تعقیب کننده عالی سریال بعدی گارسیا “Raising Hope” است که همان جشن زندگی یقه آبی ها را به نمایش می گذارد.

4-The Knick (Cinemax)

نیت راجرز، کار آزاد

«سرایت» تنها ساخته استیون سودربرگ نیست که در مواجهه با یک فاجعه پزشکی جمعی ارزش بازبینی مجدد را دارد. “The Knick” که در بیمارستان Knickerbocker نیویورک در اواخر قرن بیستم می گذرد، نمایشی است با هدف تاکید بر تاریخ گیج کننده و خام سیستم مراقبت های بهداشتی آمریکا و در عین حال ستایش درخشش کسانی که آورده اند  یا واقعاً کشیده اند آن سیستم وارد

دوران مدرن شد. این یک پورتال دو فصلی شیک و هیجان‌انگیز به گذشته‌ای نزدیک است که ما دوست داریم آن را به‌عنوان دنیایی دیگر کنار بگذاریم. بالاخره ما تا اینجای کار آمدیم. درست؟

5-“دوست دختر سابق دیوانه” (نتفلیکس)

مورین رایان، کار آزاد

در یک زمان ترسناک، چه چیزی بهتر از فرار از طریق آهنگ و رقص است؟ همانطور که اتفاق می افتد، این گونه است که قهرمان این نمایش ماهرانه از مشکلات خود اجتناب می کند و آنها را نیز پردازش می کند. اگر می‌خواهید با نوع سرگرمی‌های سبک ارائه‌شده توسط موزیکال‌های کلاسیک هالیوود پریشان شوید، اما همچنین می‌خواهید در سفرهای شخصیتی پیچیده رضایت‌بخش و داستان‌گویی هیجان‌انگیز که حاوی بسیاری از کنایه‌های شوخ‌آمیز است غرق شوید، این جواهر چهار فصل CW نمایشی برای شماست. . آواز خواندن، رقصیدن، جوک، قلب، شخصیت های به یاد ماندنی و بررسی های متفکرانه دوستی، آرزوها و چالش های سلامت روان  این نمایش واقعاً همه چیز را دارد.

6-“O.C.” (هولو)

ایلانا کاپلان، کار آزاد

در حالی که “O.C.” تنها چهار فصل بود، دو فصل اول نمونه‌ای از این بود که یک صابون نوجوان کامل چگونه می‌تواند باشد. به علاوه، حدود 30 قسمت یک ساعته در دو فصل اول وجود داشت، بنابراین شما مدتی آن را تماشا خواهید کرد. کمدی، درام مضحک و تعداد زیادی موسیقی نوستالژیک از دوران اولیه وجود دارد. شما به راحتی در میان شخصیت ها گم می شوید و خود را به تیم رایان یا تیم ست (یا تیم ماریسا یا تیم تابستانی) می یابید.

7-«Taskmaster»، نسخه بریتانیا (YouTube)

ویتنی فریدلندر، کار آزاد

آیا کمترین تماس با دنیای بیرون باعث شده است که دامنه توجه شما کاهش پیدا کند، بنابراین دیگر نمی توانید روی چیزهایی مانند «طرح» و «قوس شخصیت» تمرکز کنید؟ به فرصتی برای تماشای افراد احمق (معمولاً بریتانیایی) نیاز دارید که در چالش‌های غیرمنطقی مانند “تصویر اسب در حال اسب سواری کشیدن نقاشی کنید”، “قرمز کردن یک فرد سوئدی” و “از خود در حالی که استتار شده‌اید عکس بگیرید تا ببینید آیا کسی می‌تواند” را تماشا کنید. تو را می بینم»؟ پس لطفاً فیلم کمدی بریتانیایی «Taskmaster» را در نظر بگیرید. این نمایش که توسط کمدین الکس هورنای ساخته شده است، که همراه با همکار کمدی گرگ دیویس بازی می کند، پانلی از شرکت کنندگان در هر فصل را به نمایش می گذارد («شریل»، «للی آدفوپ»، «پدرم یک پورنو نوشت» آلیس لوین، و «بیک آف بریتانیایی بزرگ». نوئل فیلدینگ همگی فعال بوده اند). چهار فصل اول در یوتیوب در دسترس هستند، اما هیچ قانونی وجود ندارد که بگوید باید آنها را به ترتیب خاصی یا در یک دوره طولانی تماشا کنید. بهترین انیمیشن های ژاپنی

دکمه بازگشت به بالا