عمومیکسب و کار برتر

15 نکته برای باز کردن بسته بندی وسایل پس از جا به جایی

در طول روند پر هرج و مرج جابجایی و اسباب کشی منزل اصفهان، ممکن است حتی به این فکر نکنید که پس از رسیدن به خانه جدید چه وظایفی باید انجام شود. در حالی که بسته بندی شاید سخت ترین کاری است که باید با آن روبرو شوید باشد، باز کردن بسته بندی با مجموعه ای کاملاً جدید از چالش ها همراه است. جدا کردن بسته بندی علاوه بر این که حجم زیادی از کار دارد، دشوار است. زیرا شما هنگام اسباب کشی در اصفهان این کار را در مکانی ناآشنا انجام می دهید.

بسته بندی رختخواب در اسباب کشی | بسته بندی قابلمه در اسباب کشی | بسته بندی لیوان در اسباب کشی

تلاش برای تصمیم گیری برای قرار دادن همه چیز نیاز به بررسی دقیق دارد. به همین دلیل است که کارهای بسیاری در طول فرآیند باز کردن بسته بندی به تعویق می افتند. در واقع، برخی نمی توانند تمام جعبه های خود را بعد از اسباب کشی در اصفهان باز کنند. از آنجایی که جعبه های مقوایی برای محافظت از اموال پس از جابجایی ساخته نشده اند، اگر آنها را در یک بازه زمانی معقول باز نکنید، ممکن است آسیب ببینند.

با در نظر گرفتن همه این موارد، در اینجا 15 نکته وجود دارد که به شما کمک می کند تا به طور موثر تمام وسایل های خود را در خانه جدید خود باز کنید و اسباب کشی منزل در اصفهان به آسانی انجام شود.

1.جعبه ها را برچسب بزنید.

این مرحله مهم باید قبل از ترک خانه قبلی خود انجام شود. متخصصان بهترین شرکت اسباب کشی در اصفهان دیرین بار توصیه می کنند جعبه های خود را برچسب بزنید . برای مثال رنگ ها را بر اساس اتاق هماهنگ کنید. فهرستی از تمام اقلام را در هر جعبه نگه دارید و آنها را بر اساس اولویت علامت گذاری کنید.

2.هر جعبه را به اتاق مناسب بیاورید.

هنگام تخلیه کامیون باربری در اصفهان وسایل فقط هر جعبه را در یک قسمت انباشته نکنید. زیرا این کار به سرعت احساس آشفتگی به وجود می آورد. در عوض، هر کدام را بلافاصله پس از پیاده کردن از کامیون به اتاق مناسب بیاورید.

3.ابتدا مهمترین موارد را از جعبه خارج کنید.

جعبه لوازم ضروری شما که به احتمال زیاد شامل وسایلی مانند موادغذایی و لوازم نظافت است، باید ابتدا خالی شود.

4.فضای خود را کاملا تمیزی کنید.

قبل از شروع به کنار گذاشتن وسایل، خانه خود را کاملاً تمیز کنید. زیرا ممکن است از قبل کثیف باشد. تمیز کردن خانه از قبل از اسباب کشی در اصفهان، هم راحت تر است هم این که نمی خواهید با انبوهی از وسایل موجود شروع به تمیزکاری کنید.

5.هر بار  وسایل یک اتاق را باز کنید.

هنگام باز کردن بسته بندی اتاق ها پس از اسباب کشی منزل در اصفهان، هر بار در یک فضا کار کنید. می توانید این کار را با اتاق خواب، حمام و یا اتاق بچه ها شروع کنید. بعداً می توانید به آشپزخانه و اتاق نشیمن، که دو فضای مهم بعدی هستند بپردازید.

6.تلویزیون را در آخرین مرحله وصل کنید.

تا بسته بندی مهم ترین اتاق ها باز نشده است تلویزیون خود را وصل نکنید. اگر خیلی زود آن را تنظیم کنید، ممکن است وسوسه شوید که با دیدن یک فیلم کارها را به تعویق بیندازید.

7.فضاهای کمتر مهم را برای بعد بگذارید.

بعد از اسباب کشی در اصفهان در حالی که اتاق خواب و حمام مهم هستند، گاراژ و اتاق مهمان احتمالا برای مدتی مورد استفاده قرار نخواهند گرفت. این فضاها برای مدتی نیازی به باز کردن بسته بندی ندارند، بنابراین احساس نکنید که برای چیدن وسایل آن ها باید عجله کنید.

8.بلافاصله لباس ها را آویزان و تا کنید.

ممکن است وسوسه انگیز باشد که بعد از اسباب کشی منزل در اصفهان، لباس های تا نشده را داخل کمد یا کف کمدتان بریزید. با این حال، اگر این کار را انجام دهید، بعداً پیدا کردن چیزهایی که نیاز دارید دشوار خواهد بود. در عوض، سعی کنید هنگام باز کردن کمد لباس خود تا حد امکان سازماندهی شده باشید.

9.قبل از جابجایی وسایل مورد نیاز خانه جدیدتان را بخرید.

برای اسباب کشی منزل در اصفهان به ما اعتماد کنید، تا بعداً از خودتان تشکر خواهید کرد. برای مثال، اگر می‌دانید که می‌خواهید کف پوش های قفسه کابینت را بخرید. که قبل از باز کردن وسایلی که داخل کابینت می‌روند، آن‌ها را کف کابینت ها پهن کنید.

10.مبلمان خود را قرار دهید، بعداً مرتب کنید.

مبلمان خود را در جایی که فکر می کنید قرار است قرار دهید، اما زیاد به آن فکر نکنید. هنگامی که همه چیز باز شد، درک واضح تری از ظاهر و احساس اتاق های خاص خواهید داشت و می توانید آن ها را در صورت نیاز مرتب کنید.

11.یک جعبه را با وسایلی که جایی ندارند پر کنید.

از آنجایی که هنوز کاملاً با خانه جدید خود آشنا نیستید، ممکن است خیلی واضح نباشد که برخی از اقلام باید در کجا قرار گیرند. اگر چنین است، وسایلی که جای مشخصی ندارند را در جعبه ها قرار دهید تا فضا مرتب تر باشد. پس از آن که همه چیز سرجای خود رفتند به سراغ این جعبه ها بروید.

12.اقلامی را که نیاز ندارید اهدا کنید.

حتما هنگام جابجایی و اسباب کشی در اصفهان متوجه وسایلی شدید که مدت زیادی است که از آن ها استفاده نکرده اید. و یا آن که بسیاری از وسایلتان در خانه جدید کارایی ندارند. بهترین راه حل این است که این چنین وسایلی را به یکی از دوستانتان که نیاز دارد و یا خیریه ها اهدا کنید.

13.پس از خالی کردن کارتن ها، آن ها را بیرون از خانه بگذاری یا یازشان کنید.

پس از این که وسایل را از جعبه ها و کارتن ها بیرون آوردید و جای خود قرار دادید، می بینید که با انبوهی از جعبه ها در گوشه و کنار خانه رو به رو می شوید. کارگران اسباب کشی در اصفهان dirinbar می گویند بهتر است بلافاصله بعد از خالی کردن هر جعبه آن ها را بیرون از فضای داخلی خانه بگذاید. و یا این که آن کارتن ها را باز کنید که فضای کمتری بگیرد.

14.برخی از قطعات شخصی را زودتر باز کنید.

در حالی که تزئینات لزوماً کاربردی نیستند، آویزان کردن آثار هنری بر روی دیوارها یا قرار دادن قاب عکس در قفسه ها واقعاً فضای شما را شبیه خانه می کند. پس برای خارج کردن این اقلام از انبار پس از اسباب کشی اصفهان ماه ها منتظر نمانید.

15.لذت ببرید!

در پایان روز اسباب کشی در اصفهان باز کردن بسته بندی نباید عذاب آور باشد. در حالی که کار زیاد است، باید هیجان انگیز نیز باشد، زیرا در نهایت در خانه جدید خود خواهید بود. کمی موسیقی پخش کنید، خانواده را درگیر کنید و از آن لذت ببرید!

دکمه بازگشت به بالا