۸ آب‌شیرین‎کن جدید تا دهه فجر در هرمزگان افتتاح می‌شود – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، مهدی دوستی صبح پنجشنبه در آئین بهره‌برداری از پروژه‌های صنعت آب و برق استان هرمزگان اظهار کرد: امروز بهره‌برداری پروژه‌های آبرسانی به ۵ شهر و ۵۹ روستا در استان هرمزگان آغاز شد و مجموعاً ۶ پروژه به ارزش ۱,۹۰۳ میلیارد تومان ارزش پروژه‌هایی است که امروز در حوزه آب و برق هرمزگان به بهره‌برداری رسید.

وی عنوان‌کرد: در سفر دور دوم رئیس جمهور به استان هرمزگان ۳ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان پروژه افتتاح شد و پروژه آبرسانی به ۵ شهر و ۱۵۶ روستا به بهره‌برداری رسید؛ بنابراین می‌توانیم بگوییم که در حدود ۴.۵ ماه ۵.۵ همت پروژه در حوزه آب و آبرسانی هرمزگان افتتاح شده است.

استاندار هرمزگان افزود: از ابتدای دولت تا به امروز عملیات اجرایی ۱۹ آب شیرین کن در استان هرمزگان آغاز شده است که ۱۱ آب شیرین کن افتتاح شده و ۸ آب شیرین کن باقی مانده نیز تا پایان سال به بهره‌برداری خواهد رسید که یک رکورد به شمار می‌آید.

دوستی گفت: آبرسانی به ۲۰۳ روستای دیگر در دستورکار قرار دارد که تا دهه فجر سال جاری به بهره‌برداری خواهد رسید و بدین ترتیب تعداد آبرسانی‌های انجام شده در دولت سیزدهم به ۴۷۹ روستا خواهد رسید.

وی خاطرنشان‌کرد: طی دولت سیزدهم ۳ هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان به پروژه ساماندهی فاضلاب بندرعباس تزریق شده است و سه فاز از آن در در سفر رئیس جمهور افتتاح شده است.

دکمه بازگشت به بالا