عمومیکسب و کار برتر

نحوه پاک کردن کدهای خطای HP

کدهای خطای پرینتر hp که در ادامه نام می بریم، زمانی که چاپگر شما دچار مشکل می شود روی مانیتور یا پرینتر شما ظاهر می گردد.

کد خطای 02- گرم کردن Warming Up Error

این مشکل عمدتا مربوط به مشکلات درایور یا کابل برق پرینتر است. یکبار پرینتر خود را خاموش و سپس روشن کنید، ارور ناپدید خواهد شد. در صورتی که باانجام عمل فوق ارور برطرف نشد را خاموش کنید و کابل برق را از پرینتر جدا کرده و به مدت یک دقیقه صبر کنید و مجددا کابل برق را متصل کنید. اگر با انجام این کار همچنان ارور برطرف نشد، ممکن است مشکل سخت افزاری باشد.

کد خطای 10-  خطای حافظه جانبی Supplies Memory Error

در خطای Supplies Memory Error ممکن است پرینتر شما چیپست شارژ کارتریج را نخواند یا چیپست سوخته و نیاز به تعویض داشته باشد و یا ممکن است به درستی نصب نشده باشد.

تراشه ی کوچک الکترونیکی که نشان دهنده تعداد ظرفیت مانده از تعداد برگ چاپ شده می باشد.

حال برای رفع ارور ابتدا پرینتر خود را خاموش کرده و کابل برق را به مدت یک دقیقه از آن خارج کنید، کابل برق پرینتر را بردارید به برق متصل کرده و مجددا روشن کنید. کارتریج را مجددا داخل پرینتر قرار دهید و اگر مشکل همچنان ادامه داشت، ممکن است یک نقص سخت افزاری باشد.

کد خطای 11- کاغذ به کاغذ کش نرسیده  Paper Out

این خطای چاپگر را می توانید به راحتی از روی صفحه پرینتر خود برطرف کنید بدین صورت که ابتدا سینی کاغذ  را چک کرده، اگرسینی کاغذ خالی نباشد ممکن است سنسور یا سینی کاغذ مشکل داشته باشد و یا نیاز باشد کاغذها را کمی به قسمت داخل پرینتر هدایت کنید.

کد خطای 12– EP بازبودن درب جلوی پرینتر Open or no EP

اگر کارتریج تونر در داخل پرینتر شما به درستی نصب شده باشد، و در محل صحیح قرار گرفته باشد، ممکن است نشان دهنده باز بودن درب آن یا معیوب بودن سنسورهای PS5 یا فن های خنک کننده باشد.

کد خطای 13- گیرکردن کاغذ در پرینتر Paper Jam

با نمایش این به روی صفحه پرینتر قطعا مشکل پرینتر گیر کردن کاغذ درون شماست هر چند در مدل های جدیدتر چاپگرهای hp به شما می گویند که دقیقا محل گیر کردن کجاست، بنابراین می‌توانید دستورالعمل‌های روی صفحه را برای رفع کد خطا دنبال کنید.

اگر یک پرینتر HP مدل قدیمی دارید،شماباید خود دیوایس را کاملا چک کرده یا با تکنسین اچ پی تعمیر تماس بگیرید، گیر کردن کاغذ ممکن است در یکی از چهار مرحله چاپ رخ دهد که عبارتند از: قسمت کاغذ، قسمت کارتریج، قسمت فیوزینگ، قسمت خروجی.

Error پرینترهای hp 2055 | چشمک زدن چراغ زرد در چاپگر hp p2035 | خطاهای اسکنر hp

کد خطای 14- عدم شناسایی کارتریج  No EP Cartridge

ممکن است به این خاطر باشد که در محل خود قرار نگرفته یا ضامن روی کارتریج جدا نشده یا اتصال بین کارتریج و چیپ ریدر یا چیپست انجام نشده در این صورت باید موارد ذکر شده فوق انجام شود .

کد خطای 15- تونر کم  Toner Low

یکی از رایج‌ترین و معمولترین کدهای خطای پرینتر که معمولا کاربران بسیار با آن مواجه می شوند خطای  می باشد، این کد نشان می‌دهد که کارتریج تونر در حال اتمام است یا تونر تمام شده است و کاتریج نیاز به تعویض یا شارژ دارد، هرجند ممکن است هنوز مقداری (پودر تونر در کارتریج) موجود باشد ولی لازم به ذکر است به هیچ وجه برای رفع این خطا کاتریج را تکان ندهید این کار ممکن است چند برگ کار شما را راه بیندازد ولی احتمال اینکه آسیب های جدی به قسمت فیوزینگ پرینتر وارد کند زیاد است. اگر کارتریج تونر کاملاً به اتمام رسیده است، باید آن را تعویض کنید یابرای اقدام کنید .

کد خطای 20- پر شدن حافظه ی داخلی پرینتر  Memory Overflow

ارور Memory Overflow به سبب پر شدن حافظه داخلی پرینتر است. بر فرض مثال شرکت اچ پی برای 402 سالانه 8000 برگ را تعریف نموده و به کاربر اجازه چاپ بیشتر از آن را نمی دهد چراکه استفاده بیش از حد باعث می شود طول عمر بهینه این پرینتر بسیار کم شود، حال اگر با وجود این خطا باز هم بخواهیم بیشتر چاپ کنیم این چند روش قابل انجام است: تعداد پرینت را کم کنید از قسمت منوی دستگاه شماره انداز پرینتر را از کار بیندازید. در نهایت، اگر چاپگر اجازه دهد، می توانید حافظه اضافی نصب کنید.

کد خطای 21- بالا بودن حجم فایل ارسالی Print Overrun

اررو Print Overrun درصورتی که حجم فایل ارسالی نسبت به حافظه پرینتر بزرگتر باشد رخ می دهد، برای رفع این ارور حجم فایل ارسالی را کم کنید یا حافظه جانبی را افزایش دهید.

کد خطای 22- ارور پیکربندی I/O | I/O Configuration

خطای I/O Configuration نشان دهنده ی این است که یک خطای ارتباطی بین سیستم کامپیوتر و پرینتر شما وجود دارد. پورتی که پرینتر به آن وصل است را عوض کرده و کابل را به پورت دیگری از کامپیوتر متصل کنید.

اگر جواب نداد، کابل دیگری را امتحان کنید. اگر کد خطا باقی ماند، ممکن است یک نقص سخت افزاری باشد .

کد خطای 24- ارور پر بودن حافظه ارسالی Error  Job Memory Full

تعداد دفعات فایلهای ارسال شده جهت و پرینت گرفته نشده بیش از حد مجاز می باشد، فایلهای ارسالی را از کنترل پنل سیستم کنسل کنید، این خطا برطرف خواهد شد.

کد خطای 25- ارور حافظه کامل   XXX Memory Full

این کد خطا همان مشکلات کد خطای 24 را نشان می دهد، لطفاً برای راه حل به کد خطاهای 20 و 21 مراجعه کنید. همه این مسائل راه حل یکسانی دارند.

کد خطای 30- ارور PS 16 PS Error 16

یک خطای پست اسکریپت، برای این کار باید فایل پست اسکریپت یا ضمیمه دیگری را امتحان کنید و در عوض سعی کنید SIMM پست اسکریپت را بازنشانی کنید. شما می توانید اطلاعات بیشتری در مورد این موضوع در دفترچه راهنمای خود بیابید.

کد خطای 31- ارور خرابی دیسک  Error Disk Failure

چند دلیل باعث رخ دادن این خطا می شود:

ممکن است پرینتر را در حین کار از کابل برق جدا کرده باشید

در حین کار به ضربه وارد شده باشد

کابل usb را حین کار قطع و وصل کرده باشید

برای رفع ارور disk failure دکمه SELECT را روی چاپگر فشار دهید تا این مشکل برطرف شود. اگر همچنان کد خطا بر روی پرینتر شما وجود داشت، ممکن است مشکل سخت افزاری داشته باشید.

کد خطای 40- ارور انتقال داده Data Transfer Error

خطای Data Transfer Error به ما هشدار می دهد که اتصال بین سیستم کامپیوتر و  قطع شده است، حال این قطع شدن می تواند بخاطر شل شدن ساده کابل و جدا شدن از سیستم باشد یا خراب شدن کابل، در هر صورت ان را کاملا بررسی کنید و در صورت نیاز کابل را را تعویض کنید.

درصورتی که چاپگر به شبکه متصل است، تنظیمات IP را دوباره بررسی کنید تا مطمئن شوید که چیزی تغییر نکرده است و همه چیز همانطور که باید مطابقت دارد. گاهی اوقات  تنها با فشار دادن دکمه “SELECT” این مشکل کاملا برطرف می شود و یا نیاز به تعویض کابل یا رفع ایرادهای سخت افزاری و نرم افزاری می باشد، اما ممکن است داده های چاپ را از دست بدهید، در این صورت، به سادگی صفحات از دست رفته را دوباره چاپ کنید.

کد خطای 41- ارور موقت موتور چاپگر  Temporary Print Engine Error

کد خطای 41 به کاربر اطلاع می‌دهد که چاپگر دارای یک خطای جزئی موتور پرینتر بوده است، که به راحتی قابل حل است و با انجام یک استارت که به صورت خاموش روشن کردن پرینتر یا استارت از روی پنل قابل انجام است.

در این صورت پس از روشن شدن مجدد ، ممکن است مجبور شوید صفحاتی را که می خواهید چاپ کنید دوباره ارسال کنید.

49 – خطای چاپگر یا خطای ارتباطی Printer Error or Communication Error

کد خطا 49 با ارور Printer Error or Communication Error ممکن است به دلایلی مانند مشکلات کابل، نیاز به بروزسانی و یا قطعه های سخت افزار ظاهر شود.

می‌توانید فرآیندهای بازنشانی را همانطور که در بالاتر بیان کردیم امتحان کنید، سپس اگر کد خطا همچنان برطرف نشد در صورتی که کابل در دسترس دارید از آن استفاده کنید اگر با انجام کارهای فوق همچنان خطا برطرف نشد پرینتر یک مشکل سخت افزاری دارد. در این مقاله کدهای خطای چاپگر HP و نحوه رفع آن ها مورد بررسی قرار می گیرد ، برای آشنایی هر چه بیشتر در ادامه با ما همراه باشید.

ظاهر شدن کدهای خطای چاپگر HP معمولاً وقتی که چاپگر شما خطا دارد یا کار نمی کند ، معمول است. چاپگر پیغامی را در چاپگر یا رایانه نشان می دهد. برای جلوگیری از جدی تر شدن مشکل چاپگر ، کدهای خطای رایج HP را پیدا کنید تا به شما در دریافت مشکل مناسب برای اصلاح چاپگر خود با کد خطا ، کمک کند.

نحوه پاک کردن کدهای خطای HP در چاپگر شما

در بیشتر موارد ، تنظیم مجدد ، پیام خطای HP را با دنبال کردن این مراحل ساده پاک می کند:

 02-خطای گرم شدن

این مشکل چاپگر HP معمولاً با مشکلات کابل درایور یا شارژ کاتریج HP چاپگر همراه است. چاپگر را خاموش کنید. این پیام خطا باید ناپدید شود.

اگر این کار مفید واقع نشد چاپگر را خاموش کرده و کابل برق را به مدت 30 ثانیه خارج کنید ، کابل چاپگر را برداشته و دوباره روشن کنید. اگر این کار نیز مشکل را برطرف نکند ، ممکن است مشکل سخت افزاری وجود داشته باشد.

10 – خطای حافظه

پرینتر شما در تراشه کارتریج چاپگر مشکلی دارد که در خواندن آن مشکل دارد. این امر می تواند به دلیل عدم جابجایی ، خراشیدن یا عدم نصب صحیح در چاپگر باشد.

چاپگر در داشتن تراشه کارتریج تونر مشکل دارد زیرا قادر به خواندن آن نیست. چاپگر را خاموش کرده و کابل برق را به مدت 30 ثانیه خارج کنید ، کابل چاپگر را برداشته و دوباره روشن کنید.

سعی کنید کارتریج چاپگر را مجدداً نصب کنید و در صورت ادامه این مشکل ، این می تواند یک عیب سخت افزاری باشد. برای خرید تمام کارتریج های جوهر HP و کارتریج های تونر حتماً از فروشگاه های معتبر خرید کنید.

کدهای خطای حافظه چاپگر HP

11  – خالی بودن سینی کاغذ

یک کد خطای آسان برای برطرف کردن ، سینی کاغذ چاپگر خالی است ، آن را باز کنید و دوباره با کاغذ پر کنید. اگر سینی کاغذ خالی نباشد ، ممکن است در حسگر یا سینی کاغذ مشکلی ایجاد شود.

اطمینان حاصل کنید که چاپگر روی یک سطح صاف قرار داشته باشد و قسمت تونر را تمیز کند. اگر کد خطا هنوز نمایش دارد ، بررسی کنید و مطمئن شوید سنسور کاغذ یا سنسور نوری تمیز بوده و آسیب نبیند.

12- باز بودن یا عدم وجود EP

اگر کارتریج تونر در چاپگر شما به درستی نصب شده باشد ، این می تواند نشان دهد که یا درپوش باز است یا سنسورهای PS5 یا فن های خنک کننده ممکن است نقص داشته باشند.

برای حل این کد خطا حتماً کارتریج های تونر نصب شده تا ارور از بین برود. اگر کد خطا به نمایش خود ادامه می دهد ممکن است خطای سخت افزاری داشته باشید.

13- مسدود شدن کاغذ

این کد به دلیل مسدود شدن کاغذ است ، مدل های جدیدتر از پرینترهای HP به شما خواهند گفت که مسدود شدن در کجا واقع شده است ، بنابراین می توانید دستورالعمل های روی صفحه را دنبال کنید تا کد خطا را برطرف کنید.

اگر چاپگر HP با مدل قدیمی تری دارید ، باید خودتان به دنبال مسدود شدن باشید ، می توانید در یکی از چهار مرحله از چاپ این مسدود شدن اتفاق بیفتد. برای یافتن و استخراج کاغذ ، تمام نقاط دسترسی روی چاپگر را طی کنید. از ابزارهای سخت یا تیز برای جدا کردن کاغذ استفاده نکنید زیرا این امر ممکن است باعث آسیب دیدن پرینتر شود.

Error پرینترهای hp 2055 | چشمک زدن چراغ زرد در چاپگر hp p2035 | خطاهای اسکنر hp

14 –عدم وجود کارتریج EP

این ارور نشان دهنده این است که کارتریج نصب نشده است یا چاپگر کارتریج نصب شده را تشخیص نمی دهد. نصب مجدد کارتریج معمولاً این کد خطا را برطرف می کند ، در غیر این صورت با تنظیم کارتریج برداشته شده مجدداً پرینتر را نصب کنید و پس از روشن شدن چاپگر مجدداً آن را نصب کنید.

16- مقدار تونر کم

یکی از کدهای خطای رایج HP ، این کد است نشان می دهد که کارتریج تونر کم است یا از تونر خارج شده است. با وجود این ، ممکن است تونر مقداری پودر تونر در کارتریج داشته باشد ، کافی است کارتریج را جدا کرده و آن را به آرامی تکان دهید تا دوباره پودر تونر باقی مانده را درون کارتریج توزیع کنید. اگر کارتریج تونر کاملاً تمام شد ، باید آن را جایگزین کنید.

20 – پر شدن حافظه

اگر حجم کار چاپ بیش از حافظه چاپگر است ، این کد خطا را می توان با کاهش سایز کار حل کرد که این کار از چند طریق قابل دستیابی است. در مرحله اول DPI را کاهش دهید یا غیرفعال کردن گزینه collate می تواند این مسئله را برطرف کند. اگر چاپگر اجازه می دهد می توانید حافظه اضافی نصب کنید.

21- حجم زیاد چاپ

کار چاپ از حافظه پرینتر بزرگ تر است این یک مشکل مشابه کد خطای 20 است بنابراین به همان راه حل نیاز دارد ، اندازه کار را کاهش داده یا حافظه بیشتری را نصب کنید.

22- پیکربندی I / O

کد خطای 22 نشان می دهد که یک خطای ارتباطی بین رایانه و چاپگر وجود دارد. اگر کابل به درستی کار نمی کند کابل دیگری را امتحان کنید ، چاپگر را به پورت رایانه دیگری وصل کنید. اگر کد خطا باقی بماند می تواند یک خطای سخت افزاری باشد.

24-حافظه کامل

صف چاپگر بیش از حد بارگذاری شده است ، تعداد زیادی کار در صف وجود دارد ، به دلیل این مسئله شبیه به خطای کد 20 و 21 راه حل این کد خطا یکسان است.

25-حافظه کامل

این کد خطا همان مشکلات خطای کد 24 را نشان می دهد ، لطفاً برای راه حل ها به کدهای خطا 20 و 21 مراجعه کنید. همه این شماره ها راه حل یکسانی دارند.

30- خطای PS 16

یک خطای PostScript ، این امر به شما نیاز دارد تا یک فایل PostScript دیگری را امتحان کنید و همچنین می توانید SIMM PostScript را دوباره تنظیم کنید. می توانید اطلاعات بیشتری در مورد این را در دفترچه چاپگر خود بیابید.

30.1.1 –خرابی دیسک

این ارور به دلیل خرابی درایو دیسک سخت چاپگر ، است. برای حل این مشکل به سادگی دکمه SELECT را فشار دهید تا چاپگر این مشکل را برطرف کند. اگر کد خطا هنوز هم وجود دارد ممکن است شما یک خطای سخت افزاری داشته باشید.

40- خطای انتقال داده

هنگام قطع اتصال بین کامپیوتر و چاپگر ، تمام کابل ها بین چاپگر و کامپیوتر را بررسی کرده و در صورت لزوم تعویض کنید ، بررسی کنید که صفحه های EIO به درستی قرار گرفته اند. اگر چاپگر به صورت شبکه تنظیمات IP را دو برابر کنید تا اطمینان حاصل کنید که هیچ چیز تغییر نکرده است و همه چیز مطابق آنچه مطابقت دارد می باشد.

بعضی اوقات می توانید با فشار دادن دکمه SELECT این مسئله را نادیده بگیرید اما ممکن است در این صورت داده های از بین برود و به سادگی صفحات را دوباره چاپ کنید.

41 – خطای موتور چاپ موقتی

کد خطای 41 به کاربر اطلاع می دهد که چاپگر دارای یک خطای جزئی موتور بوده و به راحتی برطرف شده است.

49- خطای چاپگر یا خطای ارتباطی

این کد خطا می تواند به دلایلی مانند مشکلات کابل ، خطاهای سیستم عامل یا خطاهای سخت افزاری ظاهر شود.

می توانید فرایندهای تنظیم مجدد را همان طور که در بالای صفحه گفته شد امتحان کنید ، سپس اگر کد خطا هنوز به روزرسانی سیستم عامل را نشان می دهد ، از کابل های چاپگر مختلف استفاده کنید. اگر کد خطا بعد از انجام این مراحل هنوز نمایش یابد ، ممکن است چاپگر خطای سخت افزار را ایجاد کرده باشد.

پیشنهاد ویژه امداد چاپگر:

 50.x – خطای فیوزر

کد خطای 50 همه موارد مربوط به فیوز را نشان می دهد ، خواه این مربوط به مدارهای پشتیبان باشد ، یا فیوزر که  بستگی به تعداد دارد.

50.1- خطای فیوزر

به شما این امکان را می دهد تا بدانید که این فیوزر هنوز گرم می شود.

50.2- خطای فیوزر

این خطا معمولاً مربوط به مدار برق است.

کدهای خطای فیوزر چاپگر HP

50.3- خطای فیوزر

این خطا ، می تواند نتیجه خطای مدار باشد.

50.4- خطای فیوزر

مشکل در فیوزر ناشی از منبع تغذیه معیوب می باشد.

50.5- خطای فیوزر

نوع فیوزر اشتباه می باشد.

کدهای خطای فیوزر اشتباهی چاپگر HP

50.6 – خطای فیوزر

این خطا می تواند به دلیل گرمای بیش از حد رخ دهد.

50.7- خطای فیوزر

خرابی به دلیل فشار فیوزر اتفاق افتاده است. این خطا هنگام موتور درایو ظاهر می شود.

50.8- خطای فیوزر

ساب ترمیستور یک خطا را تشخیص داده است ، این کد نشان دهنده دمای پایین تر فیوزر است.

پیشنهاد ویژه:

50.9- خطای فیوزر

ساب ترمیستور یک خطا را تشخیص می دهد ، این کد نشان دهنده دمای بالای فیوزر است.

این کدهای خطا معمولاً به یک متخصص در زمینه تعمیر چاپگر نیاز دارند. شرکت امداد چاپگر از تخصص متخصصان با تجربه بهره می گیرد. برای استفاده از خدمات امداد چاپگر در زمینه تعمیر انواع چاپگرهای اچ پی می توانید با شماره های 02188532480، 09102221293 الی 09102221295 تماس حاصل فرمایید. تکنسین های مجرب این مرکز در مدت زمان کمتر از یک ساعت در محل مورد نظر شما حاضر می شوند و خدمات مورد نظر را ارائه می دهند.

51- خطای تشخیص پرتو

این کد خطا بسته به اینکه چاپگر چه مدلی است می تواند یکی از دو مورد زیر باشد. ابتدا در مدل های قدیمی این کد خطا به کاربر اطلاع می دهد که زبانه ای که شاتر لیزری را باز می کند وجود ندارد. در مدل های جدید ، این مشکل می تواند مربوط به واحد اسکنر لیزری باشد.

52- خطای سرعت پوینده نادرست

کدهای خطای HP 52 ، 52.1 و 52.2 همه به مسئله ای در آینه چندضلعی چاپگر اشاره دارند که منعکس کننده یک پرتو لیزر در واحد تصویربرداری است. اگر پیام همچنان ادامه داشته باشد ، می توانید تنظیم مجدد را برای پاک کردن پیام و همچنین کابل های جدید امتحان کنید. اگر مشکل حل نشد با یک شرکت معتبر مانند امداد چاپگر تماس بگیرید.

54- خطای توان چرخه چاپگر

بسیاری از موارد می توانند باعث بروز این کد خطا شوند. در چند مدل این به معنی مشکل کارتریج تونر است.

55 – خطای مشکل ارتباطی داخلی یا خطای کنترل

احتمال وجود دارد که این خطا به دلیل ارتباط ضعیف بین کنترلر DC و قالب دهنده رخ داده باشد. تقصیر می تواند به  مشکل DIMMS یا مشکلات درایور منجر شود. اگر با تنظیم مجدد کد خطا درست نشود ، آن را به یک مرکز معتبر تعمیر پرینتر بسپارید.

56- خطای دستگاه چاپگر

بسته به نوع و مدل چاپگر لیزری ، این کد می تواند به معنی چند چیز متفاوت باشد. برای پاک کردن کد خطا ، موارد زیر را امتحان کنید:

57.xx  – خطای خرابی فن یا خطای گیربکس یا کارت حافظه

کد خطای دیگر بسته به نوع چاپگر می تواند به معنی چند چیز مختلف باشد. مدل های جدیدتر نشانگر این است که یک خطا در یکی از فن ها ایجاد شده است. چاپگر قدیمی تر با این کد خطا دارای مشکلات حافظه است یا چرخ دنده ها دچار مشکل شده اند.

58.xx – ارور

کد خطای رایج که می تواند به معنای طیف وسیعی از موضوعات باشد ، بسیاری از آن ها می تواند نتیجه سنسورهای معیوب ، کنترل حافظه ، فن ها یا کنترل DC باشد.

پیشنهاد ویژه:

59- خطای موتور

خطای موتور می تواند مربوط به خطایی باشد كه در یكی از موتورها ایجاد می شود ، این می تواند یكی از آن ها به دنبال موتور باشد. موتور اصلی ، موتور فیوزر یا موتور درام تصویر.  خطای کد 59 چاپگرهای مدل قدیمی مربوط به مشکلات حافظه است. با چاپگرهای مدل قدیمی می توانید چاپگرهایی را تغییر دهید که مجدداً خطا را برطرف کنند.

60.xx  – ارور

این کد خطا بسته به نوع چاپگرها به معنی یکی از دو چیز خواهد بود ، ابتدا در چاپگر مدل جدید تری وجود دارد که می تواند در سینی بالابر رخ داده باشد ، این امر می تواند با چک کردن سینی برای هر چیزی که مانع آن است برطرف شود. چاپگر مدل قدیمی تر این کد به یک خطای حافظه اشاره دارد ، برای رفع این کد خطا می توانید مجدداً نصب یا تغییر حافظه را انجام دهید.

61- خطای حافظه

اگر این مورد باشد می تواند در مورد تراشه های حافظه باشد. در صورت نمایش کد خطا ، می بایست تراشه ها را جایگزین کنید.

مسئله دیگر که این کد خطا می تواند به معنای خطا در صفحه قالب باشد ، بنابراین شما مجبور به جایگزین کردن صفحه قالب هستید.

62- خطای حافظه

شماره و راه حل مشابه کد خطای 61 است ، برای حل مشکل به کد 61 مراجعه کنید.

63- صفحه قالب معیوب

شماره و راه حل مشابه کد خطای 61 است ، برای حل مشکل به کد 61 مراجعه کنید.

خدمات امدادچاپگر

شرکت امدادچاپگر در زمینه شارژ و تعمیر پرینتر در محل فعالیت دارد. استفاده از تونر گرید a توسط نیروی متخصص این مرکز همواره سبب رضایت کاربران گرامی شده است. جهت خود کافیست با کارشناسان این مرکز تماس حاصل نمایید.

شما کاربران گرامی می توانید جهت دریافت سرویس شارژ کاتریج در محل با تکنسین های در تماس باشید. شما همچنین می توانید جهت دریافت آخرین اطلاعات روز دنیا در زمینه پرینتر های نوظهور و قدیمی به بخش مراجعه کنید.

محتوای این مطلب پنهان
دکمه بازگشت به بالا