عمومیکسب و کار برتر

قیمت گوسفنده زنده امروز در کشور

قیمت دام زنده| خرید گوسفند زنده 1401

? قیمت دام زنده امروز در تهران

قیمت دام زنده در تهران از کیلویی 1600000 تا 1950000 ریال می باشد- ما بهترین گوسفند زنده را با پایین ترین قیمت روز به همراه قصاب، رایگان به محل شما می فرستیم.
ذکر این نکته خالی از لطف نیست که قیمت گوسفند زنده امروز تهران تا چند میلیون تومان هم می تواند گرانتر شده و از طرفی خریدار هم متوجه این قضیه نشود. زیرا در بازاری که تعرفه و نظارت درستی بر روی آن نباشد چنین موضوعی طبیعی است. با این حال مرکز پخش نمونه، همواره آماده ارائه اطلاعات به روز و خدمات به شهروندان می باشد. می توانید با تماس و همچنین در جدول زیر به مشاهده قیمت دام و گوسفند در تهران و دیگر شهرستان ها بپردازید. قیمت گوسفند زنده تهران از کیلویی 1600000 تا 1950000 ریال می باشد می توانید قیمت روز گوسفند تهران و دیگر استان های کشور را در جدول مشاهده نمایید.

استان میانگین قیمت
تهران 1600000
اصفهان 655000
یزد 645000
اردبیل 640000
خراسان رضوی 665000
فارس 650000
کردستان 650000
همدان 630000
قم 660000
سیستان و بلوچستان 600000
آذربایجان شرقی 605000
مرکزی 630000
چهارمحال بختیاری 620000

آیا به دنبال خریداری گوسفند زنده هستید؟ قربانی کردن گوسفند و دام یکی از مراسم پیشینه ی مسلمانان در عید قربان است. خانواده های بسیاری برای به دنیا آمدن نوزادان خود گوسفند قربانی می کنند. همه ساله مردم گوسفندان بسیاری را برای مراسم مختلف ذبح می کنند. بخش نمونه، بهترین دام ها را به شما عرضه می کند. ما بهترین دام را به قیمت روز گوسفند زنده 1401 به همراه قصاب در محل شما می فرستیم

? راهنمای خرید گوسفند زنده با قیمت روز 

? خدمات پخش نمونه

پخش نمونه با به کارگیری متخصصان کارآزموده و خبره، گوسفندانی سالم و با نژادی اصیل به شما عرضه می کند. گوسفندان ما به صورت کاملا طبیعی و ارگانیک رشد یافته اند و به هیچ عنوان از هورمون ها برای رشد گوسفندان استفاده نمی شود. علاوه بر فروش مطمئن دام، ما خدمات دیگری نیز به شما ارائه می دهیم. ما علاوه بر گوسفند زنده، قصاب در محل شما تا را انجام دهد و تمام اجزای گوسفند را به شما بدهد. علاوه بر فروش گوسفند زنده، ما دام های دیگر را با اخبار قیمت دام زنده مناسب به شما عرضه می نماییم.

? نشانه های یک گوسفند زنده سالم 

برای باید به نکاتی توجه کنید که از سلامت گوسفند خریداری شده اطمینان پیدا کنید. در صورتی که گوسفند خریداری شده مشکل و یا بیماری داشته باشد، این بیماری ممکن است در گوشت آن موجود زنده نیز وجود داشته باشد و تمام افرادی که آن گوشت را می خورند، بیمار شوند. پس سالم بودن گوسفند بسیار مهم است و باید به سلامت گوسفند خریداری شده توجه کنید.

برای بررسی سلامت گوسفند باید به دامپزشک مراجعه کنید ولی ما مواردی را ذکر می کنیم که بتوانید بدون کمک دامپزشک سلامت گوسفند را بررسی کنید. مورد اول این است که گوسفند زنده سالم، در حال نشخوار می باشد و مشکلی برای نشخوار ندارد. چشم های یک گوسفند سالم شفاف بوده و هیچ حالت غیرعادی ندارد. پشم گوسفند نباید کچلی داشته باشد و باید به طور یکنواخت در تمام بدن گوسفند با یک طول رشد کرده باشد.

دهان و بینی گوسفند باید عاری از هر نوع بیماری و ترشح بیش از حد مخاط باشد. اگر پشم های گوسفند به راحتی از بدن او جدا شود، یعنی گوسفند دچار بیماری است. علاوه بر این، پس از ذبح گوسفند، گوشت او باید کاملا سالم باشد و هیچ کبودی و یا سفید شدگی نداشته باشد. در صورتی که تنها یکی از این عوامل در گوسفند مشاهده نشد، مطمئن باشید که گوسفند خریداری شده دچار مشکل و بیماری است.

خدمات مرکز پخش نمونه به شرح زیر است:

ارسال قصاب ماهر

ارسال قصاب ماهر به صورت رایگان به نقاط مختلف شهر

ارسال قصاب ماهر ارسال قصاب ماهر به صورت رایگان به نقاط مختلف شهر

با مجوز رسمی از سازمان دامپزشکی

ارائه بره زنده کاملا بهداشتی، سالم و پلاک شده با مجوز رسمی از سازمان دامپزشکی کشور

ارسال قصاب ماهر ارائه بره زنده کاملا بهداشتی، سالم و پلاک شده با مجوز رسمی از سازمان دامپزشکی کشور

ارسال به محل

ارسال بره زنده به تمامی نقاط تهران به صورت شبانه روزی

ارسال به محل ارسال بره زنده به تمامی نقاط تهران به صورت شبانه روزی

خرید و فروش گوسفند زنده به صورت آنلاین و شبانه روزی

خرید و فروش آنلاین دام زنده و گوسفند ، شبانه روزی

خرید و فروش گوسفند زنده به صورت آنلاین و شبانه روزی خرید و فروش آنلاین دام زنده و گوسفند و شبانه روزی

خدمات شبانه روزی در روزهای تعطیل

در روزهای تعطیل سال، امکان سفارش دام و گوسفند و خدمات نیز فراهم می باشد

خدمات شبانه روزی در روزهای تعطیل در روزهای تعطیل سال، امکان سفارش دام و گوسفند و خدمات نیز فراهم می باشد

ارسال باسکول

باتوجه به اهمیت آگاهی از وزن بره، باسکول نیز جهت اندازه گیری وزن آن ارسال می شود

ارسال باسکول باتوجه به اهمیت آگاهی از وزن بره، باسکول نیز جهت اندازه گیری وزن آن ارسال می شود

? قیمت روز گوسفند زنده بر اساس وزن 

این را میدانید که قیمت گوسفند زنده امروز در وهله اول بر حسب وزن آن محاسبه می شود. به این صورت که با افزایش وزن طبیعتا هزینه آن نیز بیشتر می شود. البته وزن تنها یکی از معیارها در محاسبه قیمت یک گوسفند می باشد. به این شکل که ممکن است یک گوسفند زنده که وزن بالاتری دارد، ارزان تر از یک گوسفند با وزن کمتر باشد.

? قیمت گوسفند زنده بر اساس ارز 

در سال 1401 تاکنون، قیمت ارز با نوسانات زیادی برخوردار بوده است. از طرفی امروزه شاهد این موضوع هستیم که قیمت دلار بر تمامی کسب و کارها تاثیرات خود را دارد. دام زنده و گوسفند زنده نیز از این موضوع مستثنی نیست و طبیعتا با افزایش ارز هزینه نگهداری و علوفه دام و همچنین حقوق کارگر نیز افزایش میابد. پس در نتیجه قیمت آن نیز با رشد ارز، افزایش میابد.

انواع نژاد دام و گوسفند

? قیمت گوسفند زنده بر اساس نژادهای مختلف

گوسفند های این شرکت به صورت کاملا ارگانیک پرورش می یابند. دام های گوسفند در دامداری های مجهز و تحت نظر دامپزشکان و متخصصان و با بهترین علوفه پرورش می یابند. اطمینان داشته باشید که با خرید گوسفند از شرکت ما، گوسفندهای زنده، با وزن ایده آل و با سلامتی کامل به شما عرضه می کنیم. ما تمامی نژادهای مختلف گوسفند را عرضه می کنیم و شما می توانید نژاد مورد نظر خود را خریداری کنید. نژاد های مختلفی که توسط شرکت ما عرضه می شوند، لری، بلوچی، کردی، مغانی و رومانی و دیگر نژادها است است که می توانید با مشاهده قیمت گوسفند زنده 1401 اطلاعات لازم را بدست آورید و خرید خود را انجام دهید.

قیمت گوسفند افشاری

گوسفندان این نژاد بیشتر در شمال غرب ایران دیده می شوند از خصوصیات گوسفندان افشاری این است که آنها را می توان در دسته گوسفندان سنگین و دنبه دار محسوب کرد و از سرعت رشد خوبی نیز برخوردار هستند. قیمت و نرخ گوسفند زنده 1600000 تا 1950000 ریال می باشد.

قیمت گوسفند رومانف

یکی از بهترین نژاد گوسفندان چند قلوزا در دنیا گوسفند رومانف می باشد. به این دلیل که این نژاد بهترین بازدهی را در کمترین زمان از نظر تولید بره دارند. کثر دامداران برای گله گوسفندان خود از این نژاد استفاده می کنند.

قیمت گوسفند شاروله

شاروله یکی دیگر از نژادهای گوسفند می باشد که دارای افزایش وزنی حدود 350 کیلوگرم را دارد. از دیگر ویژگی های این نژاد دارا بودن لاشه با کیفیت مناسبی است و همچنین از چربی کمتری برخوردار است

قیمت گوسفند لاکن

لاکن یکی از محبوب ترین نژادها مخصوصا در کشورهای اروپایی است زیرا پرورش دهندگان آن ها همواره سود زیادی از بابت پرورش این نژاد می برند. این نژاد درواقع برترین نژاد شیری در جهان به حساب می آید.

قیمت گوسفند کردستان

گوسفند کردستان از دیگر نژادها می باشد که در غرب کشور مشاهده می شوند. این نوع نژاد در واقع نژاد گوشتی است و علاوه بر پرگوشت بودن دنبه و چربی کمی دارد، به همین دلیل از بقیه نژادها گران ‌تر است. گوسفند کردستان جز مقاوم ‌ترین نژادها مخصوصا در برابر بیماری ‌ها هستند. قیمت و نرخ بره زنده و گوسفند 1600000 تا 1950000 ریال می باشد.

قیمت گوسفند اواسی

گوسفند زنده نژاد اواسی همچون شاروله به صورت گوشتی می باشد. لازم به ذکر است که تولید شیر در این نژاد بین 60 تا 287 کیلوگرم است. به این معنا که از درصد شیردهی بالایی برخوردار می باشد. این نژاد در برابر تغییرات محیطی، راهپیمایی های طولانی و سرما بسیار مقاوم بوده ولی در برابر گرما کمی ضعیف تر است.

قیمت گوسفند مغان

گوسفند مغان یکی از نژادهای است که خاستگاه آن دشت مغان در اردبیل می باشد. یکی از اهداف اصلی پرورش این گوسفند تولید گوشت است البته نمی توان از اهداف دیگر همچون تولید پشم از گوسفند مغانی چشم پوشی کرد. لازم به ذکر است که پشم به دست آمده از گوسفندان مغانی از دسته پشم‌ های ضخیم بوده و بیشترین کاربرد آن در صنایع قالیبافی است.

توجه کنید

 

بسیاری به دنبال خرید گوسفند زنده ارزان قیمت هستند، توجه داشته باشید که گاهی این قیمت پایین و نامتعارف می تواند در نتیجه فروش دام ها و گوسفندهای بیمار و پیر باشد. حتما با اشراف به این قضیه سعی کنید از مراکز معتبر اقدام به خرید گوسفند زنده نمایید.

 

 


سفارش بره زنده با مرکز پخش نمونه

? قیمت گوسفند زنده در چه فصلی ارزان تر است؟ 

اینکه قیمت گوسفند زنده در چه فصلی از سال ارزان تر است بسته به نژاد دارد اما اغلب در بهار و تابستان هزینه آن ها کاهش پیدا می کند زیرا در این برهه تولید مثل افزایش پیدا کرده و از طرفی چراگاه ها و مراتع سرسبز بسیار زیاد دیده می شود

? قیمت گوسفند زنده در چه فصلی گران تر است؟ 

جواب این سوال را از پرسش بالا می توان به راحتی پیدا کرد. اینکه در فصول پاییز و زمستان، به دلیل کاهش تولید مثل، مراتع سرسبز و چراگاه ها قیمت دام زنده روز و گوسفند زنده افزایش پیدا می کند

? قیمت گوسفند زنده برای عروسی

یکی از رسومات ایرانیان این است که در مراسماتی چون بازگشت حجاج و یا عروسی، اقدام به ذبح گوسفند زنده می کنند. با این حال باتوجه به اینکه هزینه این مراسمات در نوع خود بسیار بالا می باشد می توانید با سفارش از مرکز نمونه، از پرداخت هزینه های گزاف خودداری نمایید.

? نحوه خرید اینترنتی گوسفند زنده 

با پیشرفت تکنولوژی حتی خرید آنلاین گوسفند زنده هم اینترنتی شده است که توجه به  می تواند شما را از درد سر های خرید حضوری گوسفند زنده منصرف کند. شما می توانید به سایت شرکت ما مراجعه کنید و خرید اینترینتی به قیمت روز گوسفند زنده را انجام دهید. شرکت ما گوسفندهایی فربه با سلامت کامل به شما عرضه می کند. شما می توانید با شماره تماس های درج شده در سایت تماس بگیرید و دام مورد نظر خود را سفارش دهید.

ما دام مورد نظر شما را به همراه قصاب در محل به شما عرضه می کنیم. علاوه بر این، شرکت ما خدمات قصابی و خرد کردن گوشت را نیز به شما ارائه می دهد. شما با خرید از ما می توانید با قیمت بسیار پایین یک گوسفند کاملا سالم خریداری کنید. توجه داشته باشید که قیمت گوسفند زنده شرکت ما از قیمت روز گوسفند زنده پایین تر بوده و شما با خرید از دامداری ما می توانید به میزان قابل توجهی در هزینه های خود صرفه جویی کنید.

نکته

یکی از نکاتی که هنگام خرید گوسفند زنده می بایست به آن توجه کنید وزن آن می باشد. مرکز فروش نمونه این ضمانت را می دهد که تمامی گوسفندانی که برای مشتریان فرستاده می شوند، آب نمک نخورده، شکم خالی، پلاک دار، کم پشم و کم دنبه هستند.

 

 


چراگاه های سرسبز در فصل بهار عاملی تعیین کننده در قیمت روز دام زنده 

تماس با شماره های زیر برای استعلام قیمت دام زنده به روز

   
   
   
   
   

 

              سوالات متداول

قیمت روز دام زنده و گوسفند در مرکز نمونه به چه معیاری تعیین شده است؟

قیمت روز دام زنده و گوسفند باتوجه به آخرین تغییرات در بازار دام زنده تعیین شده است.

آیا ارسال قصاب به صورت رایگان است؟

بله، تنها هزینه گوسفند زنده می بایست پرداخت شود.

چگونه می توان از مرکز نمونه اقدام به خرید گوسفند زنده کرد؟

می توانید از 3 ساعت قبل، جهت سفارش گوسفند زنده اقدام نمایید.

دلایل گرانی قیمت دام زنده روز چیست؟

می توان دلایل گرانی قیمت دام زنده را شرایط جوی، فصول مختلف و افزایش آذوقه دام دانست.

چرا باید به مرکز نمونه اعتماد کنیم؟

مرکز نمونه، معتبر ترین مجموعه جهت خرید بره زنده و گوسفند زنده می باشد که دارای مجوز رسمی از سازمان دامپزشکی است.

آیا برای پرداخت هزینه جهت خرید گوسفند زنده و همینطور خدمات، می بایست پول نقد به همراه داشت؟

خیر، می توانید از دستگاه خود پردازی که همکاران ما به همراه دارند جهت پرداخت هزینه استفاده نمایید.

سفارش گوسفند زنده و خدمات مرکز نمونه تا چه ساعتی از روز امکان پذیر است؟

یکی از محاسن مرکز نمونه این است که می توانید به صورت شبانه روزی اقدام به سفارش و درخواست خدمات مورد نظر کنید.

قیمت گوسفند زنده نر چقدر است؟

قیمت گوسفند نر، باتوجه به جدول بالا مشخص شده است.

قیمت بره زنده در تهران به چه صورت است؟

قیمت روز بره زنده در تهران تقریبا در همان رنج قیمتی جدول بالا می باشد

بهترین زمان خرید گوسفند زنده چه موقع است؟

اگر به دنبال خرید گوسفند ارزان قیمت هستید بهترین زمان برای خرید اآن بهار و تابستان است.

بهترین زمان سفارش گوسفند و دام زنده آنلاین چه موقع است؟

می توانید از 3 ساعت قبل با مرکز پخش و فروش نمونه تماس حاصل فرمایید و سفارش خودتان را اعلام نمایید.

گوسفند زنده امروز در بازار تهران و کرج در مناطق مختلف متفاوت می باشد. در این بخش از سایت خرید گوسفنده 1401 و خرید بره زنده 1400 توضیحاتی در رابطه با این دام در اختیار شما قرار میدهیم. همانطور که میدانید یکی از مهمترین خدمات در گروه سون شیپ مربوط به همین نوع دام کشتار روز می باشد. در صورتی که نیاز به خرید برای قربانی کردن در تاسوعا و عاشورا، عید قربان، نذری، دفع بلا، جشن و مراسمات و … دارید، می توانید با شماره مرکز عرضه معتبر و ذبح بهداشتی دام زنده شهرداری در ارتباط باشید.

سفارش دام زنده گوسفند و بره برای قربانی کردن و ذبح سال 1401 آغاز شده است. برای خرید می توانید همین حالا با شماره تلفن شعب مراکز عرضه مختلف ما در پایتخت تماس بگیرید. توجه داشته باشید که امکان ارسال به تمام نقاط تهران و کرج وجود دارد.

قیمت گوسفند زنده 1401

نرخ گوسفند در بازار گوسفندان تهران یکی از مهمترین عواملی می باشد که هنگام خرید باید به آن توجه داشته باشیم. در حال حاضر همانطور که میدانید قیمت گوسفنده زنده امروز در شهرهای مختلف ایران متفاوت است. دلیل تفاوت این قیمت ها کاملا مشخص است. اگر بخواهیم مثالی برای شما بزنید، باید بگوییم که قیمت دام زنده در تهران با نرخ مشهد متفاوت می باشد. توجه داشته باشید که این مجموعه (سون شیپ) در حال حاضر خدمات خود را در دو شهر تهران و کرج ارائه می کند. برای آگاهی شما کاربران عزیز ما اطلاعاتی در رابطه با شهرهای مختلف همچون: مشهد، اصفهان، اردبیل، شیراز، اراک، قزوین، کرمانشاه، رشت و … در اختیار شما قرار خواهیم داد. نکته حائز اهمیت دیگر مربوط به شعبه های مختلف گوسفند فروشی ها در پایتخت می باشد. ممکن است شما تا کنون از مراکز خرید و فروش مختلفی خرید کرده باشید، بی شک شاهد کمی اختلاف قیمت بین آنها بوده اید.

شاید به جرات بتوانیم بگوییم که تمام سعی خود را کرده ایم تا گوسفنده ارزان را برای قیمت سال 1401 رقابتی برای محصولات دامی خود در نظر بگیریم. دلیل این مورد تنها مربوط به خرید مستقیم از دامدار می باشد و هیچگونه دست دلال و افراد دیگری در این مجموعه وجود ندارد. هم اکنون قیمت گوسفنده زنده 98 و نرخ سال 99 به همین صورت وارد سال 1400 خواهد شد. هر چند هر روز شاهد کمی افزایش یا کاهش قیمت ها هستیم.

قیمت بره زنده

نرخ بره در بازار گوسفندان نیز یکی از مواردی است که باید در رابطه با توضیحاتی خدمت شما ارائه دهیم. از آنجایی که بره زنده دارای متوسط وزن کمتری نسبت به گوسفندان می باشد، اکثرا قیمت آن کمی بالاتر می باشد. برای ثبت سفارش جهت خرید بره زنده گوشتی در تهران و کرج نیز می توانید با مجموعه بزرگ و معتبر دام کشتار تماس حاصل فرمایید. یکی از تفاوت های اساسی مابین این دو مربوط به جوان تر بودن بره می باشد. همین امر سبب شده است که گوشت بسیار لذیذ تری داشته باشد. از طرفی هم بسیاری از مشتریان بر اساس نیاز شخصی خود اقدام به انتخاب این دو محصول می کنند.

در صورتی که دنبال قیمت بره زنده در قم هستید می توانید با شماره هایی که برای شما همراهان عزیز قرار داده ایم ارتباط برقرار کرده و جزئیات لازم از مشاوران ما دریافت کنید. سون شیپ مرکز گوسفند زنده ارزان با قیمت کمتر نسبت به سایر همکاران توانسته است رضایت تمامی مشتریان از جلب کند.

قیمت دام زنده گوسفند شهرداری در نمودار زیر رند شده است. به این منظور که در حد 300 / 400 تومان ممکن است اختلاف وجود داشته باشد.

خرید گوسفند زنده مستقیم از دامدار

مطمئن هستیم شما هم دوست دارید بدون هیچگونه واسطه و دلالی اقدام به خرید گوسفنده زنده کنید. وجود دست دلال در بازار علاوه بر اینکه سبب افزایش قیمت روز می شود، احتمال ناسالم و غیر بهداشتی بودن دام ها نیز بسیار بالا می باشد. زمانی که شما خرید خود را از طریق شخص دامدار انجام دهید، خیالتان از نظر سلامت و بهداشتی بودن آن راحت خواهد بود. یکی از مهمترین نکات درباره این نوع سفارش مربوط به رشد ارگانیک دام ها می باشد. بر خلاف بسیاری از مراکز عرضه در تهران شخص دامدار در مناطق مختلف ایران اعم از: آذربایجان غربی، کردستان، اردبیل و … اقدام به پرورش دادن گوسفندان می کند. پس توجه داشته باشید که از این نظر هم شما از محصولات ارگانیک بهره خواهید برد.

لازم است بدانید که تعدادی از اعضای این مجموعه در شهرستان ها و روستا ها مشغول به پرورش و پرواربندی دام ها هستند. چراگاه های این دام ها در مناطق کوهستانی می باشد که به تغذیه 100 درصد طبیعی از گیاه را دارند. همین امر یکی از تفاوت های عظیم این مجموعه با سایر مراکز خرید و فروش می باشد. اگر برای شما هم موضوع ارگانیک بودن اهمیت زیادی دارد، ما این تضمین را به شما می دهیم که بهترین نوع دام را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

گوسفند و بره گوشتی مناسب برای کشتار

توجه: شما باید بدانید که جهت مصرف گوشت قرمز باید حتما از گوسفندان نژاد گوشتی خریداری کنید. ما بر اساس نیاز شخصی خود قصد سفارش دام گوسفند زنده داریم. طی چندین سال فعالیت مداوم در این زمینه شاهد بوده ایم که همشهریان عزیز در پایتخت و در کرج برای نیاز های مختلفی اقدام به ثبت سفارش می کنند. برخی از این موارد را در ادامه برای شما نام می بریم.

 • قربانی کردن گوسفند زنده
 • گوسفند برای عقیقه کردن (قربانی برای نوزادی که 7 روزه است)
 • ذبح دام برای مصرف گوشت قرمز (گوشت گوسفندی)
 • قربانی کردن برای دفع بلا
 • قربانی کردن گوسفند در جشن و مراسمات مختلف
 • قربانی دام زنده در تاسوعا و عاشورا (ماه محرم)
 • خرید گوسفنده زنده برای عید قربان
 • و …

همانطور که مشاهده کردید چندین مورد از دلایل خرید دام کشتار را برای شما نام بردیم. حال بر اساس نیاز خود شما باید مشخص کنید که نیاز به گوسفند نژاد گوشتی دارید تا از گوشت آن بهره مند شوید. برخلاف سایر نژادها که بیشتر برای پرورش بوده و جزو نژادهای شیری و پوستی می باشند ، بسیار مناسب تر خواهد بود.

قیمت هر کیلو گوسفند زنده و بره در بازار گوسفندان تهران

زمانی که شما اقدام به خرید کنید باید یک موضوع مهم را برای فروشنده مشخص کنید. این موضوع مهم مربوط به وزن است. برخلاف تصور بسیاری از مشتریان، قیمت بره زنده بر اساس وزن آن می باشد. به این صورت که نرخ روز دام برای هر کیلو گرم می باشد. پس وقتی قصد سفارش اینترنتی (از طریق تماس تلفنی) و یا سفارش حضوری (مراجعه به گوسفند فروشی و محل کشتارگاه) لازم است وزن آن را مشخص کنید. قیمت گوسفند زنده کیلویی چند است را می توانید از فروشنده بپرسید. شما برای مشخص کردن کل هزینه می توانید به راحتی قیمت هر کیلو را ضربدر وزن آن کرده تا هزینه نهایی را بدست بیاورید.

برای این منظور یک مثال برای شما در نظر گرفته اینم. اگر شما قصد خرید یک گوسفند گوشتی 50 کیلویی را داشته باشید، و قیمت روز برای کشتار 50,000 هزار تومان باشد، کافیست این دو عدد را به هم ضرب کنید. هزینه نهایی بدست آمده برای شما 2,500,000 (دو میلیون و پانصد هزار تومان) خواهد بود.

فرمول محاسبه: 50 (کیلو گرم) * 50000 (تومان) مساوی است با دو میلیون و پانصد هزار تومان.

چرا خرید دام زنده از سون شیپ

سوالی که شاید به ذهن شما هم خطور کند و ما وظیفه خود می دانیم تا جزئیات مختصری در رابطه با آن به شما بدهیم. در بالا اشاره کردیم که مرکز عرضه گوسفند در کرج و تهران بسیار زیاد می باشد. برخی از این مراکز عرضه دارای مجوز فعالیت رسمی از شهرداری هستند. اما باید به این مورد هم توجه کنید که بسیاری از آنها به صورت غیر رسمی در حال فعالیت هستند و هیچگونه مجوز شهرداری برای گوسفند فروشی ندارند. خرید از این نوع مراکز داری ریسک می باشد. دلیل این مورد هم غیر معتبر بودن آنها می باشد که امکان فروش گوسفند و بره ناسالم بسیار زیاد است.

مجموعه بزرگ و گروه گوسفند زنده سون شیپ به عنوان یکی از معتبرترین مراکز عرضه گوسفند و بره زنده با بیش از 15 سال فعالیت مداوم در این عرصه توانسته است تا جای ممکن رضایت تمامی مشتریان را جلب کند. در بخش صفحه اصلی ما نظرات برخی از مشتریان خود را برای شما قرار داده ایم. البته در صفحه هر کدام از محصولات دامی ما اعم از: گاو و گوساله زنده، گوسفند و بره، بز و بزغاله، شتر زنده، مرغ و خروس، بوقلمون شما در قسمت پایین توضیحات هر محصول می توانید نظرات کاربران را که به صورت روزانه برای ما ارسال می کنند را نیز مشاهده کنید.

برخی از مزایای خرید از مرکز سون شیپ

 • فروش گوسفندان نژاد گوشتی برای کشتار
 • قیمت مناسب نسبت به دیگر مراکز عرضه
 • بیش از سه دهه فعالیت و کسب رضایت مشتریان
 • خدمات حمل و نقل و قصابی رایگان
 • ارسال کارت خوان جهت پرداخت در محل
 • تحت نظارت دامپزشکی مجموعه
 • پرورش ارگانیک و کاملا طبیعی
 • نگهداری دام ها در محیط تمیز
 • پرورش دام ها در مناطق استان آذربایجان غربی، اردبیل، زنجان، سراب و …
 • تضمین سلامت دام زنده ارائه شده توسط سون شیپ
 • سفارش تلفنی و اینترنتی بدون نیاز به مراجعه حضوری
 • امکان خرید به صورت حضوری
 • امکان سفارش جهت پخش گوشت توسط مرکز فروش
 • و …

بازار گوسفندان تهران

یکی از مراکز خوب که همشهریان عزیز قصد خرید از آنجا دارند، مربوط به مرکز بازار گوسفندان تهران و کرج می باشد. در این بخش قصد داریم تا در رابطه با این موضوع جزئیاتی را خدمت شما ارائه دهیم تا اطلاعات لازم را داشته باشید. ما در بخش های مختلف به موضوع مراکز عرضه شهرداری و مراکز فروش خصوصی اشاره کرده ایم. به طور کلی بازار گوسفندان را می توان همان میادین گوسفند زنده شهرداری دانست. بنابراین تفاوت خاصی بین این اصطلاحات وجود ندارد. در حال حاضر مجموعه ما به طور گسترده هم در میادین و هم در کشتارگاه خصوصی خود در حال فعالیت می باشد. شما می توانید برای سفارش هر نوع دام اعم از: گوسفند و بره زنده، گاو و گوساله زنده، شتر، بز و بزغاله با ما تماس بگیرید. امکان خرید انواع طیور نیز شامل مرغ و خروس، بوقلمون و شتر مرغ هم وجود دارد.

اگر قصد خرید از یک کشتارگاه قابل اطمینان را دارید می توانید با شماره تماس های درج شده در بالا و پایین سایت در هر ساعت از شبانه روز با مشاورین مرکز پخش گوسفنده زنده تهران در ارتباط باشید. ما این اطمینان را به شما میدهیم که یک دام کاملا بهداشتی با ارزان ترین قیمت را در اختیار شما قرار دهیم.

متوسط وزن گوسفند زنده

وزن گوسفنده زنده جزو اصلی ترین ملاک ها در خرید است که روی قیمت بره زنده و همچنین نرخ گوسفند تاثیر زیادی دارد. ممکن است برایتان جای سوال باشد که چطور وزن گوسفند قیمت آن را مشخص کرده و روی نرخ آن تاثیرگذار است. در بخش های بالاتر اشاره ای به موضوع قیمت ها داشتیم که گفتیم بره ها به دلیل پایین بودن وزن آنها کمی گرانتر از سایر مواردی که دارای وزن بالایی هستند می باشند. هر چند ما قصد داریم در اینجا اشاره ای به وزن بره و گوسفندان در نژادهای مختلف داشته باشیم. قبل از اینکه به بررسی متوسط وزن نژادهای مختلف داشته باشیم لازم است بدانید که عوامل زیادی وجود دارند که روی وزن گیری دام ها تاثیر گذار هستند.

از آنجایی که موضوع وزن دارای توضیحات مفصلی می باشد ما سعی می کنیم در یک مقاله کاملا مجزا این موضوع را برای شما به طور کامل باز کنیم. علاوه بر دامداران سایر کاربران و مشتریان عزیز باید به طور چشمی در یک نگاه قادر به تشخیص حدودی وزن گوسفند زنده و وزن بره زنده باشند تا در هنگام خرید مشکلی برای آنها پیش نیاید.

در مقاله ای به طور مفصل در رابطه با اینکه متوسط وزن گوسفنده زنده قیمت دام را در کشتارگاه گوسفندان تهران مشخص می کند صحبت کرده ایم. برای مطالعه و کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه محاسبه قیمت کشتارگاه و تاثیرگذاری روی نرخ دام روز می توانید در بخش وبلاگ جزئیات کامل را مشاهده کنید.

میزان گوشت خالص بعد از ذبح گوسفند

بسیاری از مشتریان گرامی در هنگام سفارش سوال میکنند که میزان گوشت خالص بعد از کشتار و ذبح گوسفند چقدر خواهد بود؟ در این بخش قصد داریم تا اطلاعاتی در رابطه با میزان گوشت خاص بره و گوسفند بعد از قربانی کردن را در اختیار شما همراهان عزیز قرار دهیم. توجه داشته باشید که یکی از اشتباهات رایج که بسیاری از افراد را دچار مشکل میکند این است که باید حتما پنجاه درصد وزن دام زنده گوشت خالص باشد، در حالی که اینطور نیست. عوامل مختلفی وجود دارد که روی این موضوع تاثیر زیادی دارند. برای مثال یکی از مهمترین این موارد نوع نژاد گوسفند است. زمانی که یک مرکز خرید و فروش گوسفند زنده تهران به شما در رابطه با نوع نژاد چیزی نمی گوید یا شخص مشتری اطلاعات لازم ندارد شاهد مقدار گوشت خالص کمتری خواهید بود.

در بازار گوسفندان تهران بهترین نژاد گوشتی می تواند حدود پنجاه الی شصت درصد گوشت داشته باشد، البته اگر وزن آن درست باشد و شکم دام نسبتا خالی باشد. اما در برخی نژادها که گوشتی نیستند تقریبا می توان گفت از 35 الی 40 درصد وزن دام زنده گوشت خالص خواهد بود. لازم به ذکر است که این اعداد در حالت استاندارد مشخص شده است و ممکن است بر اساس نوع نژاد، میزان تغذیه، بره یا گوسفند بودن، ضعیف یا قوی بودن متفاوت باشد.

تمامی دام های ارائه شده در مرکز خرید گوسفند زنده سون شیپ از نوع نژاد گوشتی بوده و بالاترین میزان گوشت خالص بعد از ذبح را به شما میدهد. در صورتی که نیاز به گوسفند با کیفیت با بالاترین بازدهی را دارید می توانید یکبار تجربه کنید.

انواع نژاد گوسفندان در ایران

قیمت گوسفندان زنده برای تاسوعا و عاشورا در ماه محرم، عید قربان، نذری، جشن عروسی و … برای بسیاری از افراد اهمیت دارد. ما بالاتر به شما گفتیم که افراد به دلایل مختلف و دلایل شخصی خودشان اقدام به خرید می کنند. چندین مورد از دلایل را برای شما نام بردیم و گفتیم که برای نوع خرید ها باید از نژاد گوشتی استفاده شود. حالا وقت آن رسیده که در رابطه با نژادها مختلف در ایران آشنا شوید. به طور کلی ما گوسفندان را به سه نژاد تقسیم می کنیم که در زیر برای شما لیست می کنیم.

سه مورد بالا دسته بندی کلی نژادها هستند. توجه داشته باشید که حالت ترکیبی هم وجود دارد که بیشتر آنها ترکیبی هستند. به عنوان مثال ممکن است یک گوسفند هم گوشتی باشد و هم شیری که شامل دو مورد از گزینه های بالا است. در بین تمامی نژادها چندین مورد مهم که امروزه در بازار تهران خرید و فروش می شود شامل نژادهای زیر می باشند.

 • افشاری
 • مغانی
 • کردی
 • سنگسری
 • مهربان
 • و ….

مواردی که برای شما نام بردیم مناسب ترین گزینه ها برای گوسفند و بره زنده کشتار می باشند.

غلط املایی گوسفند: ‘,stkn ckni که به انگلیسی live sheep نوشته می شود.

تفاوت قیمت گوسفند با قیمت بره

بعد از مطالعه تمامی جزئیات مربوط به این دام با وجود اینکه اشاره مختصری در بخش های مختلف داشتیم، ممکن است هنوز به پاسخ دقیق تفاوت قیمت گوسفنده زنده با بره را ندانید. این مورد می تواند به چند دلیل مختلف باشد. یکی از مهمترین آنها مربوط به میزان سود آنها برای گوسفند فروشی (البته در سون شیپ خرید مستقیم از دامدار است) می باشد. اگر یک بره 35 کیلویی را در نظر داشته باشیم میزان سود آن نسبت به یک گوسفند 50 کیلویی کمتر می باشد. از طرفی هم گوشت بره جوان، لذیذ و خوشمزه تر است. جهت ارائه خدمات ویژه برای همشهریان پایتخت نشین و همشهریان عزیز در کرج سعی داریم اختلاف قیمت این دو را بسیار پایین نگه داریم تا مشکلی در خرید گوسفند برای شما پیش نیاید.

دلیل اختلاف قیمت در مراکز خرید و فروش مختلف

اگر از چندین مرکز بازار گوسفندان تهران تا به حال خرید کرده باشید حتما شاهد کمی تفاوت بین قیمت گوسفند زنده بوده اید. بیشتر مشتریان ما در اینباره سوالاتی پرسیده اند که می خواهیم در این بخش توضیحاتی در رابطه با آن ارائه دهیم. یکی از دلایل مهم این مورد مربوط به فروشنده ها می باشد. اینکه خودشان گوسفندان را پرورش می دهند و میفروشند یا از سایر مراکز و همکاران خود خریده و اقدام به خرید و فروش می کنند. فکر می کنم با مشخص شدن این مورد متوجه دلیل تفاوت قیمت گوسفنده زنده در شعبه های مختلف شده اید. کسانی که خودشان دامدار هستند و محصولات دامی را خودشان پرورش می دهند اکثرا قیمت را کمتر در نظر میگیرند. برعکس آن برای سایر افراد است که به دلیل خرید با قیمت بالا مجبور هستند قیمت بالاتری محصولات دامی را بفروشند تا سودی برای آنها داشته باشید.

عدم خرید از واسطه

یکی از نکات مهم درباره تهران مربوط به خرید مستقیم از دامدار یا خرید از واسطه و دلال می باشد. در حال حاضر اگر به چندین سایت مختلف در زمینه خرید و فروش دام زنده گوسفند زنگ بزنید، بیشتر آنها به شما می گویند که جا ندارند و خرید فقط به صورت غیرحضوری است. این دسته افراد مشخص است که واسط هستند بنابراین بیشترین قیمت را به شما خواهند گفت. اما مراکزی که جای مشخصی دارند و خودشان دامدار هستند همیشه قیمت ارزان تری نسبت به دیگر افراد به مشتریان می گویند.

البته به این نکته هم اشاره کنیم که یک سری مراکز غیر معتبر و غیر رسمی خارج از بحث ما هستند. زیرا این نوع کشتارگاه ها به دلیل نداشتن مجوز و پروانه فعالیت در بسیاری مواقع از عدم آگاهی مشتریان سوء استفاده کرده و قیمت هر کیلو گوسفند و هر کیلو بره زنده را خیلی بالا اعلام می کنند.

نکته مهم دیگر در این همین رابطه مربوط به اعلام ارزان ترین قیمت گوسفندان در برخی از مراکز خرید و فروش دام زنده تهران می باشد که از عدم آگاهی افراد سوء استفاده کرده و وزن را غیر واقعی اعلام میکنند.

قیمت گوسفنده زنده در کرج و تهران

از دیگر مواردی که بررسی جزئیات آن حائز اهمیت است مربوط به مراکز خرید و فروش گوسفند زنده شهرداری در کرج می باشد. در جدول و نمودار قیمت مشخص کردیم که استان های مختلف بستگی به بازار گوسفندان خود قیمت های مختلفی را اعلام کرده اند. قیمت گوسفند زنده در تهران و کرج برای کشتار روز در کشتارگاه گوسفندان همانند سایر بخش ها توسط اتحادیه مشخص می شود. همچنین لازم است بدانید که این موضوع برای قیمت بره زنده نیز به همین صورت است. در حال حاضر در این دو شهر قیمت ها یکسان بوده و تفاوتی بین آنها وجود ندارد. با در نظر گرفتن این مورد ما این شرایط را فراهم کرده ایم تا همشهریان عزیز از نظر روز مشکلی نداشته باشند. توجه داشته باشید ممکن است در مراکز مختلف نرخ ها را متفاوت اعلام کنند.

شماره تلفن مرکز عرضه تهران شعب مختلف (مراکز پخش بازار گوسفندان در تمام مناطق پایتخت)

   
   
   
   

ز کجا گوسفند زنده بخریم؟

ممکن است برای شما همچون سایر افراد سوالی در رابطه با اینکه از کجا گوسفند بخریم پیش بیاید. منظور ما در اینجا این است که چه جایی مناسب می باشد. توجه داشته باشید که شما هنگام خرید اگر به صورت حضوری به محل خرید و فروش کشتارگاه تهران و هر شهر دیگری که هستید مراجعه می کنید باید به چند نکته دقت کنید. یکی از این موارد بهداشتی بودن محیط مرکز کشتار گوسفند است. البته این روزها اکثر افراد خرید گوسفند را غیرحضوری انجام میدهند. شما می توانید برای خرید دام کشتار با شماره های درج شده در سایت سون شیپ به منظور سفارش هر نوع دام همچون گوسفند و بره در ارتباط باشید. این مجموعه تمامی پروتکل های بهداشتی را رعایت کرده و دارای مجوز رسمی از شهرداری می باشد که از این نظر نیز خیالتان راحت باشد.

قیمت گوسفند کیلویی چنده؟

در بخشی از توضیحات این صفحه اشاره کردیم که قیمت خرید گوسفند امروز در تهران و کرج به صورت کیلویی حساب می شود. هم اکنون روزانه شاهد تغییرات زیادی در قیمت گوسفند هستیم و ممکن است هر روز این نرخ تغییراتی داشته باشد. پیشنهاد می کنیم حتما برای اطلاع از قیمت دقیق روز با شماره های داخل سایت ارتباط برقرار کرده و جزئیات لازم را از مشاورین ما بپرسید.

مرکز خرید و فروش گوسفند و دام در تهران و کرج؟

اگر به دنبال مراکز فروش گوسفند هستید باید به شما بگوییم که تعداد کشتارگاه در سراسر استان تهران و البرز بسیار زیاد هستند. تنها تعدادی از آنها به صورت رسمی در حالت فعالیت بوده و دارای مجوز رسمی از ارگان های مربوطه می باشند. گروه گوسفند زنده سون شیپ به عنوان یکی از مراکز فروش دام زنده خدمات خود را به تمامی نقاط پایتخت عرضه می کند.

کدام مراکز خرید گوسفند معتبر است؟

به طور جزئی در بخش های مختلف توضیحات مقاله به نکات مهم مراکز دام زنده با ذبح بهداشتی و معتبر اشاره کردیم. برای معتبر و مطمئن بودن یک مرکز کشتارگاه گوسفند بهداشتی باید به نکاتی همچون داشتن مجوز و پروانه کسب، بهداشتی بودن محیط، رعایت اصول بهداشتی هنگام ذبح، اعلام قیمت روز گوسفند، عدم سوء استفاده از مشتریانی که اطلاعی در رابطه با قیمت ندارند و … که همگی در کنار هم یک مرکز خرید گوسفنده زنده معتبر و قابل اطمینان را تشکیل می دهند.

 

دکمه بازگشت به بالا