عمومیکسب و کار برتر

تغییر دکوراسیون سریع با پرده آماده

پرده مناسب پذیرایی:تاثیرگذار ترین مورد در دکوراسیون منازل، انتخاب پرده مناسب پذیرایی و زیبا برای قسمت های مختلف منزل است. و تغییر پرده، اصولا یکی از ساده ترین و بهترین راه های  تغییر دکوراسیون سریع با پرده آماده منازل است. شاید برای خیلی هایمان این مشکل بوجود آمده است که سالن پذیرایی خانه هایمان کوچک باشد و در اولین نگاه چیدمان سالن پذیرایی منازل کوچک سخت به نظر بیاد.اما تنها با رعایت کردن تعدادی نکته ساده و کاربردی، شما سالن پذیرایی منزل خود را تبدیل کنید به یک محیط دلنشین و دلباز. بیشترین تاثیر را در محیط های کوچک، ورود نور طبیعی به محیط دارد. پس این نکته را در نظر داشته باشید که در انتخاب پرده، پرده ای را مد نظر بگیرید که مانع ورود نور طبیعی به محیط نشود ولی چیزی از زیبایی و شیک بودنش کسر نشود. بسیاری از افراد انتخاب پرده را در اولویت های آخر چیدمان دکوراسیون قرار میدهند. ولی باید به این نکته اشاره کرد که از تاثیر قابل توجه پرده در زیبایی دکوراسیون داخلی پذیرایی غافل نشوید.

انتخاب پرده ضخیم یا نازک؟

در خرید پرده پذیرایی مهم ترین نکته ورود نورطبیعی میباشد.برخی از انواع پارچه ها به دلیل ضخامت بالایی که دارند از ورود میزان نور مناسب به محیط داخل خانه جلوگیری میکنند.به همین دلیل اشتفاده از این نوع پارچه ها معمولا برای اتاق خواب توصیه میشود.اما در سالن های پذیرایی کوچک که نسبت به سالن پذیرایی های بزرگ تر به نور بیشتری احتیاج دارند استفاده از پرده هایی با ضخامت کمتر، استفاده از ترکیب دو نوع پرده میتوان استفاده کرد.

پارچه های حریر مناسب این نوع سالن های پذیرایی هستند به دلیل ضخامت کمی که دارند، ولی پارچه حریر به تنهایی کافی است؟در مقاله پارچه حریر اطلاعات کاملی راجب آن داده شده که شما میتوانید در انتخاب پرده خود قاطع تر بشید ولی پرده حریر به تنهایی جلوه خیلی زیبایی نخواهد داشت و پیشنهاد فروشگاه پرده استور به شماا، ترکیب انواع پرده آماده به پرد میباشد. فروشگاه پرده استور عرضه کننده پرده های آماده پانچی در جنس و رنگ های محتلف میباشد.از زیبای ترین ترکیب های پرده میتوان به ترکیب پارچه مخمل و حریر اشاره کرد که شما نسبت  به سلیقه و دکوراسیون داخلی مد نظر خود اقدام به سفارش میکنید.لازم به ذکر است که پرده آماده نصب بسیار راحت و آسانی دارد و شستوشوی آن بسیار بدون دغدغه و با راحتی اتفاق میوفتد و جلوه مناسبی را برای برایتان رقم خواهد زد.

رنگ پرده پذیرایی

رنگ های تیره محیط را دلگیر و به اصطلاح خفه نشان می دهند و به هیچ عنوان مناسب سالن های پذیررایی کوچک نحواهند بود.بنابراین برای جذب بیشتر نور و دوری از دلگیر بودن منزل، توصیه میشود از رنگ های سرد و روشن مانند سفید، شیری و طوسی استفاده کنید.همچنین رنگ کرم نیز یکی دیگر از گزینه های مناسب خواهد بود.البته لزومی ندارد رنگ پرده دقیقا همان رنگ های به کار رفته در عناصر دیگر موجود در دکوراسیون سالن پذیرایی باشد، کافی است در انتخاب رنگ ها هارمونی و هماهنگی میان آنها در نظر گرفته شود.

همچنین ارائه دهنده انواع پرده آماده در جنس ها و رنگ های مختلف میباشد. پرده آماده با پارجه های ، ، ، و تولید میشوند و از جمله مزیت های پرده آماده میتوان به نصب سریع و آسان آن و تنوع در رنگ و شستشوی آسان اشاره کرد که به صورت پانچی و در هر بسته یک پرده آماده در ابعاد ۲۸۰ *  ۱۴۰ ارسال میگردد.میزان پوشش در حالت چین دار پرده آماده ۶۰ تا ۸۰ سانتی متر است که برای پنجره های بزرگ به همراه حریر قابل نصب میباشد.نصب پرده آماده به اندازه ای آسان است که شما خودتان هم میتونید قادر به نصب آن هستید.

برای نصب پرده پانچی می توانید از وبسایت ما استفاده فرمائید تا در سه دیکی از عوامل زیباسازی دکوراسیون داخلی در منازل و یا محیط کار نصب پرده می باشد که علاوه بر زیبایی محیط زندگی حتی از نظر روانشناسی بر روحیات افراد تاثیر گذار است . یکی از راهکارهای سریع و آسان زیباسازی نصب پرده آماده است که نه تنها پنجره های خالی را می پوشاند، بلکه در کمترین زمان به اتاق شخصیت و جذابیت می بخشد. اتاقها , سالنها و حتی راهرو و دربهای ورودی را می توان خیلی سریع و به راحتی با پرده آماده تزئین کرد . از آنجایی که پرده آماده دارای اندازههای استاندارد هستند، دردسر برش و دوخت را ندارد و در زمان بسیار کوتاهی به اتاقهای خود ظاهر جدیدی می بخشید.

محبوبیت پرده آماده با تنوع زیاد

یکی از پرطرفدارترین نوع پرده آماده , مدل کالسیک است که عموما سفید، براق و از جنس توری هستند که بیشتر جنبه تزئینی دارند و در اتاق و سالنهای پذیرایی استفاده می شوند. از پارچه های پرده محبوب در نوع کالسیک ارگانزا است و به لطف سبک بودن، عمدتا در اتاق های نشیمن استفاده می شود. از پرده های آماده مات در اتاق خوابها استفاده می شود ، زیرا مانع از نفوذ مستقیم نور و نور خورشید به اتاقها می شود و موجب آن می شود که خواب با آرامشی را داشته باشید . اکثر پرده های آماده قابلیت شستشو دارند و میتوانید به راحتی آن را در آب سرد با دست یا لباسشویی بشویید طیف وسیع تنوع رنگ ها در پرده آماده مشتریان زیادی را به خود جذب می کند که رنگ های سفید، خاکستری، قهوه ای بسیار محبوب هستند. پرده های رنگارنگ هم مخاطبان خاص خود را دارد از سبز روشن , صورتی تا قرمز پررنگ و طرح دار را می توان نام برد. از خوبی های پرده آماده این است که نیاز نیست به مدت زمان طوالنی خود را با رنگ و طرح پرده , سازگار نمایید و به محض دل زدگی در کمترین زمان و هزینه با دیزاین جدید خانه خود را تزئین می کنید .

 

با توجه به گسترش فروش کاالها در دنیای مجازی , تنها با چند کلیک در طراحی اتاق خود تغییرات اساسی ایجاد کنید فقط کافی است یک پرده آماده جدید را از میان صدها مدل پیش طراحی شده با رنگ و کیفیتهای متنوع را از سایتهای اینترنتی انتخاب و با توجه به اندازه و سایز مورد نیاز خود در کمترین زمان دریافت و فقط زحمت آویزان کردن پرده با شما می باشد. ابعاد پرده های آماده بر اساس اندازه های استاندارد پنجره طراحی و آماده می گردنند اما اگر پنجرهای اتاق شما به حالت استاندارد نمی باشد توصیه می شود نزدیکترین سایز به اندازه های درخواستی خود انتخاب نمایید و از هنر پرده آرایی می توانید مشکالت غیر استاندار بودن پنجره را پوشش دهید پرده آماده مانند پرده های طراحی شده و دکوری , بوسیله گیره و چوب پرده به راحتی آویزان میشود ناگفته نماند راههای ساده تری برای نصب پرده ها هم هست که می توان به پرده های آماده حلقه ای یا پرده پانچی

پرده پانچی نوعی از پرده است که از حلقه های فلزی یا پالستیکی استفاده شده و برای نصب آن نیازی به گیره پرده های قدیمی نیست و حلقه های آن از داخل میله پرده عبور می دهند .پرده پانچی را بر روی یک میله ساده یا طناب می توان آویزان کرد که بسیار هم رایج هستند . پرده پانچی را بصورت ساده و یا چین دار , از داخل میل پرده آویزان می کنن و به دلیل قرار دادن پانچ های حلقوی بزرگ بروی پرده دارای انعطاف پذیری باالیی می باشند که به راحتی حرکت کرده و همچنین به اشکال مختلف دیزاین می شوند .

دکوراسیون آشپزخانه | دکوراسیون داخلی پذیرایی | دکوراسیون داخلی منزل مدرن و فوق العاده

یکی از مزیتهای عمده پرده پانچی آسانی در نصب پرده می باشد که مشکالت نصب گیره پرده و جا اندازی گیره های پرده در ریلها را ندارد . پرده های پانچی بر خالف پرده های پلیسه ای یا چین دار به راحتی نصب میشود و نیازی به تخصص خاصی ندارند. پرده پانچی که مدل محبوبی از انواع پرده آماده می باشد قالبا برای محیط های مدرن مناسب هستند و به لطف ترکیبهای متنوع خود، شرایط نوری متفاوت و مطلوبی را برای کاربر ارائه می کنند و با استفاده از پرده های پانچی می توانید تصمیم بگیرید که چه مقدار نور وارد اتاق شود. یزدنساج محصولات خود را با هزینه هایی با صرفه و قیمت استثنایی در اختیار مشتریان خود قرار می دهد

نکته پایانی :

هدف اصلی پرده ها محافظت از نور شدید در روز و در شب حفظ حریم خصوصی ساکنان خانه است. اما امروزه یکی از مهمترین ارکان زیبایی و تزئین داخلی ساختمانها ی خانگی و اداری به شمار می رود و به نوعی بیانگر سلیقه افراد در چیدمان خانه می باشد . ست کردن پرده با مبلمان کامالً سلیقه ای است و برخی ترجیح میدهند پرده را با رنگ مبلمان خود انتخاب کنند و بعضی هم بارنگ متضاد آن . شما هم میتوانید با پرده آماده و بخصوص پانچی , پرده را با سایر وسایل خانه مثل، کوسنها یا فرشها ست نمایید .

نصب پرده آماده

نصب پرده آماده بسیار ساده است و خودتون هم میتوانید انجامش دهید.
جهت راحتی شما و آموزش نصب میتوانید از این وبسایت پرده استور استفاده فرمائید تا در سه دقیقه نصب پرده پانچ را آموزش یابید.

 

دکمه بازگشت به بالا