عمومیکسب و کار برتر

انواع مدل های پنجره دوجداره وین تک

10 مزیت پنجره UPVC وین تک WINTECH

UPVC یا پلی وینیل کلراید غیر پلاستیک یک ماده استاندارد است که در پنجره ها و درب ها استفاده می شود، اما آیا تا به حال به مزایای انتخاب پنجره های UPVC  وین تک در مقایسه با سایر محصولات توجه کرده اید؟

در اینجا 10 مزیت درب و پنجره UPVC وین تک برای خانه شما آورده شده است:

  1. قابل تنظیم

به طور معمول اکثر پنجره‌ها، درها و نمای خارجی UPVC وین تک به رنگ سفید هستند. با این حال، پیشرفت‌ها در فرآیند تولید به این معناست که صاحبان خانه‌ها دیگر نه تنها به رنگ، بلکه به مجموعه‌ای از اشکال، سبک‌ها و جلوه‌های تقلیدی قابل تنظیم مانند دانه‌های چوب محدود نمی‌شوند.

شرکت های نصب و تولید کنندگان اکنون می توانند محصولات UPVC را مطابق با مشخصات مورد نظر شما تنظیم کنند. به این معنی که پنجره ها و درها کاملاً در خانه یا ملک شما قرار می گیرند.

  1. امنیت

امنیت یک ملک یا خانه برای هر نصب پنجره یا درب بسیار مهم است. به همین دلیل است که UPVC وین تک با یک قاب فوق سبک و در عین حال مستحکم فراتر از انتظارات است که در ترکیب با قفل های مختلف استفاده می شود و یک شیشه دو جداره از نفوذ نفوذگر جلوگیری می کند.

  1. عایق

وقتی نوبت به پنجره‌ها و درهای جدید می‌رسد، بهره‌وری انرژی در اولویت ذهن همه است و انتخاب مواد مورد استفاده بر درجه حرارت و انرژی پنجره خانه شما تأثیر می‌گذارد.

UPVC وین تک یک رسانای حرارتی کم است به این معنی که وقتی به درستی نصب شود یک سیستم هوای بسته را تشکیل می دهد که اتلاف گرما را که توسط مواد غیر عایق تجربه می شود به حداقل می رساند.

  1. تعمیر و نگهداری کم

UPVC وین تک بر خلاف مواد طبیعی که نیاز به سنباده زدن، لاک زدن و رنگ آمیزی سالانه دارند، یک ماده کم تعمیر و نگهداری است. پنجره‌ها و درب‌های ساخته شده از UPVC وین تک می‌توانند برای چندین دهه بدون هیچ نشانه‌ای از هوازدگی دوام بیاورند، تنها روش نگهداری آن تمیز کردن با آب صابون است تا از لکه‌دار شدن و از بین بردن آلودگی یا کثیفی جلوگیری کند.

  1. دوام

این ماده فوق‌العاده سخت است به این معنی که قاب‌ها می‌توانند با شدیدترین عناصر مقابله کنند و تحت تأثیر پوسیدگی و خوردگی قرار نگیرند، که به ویژه برای خواصی که در نزدیکی ساحل قرار دارند، جایی که محتوای نمک زیاد می‌تواند مشکل‌ساز باشد، مفید است. پوشش UPVC وین تک همچنین در برابر اشعه ماوراء بنفش (UV) محافظت می شود که از محو شدن مواد در قرار گرفتن طولانی مدت در معرض نور خورشید جلوگیری می کند.

  1. تهویه

پنجره‌های UPVC وین تک می‌توانند در پیکربندی‌های مختلف به سبک پنجره ارائه شوند که یک سیستم تهویه کارآمد با جریان هوای مؤثر به داخل اتاق ارائه می‌کنند. یک پیکربندی موثر پنجره “شیب و چرخش” نامیده می شود که از آرایش دو پنجره تشکیل شده است که می تواند در دو جهت مجزا باز شود و تهویه بدون پیش نویس را فراهم می کند.

هنگامی که در حالت کج به سمت داخل است، هوای گرم می تواند از دهانه های بالا و کناری خارج شود، در حالی که چرخاندن پنجره برای باز شدن کامل می تواند به سرعت فضای کل اتاق را تهویه کند که برای تمیز کردن یا طراوت مفید است.

ما بیشتر بیاموزید .

  1. سازگار با محیط زیست

طول عمر متوسط پنجره‌های UPVC وین تک می‌تواند بین 40 تا 80 سال باشد و از مواد عمدتاً قابل بازیافت ساخته شده‌اند تا حداقل تأثیر طولانی‌مدت بر محیط‌زیست داشته باشند.

هنگام تعویض پنجره‌ها و درب‌های قدیمی ساخته شده از UPVC وین تک از نصاب خود بپرسید که آیا برای اطمینان از بازیافت آن‌ها دور انداخته می‌شوند و می‌توان از مواد در محصولات دیگر مانند لوله‌ها، اتصالات لوله‌کشی و موارد دیگر استفاده مجدد کرد.

ارزانترین قیمت پنجره دوجداره | قیمت پنجره دوجداره دیجی کالا | قیمت پنجره دوجداره کشویی وین تک

  1. مقاوم در برابر آب و هوا

هوازدگی یک مشکل رایج در میان اکثر مواد مورد استفاده در نمای بیرونی یک ملک است. درب‌ها و پنجره‌های یو‌پی‌وی‌سی با آب و هوا واکنش نشان نمی‌دهند و نسبت به عناصر طبیعی حساس نیستند، به این معنی که طول عمر بیشتری بدون پیری دارند.

در حالی که UPVC وین تک می تواند در برابر آب و هوا مقاومت کند و به نگهداری کمتری نسبت به مواد همتای طبیعی مانند چوب نیاز دارد، توصیه می کنیم به طور منظم از هر گونه نصب UPVC خارجی از جمله زیره ها و سطوح برای اطمینان از طول عمر آنها مراقبت کنید.

  1. عایق صدا

مواد UPVC در ترکیب با پانل های پنجره دوجداره کار می کند تا میزان سر و صدایی را که می تواند به خانه شما منتقل شود کاهش دهد. بیشتر پنجره‌ها و درب‌های UPVC وین تک در مقایسه با نمونه‌های سنتی باید صدای خارجی را تا 50 درصد کاهش دهند.

مقررات ساختمانی بیان می‌کند که واحدها و قاب‌های پنجره‌ها و درها باید از مواد ضد حریق ساخته شوند که از گسترش آتش خارجی جلوگیری می‌کنند. UPVC همچنین ماده ای است که طبق مقررات ساختمان برای رعایت پروتکل ایمنی آتش نشانی لازم است، به این معنی که در صورت وقوع آتش سوزی، این ماده مسیر اصلی را به مدت 30 دقیقه باز نگه می دا

در صورتیکه از لولاهای ضعیف دراین منبع استفاده شود، با گذشت زمان لنگه بازشو افت پیدا می کند

 

دکمه بازگشت به بالا