عمومیکسب و کار برتر

انواع شناور بادی دو نفره و بزرگ

همواره انسان برای شناور ماندن روی آب در تلاش بوده . اوایل دسترسی به چنین امکانی ، فقط برای حل مشکلی یا عبور از جایی که باید به جهت دیگر آب دسترسی پیدا می کرد از شناور های بادی استفاده می شد . اولین دسترسی انسان به آب را امکان پذیر ساخت و بعد ها ساخت قایق امکان پذیر شد .

اما امروزه برای تفریحات و خوش گذرانی های سالم از حلقه شنا بادی استفاده می گردد . ازین رو شرکت های ساخت این چنین محصولات آبی که تفریحی نیز محسوب می گردد افزایش یافته و با یکدیگر در حال رقابت هستند .

به دو دسته تشک بادی روی آب و شناور بادی رو آب تشکیل می شوند . که در این به می پردازیم . شناورها بادی اینتکس از جنس پی وی سی مستحکم و مقاوم در برابر برخی از ضربات طراحی و تولید شده است . با توجه به داشتن این استحکام از برخورد جسم تیز با این باید خودداری نمود . شناورها بادی اینتکس دارای چند طرح مختلف به  و و… می باشند .

این در دو سایز طراحی شده است   که هرکدام ظرفیتی بالای یک نفر دارد. برای خرید شناور های بادی باید دقت داشت که برند مورد نظر مورد تایید ایزوهای جهانی باشد . اینتکس یکی از برندهای معتبر در تولید محصولات بادی و شناور های بادی می باشد که مورد تایید بوده و در سراسر جهان در حال حاضر نمایندگی داشته و مورد استقبال کاربران قرار گرفته است.

این توسط پمپ بادی دستی و برقی قابل باد زدن و راه اندازی می باشد که این پمپ ها بادی نیز با برند اینتکس در سایت قابل تهیه و خریداری با قیمت بسیار مناسب می باشد .

برای مشاهده لیست قیمت و ان دو نفره

شناور های بادی روی آب در واقع در خانواده تشک بادی روی آب و مبل بادی روی آب قرار داشته که به دلیل تنوع بالایی که در این گروه از محصولات بادی بوده شما می توانید متناسب با سلیقه و نیاز خود یک نمونه را انتخاب کنید. یکی از جذاب ترین انواع این گروه از محصولات بدون شک شناور روی آب دو نفره نام داشته که برای استفاده همزمان دو نفر بزرگسال طراحی و تولید شده و در عین سادگی محصولی کاربردی به شمار می رود. در این قسمت شما می توانید با تحلیل کامل و نقد و بررسی این محصول به طور کامل اشنا شوید. در نهایت اگر قصد خرید شناور بادی روی آب را دارید تا انتهای این بخش ما را همراهی نمایید.

تشک بادی استخر ترب | تشک بادی استخر دیجی کالا | تشک بادی روی آب دو نفره

طول عمر شناور بادی روی آب

شناور روی آب دو نفره یک محصول استاندارد با طول عمر بالا بوده که برای استفاده در اب های ارام و در تمامی محیط های باز و سرپوشیده طراحی و تولید شده است. به همین دلیل بوده که برای تولید بدنه اصلی این محصول از مرغوب ترین نوع پلاستیک فشرده پی وی سی طرح چرم استفاده می شود. کف محصول نیز که با سطح اب در تماس مستقیم بوده و وزن و فشار بالایی را تحمل کرده از نوع پی وی سی دولایه انتخاب شده است. با در نظر گرفتن این جنس بدنه بوده که شما می توانید این شناور بادی روی آب را به راحتی به همراه برده و نگران اسیب های احتمالی نباشید. زیرا تغییرات شرایط آب و هوایی نظیر دماهای مختلف آب و یا حتی قرارداشتن در معرض تابش مستقیم نور خورشید موجب بروز آسیب در بدنه این محصول نخواهد شد.

طراحی جذاب و متفاوت شناور بادی روی آب

شناور روی آب دو نفره یک محصول کاربردی و با طراحی جذاب و متفاوت بوده که توانسته نظر مثبت تمامی سلیقه ها را به خود جلب کند. ساختار این محصول در واقع بیضی شکل بوده که از اتصال دو دایره یکسان به یکدیگر تشکیل شده است. کف محصول آبی رنگ و مات بوده اما بخش بدنه اصلی آن و یا حتی تکیه گاه این شناور بادی روی آب شفاف تولید شده که موجب افزایش زیبایی این محصول می شود. در واقع بخش نشیمنگاه محصول در مرکز هر یک از این دایره ها تعبیه شده و به میزان مورد نیاز بزرگسالان گود در نظر گرفته شده است. برای راحتی شما در زمان استفاده نیز این محصول در هر بخش دایره ای شکل خود مجهز به یک تکیه گاه بوده که سطح کمر شما را پوشش داده و موجب می شود محیطی راحت را داشته باشید. برای راحتی شما در کنار هر بخش این شناور بادی روی آب یک جا بطری نیز تعبیه شده تا شما بتوانید نوشیدنی و آب مورد نیاز خود را در زمان تفریح به راحتی به همراه ببرید. جهت هر دو تکیه گاه این محصول متضاد یکدیگر انتخاب شده تا افراد در زمان تفریح بتوانند به گفت و گو نیز مشغول شوند. در داخل بسته بندی این شناور بادی روی آب یک برچسب تعمیرات قرارداده شده تا در صورت بروز هر گونه اسیب ناشی از استفاده نادرست بتوانید بدنه را ترمیم کنید.

ابعاد و تحمل وزن شناور بادی روی آب

شناور روی آب دو نفره یک محصول استثنایی و جذاببرای تفریحات خانوادگی و دوستانه در آب آرام بوده که همانطور که از نام ان مشخص بوده برای استفاده همزمان دو نفر بزرگسال به طور همزمان مناسب می باشد. این شناور بادی روی آب ساختمانی مستطیل شکل داشته که طول آن برابر با 200 سانتی متر و رعض آن معادل 90 سانتی متر بوده که تنها 30 سانتی متر ارتفاع دارد. از این میزان ارتفاع 10 سانتی متر مخصوص بخش کف شناور بادی روی آب بوده تا در زمان وارد شدن حداکثر وزن قابل تحمل به بدنه محصول از غرق شدن شما در داخل آب جلوگیری شود. همچنین میزان 20 سانتی متر آن مربوط به دیواره و تکیه گاه محصول بوده به طوری که می توانید تمامی سطح کمر شما را پوشش داده تا احساس راحتی کنید. وزن بدنه این محصول تنها 3 کیلوگرم بوده که موجب می شود بتوانید ان را به راحتی حمل و جا به جا نمایید. این وزن کم تاثیری بر استحکام بدنه این محصول نداشته و این شناور بادی روی آب قادر بودن وزنی بالغ بر 140 کیلوگرم را بر روی خود تحمل کند.

خرید شناور بادی روی آب

شما می توانید تنها با مراجعه به به صورت حضوری برای خرید شناور روی آب دو نفره اقدام کرده و یا از وب سایت این مرکز تخصصی فروش محصولات بادی در منزل و یا محل کار خود استفاده کرده تا این تشک بادی روی آب جذاب و زیبا را با مناسب ترین قیمت و کیفیت در سراسر ایران دریافت نمایید.

واع تشک و شناورهای بادی اینتکس   کلیک کنید.

شناور بادی روی آب فلامینگو کوچک

محصولی پر فروش و جدید از محصولات  به شمار می آید . این  intex از جنس پی وی سی بسیار مستحکم ، ضد آب و ضد حساسیت می باشد .  فلامینگو به دلیل طراحی بسیار منحصر به فرد فلامینگویی خود و رنگ صورتی خاصی که در آن به کار رفته است دربین خریداران شناورهای بادی  مورد توجه بسیاری قرار گرفته است . این  فلامینگو دارای دستگیره برای حفظ تعادل سرنشین بوده و دو بال که در اطراف این شناور قرار دارد از برهم خوردن تعادل فلامینگو برروی آب جلوگیری می کند. ازین محصول می توان در استخر ، آب های آرام و… استفاده نمود.

برای خرید این محصول و یا مشاهده جزییات بیشتر روی عکس زیر کلیک کنید

 

شناور بادی روی آب اردک بزرگ

محصولی پرفروش و جدید از محصولات  به شمار می آید . این  intex از جنس پی وی سی بسیار مستحکم ، ضد آب و ضد حساسیت می باشد .  اردک به دلیل طراحی بسیار منحصر به فرد به شکل اردک و رنگ زرد خاصی که در آن به کار رفته است دربین خریداران   مورد توجه بسیاری قرار گرفته است . این  اردک دارای دستگیره برای حفظ تعادل سرنشین بوده و دو بال که در اطراف این شناور قرار دارد از برهم خوردن تعادل شناور برروی آب جلوگیری می کند. ازین محصول می توان در استخر ، آب های آرام به منظور آفتابگیری ، استراحت روی آب و…  استفاده نمود.

شناور بادی روی آب اسب شاخدار کوچک

یکی از زیباترین و خاص ترین محصولات 2018  به شمار می آید . این  از جنس پی وی سی مقاوم , ضد آب و ضد حساسیت می باشد .  اسب شاخدار کوچک برای رده +3سال طراحی شده است . این intex با طراحی اسب شاخدار و ترکیب رنگ فوق العاده به کار رفته در این محصول بادی این محصول را بین خریداران خود بسیار پر طرفدار کرده است .این  دارای دستگیره در اطراف برای حفظ تعادل نیزی می باشد. ازین محصول می توان در استخر ، آب های آرام و… استفاده نمود .

 

 

شناور بادی روی آب طاووس

محصولی پر فروش 2018 از محصولات  به شمار می آید . این  intex از جنس پی وی سی بسیار مستحکم ، ضد آب و ضد حساسیت می باشد .  طاووس به دلیل طراحی بسیار منحصر به فرد خود به شکل طاووس و ترکیب رنگ بسیار زیبا و خاصی که در آن به کار رفته است دربین خریداران   مورد توجه بسیاری قرار گرفته است . این  طاووس دارای دو دستگیره برای حفظ تعادل سرنشین بوده که از برهم خوردن تعادل شناور برروی آب جلوگیری می کند. ازین محصول می توان در استخر ، آب های آرام و… استفاده نمود. طاوورس به منظور آفتابگیری و استراحت روی آب مورد استفاده قرار میگیرد .

برای خرید این محصول و یا مشاهده جزییات بیشتر روی عکس زیر کلیک کنید

 

شناور بادی روی قو کوچک

محصولی پر فروش و جدید از محصولات  به شمار می آید . این  intex از جنس پی وی سی بسیار مستحکم ، ضد آب و ضد حساسیت می باشد . این  به دلیل طراحی بسیار منحصر به فرد به شکل قوخود و رنگ صدفی خاصی که در آن به کار رفته است دربین خریداران   مورد توجه بسیاری قرار گرفته است . این  دارای دستگیره برای حفظ تعادل سرنشین برروی آب می باشد. ازین محصول می توان در استخر ، آب های آرام و… استفاده نمود. ازین محصول به منظور استراحت و آفتابگیری در استخر و آب های آرام استفاده می شود.

برای خرید این محصول و یا مشاهده جزییات بیشتر روی عکس زیر کلیک کنید

 

انواع تشک و شناورهای روی آب

، تشک بادی روی آب سگ ،  ، تشک بادی روی آب چیپس ، تشک  ،  شناور بادی روی آب فلامینگو ،  ، شناور بادی روی آب اسب شاخدار ، تشک روی آب بادی هات داگ ،  ،  تشک بادی روی آب پیتزا ،  ، تشک بادی روی آب هندوانه ، تشک بادی روی آب توت فرنگی ، ، شناور جزیره فلامینگو ، شناور جزیره اسب شاخدار ، شناور کالسکه پرنسس ، تشک روی آب بالشدار ،  ، شناور ماتادور ، شناور بادی اردک ، شناور بادی طاووس ، تشک روی آب توری دار ،  ، شناور وال مشکی ، تشک روی آب پرتقال ،  ، تشک روی آب بستنی قیفی ، تشک روی آب بستنی  ، تشک روی آب شیبدار ، تشک موج سواری روی آب ، تشک بادی بالش دار اسپلش ، قیمت انواع تشک روی آب ، انواع تشک و شناور روی آب اینتکس    تشک بادی روی آب با قیمت مناسب     انواع تشک آفتابگیری     سایت فروش تشک بادی     فروش آنلاین تشک بادی    خرید تشک بادی با قیمت مناسب      خرید حضوری تشک بادی      حراج تشک بادی روی آب     خرید اینترنتی تشک بادی روی آب    تشک بادی استخری    تشک بادی مخصوص آفتاب گیری روی آب  خرید آنلاین تشک بادی استخری   و تشک بادی استخری اینتکس

نمایندگی مرکزی اینتکس در ایران 

نمایندگی اینتکس در ایران می باشد که به صورت گسترده در زمینه واردات و فروش عمده و تک این محصولات بادی فعالیت می نماید . شرکت بازرگانی  با داشتن سوابق طولانی در زمینه ارائه  محصولات بادی اینتکس با قیمت مناسب به مشتریان خود توانسته توجه خریداران و طرفداران این نوع محصولات بادی را به خود جلب نماید .

توجه :

شعار های تبلیغاتی برخی از همکار نماهای ما را در زمینه خرید محصولات اینتکس از نمایندگی اصلی جدی گرفته و از اصل بودن محصولات ارائه شده توسط سایت های مدعی نمایندگی اینتکس اطمینان حاصل فرمایید . نمایندگی اینتکس فقط محصولات اینتکس را ارائه می دهد نه محصولات مشابه را که عموما در قالب اینتکس از برندهای غیر استاندارد و متفرقه به مشتری ارائه می کنند .

جهت طرح سوالات برای خرید محصول مناسب و انتخاب آن با تلفن های مرکز پخش و فروش ایلی تویز تماس حاصل فرمایید .

 

دکمه بازگشت به بالا